Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
AzRimiRzA
Postovi: 1003
Pridružen/a: 02 jul 2012, 22:43
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la AzRimiRzA » 13 okt 2013, 17:25

Ne citam ova pisma koja pisete, vala mrsko mi. Volio bi da je zabio onaj prvi sut sa lijeve strane. Bas je ono bilo ala Dzeko, slicno kao i Belgiji i Francuskoj.

JumBO
Postovi: 26
Pridružen/a: 05 jun 2011, 15:33
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JumBO » 13 okt 2013, 17:32

Pozelio sam ga vidjet u akcijama kao ovoj... cisto vidis kako je bio spremniji, okretniji nego sto je to zadnje vrijeme:

http://youtu.be/MFyiz89VVXk
Zadnja izmjena: JumBO, dana/u 13 okt 2013, 17:51, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la FaraonTM » 13 okt 2013, 17:37

JumBO je napisao/la:Pozelio sam ga vidjet u akcijama kao ovoj... cisto vidis kako je bio spremniji, okretniji nego sto je to zadnje vrijeme:

http://youtu.be/MFyiz89VVXk
[youtube][/youtube]
Eeee tad ga nije Amrica mučila.. :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SamoZeljo » 13 okt 2013, 17:49

Ma nisam ni ja procitao sve a i ne mislim citati.
Nek se vrati u Zelju, 100% ce dominirati i imati mjesto u prvih 11. :roll:

Oni bi da Dzeko ode stepenicu nize i igra za platu 50% manju i naravno, oni misle da je u tom slucaju 100% u prvih 11. Ne znam ko im to garantuje? A scenario da igra za 50% manje i bude jos vise na klupi, to je nemoguce?

Samo jedan dio cu citirati:
Bolje mu je biti 1 napadač u Arsenalu, Tottenhamu, Liverpoolu, Chelsea-u, Dortmundu, Schalke 04, Bayer-u Interu, Romi, Napoliju. Milanu, Juventusu ( možda ) nego 3,4 u pišljivom hibridnom City-u.
Cuj, ovdje, u ovim klubovima je 100% prvi napadac? Gdje je ta garancija???
Ko mu to garantuje?? Raja sa foruma??
Sta da ode u Liverpool i grije klupu Suarezu? Ili Balotelliju u Milanu? Ili Giroudu u Arsenalu? Da ne spominjem Chelsea, oni napadace posude drugima jer ih imaju previse. (ne kazem da je gori ili bolji od spomenutih, tu diskusiju ne zelim ni pocinjati, samo kazem da je sansa velika da se ni kod njih nebi bas toliko naigrao koliko neko misli)

Sjasite malo sa tim kamikaza idejama. Covjek vas moze ozbiljno shvatiti. Edinu je upala kasika u med a to sto neko ne voli City je vec druga stvar. City je momentalno ambiciozniji klub od 80% spomenutih, a to se pika.

hh123
Postovi: 27
Pridružen/a: 05 okt 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la hh123 » 13 okt 2013, 18:02

Moram priznati da gledam City samo zbog Dzeke.Voli bih da bude standardan i da zabija golove.Ne mogu podnijeti Negreda.Da li je Negredo bolji? Mozda ga stvarno Pellegrini forsira.

JumBO
Postovi: 26
Pridružen/a: 05 jun 2011, 15:33
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JumBO » 13 okt 2013, 18:18

hh123 je napisao/la:Moram priznati da gledam City samo zbog Dzeke.Voli bih da bude standardan i da zabija golove.Ne mogu podnijeti Negreda.Da li je Negredo bolji? Mozda ga stvarno Pellegrini forsira.
I ja isto tako :) .. ako ne igra i ne gledam.
A sto se tice Negreda (ok i Pellegrini ga je doveo sa sobom iz spanije) i ostalih. Mislim da je kao u svakom timu, gdje imas vise i jednako dobrih igraca, onda odlucuje trenutna forma, protivnik protiv kojeg igras itd.. a da bi svaku poceo mislim i nije zasluzio... ne vazi vise ono dao je gol i netreba nista vise.. mora se malo vise i krecat, primat, ogradit i zadrzat lopte. Prije je to mnogo bolje radio. Kada se vrati na onaj nivo, onda ce i pocet svaku utakmicu. Osim toga nije to Wolfsburg gdje je mogao i koju utakmicu "losije" odigrat a ipak bio uvijek u prvih 11.

