Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la AYAN » 01 okt 2009, 13:38

Neznaš ni šta je Anatomija, a pričaš o cijenama... :lol: :lol: :lol:
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

yeboombs
Postovi: 12
Pridružen/a: 25 sep 2009, 11:13
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la yeboombs » 01 okt 2009, 13:39

@ dr_rock

"jes eto ja ljubomoran na dzeku :D evo sad cu rezati vene. :D bolje bi vama bilo da radite nesto korisno da zaradite djeci kruh nego da znate kad je dzeko prno' :)"

HHEHHEHEHE sto mu djeca tesko padaju HEHEHHEHE stvarno volim dojamante samo zbog ovih zavidnih. Ti nemoj vene rezat - pojedi m.da od muke. Eto mi necmo "bolje korisno radit i zaradit djeci kruh" nego cemo gledat djecu i uzivat a tebi corlucit kad ih nemozes ocima smislit... :P :P :P :P :P

yeboombs
Postovi: 12
Pridružen/a: 25 sep 2009, 11:13
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la yeboombs » 01 okt 2009, 13:42

DZEKU u pelenama za predsjednika - kako smo slozni - svaka cast Bosanci

dr_rock
Postovi: 45
Pridružen/a: 30 maj 2009, 21:55
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la dr_rock » 01 okt 2009, 13:44

AYAN je napisao/la:Neznaš ni šta je Anatomija, a pričaš o cijenama... :lol: :lol: :lol:
majstore Anatomija polozena da si ti meni ziv i zdrav. ;)

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la AYAN » 01 okt 2009, 13:45

dr_rock je napisao/la:
AYAN je napisao/la:Neznaš ni šta je Anatomija, a pričaš o cijenama... :lol: :lol: :lol:
majstore Anatomija polozena da si ti meni ziv i zdrav. ;)
Babo plati 5000 KM ma nije ni čudo, kad zarađuje 1200 KM za ljudske živote... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

dr_rock
Postovi: 45
Pridružen/a: 30 maj 2009, 21:55
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la dr_rock » 01 okt 2009, 13:48

AYAN je napisao/la:
dr_rock je napisao/la:
AYAN je napisao/la:Neznaš ni šta je Anatomija, a pričaš o cijenama... :lol: :lol: :lol:
majstore Anatomija polozena da si ti meni ziv i zdrav. ;)
Babo plati 5000 KM ma nije ni čudo, kad zarađuje 1200 KM za ljudske živote... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bas si talentirano glup, na neki humoristican nacin i opcenito svi zadnji komentari pokazuju vas IQ. moram neke stvari po 5 puta ponavljati jel' ne citate ni postove do kraja, a kamol i kakve knjigice. :) ali izgleda da je ova ekipica druga smjena. sad cete vi u skolu pa lagano. :D

dr_rock
Postovi: 45
Pridružen/a: 30 maj 2009, 21:55
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la dr_rock » 01 okt 2009, 13:53

yeboombs je napisao/la:@ dr_rock

"jes eto ja ljubomoran na dzeku :D evo sad cu rezati vene. :D bolje bi vama bilo da radite nesto korisno da zaradite djeci kruh nego da znate kad je dzeko prno' :)"

HHEHHEHEHE sto mu djeca tesko padaju HEHEHHEHE stvarno volim dojamante samo zbog ovih zavidnih. Ti nemoj vene rezat - pojedi m.da od muke. Eto mi necmo "bolje korisno radit i zaradit djeci kruh" nego cemo gledat djecu i uzivat a tebi corlucit kad ih nemozes ocima smislit... :P :P :P :P :P

vaj liče jesi glup. nije da ih ne mogu smisliti nego ne mogu dzeku. miske, ibisevic i salihovic i ekipa su legende, ali za dzeku sam rekao svoje. MOLIM VAS CITAJTE DO KRAJA POSTOVE!!! :D

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Željovac » 01 okt 2009, 13:59

Alex Ferguson za MUTV: "Znali smo da su veoma dobar tim i bio je to pravi ispit za nas jer imaju napad protiv kojeg je veoma teško igrati. Posebno se to odnosi na Džeku. On je velik momak i veoma težak za čuvanje. Uprkos tome što je igrao protiv dva veoma dobra stopera, konstantno nam je zadavao probleme."

