Semir Štilić

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,insider,ribery

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 09 mar 2020, 14:13

Sramota... Doktor mora biti pozvan.
✶Najveći bošnjački patriota na ovom forumu✶

bhsport
Kontakt:

Post Postao/la bhsport » 09 mar 2020, 15:14

Hvala Bogu da nije pozvan.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

HIV = Haris Internet Virus

Corinne Diacre - prof. fudbala

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 09 mar 2020, 16:45

Kad vidim da je pozvan Rahmanovic, s pravom se treba pitati - zasto ne Stilic?
Rahmanovicu je vec 26 godina, povratnik iz slabih liga i nikada nece biti ni blizu Stilica sa 33.

Tili
Kontakt:

Post Postao/la Tili » 09 mar 2020, 18:27

Rahmanov je talent, buducnost :kafa: pisaj sirotinju.

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 10 mar 2020, 09:54

Pitali su sportske novinare da li je trebao dobiti poziv u reprezentaciju.

Vedad Šurković: Zaslužio je poziv. Ako su već neki dobili poziv iz PLBiH, onda je morao i on. Isto mislim da su Rahmanović i Cipetić zaslužili poziv. Možemo sad diskutovati koliko on trči, koliko igra odbranu i slično, te koliko može igrati protiv ekipa sa Ostrva, ali da je zaslužio poziv - apsolutno jeste.

Sinan Sinanović: Štilić je trebao biti u reprezentaciji prije 10 ili pet godina, on je zaslužio i tada da igra, dok su neki paradirali kroz reprezentaciju. Znamo da su brojni igrači tu bili samo da odigraju dvije ili tri utakmice da se prodaju, a da je Štilić bio zapostavljen. Ako pričamo o jednoj ili par utakmica sada, Semir bi mogao koristiti reprezentaciji, ako pričamo dugoročno, onda šansu treba davati mlađim igračima.

Jasmin Ligata: Po kvaliteti DA, po godinama NE, iz razloga što vjerovatno ne bi igrao od prve minute. Nekako razmišljam da bi lakše bilo poslati Anela Šabanadžovića na tribine, nego Semira Štilića. Možda da je malo mlađi, vjerovatno bi dobio poziv. Kažem, kvalitetom zaslužuje da se nalazi tu.

Igor Kristić: On je igrač u reprezentativnoj formi. Nije se zvanično oprostio. Nadao se možda pozivu, s obzirom na partije. Ali, ako već dajemo šansu nekim igračima iz domaće lige, onda je Štilić trebao biti u reprezentaciji.

Emir Delić: Žao mi je što Štilić u prošlosti nije pozivan u reprezentaciju, kada je mogao dati više reprezentaciji i kada je bio mlađi. Nisam za to da se Štilić zove u reprezentaciju samo reda radi, a da tamo kada dođe bude na klupi. Ili ga pozoveš da igra, ili ga nikako ne pozoveš.

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 10 mar 2020, 10:04

Svi složni
Nije trebao biti pozvan i dobro je što nije
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 10 mar 2020, 10:24

za želju je to skroz okej, za reprezentaciju nije. mi imamo tim sačinjen od raznoraznih rezervi i dilema, jedan igrač tipa semira kome u ovome trenutku sve polazi za rukom i koji igra u izvrsnoj formi se u principu ne izostavlja, posebno ne ako imaš rupa u timu, a mi ih imamo gomilu

ali nema veze, meni je to ok. u plasman na EP ne vjerujem (u međuvremenu ne vjerujem ni da će evropskog prvenstva biti), a u titulu vjerujem i za nju nam je zdrav i odmoran semir neophodan!!

Lecler
Kontakt:

Post Postao/la Lecler » 10 mar 2020, 10:28

Štilića selektori nisu zvali ni u najboljim igračkim godinama,zašto bi ga sad?
ISTINA ZA VEDRANA!

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 10 mar 2020, 10:38

Ima finu frizuru
Premijer Liga BiH - 6x
Kup BiH - 6x
Superkup BiH - 3x
Prva liga SFRJ - 1x
Prvenstvo Narodne republike BiH - 1x

Treći šuter Pivopija.

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 10 mar 2020, 10:41

Lecler je napisao/la:
10 mar 2020, 10:28
zato što igra u izvrsnoj formi i skroz rasterećeno. pri tom ne mislim na tih par lijepih golova koje je zabio nego na cjelokupnu igru. ali naravno, odnosi i hijerarhija u reprezentaciji su skroz drugi, to se sa željom ne može porediti. elem nek ga nije zvao

a ima i fin friz :mrgreen:

Lecler
Kontakt:

Post Postao/la Lecler » 10 mar 2020, 11:38

jestamaji je napisao/la:
10 mar 2020, 10:41
Lecler je napisao/la:
10 mar 2020, 10:28
zato što igra u izvrsnoj formi i skroz rasterećeno. pri tom ne mislim na tih par lijepih golova koje je zabio nego na cjelokupnu igru. ali naravno, odnosi i hijerarhija u reprezentaciji su skroz drugi, to se sa željom ne može porediti. elem nek ga nije zvao

a ima i fin friz :mrgreen:
Majstor je Štilić,jedan od najboljih igrača u historiji naše lige. Mogao se koristiti prije par godina pogotovo dok je igrao sa Lechom protiv Juventusa i Man citya ako se sjećaš. Tad je bio u top formi i čudio sam se i ljuti na selektore što ga ne pozivaju. A sad je bolje njemu da ga ne zovu,ostvario se on i bez reprezentacije.
ISTINA ZA VEDRANA!