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la VGS » 13 okt 2013, 19:34

:mrgreen:

slika

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la viKK » 13 okt 2013, 20:57

SamoZeljo je napisao/la:
Bolje mu je biti 1 napadač u Arsenalu, Tottenhamu, Liverpoolu, Chelsea-u, Dortmundu, Schalke 04, Bayer-u Interu, Romi, Napoliju. Milanu, Juventusu ( možda ) nego 3,4 u pišljivom hibridnom City-u.
Cuj, ovdje, u ovim klubovima je 100% prvi napadac? Gdje je ta garancija???
Ko mu to garantuje?? Raja sa foruma??
Sta da ode u Liverpool i grije klupu Suarezu? Ili Balotelliju u Milanu? Ili Giroudu u Arsenalu? Da ne spominjem Chelsea, oni napadace posude drugima jer ih imaju previse. (ne kazem da je gori ili bolji od spomenutih, tu diskusiju ne zelim ni pocinjati, samo kazem da je sansa velika da se ni kod njih nebi bas toliko naigrao koliko neko misli)

Sjasite malo sa tim kamikaza idejama. Covjek vas moze ozbiljno shvatiti. Edinu je upala kasika u med a to sto neko ne voli City je vec druga stvar. City je momentalno ambiciozniji klub od 80% spomenutih, a to se pika.
u pravu si i slažem se , upravo sam to htio napisati nakon čitanja (ne čitave) dugačke rasprave .

@fudbalerXL :
pišeš malo previše subjektivno i fantaziraš , a zaboravljaš realnost stvari . skoro svi klubovi koje navodiš kao otvorene mogućnosti za edina , ga uopšte neće i on im ne treba . druga stvar je , što edin za city , igra zaista zaista loše . nije to do nikakvog španskog lobija u napadu i neke zavjere protiv njega . jednostavno , edin se ne uklapa u city i to je to . koncepcija igre koju ima pellegrini i veznjaci cityja ne pristaje edinu . tome pridodaj činjenicu da edin ima radijus kretanja od 10 metara oko sebe , i dobiješ "smrtonosnu kombinaciju" . moderni fudbal koji gaje svi vrhunski timovi na svijetu (bayern , dortmund , barcelona itd) se zasniva na PRESINGU na protivničkoj polovini i brzom vraćanju lopte u svoj posjed . jako je malo ekipa koji igraju klasični bunker sa malo trčanja (kao grčka među reprezentacijama) , osim ako se radi o taktičkoj postavci za jednu jedinu utakmicu (klasični primjeri su celtic protiv barcelone ili milan protiv barcelone kod kuće) . edin ne trči , on ne radi presing , on nije agilan i brz , čak se i ne kreće u napadu mnogo . i po trenutnoj formi i izadnjima u KLUBU on nije ni u top 10 napadača svijeta , a ne kao što ti govoriš , najbolji treći napadač na svijetu :roll: edin nažalost jedino može ići u dosta slabiji klub od cityja ukoliko nastavi ovakvim "usporujućim" tempom .

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 13 okt 2013, 21:11

Dzeko mojne zitgu do utorka navece,poslje utakmice moze i ona tebe s dildom velicine noge :lol:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Head » 13 okt 2013, 21:20

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Dzeko mojne zitgu do utorka navece,poslje utakmice moze i ona tebe s dildom velicine noge :lol:
Moze guziti jedino ako ima cundaru velicine od Litvanije do Meksika,na rasklapanje.
1946

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 13 okt 2013, 22:53

slika

slika

slika

To Dzekoo 8-) :lol:

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la BIHfan » 13 okt 2013, 22:55

Cekamo Pauka i njegovu osudu.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la legenda reala » 13 okt 2013, 22:58

Odrađena Seve abd het-rick utorak 8-)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la FaraonTM » 13 okt 2013, 22:59

A da ga vidi Amra :mrgreen:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
fudbalerXL
Postovi: 200
Pridružen/a: 08 okt 2013, 18:30
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la fudbalerXL » 13 okt 2013, 23:02

Bravo Džeko za Seve. hehe :)

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la legenda reala » 13 okt 2013, 23:03

Ko šiša Amru :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
fudbalerXL
Postovi: 200
Pridružen/a: 08 okt 2013, 18:30
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la fudbalerXL » 13 okt 2013, 23:05

legenda reala je napisao/la:Ko šiša Amru :mrgreen:
Pa koju bi ti izabro ali realno :) ??
ja seve 100 %, hehe

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la legenda reala » 13 okt 2013, 23:06

fudbalerXL je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Ko šiša Amru :mrgreen:
Pa koju bi ti izabro ali realno :) ??
ja seve 100 %, hehe
Pa Seve je Seve :mrgreen: :mrgreen: zna to i naš Edin :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la vrebac86 » 13 okt 2013, 23:08

Kako vas nije sramota, to je nečija tetka, ili strina, ili žena! Pujj stan vas bilo!!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la legenda reala » 13 okt 2013, 23:10

vrebac86 je napisao/la:Kako vas nije sramota, to je nečija tetka, ili strina, ili žena! Pujj stan vas bilo!!
+ majka od malog Milanovog :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.