Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la panties » 27 dec 2011, 21:18

ZOI84 je napisao/la:Ko ima iprium mozga ovo nece shvatiti ozbiljno, nego kao parodiju na neka politicka prepucavanja u našoj BiH. Medutim vec su ovo objavili pojedini portali u Hrvatskoj i Srbiji i naravno ovo je predstavljeno kao ozbiljan tekst, a ne zezancija
ma sto se tice stranih medija who cares, nek se o svojim problemima zabave, ali neki nasi portali su mrtvi ozbiljni ovo objavili, pa poslije prebacivali u "zabavu" i slicno.
...

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la spielführer_21 » 27 dec 2011, 21:19

ZOI84 je napisao/la:Ko ima iprium mozga ovo nece shvatiti ozbiljno, nego kao parodiju na neka politicka prepucavanja u našoj BiH. Medutim vec su ovo objavili pojedini portali u Hrvatskoj i Srbiji i naravno ovo je predstavljeno kao ozbiljan tekst, a ne zezancija
Nažalost kod nas je to većina shvatila ozbiljno, možeš vidjeti i po komentarima. Jbga, neobrazovana smo sredina i toga u medijima moraju biti svjesni te staviti napomenu da je riječ o šali. Što se portala "izvor" tiče, njima je i namjera bila da se ovo shvati ozbiljno.
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la harishp » 27 dec 2011, 21:33

Gluho nebilo raja shvatila ozbiljno.
Ima ih i ovdje koji pojma nemaju sta je to izmedju redova pa dok skonta tri bana dobiju.
Mada su mi takvi ''najsladji'' za meze :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cartman » 27 dec 2011, 23:41

Moze li Dzeko lansirat protu-fetvu?
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Pauk » 27 dec 2011, 23:59

Svakakve gluposti budale pisu na internetu svaki dan, ali ova ''fetva'' protiv Dzeke je najnovija glupost..
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SamoZeljo » 28 dec 2011, 12:11

Principatus je napisao/la:
SamoZeljo je napisao/la:Statistike za Premier Ligu:
Edin je za manje od 700 minuta dao 10 golova.
Aguero je preko za 1200 minuta dao 13.
Balotelli za preko 700 minuta dao 8 golova.
Pored toga je Edin upisao vise asistencija od Aguera i Balotellija!


Svi mozemo lagati ali statistike ne lazu!
Ma daj, to si ti sigurno falsifikov´o. :D
Garant, jos sam usput uspio prevariti i Savez i UEFA i FIFA. Ponosan sam! :mrgreen:

Nego, kad smo vec kod tih golova i asistencija, evo sad City izbaci TOP 10 golova 2011.
Bas si vidi ko je kvalitet i koliki.
http://www.mcfc.co.uk/Video/Features/Goals-Top-Ten-2011" onclick="window.open(this.href);return false;
(da bi pogledali video, kliknite na Edinovu sliku :D)

Avatar
Cincinnatus
Postovi: 895
Pridružen/a: 02 dec 2008, 03:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cincinnatus » 28 dec 2011, 15:21

Citam malo Bluemoon, vecina njih slaze se da je Edin postao treci striker.. kao igrat ce on dosta, ima i Europa Liga.. jebla vas ona..
"On a football team, it's not the strength of the individual players, but it is the strength of the unit and how they all function."

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la xaviesta » 28 dec 2011, 15:32

Cincinnatus je napisao/la:Citam malo Bluemoon, vecina njih slaze se da je Edin postao treci striker.. kao igrat ce on dosta, ima i Europa Liga.. jebla vas ona..
Na Bluemoon-u su kad je uhapsen ona ratni zlocinac Edin Džeko misli da se radi o ovom Džeki. Toliko o plavom mjesecu :lol: :mrgreen:
Don't hate what you don't understand.

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Alipasino » 28 dec 2011, 19:26

Halo nas najbolji igrac propada u ovom cirkusu od kluba.Bjezi Dzeko dovesce ovi jos tonu igraca,kad su mogli Teveza sjebat najbolji strijelac tima bio sta ce tek tebi uradit.fataj se noge bilo a ako je moguce Milan ili Arsenal ili Liverpul.

