Edin Džeko

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

crusader77
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la crusader77 » 08 dec 2009, 12:16

Gledo sam danas manchesterov kanal na setanta sports i kako stvari stoje protiv volfsburga ce igrati manchesterov C tim

Rob S.S
Kontakt:

Post Postao/la Rob S.S » 08 dec 2009, 12:23

ma nije bas c tim al moraju dosta kombinovati u odbrani kako stvari stoje gigs,evra,fletcher i jos neki ce igrati u odbrani!!
al sve u svemu nece se lahko predati wolfsburg jer i njima znaci ova utakmica prvo mjesto!!
evo gledam na DSF sastav manchestera
Kuszczak
Fletcher-Carrick-Vidic-Evra
Valencia-Gibson-Anderson-Welbeck
Berbatov-Owen
ako je ovako onda se moze nazvati "B"tim :mrgreen:
.......BOSNA NIJE MALA,BOSNA JE VELIKA......
......BOSNA IMA ZENICU I ZENICKOG CELIKA.............

crusader77
Kontakt:

Post Postao/la crusader77 » 08 dec 2009, 12:36

U svakom slucaju ako volfsburg ne pobijedi ovakav manchesterov tim, kod kuce, nemaju sta ni traziti u ligi sampiona

Rob S.S
Kontakt:

Post Postao/la Rob S.S » 08 dec 2009, 12:39

crusader77 je napisao/la:U svakom slucaju ako volfsburg ne pobijedi ovakav manchesterov tim, kod kuce, nemaju sta ni traziti u ligi sampiona

100%
.......BOSNA NIJE MALA,BOSNA JE VELIKA......
......BOSNA IMA ZENICU I ZENICKOG CELIKA.............

Ponos Torina
Kontakt:

Post Postao/la Ponos Torina » 08 dec 2009, 12:56

Wolfsburg ako nastavi onako igrati mogu se od svega oprostiti,posebno odbrana koja nebi ni nasu PL izdrzala.
Ovo nije nimalo slab sastav jedino sto imaju mali probem u odbrani sto se tice Man utd.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

nime_tm87
Kontakt:

Post Postao/la nime_tm87 » 08 dec 2009, 17:59

U koliko sati je tekma? :mrgreen: :mrgreen:
PS-Mozda nisam dobar pdf izabarao za to pitanje :mrgreen: :mrgreen:

tanzla
Kontakt:

Post Postao/la tanzla » 08 dec 2009, 18:07

nime_tm87 je napisao/la:U koliko sati je tekma? :mrgreen: :mrgreen:
PS-Mozda nisam dobar pdf izabarao za to pitanje :mrgreen: :mrgreen:

Prenos počinje 20:20 na FTV-u. Vjerovatno uvodna emisija 10tak minuta, pa tekma.
Akobogda Džeko danas zabija, i time se preporučuje SAF-u. :twisted:
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 08 dec 2009, 18:12

Ocekivanja od Dzeke su uvijek velika.
Ali vala ako sad ne ubaci gol dva i ne unovci svoje znanje.
Ne treba se iznenaditi da u Vukovima ostane i iducu godinu.
Ovakve prilike se jednostavno ne ispustaju.Dati gol ili vise protiv M.U niko te nece pitati kakav je sastav M.U imao.
Promasaja nesmije biti inace ce i ovakav M.U da kazni
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

TheScouser
Kontakt:

Post Postao/la TheScouser » 08 dec 2009, 18:30

Ako Bog da nadam se da ce Edin zabiti, jer poslije onakvih promasaja u subotu, ne mogu reci da nece biti njegova noc. Sto se tice pijanog Skota, libo me za njim, vazno mi je da Edin pokaze jos jednom da je klasa. Isto tako zelim i Misimovicu!

Odkud ljudi Marjan da je na FTV-u, je l' to samo ova tekma ili za stalno?
This is where they stop! This is where they fall! Give them nothing but take from them everything!

Pridružite se LFC Balkan Supporters Union na Facebook-u!

Adinjo
Kontakt:

Post Postao/la Adinjo » 08 dec 2009, 18:34

Ja mislim da ce se Dzeko izmasiti veceras pravo. :)
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 08 dec 2009, 18:46

Adinjo je napisao/la:Ja mislim da ce se Dzeko izmasiti veceras pravo. :)

Ispucao je bonus masanja,inace mu slijedi ''odmor'' k'o i Grafonji 8-)
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
-----------
Pravda za @Kurtmu

Adinjo
Kontakt:

Post Postao/la Adinjo » 08 dec 2009, 18:53

harishp je napisao/la:
Adinjo je napisao/la:Ja mislim da ce se Dzeko izmasiti veceras pravo. :)

Ispucao je bonus masanja,inace mu slijedi ''odmor'' k'o i Grafonji 8-)

Haha, haj nema veze, zimsko je doba. Docepat' ce se suhog mesa, kiselih paprika i ostalih derivata, pa kad se vrati pravo ce se raspucat' ;)
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 08 dec 2009, 18:56

