Semir Štilić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la Momciluk » 30 avg 2015, 17:30

Momciluk je napisao/la:
Husika je napisao/la:
Momciluk je napisao/la:Cuj Dzeko bi to pospremio, a Dzeko igrac manje na terenu..
Inace napadaci njegovoga tipa su igrac manje u igri ali on nije tu da igra on je tu da cuva snagu i poentira, problem nastaje kada ti igrac u sredini tima bude manjak ;)
Ma ja ba, nije ni Pjanic tu da igra tu je da asistira a on cak i golove daje :crazy: .. ne mozes napravit dobar presing ako ti napadac cuva snagu i ceka da ga neko sastavi sa golom tako da ti ne stoji ta prica
harixs je napisao/la:Prilika je dobio koliko I Prcic. I jedan i drugi su pokazati 0 bodova, obadvojica rang Avdije na svojim pozicijama. Zato ih i ne treba zvat sve dok ne pocnu razvaljivat u svojim timovima.
al jbga jedan je igrao za Zelju pa mu se trebala dat sansa protiv Argentine..koji cinicari
Otprilike isto su sansu dobili, nikakvu.
A Prcic je nije ni zasluzio.
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
EmirTM87
Postovi: 2639
Pridružen/a: 13 dec 2009, 19:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la EmirTM87 » 30 avg 2015, 17:39

harixs je napisao/la:Prilika je dobio koliko I Prcic. I jedan i drugi su pokazati 0 bodova, obadvojica rang Avdije na svojim pozicijama. Zato ih i ne treba zvat sve dok ne pocnu razvaljivat u svojim timovima.
al jbga jedan je igrao za Zelju pa mu se trebala dat sansa protiv Argentine..koji cinicari
Koliko vas sve boli sto Zeljo godinama daje najveci broj reprezentativaca to nije humano. Kako su to svoje konstantne pozive opravdali Susic i Hadzic? Hajrovic osim onog gola Slovackoj nista vise nije pokazao a da ne pricam o njegovoj minutazi u klubu trenutno.

Stila je playmaker, gdje god je igrao svi napadi su isli preko njega. U reprezentaciji se njemu teze uklopiti jer su tu uvijek bili vezni igraci koji su kreativci i oni koji nisu ali hoce da budu. Ne moze Stila igrati kad nasa svaka lopta koja krene od obrane i golmana ide Pjanicu i onda je on daje na krilo ili u napad i onda ti tu Stila dodje kao neki sporedni vezni a on to ne moze biti nikako. Stila kad ima slobodu u igri on razvaljuje i to je jasno svima koji ga prate godinama a vi koji ste ustvari pogledali samo tu neku njegovu smijesnu minutazi u reprezentaciji ne znam kako uopste mozete da ga komentarisete kad ne zante nista o njemu.

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la Husika » 30 avg 2015, 17:39

Momciluk je napisao/la:
Husika je napisao/la:
Momciluk je napisao/la:Cuj Dzeko bi to pospremio, a Dzeko igrac manje na terenu..
Inace napadaci njegovoga tipa su igrac manje u igri ali on nije tu da igra on je tu da cuva snagu i poentira, problem nastaje kada ti igrac u sredini tima bude manjak ;)
Ma ja ba, nije ni Pjanic tu da igra tu je da asistira a on cak i golove daje :crazy: .. ne mozes napravit dobar presing ako ti napadac cuva snagu i ceka da ga neko sastavi sa golom tako da ti ne stoji ta prica
Ne mjesaj kruske i jabuke, Dzeko je finiser nije njegovo da kreira igru, ako ti je to problem shvatiti onda definitivno imas licni problem....
E kad je sredina u pitanju tu nastaje problem kada imas igraca koji ne igra nego se oslobadja lopte...Tacnije tad imas igraca manje...
Prika da ne ulazimo u neke rasprave bezze jednostavno pogledaj da mi vise uopste i nemamo sredinu kako je Miske otisao, sve se svelo na lucidnost krila i to nam jos drzi nos cenat iznad povrsine vode...

