Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

mirsoalfakat
Postovi: 67
Pridružen/a: 25 avg 2011, 15:41
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la mirsoalfakat » 02 jan 2012, 19:57

*p!p!t@* je napisao/la:
mirsoalfakat je napisao/la:Skontali smo da je Dzeko zadnjih nekoliko utakmica ulazi pred kraj !!!!

Ima li neko nešto novo ??
Imam ja novi frižider :roll:

Činjenica je ta da ga je ona povreda još više unazadila kako fizički, tako i psihiči, al' nadati se povratku onog' pravog' Džeksona ;)

nego imal dovoljno mjesta u frizideru ?? moze li sve stati ?? kakav mu je zamrzivac xD ?


Dzeki je najveci problem timska igra , jbt gdje jos stoper puca sa 30 metara (kompany) ? Samo se to dogadja u city-u jadno

Avatar
Cincinnatus
Postovi: 895
Pridružen/a: 02 dec 2008, 03:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cincinnatus » 02 jan 2012, 20:02

mirsoalfakat je napisao/la:
*p!p!t@* je napisao/la:
mirsoalfakat je napisao/la:Skontali smo da je Dzeko zadnjih nekoliko utakmica ulazi pred kraj !!!!

Ima li neko nešto novo ??
Imam ja novi frižider :roll:

Činjenica je ta da ga je ona povreda još više unazadila kako fizički, tako i psihiči, al' nadati se povratku onog' pravog' Džeksona ;)

nego imal dovoljno mjesta u frizideru ?? moze li sve stati ?? kakav mu je zamrzivac xD ?


Dzeki je najveci problem timska igra , jbt gdje jos stoper puca sa 30 metara (kompany) ? Samo se to dogadja u city-u jadno

Ne krivim Kompanija, covjek vidi na nece pa nece, pa pokusao makar i on.
"On a football team, it's not the strength of the individual players, but it is the strength of the unit and how they all function."

mirsoalfakat
Postovi: 67
Pridružen/a: 25 avg 2011, 15:41
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la mirsoalfakat » 02 jan 2012, 20:05

Ma dzabe , da gube 5-0 gdje ima da stoper puca sa 30 metara ?? ii nije mi jasna igra De Jonga .Koja je njegova uloga u ekipi ? slomiti nogu protivniku (lik je prema naprijed ka*ina )
Ne krivim Kompanija, covjek vidi na nece pa nece, pa pokusao makar i on.[/quote]

mirsoalfakat
Postovi: 67
Pridružen/a: 25 avg 2011, 15:41
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la mirsoalfakat » 02 jan 2012, 20:07

City prema naprijed ima ubitacnu ekipu a Mancini stavlja 4 5 1 , a ne ide to brate protiv slabijeg od sebe !

Adam Johnson ne bi ti dao lopte da ti za lijeka treba al fakat.

klik
Postovi: 84
Pridružen/a: 21 feb 2009, 12:49
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la klik » 02 jan 2012, 20:07

Ja koliko vidim ovdje,samo je pitanje momenta kada cemo cuti vijest tipa" City da izvines ocera Dzeku!".Ne dobro,ne dobro :D :D :D !

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la harishp » 02 jan 2012, 20:29

Ko god je ''oceran''iz MC fakticki je ''oceran'' u ako ne trenutno bolji onda slavniji klub.I vecinom ih igraju skoro pa glavne karike u tom klubu.
Prema tome ,opusteno.
P.S Eno Persie danas grozan,Wengo ce ga ''ocerat'' :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la calcio » 02 jan 2012, 20:30

i tako izgubi Arsenal od Fulhama, van Persie se jedva sastavio sa loptom. ali ne sumnjam da je i on bolji od Dzeke najmanje 5x, kada bi pitali pojedine hmmm... strucnjake. :D

ZOI84
Postovi: 1340
Pridružen/a: 09 dec 2010, 13:08
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ZOI84 » 02 jan 2012, 20:53

calcio je napisao/la:i tako izgubi Arsenal od Fulhama, van Persie se jedva sastavio sa loptom. ali ne sumnjam da je i on bolji od Dzeke najmanje 5x, kada bi pitali pojedine hmmm... strucnjake. :D
Džeko je kriv što je Arsenal izgubio :D

klik
Postovi: 84
Pridružen/a: 21 feb 2009, 12:49
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la klik » 02 jan 2012, 20:55

ZOI84 je napisao/la:
calcio je napisao/la:i tako izgubi Arsenal od Fulhama, van Persie se jedva sastavio sa loptom. ali ne sumnjam da je i on bolji od Dzeke najmanje 5x, kada bi pitali pojedine hmmm... strucnjake. :D
Džeko je kriv što je Arsenal izgubio :D
Samo ovakav zakljucak zvuci logicno,sve ostalo je ludost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: !Ne dobro,ne dobro.