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la mandraX » 28 dec 2011, 19:48

Cartman je napisao/la:Moze li Dzeko lansirat protu-fetvu?
U saradnji sa dumom, da! :mrgreen:
Alipasino je napisao/la:Halo nas najbolji igrac propada u ovom cirkusu od kluba.Bjezi Dzeko dovesce ovi jos tonu igraca,kad su mogli Teveza sjebat najbolji strijelac tima bio sta ce tek tebi uradit.fataj se noge bilo a ako je moguce Milan ili Arsenal ili Liverpul.
Kako je kren'o, u Želji će završit' :mrgreen:

Bgm' ako sad ne počne od 1 minute protiv Sunderlanda (čini mi se) 'ebaji ga, prop'o...samo bi volio znat'/vidjet' kako bi se Mancini ponašao prema Edinu da radi sve ovo što i Balloteli, van terena naravno... :roll: ...ili da je (gluho bilo) sebičnjak kao ovaj Aguero...protjer'o bi ga iz Engleske :twisted:

Avatar
Yugo45
Postovi: 32
Pridružen/a: 20 dec 2011, 17:25
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Yugo45 » 28 dec 2011, 21:34

Ovako imam pitanje za ove koji su bolje upoznati, hoceli Edin biti spreman za sljedecu tekmu :?:
O je ovo samo patka Mancinija, trener koji ocito gura svog talijanskog kunica.. Sa druge strane medijima prica price kako se nada da ce Aguero zabiti vise od 30 komada :roll: ko koga ovdje ebe..

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Elegant » 28 dec 2011, 21:41

Yugo45 je napisao/la:Ovako imam pitanje za ove koji su bolje upoznati, hoceli Edin biti spreman za sljedecu tekmu :?:
O je ovo samo patka Mancinija, trener koji ocito gura svog talijanskog kunica.. Sa druge strane medijima prica price kako se nada da ce Aguero zabiti vise od 30 komada :roll: ko koga ovdje ebe..
Kad ih Utd. prestigne okrenut ce plocu !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la mandraX » 28 dec 2011, 22:09

Yugo45 je napisao/la:Ovako imam pitanje za ove koji su bolje upoznati, hoceli Edin biti spreman za sljedecu tekmu :?:
Spreman je on bio i za ovu prethodnu jarane, al' kakve mu fajde, kad se Talijan pita.

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la panties » 28 dec 2011, 22:32

mandraX je napisao/la:
Yugo45 je napisao/la:Ovako imam pitanje za ove koji su bolje upoznati, hoceli Edin biti spreman za sljedecu tekmu :?:
Spreman je on bio i za ovu prethodnu jarane, al' kakve mu fajde, kad se Talijan pita.
ma da njemu nije lijepo tamo, on bi valjda ucinio nesto povodom toga zajedno sa svojim agentom il koga vec imaju fudbaleri (fakat ne znam, de me prosvjetlite). dovoljno je on dugo u fudbalu da zna koliko je sati...
...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la harishp » 28 dec 2011, 22:55

Cartman je napisao/la:Moze li Dzeko lansirat protu-fetvu?
Eno i Del Piero post'o Mrazonja,hoceli i njemu fetvu krhnut.Slab je hadjija.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SamoZeljo » 28 dec 2011, 23:35

mandraX je napisao/la:Bgm' ako sad ne počne od 1 minute protiv Sunderlanda (čini mi se) 'ebaji ga, prop'o...samo bi volio znat'/vidjet' kako bi se Mancini ponašao prema Edinu da radi sve ovo što i Balloteli, van terena naravno... :roll: ...ili da je (gluho bilo) sebičnjak kao ovaj Aguero...protjer'o bi ga iz Engleske :twisted:
Vidis, meni vise smeta sto nije igrao protiv WBA i onda da odmara Sunderland nego sto je vjerovatno obratno.
Problem i jeste sto ce Edin igrati protiv Sunderlanda (malog kluba) ali vjerovatno zato, dva dana kasnije nece igrati protiv Liverpoola (velikog kluba).

Zato kazem, bolje je bilo da je igrao protiv WBA pa preskocio Sunderland i onda ga fino gledamo protiv Liverpoola u utakmici koja bi mogla biti mnogo dobra.