Inače, u svojoj redovnoj kolumni za oficijelnu stranicu Uniteda je ipak napisao da je Džeko Bosanac i da je zajedno sa Grafiteom prošle sezone dao 54 gola, a ne 71 kao što je ranije govorio.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

yeboombs
Postovi: 12
Pridružen/a: 25 sep 2009, 11:13
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la yeboombs » 01 okt 2009, 14:02

@ dr_rock

ma sve si ti reko - nemam ja sta citat - znam ja tipove poput tebe - treba te umjesto Fergusona da mu malo anatomski objasnis da on nema pojma - de ne provaljuj se i usuti i gledaj djete kako raste. Okreni glavu ako ga nemozes gledat.

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la AYAN » 01 okt 2009, 14:03

Sa derištem, se nije vrijedno raspravljati...

Kuku LeLe ko danas studira Medicinu...jadni mi :lol: :lol: :lol:
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

yeboombs
Postovi: 12
Pridružen/a: 25 sep 2009, 11:13
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la yeboombs » 01 okt 2009, 14:06

"On je velik momak i veoma težak za čuvanje. Uprkos tome što je igrao protiv dva veoma dobra stopera, konstantno nam je zadavao probleme."

sta Frguson zna - :D

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la AYAN » 01 okt 2009, 14:06

yeboombs je napisao/la:"On je velik momak i veoma težak za čuvanje. Uprkos tome što je igrao protiv dva veoma dobra stopera, konstantno nam je zadavao probleme."

sta Frguson zna - :D
Ma nema on pojma, trebo bi otić doktoru na tretman od 1200 KM... :lol: :lol: :lol:
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

exsist
Postovi: 11
Pridružen/a: 06 sep 2009, 20:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la exsist » 01 okt 2009, 14:19

Svaka cast Dzeki , ali brate on je nafaka , glavom zabija i glumi igracinu , sto ga ne dadne u repci ? . Bolje mu je da dadne para u humanitarnu akciju nego da kupuje auta od 200 000 maraka .

Mnogo bolji je jedan grafite i martins :)
Life for Bosnia

yeboombs
Postovi: 12
Pridružen/a: 25 sep 2009, 11:13
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la yeboombs » 01 okt 2009, 14:23

otiso je glupan - treba ovakve tjerat s foruma - nek ne zamjere admini, ali znam ja ove tipove - sta on nama kalja ugled dijamanta i odraza Bosne kroz taj dijamant. Mi u Zenici znamo kako bi s takvima - zato skupa pa svi zajedno - nedajmo Dzeku i nikog drugog da nam prljaju - po cijeni da otjeramo takve. Cuj on nama Dzeko je balav - djete - on je nesto sto ta budala nikad nece moci biti. Imam sina 12 god. i sinoc nesto gledam kako za stolom pise zadacu oko 20 h. Gledam i razmisljam nesto - Kako je dragi Bog dao srecu tim roditeljima i koja je to cast i milina jer znas da ti je djete sad u Manchesteru i za pola sata istrcaje na stadion O.Traford. I onda postize gol kojem se svi cestiti Bosanci raduju. Gledam svog sina i nisam ljubomoran. Mali pise zadacu - ali ja gledam i sina nase Bosne kako izludi Engleze i j ase radujem kao dijete. Osmijehom na licu gledam tu djecu. Buducnost nase drzave su u tim djecacima. Pa se sjetim Ibisevica, Salihovica, "malog" Pjanica i ostalih bisera i sretan sam zbog njih sto postoje .... hvala ti Boze sto postoje ...
pozdrav iz Zenice

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ackeey » 01 okt 2009, 14:26

Ma dajte majke ti vise, ispamaste cijelu stranicu, gospodine ovo NIJE TEMA ZA SOCIJALNE PROBLEME...
A i ja sam diplomirao, radim za manje nego sto vrijedim i cesto vise nego sto bih morao za mizernu placu od 1400 KM, ali ne placem ovdje po forumu i ne se..m o socijalnim problemima u drzavi...
Ovo je sportski forum, tema je Edin Dzeko, a tvoja mama i tata, kao i ti sam nas, a bogami ni vase place nas ne zanimaju...
I, da znas, imam vise godina od tebe, a moj mi otac nije placao faks, vec sam rintao i studirao...
Edin Dzeko je nas dijamant i on stvarno unosi radost u nase tmurne zivote...
A ja sam siguran da tvoji tata i mama osim tih 1200 uzmu bar jos pola toliko ispod ruke...
A to znam iz licnog iskustva, jer mi je otac umro u februaru, a zadnju godinu sam proveo vodajuci ga po bolnicama...
I svi druze uzimaju, vjeruj mi...
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