Avatar
red devil88
Postovi: 2178
Pridružen/a: 07 avg 2010, 13:55
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la red devil88 » 02 jan 2012, 21:03

Neki ljudi ne zele sami sebi da priznaju da Dzeko u zadnje vrijeme igra ocajno pa im je onda svako kriv sto ovaj ne moze nista da uradi na terenu .
Glory Glory Man United !!! :D

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7971
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la *p!p!t@* » 02 jan 2012, 21:08

mirsoalfakat je napisao/la:
*p!p!t@* je napisao/la:
mirsoalfakat je napisao/la:Skontali smo da je Dzeko zadnjih nekoliko utakmica ulazi pred kraj !!!!

Ima li neko nešto novo ??
Imam ja novi frižider :roll:

Činjenica je ta da ga je ona povreda još više unazadila kako fizički, tako i psihiči, al' nadati se povratku onog' pravog' Džeksona ;)

nego imal dovoljno mjesta u frizideru ?? moze li sve stati ?? kakav mu je zamrzivac xD ?


Dzeki je najveci problem timska igra , jbt gdje jos stoper puca sa 30 metara (kompany) ? Samo se to dogadja u city-u jadno
Ma frižider makinja :mrgreen:

Samo bih da se okrenem na organizatora igre (Yayu Tourea) koji je utakmicu protiv Sunderlenda odigrao u ulozi igrača koji je ličio na sve osim na organizatora igre, fraer blehne u suigrače i nakon pola sata dodaje loptu, dok mrtvi Kompany obavlja i njegovu i svoju zadaću...
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la harishp » 02 jan 2012, 21:13

red devil88 je napisao/la:Neki ljudi ne zele sami sebi da priznaju da Dzeko u zadnje vrijeme igra ocajno pa im je onda svako kriv sto ovaj ne moze nista da uradi na terenu .
Eto recimo i Shrekonja igra u vrhunskoj formi,pogotovo kad zeni naruci duplu porciju cevapa sa lukom.
Pa mu je Fergo to uracunao i priznao.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
red devil88
Postovi: 2178
Pridružen/a: 07 avg 2010, 13:55
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la red devil88 » 02 jan 2012, 21:16

harishp je napisao/la:
red devil88 je napisao/la:Neki ljudi ne zele sami sebi da priznaju da Dzeko u zadnje vrijeme igra ocajno pa im je onda svako kriv sto ovaj ne moze nista da uradi na terenu .
Eto recimo i Shrekonja igra u vrhunskoj formi,pogotovo kad zeni naruci duplu porciju cevapa sa lukom.
Pa mu je Fergo to uracunao i priznao.
Brate Dzeko igra lose i to je cinjenica nema se tu sta pricati a pogotovo se ne treba kriviti svaki igrac oko njega koji mu nedaju loptu koji ne znaju dodati i sta ti ja znam pa kako su to oni onda 1 ?
Glory Glory Man United !!! :D

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la kimbo » 02 jan 2012, 21:19

"*p!p!t@*

To care, Ture je harlovina zesca. Gledam City evo godinu dana skoro i sam sebe pitam koju ulogu i odgovornost
speciojalno imaju Ture,Silva ... samo mi je jasno da zele dati go i da posebno ovaj prvi srlja s loptom i iskoristava 10% svog fizickog potencijala a mozak nimalo ... Isto kao Chickago Bulls birvaktile uzme Ture.Silva (Jordan) loptu a ostalo bi kao trebli biti komplement igraci ...
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7971
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la *p!p!t@* » 02 jan 2012, 21:22

kimbo je napisao/la:"*p!p!t@*

To care, Ture je harlovina zesca. Gledam City evo godinu dana skoro i sam sebe pitam koju ulogu i odgovornost
speciojalno imaju Ture,Silva ... samo mi je jasno da zele dati go i da posebno ovaj prvi srlja s loptom i iskoristava 10% svog fizickog potencijala a mozak nimalo ... Isto kao Chickago Bulls birvaktile uzme Ture.Silva (Jordan) loptu a ostalo bi kao trebli biti komplement igraci ...
Bitno je da oni postižu golove, a trebali bi biti organizatori igre, i onda se ljudi pitaju što Džeko igra loše, što City igra loše, i da zaboravi, zbog čega City igra veoma dosadan nogomet...