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la mandraX » 29 dec 2011, 00:05

SamoZeljo je napisao/la:
mandraX je napisao/la:Bgm' ako sad ne počne od 1 minute protiv Sunderlanda (čini mi se) 'ebaji ga, prop'o...samo bi volio znat'/vidjet' kako bi se Mancini ponašao prema Edinu da radi sve ovo što i Balloteli, van terena naravno... :roll: ...ili da je (gluho bilo) sebičnjak kao ovaj Aguero...protjer'o bi ga iz Engleske :twisted:
Vidis, meni vise smeta sto nije igrao protiv WBA i onda da odmara Sunderland nego sto je vjerovatno obratno.
Problem i jeste sto ce Edin igrati protiv Sunderlanda (malog kluba) ali vjerovatno zato, dva dana kasnije nece igrati protiv Liverpoola (velikog kluba).

Zato kazem, bolje je bilo da je igrao protiv WBA pa preskocio Sunderland i onda ga fino gledamo protiv Liverpoola u utakmici koja bi mogla biti mnogo dobra.
Pa dobro, ali u zadnje vrijeme i ne rotira baš na taj način, svako drugu tekmu da igra, bilo je brate situacija kad je zaredao po 2 tekme igrajući od 1 minute...samo se ne sjećam kad...uglavnom, ako igrao aBd protiv Sunderlanda, to ne znaci da nece zaigrat' od prve protiv Liverpool-a...naravno sve zavisi od toga kako bude odigrao protiv Sunderlanda...

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SamoZeljo » 29 dec 2011, 00:17

mandraX je napisao/la:
SamoZeljo je napisao/la:
mandraX je napisao/la:Bgm' ako sad ne počne od 1 minute protiv Sunderlanda (čini mi se) 'ebaji ga, prop'o...samo bi volio znat'/vidjet' kako bi se Mancini ponašao prema Edinu da radi sve ovo što i Balloteli, van terena naravno... :roll: ...ili da je (gluho bilo) sebičnjak kao ovaj Aguero...protjer'o bi ga iz Engleske :twisted:
Vidis, meni vise smeta sto nije igrao protiv WBA i onda da odmara Sunderland nego sto je vjerovatno obratno.
Problem i jeste sto ce Edin igrati protiv Sunderlanda (malog kluba) ali vjerovatno zato, dva dana kasnije nece igrati protiv Liverpoola (velikog kluba).

Zato kazem, bolje je bilo da je igrao protiv WBA pa preskocio Sunderland i onda ga fino gledamo protiv Liverpoola u utakmici koja bi mogla biti mnogo dobra.
Pa dobro, ali u zadnje vrijeme i ne rotira baš na taj način, svako drugu tekmu da igra, bilo je brate situacija kad je zaredao po 2 tekme igrajući od 1 minute...samo se ne sjećam kad...uglavnom, ako igrao aBd protiv Sunderlanda, to ne znaci da nece zaigrat' od prve protiv Liverpool-a...naravno sve zavisi od toga kako bude odigrao protiv Sunderlanda...
Da, znam ja to ali sada se igraju dvije tekme u tako kratkom vremenskom periodu. Prvog januara Sunderland, treceg Liverpool. To ti je 48 sati pauze. Zato i mislim da Edin nece igrati protiv Liverpoola ako bude igrao protiv Sunderlanda.
(jedino ako se ne desi nesto neplanirano, povrede, kartoni)

Avatar
Cincinnatus
Postovi: 895
Pridružen/a: 02 dec 2008, 03:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cincinnatus » 29 dec 2011, 00:58

Odkud uopste ta fascinacija sa Bal., eno sad pricaju kako treba da bude kapetan jer je vec legenda kluba :lol:

Edin bih trebao bacati pikado na djecu, mozda ga Zabar konacno ubaci u prvi 11.
"On a football team, it's not the strength of the individual players, but it is the strength of the unit and how they all function."

Madridista18
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 mar 2011, 19:44
Lokacija: Tuzla, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Madridista18 » 29 dec 2011, 08:44

Igrat ce protiv Sunderlanda 1. jer ce Balonja zavrsiti u bolnici zbog prekomjernog konzumiranja alkohola

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 42 gosta.