hurem
Kontakt:

Post Postao/la hurem » 10 mar 2020, 11:45

Stilic je imao nesrecu da u trenutku i kada je briljirao na klupskom nivou konkurencija u repci je bila velika i iznad njega par levela...da li je mozda mogao dobiti vise prilike...vjerovatno jeste.
Sto se tice poziva za baraž...da igramo protiv Lihtenstajna i sl.reprezentacija, nekako vjerujem da bi mozda i dobio poziv...ovako sasvim opravdana odluka selektora i ne moze mu se nista spocitavati...kao sto ne bi moglo ni to da ga je ipak stavio na prosireni spisak medju 29.

Drape
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 10 mar 2020, 11:57

Misimović je u četiri sezone u Bundesligi(06 - 07, 07 - 08, 08 - 09, 09 - 10) imao 47 asistencija, u tome je odgovor zašto Štilić nije igrao.

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 10 mar 2020, 12:50

ma u dure je sve to skroz, nemam ništa protiv

Stroj1946
Kontakt:

Post Postao/la Stroj1946 » 10 mar 2020, 13:21

Ma Stilic u onoj repr. nije imo sanse, previse znalaca je igralo tada. Stila je strasan tehnicar i potez igrac, al nikad nije imo ambicije za nesto vise, zato je recimo jedan Prcic imo prednost ispred njega, a iz x,y razloga. A i on se vucaro po Poljskoj, Ukrajini, Kipar. Mogo je i trebo vise. Steta.
Boja fesa, boja dresa
Osnovala Partija, podržala Čaršija 1946

Prva Liga Jugoslavije - ★★
Premijer Liga BiH - ★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★
Kup Šampiona: 1/8 finale 1967/1968
Kup UEFA: 1/8 finale 1982/83

JonSnow
Kontakt:

Post Postao/la JonSnow » 10 mar 2020, 13:33

Da je mogao više, napravio bi više.
Jednostavno vrijeme i modeeni nogomet pregazili su igrače kakav je on.

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 10 mar 2020, 13:55

Po mom mišljenju trebo je malo na Rahmanoviča se ugledat, puno bi bolji igrač bio :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zukanovic
Kontakt:

Post Postao/la Zukanovic » 10 mar 2020, 15:23

Cviko je istakao kako je Rhamanović dobio prednost u odnosu na Štilića zbog godina.

“Mi, u Nogometnom savezu BiH, znamo da je Štilić veliki igrač i nogometni velemajstor. No, kada smo birali kandidate za utakmicu protiv Sjeverne Irske, pa i kasnije, za vjerujemo duel protiv boljeg iz meča Slovačka – Republika Irska, gledali smo specifičnost utakmice. Štilić ima 33 godine, a na poziciji veznog reda imamo igrače poput Pjanića, Cimirota, Cvijana Miloševića, Lončara, Gojaka… Svi su oni u prednosti u odnosu na Semira”, priča Cviko za ****.ba i dodao:

“Ako bi ikome bilo drago, bilo mi meni da je Štilić tu, na spisku. Znam da i drugi u stručnom štabu isto razmišljaju. Niko ne spori njegove kvalitete. Igrao je vani, ima to iskustvo koje je potrebno, ali Semir u Premijer ligi igra puno lakše kući. Evidentno je njegovo iskustvo, da znanjem odskače u odnosu na mnoge i da mnogo lakše igra. Iskreno, bila je i dilema do samog kraja, a Rahmaović je iz Sarajeva na kraju dobio prednost, najviše iz razloga zbog godina. Štilić treba znati da na njega uvijek računamo, ali da je, kako sam već rekao, presudila specifičnost utakmica baraža. On, nije otpisan i pratit ćemo njegove igre”, kazao je Cviko.

TeaM87
Kontakt:

Post Postao/la TeaM87 » 10 mar 2020, 15:27

Stroj1946 je napisao/la:
10 mar 2020, 13:21
Ma Stilic u onoj repr. nije imo sanse, previse znalaca je igralo tada. Stila je strasan tehnicar i potez igrac, al nikad nije imo ambicije za nesto vise, zato je recimo jedan Prcic imo prednost ispred njega, a iz x,y razloga. A i on se vucaro po Poljskoj, Ukrajini, Kipar. Mogo je i trebo vise. Steta.
e cuj vucaro se, nije se vucaro nego je godinama bio jedan od najboljih igraca u Poljskoj, uveliko da doprinos transferu Lewandovskog u Borusiju i na kraju krajeva malo je falilo da i sam ode u ligu petice, ali je Lech tada odlucio da ne proda sve najbolje igrace i Stila je ostao
Ovaj potpis skidam kada
-se Željo plasira u grupe Europa lige ili Lige prvaka
-Liverpool osvoji Ligu prvaka
-se renovira Grbavica

FKŽ !
YNWA !

UEFA MAFIJA !

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 10 mar 2020, 15:34

Nije se vucarao nego je skakutao na štakama kad je bio ozljeđen....nemojte sad izmišljat...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: DamirT i 36 gostiju.