Suma-sumaru, Stila nam je prijeko potreban da vratimo ubojitost sa sredine, ako to budemo cekali od Pjanica mrka nam je kapa, jer Spahica stizu godine i tesko mu je igrati i stopera i 10-ku ;)
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la calcio » 30 avg 2015, 17:47

Lako je sada pricati o njegovoj maloj minutazi u prethodnim ciklusima ali ja se nesto ne sjecam da sam tada razmisljao "uh da nam je sad Stila". Ne sjecam se ni nekih velikih diskusija o tome na forumima. Bili smo prilicno dobro pokriveni sa Misketom i Pjanicom, bili su tu i Ibricic, Medunjanin. Stilic je u to vrijeme igrao negdje na istoku, Turska, Ukrajina, mislim da je znao sjediti i na klupama.
Sada vec ima malo vecu sansu da se nametne. Ali mislim da je pogrijesio sto je otisao na Kipar, u Poljskoj bi bio malo vise na izlogu, takodje je jaca liga. Kroz cijelu karijeru on pravi takve greske sa transferima....

harixs
Postovi: 1683
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la harixs » 30 avg 2015, 18:02

EmirTM87 je napisao/la:
harixs je napisao/la:Prilika je dobio koliko I Prcic. I jedan i drugi su pokazati 0 bodova, obadvojica rang Avdije na svojim pozicijama. Zato ih i ne treba zvat sve dok ne pocnu razvaljivat u svojim timovima.
al jbga jedan je igrao za Zelju pa mu se trebala dat sansa protiv Argentine..koji cinicari
Koliko vas sve boli sto Zeljo godinama daje najveci broj reprezentativaca to nije humano. Kako su to svoje konstantne pozive opravdali Susic i Hadzic? Hajrovic osim onog gola Slovackoj nista vise nije pokazao a da ne pricam o njegovoj minutazi u klubu trenutno.

Stila je playmaker, gdje god je igrao svi napadi su isli preko njega. U reprezentaciji se njemu teze uklopiti jer su tu uvijek bili vezni igraci koji su kreativci i oni koji nisu ali hoce da budu. Ne moze Stila igrati kad nasa svaka lopta koja krene od obrane i golmana ide Pjanicu i onda je on daje na krilo ili u napad i onda ti tu Stila dodje kao neki sporedni vezni a on to ne moze biti nikako. Stila kad ima slobodu u igri on razvaljuje i to je jasno svima koji ga prate godinama a vi koji ste ustvari pogledali samo tu neku njegovu smijesnu minutazi u reprezentaciji ne znam kako uopste mozete da ga komentarisete kad ne zante nista o njemu.
Evo ne mogu da spavam koliko me boli...znas sta.
Stilic vise ne moze naredovat i kao rezerva u Apoelu ne zasluzuje poziv u reprezentaciju i tu se sva prica zavrsava.
Nijedan od tri selektora ga nije forsirao a ovaj je to opravdao svojim transferima u Sklj timove.

Avatar
EmirTM87
Postovi: 2639
Pridružen/a: 13 dec 2009, 19:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la EmirTM87 » 30 avg 2015, 18:08

harixs je napisao/la:
EmirTM87 je napisao/la:
harixs je napisao/la:Prilika je dobio koliko I Prcic. I jedan i drugi su pokazati 0 bodova, obadvojica rang Avdije na svojim pozicijama. Zato ih i ne treba zvat sve dok ne pocnu razvaljivat u svojim timovima.
al jbga jedan je igrao za Zelju pa mu se trebala dat sansa protiv Argentine..koji cinicari
Koliko vas sve boli sto Zeljo godinama daje najveci broj reprezentativaca to nije humano. Kako su to svoje konstantne pozive opravdali Susic i Hadzic? Hajrovic osim onog gola Slovackoj nista vise nije pokazao a da ne pricam o njegovoj minutazi u klubu trenutno.

Stila je playmaker, gdje god je igrao svi napadi su isli preko njega. U reprezentaciji se njemu teze uklopiti jer su tu uvijek bili vezni igraci koji su kreativci i oni koji nisu ali hoce da budu. Ne moze Stila igrati kad nasa svaka lopta koja krene od obrane i golmana ide Pjanicu i onda je on daje na krilo ili u napad i onda ti tu Stila dodje kao neki sporedni vezni a on to ne moze biti nikako. Stila kad ima slobodu u igri on razvaljuje i to je jasno svima koji ga prate godinama a vi koji ste ustvari pogledali samo tu neku njegovu smijesnu minutazi u reprezentaciji ne znam kako uopste mozete da ga komentarisete kad ne zante nista o njemu.
Evo ne mogu da spavam koliko me boli...znas sta.
Stilic vise ne moze naredovat i kao rezerva u Apoelu ne zasluzuje poziv u reprezentaciju i tu se sva prica zavrsava.
Nijedan od tri selektora ga nije forsirao a ovaj je to opravdao svojim transferima u Sklj timove.
A otkud to da je Stilic rezerva? Eto koliko si upucen... Inace za onog ko ne zna Stila je sa klupe zabio golove u zadnje dvije utakmice...

harixs
Postovi: 1683
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la harixs » 30 avg 2015, 21:01

Kljucna rijec, sa klupe..