exsist
Postovi: 11
Pridružen/a: 06 sep 2009, 20:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la exsist » 01 okt 2009, 14:31

yeboombs je napisao/la:otiso je glupan - treba ovakve tjerat s foruma - nek ne zamjere admini, ali znam ja ove tipove - sta on nama kalja ugled dijamanta i odraza Bosne kroz taj dijamant. Mi u Zenici znamo kako bi s takvima - zato skupa pa svi zajedno - nedajmo Dzeku i nikog drugog da nam prljaju - po cijeni da otjeramo takve. Cuj on nama Dzeko je balav - djete - on je nesto sto ta budala nikad nece moci biti. Imam sina 12 god. i sinoc nesto gledam kako za stolom pise zadacu oko 20 h. Gledam i razmisljam nesto - Kako je dragi Bog dao srecu tim roditeljima i koja je to cast i milina jer znas da ti je djete sad u Manchesteru i za pola sata istrcaje na stadion O.Traford. I onda postize gol kojem se svi cestiti Bosanci raduju. Gledam svog sina i nisam ljubomoran. Mali pise zadacu - ali ja gledam i sina nase Bosne kako izludi Engleze i j ase radujem kao dijete. Osmijehom na licu gledam tu djecu. Buducnost nase drzave su u tim djecacima. Pa se sjetim Ibisevica, Salihovica, "malog" Pjanica i ostalih bisera i sretan sam zbog njih sto postoje .... hvala ti Boze sto postoje ...
pozdrav iz Zenice

znaci ti bi vise volio da ti dijete trci na OT nego sto ce biti obrazovan covjek ?
Life for Bosnia

yeboombs
Postovi: 12
Pridružen/a: 25 sep 2009, 11:13
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la yeboombs » 01 okt 2009, 14:31

exsist je napisao/la:Svaka cast Dzeki , ali brate on je nafaka , glavom zabija i glumi igracinu , sto ga ne dadne u repci ? . Bolje mu je da dadne para u humanitarnu akciju nego da kupuje auta od 200 000 maraka .

Mnogo bolji je jedan grafite i martins :)

jesil to promjeno nik :D :D :D

yeboombs
Postovi: 12
Pridružen/a: 25 sep 2009, 11:13
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la yeboombs » 01 okt 2009, 14:34

"znaci ti bi vise volio da ti dijete trci na OT nego sto ce biti obrazovan covjek ?"

nebi se ja protivio ni sekunde... Edin posteno zaradi svaki milion eura sto ovi "obrazovani" mogu samo nakrast u vlasti i mutnim radnjama...

exsist
Postovi: 11
Pridružen/a: 06 sep 2009, 20:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la exsist » 01 okt 2009, 14:36

yeboombs je napisao/la:
exsist je napisao/la:Svaka cast Dzeki , ali brate on je nafaka , glavom zabija i glumi igracinu , sto ga ne dadne u repci ? . Bolje mu je da dadne para u humanitarnu akciju nego da kupuje auta od 200 000 maraka .

Mnogo bolji je jedan grafite i martins :)

jesil to promjeno nik :D :D :D


ako mislis na ovog lika gore , nekakvog doktora , nisam :)

vidis da mu jos stoji nick gore u postovima ;)


ne radi se vise o parama , svatko krade , kazem samo da dzeko nije "velik" napadac kao sto ga pusi novine , trebaju ga puhati jer je nas ali nije u TOP 15
Life for Bosnia

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Neutral » 01 okt 2009, 14:37

Budimo realni, Edin nije ništa pokazao u prvom poluvremenu ali je eksplodirao u drugome . Odlično izdanje, mislim da bi trebali tući United kod kuće. Sada im predstoje dvije utakmice sa Bešiktašom, i ako uzmu 4 boda tu ideu dalje što je veliki uspjeh za taj klub.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.