Fino gospodo, nema efikasnih pasova, nema golova.

Kad' Džeko asistira Silvi kod gola, dalje se ne treba pričat' ...
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la harishp » 02 jan 2012, 21:29

red devil88 je napisao/la:
harishp je napisao/la:
red devil88 je napisao/la:Neki ljudi ne zele sami sebi da priznaju da Dzeko u zadnje vrijeme igra ocajno pa im je onda svako kriv sto ovaj ne moze nista da uradi na terenu .
Eto recimo i Shrekonja igra u vrhunskoj formi,pogotovo kad zeni naruci duplu porciju cevapa sa lukom.
Pa mu je Fergo to uracunao i priznao.
Brate Dzeko igra lose i to je cinjenica nema se tu sta pricati a pogotovo se ne treba kriviti svaki igrac oko njega koji mu nedaju loptu koji ne znaju dodati i sta ti ja znam pa kako su to oni onda 1 ?
Dati deset golova i jos uz to imati i fin broj asistencija na osnovu njegove minutaze je sve, osim lose igre.Cak je to imao i u zadnje vrijeme,osim ako mu minutaza nije bila sedam osam minuta i Messi bi tu izvisio.Prosla mu je tekma bila prva svih 90 minuta u posljednjih mjesec dana,tako da....
Nego kako sa losom igrom u dvadesetak minuta mozes zabiti dva gola i jos spremiti asistenciju recimo MU,nikako mi tu ne stima.Nije u posljednje vrijeme ali je u vremenu.
isto tako imas jednu stvarcicu koja se zove statistika koja fercera u svemu pa i broju pasova,asistencija i ostalog.
Tu naravno tek onda dolazi do istine koja se naziva niko ni sa kim.
Kako recimo neces kriviti Kuna i ono njegovo sutiranje kroz tri igarca a na desnoj strani mu Dzeko sam k'o duh.Negdje bi se glava skinula zbog toga a ne krivilo.
P.S Ture ide na sluzbeni put u Afriku na oko mjesec dana pa budemo vidjeli.
M.C treba dva krila koji su upoznati sa tim sta u stvari znaci nabacaj sa strane.I citav problem rijesen.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la panties » 02 jan 2012, 22:46

*p!p!t@* je napisao/la:Kad' Džeko asistira Silvi kod gola, dalje se ne treba pričat' ...
ma, kad dzeko igra odbranu, krila, pleja i napadaca sve u jednoj utakmici, znaaaas da nes ne stima tu. jel se sjecate one utakmice nedavno, nema gdje ga nije bilo - samo jos na gol da je stao...
al ajde :D

mozda nas mancini sutra sve iznenadi momentom lucidnosti neke.
...

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7971
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la *p!p!t@* » 02 jan 2012, 22:51

panties je napisao/la:
*p!p!t@* je napisao/la:Kad' Džeko asistira Silvi kod gola, dalje se ne treba pričat' ...
ma, kad dzeko igra odbranu, krila, pleja i napadaca sve u jednoj utakmici, znaaaas da nes ne stima tu. jel se sjecate one utakmice nedavno, nema gdje ga nije bilo - samo jos na gol da je stao...
al ajde :D

mozda nas mancini sutra sve iznenadi momentom lucidnosti neke.
Svime samo lucidnošću sigurno neće...

Glup mi je on previše :roll:
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la kimbo » 02 jan 2012, 23:30

Evo ako Dzeko cita ovaj forum prijedlog neka uradi kao Zlatan ... pa neka to Zabar tumaci kako hoce ..

[youtube][/youtube]
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la harishp » 02 jan 2012, 23:40

kimbo je napisao/la:Evo ako Dzeko cita ovaj forum prijedlog neka uradi kao Zlatan ... pa neka to Zabar tumaci kako hoce ..

[youtube][/youtube]
:mrgreen: Izbuba ga i to sve satro od dragosti.
Ali prvo valja zabiti gol :D
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.