Avatar
EmirTM87
Postovi: 2639
Pridružen/a: 13 dec 2009, 19:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la EmirTM87 » 30 avg 2015, 22:20

harixs je napisao/la:Kljucna rijec, sa klupe..
Obje utakmice odigrao svih 90 minuta, u ligi gol i asistencija a u evropi golcina. Ako ne znas bolje je sutiti.

harixs
Postovi: 1683
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la harixs » 31 avg 2015, 00:45

EmirTM87 je napisao/la:
harixs je napisao/la:Kljucna rijec, sa klupe..
Obje utakmice odigrao svih 90 minuta, u ligi gol i asistencija a u evropi golcina. Ako ne znas bolje je sutiti.
Do mene je, znam da je prvih par utakmica igrao sa klupe..Jbga Apoel, kukurzspor, Hajduk ko ce to sve upratit.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10114
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la invincible1921 » 31 avg 2015, 02:21

ja cu opet ponovit i zaista cvrsto stojim iza toga da medunjanin i hajrovic, a pogotovo hadzic i susic nisu ni sekudne bolji igraci od stilica. Razumijem mrznju prema zelji i njegovim igracima ali to je tako prihvatite. Isto moj jaran pocne taku pricu i ja mu onda kazem pa haj mi nabroj te igrace srajeva unzaad 10 godina koji su mogli igrat on usuti...probalo se na sve nacine, glupim kompenzacijama (sesar,bandovic, itd), ali ne moze...zeljo dominira repkom i to je tako...Nek igra svih 11 iz srajeva sto se mene tice ako su fkt zasluzili...Međutim istina je nesto drugo. Izuzev Zelje svi igraci u repci koji su bili iz drugih klubova su pozivani vecinom radi nedostatka igraca na odrejenom mjestu pa haj daj sta das (cast izuzecima)...

Nisam upucen i pozadinu stiline karijere, ali vjerovatno ga je mendazrer sjeb.o za transfere. Pa igrac koji odigra malo iznad prosjeka u poljskoj,ceskoj, proda se u lige 5(vecinom njemacku), a stilic bio bog i batina lige, dva puta najbolji stranac, asistencija more , golova isto, prodo levandovskog u bundesligu itd tid. i ode u ukrajinu. :facepalm:

Nikad nije dobio priliku kako treba, a eo i zasto. Zato sto se kod nas igraci pozivaju iskljucivo iz nekog osjecaja i navike,,,mi smo pretplaticka repka i zato necemo ni napredvoat. Medunjaninu, Hajrovicu , Ibisevicu, Lulicu itd. mogu nogu otkinut svaki selektor ce ih pozvat jer su oni tu stalno. Pa eto otidjite na forum teme, i sad placu za salihovicem ko da je ronaldo. Razlog: ZBOG STARIH ZASLUGA ZOVI GA. Bez obzira kako igraju u klub, formu, imal neko bolji ili slicno. Bojaznost od noviteta sta li.

Stila je imo i belaj sto je bila njegova pozicija popunjena i to dobro, ali opet ne mogu da vjerujem da nije dobijao gotovo nikako sansu kad skontas kakvih je sve igraca prodefilovalo repkom...sto se mene tice velika nepravda prema njemu je urađena. Eo uzmi za primjer iz ove sad kvl. ti najbolji igrac poljske lige, ubijas sakama (pa i da je terimn, a ne poljska liga), dokazan si igrac, a ostanes bez poziva jer ovaj na SP odvede susica i hadzica koji su dosli ko zadnji vezni, a sve su igrali samo to nisu....