Bogami Grafonji one pirane na raznju nisu bas sjele :mrgreen: .Dok je bio na raspustu sa hanumom u Brazilu.
Stalno ga ''njaka'' zgaravica streca na tekmama.
-----------
-----------
Pravda za @Kurtmu

Principatus
Kontakt:

Post Postao/la Principatus » 08 dec 2009, 19:14

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?match ... art=sports

Evo links za utakmicu protiv ManU. Dzeko danas pamet u glavu, a i Miske bih trebao da zabije jedan. Grafite izgleda nikako se ne vraca u svoju formu ili mu Veh-ov sistem ne pase. Velika steta, sa njim na strani Edin bih bio rasterecen.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Željovac
Kontakt:

Post Postao/la Željovac » 08 dec 2009, 19:21

Rob S.S je napisao/la:ma nije bas c tim al moraju dosta kombinovati u odbrani kako stvari stoje gigs,evra,fletcher i jos neki ce igrati u odbrani!!
al sve u svemu nece se lahko predati wolfsburg jer i njima znaci ova utakmica prvo mjesto!!
Kuszczak
Berbatov-Owen

Vidić i Berbatov nisu doputovali u Wolfsburg. Sljedeći jesu: Ben Foster, Gabriel Obertan, Magnus Eikrem, Paul Scholes, Darron Gibson, Antonio Valencia, Oliver Gill, Michael Carrick, Matty James, Michael Owen, Darren Fletcher, Danny Welbeck, Ji-sung Park, Anderson, Patrice Evra, Cameron Stewart, Tomasz Kuszczak, Nani, Oliver Norwood.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Kaka_Real
Kontakt:

Post Postao/la Kaka_Real » 08 dec 2009, 19:21

TheScouser je napisao/la:Ako Bog da nadam se da ce Edin zabiti, jer poslije onakvih promasaja u subotu, ne mogu reci da nece biti njegova noc. Sto se tice pijanog Skota, libo me za njim, vazno mi je da Edin pokaze jos jednom da je klasa. Isto tako zelim i Misimovicu!

Odkud ljudi Marjan da je na FTV-u, je l' to samo ova tekma ili za stalno?

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 08 dec 2009, 19:46

Željovac je napisao/la:
Rob S.S je napisao/la:ma nije bas c tim al moraju dosta kombinovati u odbrani kako stvari stoje gigs,evra,fletcher i jos neki ce igrati u odbrani!!
Kuszczak
Berbatov-Owen

Vidić i Berbatov nisu doputovali u Wolfsburg. Sljedeći jesu: Ben Foster, Gabriel Obertan, Magnus Eikrem, Paul Scholes, Darron Gibson, Antonio Valencia, Oliver Gill, Michael Carrick, Matty James, Michael Owen, Darren Fletcher, Danny Welbeck, Ji-sung Park, Anderson, Patrice Evra, Cameron Stewart, Tomasz Kuszczak, Nani, Oliver Norwood.

ZNJ tim :roll:
Ako ih Vukovi ne dobiju,neka svi napuste fudbal i odu u bocanje.
-----------
-----------
Pravda za @Kurtmu

Željovac
Kontakt:

Post Postao/la Željovac » 08 dec 2009, 20:07

harishp je napisao/la:
Željovac je napisao/la:
Kuszczak
Berbatov-Owen

ZNJ tim :roll:
Ako ih Vukovi ne dobiju,neka svi napuste fudbal i odu u bocanje.

Svaki od ovih boldiranih bi u Wolfsburgu bio, uz Džeku i Misimovića, najbolji igrač u timu. Tako da oni nemaju žnj tim. Prednost Wolfsburga je što Unitedu ova utakmica praktično ništa ne znači. Jedino, što i Ferguson kaže, ako zijane i završe drugi, u osmini finala će prvu utakmicu igrati kući. Protivnici u osmini finala su istog kvaliteta, završili prvi ili drugi.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 08 dec 2009, 20:15

Prvoplasirani ni u snu nemoze biti isti tim kao drugoplasirani.
Pogledaj tabele jos jednom i vjerovatne''prvake'' grupe i vjerovatno druge.
Razlika drasticna.
Na osnovu prve postave M.U ova postava je i ispod ZNJ.
Fakticki dva standardna igraca u cjelom timu.A pola ih u normalnom toku i na tribinama sjedi.
-----------
-----------
Pravda za @Kurtmu

Željovac
Kontakt:

Post Postao/la Željovac » 08 dec 2009, 20:23

Ferguson se s tobom ne bi složio.
"If we are second, I don’t know if it does matter. In one group you’ve potentially got AC Milan or Real Madrid, in another you’ve got Barcelona, Inter Milan and Rubin Kazan, another you have Fiorentina and Lyon, or Bordeaux, Bayern and Juventus. You get one of those teams and it doesn’t really matter. They’re all of a similar quality - very good teams. The only advantage you’re giving away by finishing second is playing the home game first in the knockout round.”
A to što je to žnj tim u odnosu na prvi tim Manchestera, ne znači da igrači Wolfsburga trebaju u penziju ako ih ne dobiju, jer su i od tog žnj tima, po individualnim kvalitetima, u zaostatku. U odnosu na Wolfsburg, to je A tim.

Visca el Višća!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.