Vidim neko se sjetio i Vladavica i ja tog covjeka mogu samo pljunut iako sam ga volio ko malo kojeg igraca. Onakav talenat si bacio bez 1% da se potrudis...ti se brate fino objesi. Kad se sjetim samo na kosevu prijaltjeska sa francuzima ili zilina-celzi...o ligi ne moram ni trosit rijeci. Mi nismo mogli kur.cem mrdnut on najbolji igrac lige ubjedljivo....steta i jos jedna tuzna prica, kao i ona od Huseinovica koji je mogao cak i vise od vladavica
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la jasmin10 » 31 avg 2015, 09:16

A meni su najjači što ovi manijaci misle da neko kao ima komplekse od Želje, kao da se u najmanju ruku radi o Realu.
Vidi još Husika konta da je Stila bolji od Pjanica.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
EmirTM87
Postovi: 2639
Pridružen/a: 13 dec 2009, 19:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la EmirTM87 » 31 avg 2015, 12:31

Ne nemate komplekse a ne mozete recenicu napisati a da ne spomenete Zelju i Manijake. Juce Zeljo izgubio a pitari umjesto da su na Kosevu gdje njihov tim igra, oni ovdje na forumu i na facebooku pisu kako je Zeljo izgubio od Mladosti i pokusavaju isprovocirati nekoga. Vise se raduju nasem porazu nego svojoj pobjedi.

Ali u neku ruku vas razumijem sve, ipak smo u svakom pogledu daleko najveci klub u drzavi. Najtrofejniji, najbolji navijaci, najbolja skola fudbala, vec godinama dajemo veci broj reprezentativaca nego svi ostali klubovi zajedno. Znam, boli to sve ali sta se moze..

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la jasmin10 » 31 avg 2015, 13:33

Hahaha jeste eto ne može proći dan, a da ne pomislim na Želju.
Majstore ja niti sam pitar, niti me zanimaju ni Željo ni Sarajevo. Apsolutno mi je svejedno odakle koji igrač dolazi.
Jednostavno je, Stilic nema mjesta za ozbiljne kombinacije u reprezentaciji niti ce ikada imati.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
EmirTM87
Postovi: 2639
Pridružen/a: 13 dec 2009, 19:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la EmirTM87 » 31 avg 2015, 15:11

jasmin10 je napisao/la:Hahaha jeste eto ne može proći dan, a da ne pomislim na Želju.
Majstore ja niti sam pitar, niti me zanimaju ni Željo ni Sarajevo. Apsolutno mi je svejedno odakle koji igrač dolazi.
Jednostavno je, Stilic nema mjesta za ozbiljne kombinacije u reprezentaciji niti ce ikada imati.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ima itekako, ali kako da se nadje mjesto za njega kad na spisku moraju biti Hadzic i Susic koji sigurno nemaju kvalitet za reprezentaciju.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la jasmin10 » 31 avg 2015, 17:28

Hadžić ne igra istu poziciju kao Stilic, a treba biti na spisku prije Susica.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la emir79 » 31 avg 2015, 18:37

EmirTM87 je napisao/la:
Ima itekako, ali kako da se nadje mjesto za njega kad na spisku moraju biti Hadzic i Susic koji sigurno nemaju kvalitet za reprezentaciju.
Nit´ Hadzic, a ponajmanje Tino smetaju Stilicu. Niti jedan od ove dvojice nije centralni veznjak.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la jasmin10 » 31 avg 2015, 18:39

Koja je to Tinina pozicija?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
EmirTM87
Postovi: 2639
Pridružen/a: 13 dec 2009, 19:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la EmirTM87 » 31 avg 2015, 18:40

emir79 je napisao/la:
EmirTM87 je napisao/la:
Ima itekako, ali kako da se nadje mjesto za njega kad na spisku moraju biti Hadzic i Susic koji sigurno nemaju kvalitet za reprezentaciju.
Nit´ Hadzic, a ponajmanje Tino smetaju Stilicu. Niti jedan od ove dvojice nije centralni veznjak.
A hajd mi reci majke ti sta je to Tino? Koliko znam u Hajduku igra upravo ono sto i Stila igra a u reprezentaciji nema pozicije na kojoj ga nisu probali samo eto da bi igrao. On ne smeta Stilicu, on smeta reprezentaciji! :salut:

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la emir79 » 31 avg 2015, 18:51

Tino nije centralni vezni covjece, a Stilic jeste. Kako da raspravljam sa tobom kad ne znas osnovna pravila fudbala.

Tino je do dolaska Burica igrao u liniji zadnjeg veznog, kao i na lijevom krilu, kod Burica kao desna polutka ili krilo, ali ne klasicno.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Semir Štilić

Post Postao/la emir79 » 31 avg 2015, 18:53

jasmin10 je napisao/la:Koja je to Tinina pozicija?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
U veznom redu igra i lijevo i desno, bolje mu odgovara desna strana s obzirom da uvijek loptu vuce ka sredini i pravi sebi prostor za sut. Ali van svake pameti ga svrstavati kao centralnog veznog. To on nije, kao ni Hadzic.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Surreal i 16 gostiju.