Edin Džeko

Moderatori/ce: Monolog,insider,ribery,_dreamer_

Pasha_car_aga
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Pasha_car_aga » 21 jul 2014, 18:50

Pauk je napisao/la:Zna li neko kad se maneken odnosno dijamant prikljucuje pripremama Manchester City-a?

Svi znamo da je se ubio koliko je trcao u Brazilu i borio se pogotovo protiv Nigerije tako da se lijepo odmara tokom ramazanskog mjeseca. :njanjanja:

Klocina se 24-og Jula prikljucuje pripremama u Americi, zajedno sa Hartom, Milnerom, Silvom... a ostali su danas otputovali. :mrgreen:

hroni
Kontakt:

Post Postao/la hroni » 21 jul 2014, 18:57

Pasha_car_aga je napisao/la:
Pauk je napisao/la:Zna li neko kad se maneken odnosno dijamant prikljucuje pripremama Manchester City-a?

Svi znamo da je se ubio koliko je trcao u Brazilu i borio se pogotovo protiv Nigerije tako da se lijepo odmara tokom ramazanskog mjeseca. :njanjanja:

Klocina se 24-og Jula prikljucuje pripremama u Americi, zajedno sa Hartom, Milnerom, Silvom... a ostali su danas otputovali. :mrgreen:

Klocina ti je u gacama :mrgreen: :lol:

Pasha_car_aga
Kontakt:

Post Postao/la Pasha_car_aga » 21 jul 2014, 19:16

hroni je napisao/la:
Pasha_car_aga je napisao/la:

Klocina ti je u gacama :mrgreen: :lol:

Daj bogdom :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 21 jul 2014, 19:30

slika

Head
Kontakt:

Post Postao/la Head » 21 jul 2014, 19:33

Ovaj Amir Spahic cuva Dzeki tariguz dok ovaj kenja. :roll:
1946

STEVIE
Kontakt:

Post Postao/la STEVIE » 21 jul 2014, 19:37

Head je napisao/la:Ovaj Amir Spahic cuva Dzeki tariguz dok ovaj kenja. :roll:

klasicni ljigavac.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

ibish1995
Kontakt:

Post Postao/la ibish1995 » 21 jul 2014, 19:43

Nek se druze ljudi.
Ocekujem da Amir dobije poziv na sljedece okupljanje :lol:

http://en.wikipedia.org/wiki/Amir_Spahi%C4%87
Ovo on u Zelji,il se neko zahebavo ?

hroni
Kontakt:

Post Postao/la hroni » 21 jul 2014, 19:49

@Pasha :thumbup: nije ni u mene za pohvalit kuknjava

Alipasino
Kontakt:

Post Postao/la Alipasino » 21 jul 2014, 19:55

Dzeki nevalja treba nevalja vam Dzekino drustvo nevalja vam Dzekin stari,nevalja vam Dzekina sestra udala se za Sandjakliju.Pa moroni jedni pitajte Dzeku ima li kucnu zivotinju ako ima garant i ona ima neku manu.

mozak
Kontakt:

Post Postao/la mozak » 22 jul 2014, 00:05

hroni je napisao/la:@Pasha :thumbup: nije ni u mene za pohvalit kuknjava

Aj ti i slični..otvorite temu: "moj smoki" pa opletite..

Alipasino je napisao/la:Dzeki nevalja treba nevalja vam Dzekino drustvo nevalja vam Dzekin stari,nevalja vam Dzekina sestra udala se za Sandjakliju.Pa moroni jedni pitajte Dzeku ima li kucnu zivotinju ako ima garant i ona ima neku manu.

:thumbup:
Bilo kuda, red army svuda !

pisac
Kontakt:

Post Postao/la pisac » 22 jul 2014, 00:37

calcio je napisao/la:
ZgemboAdislic je napisao/la:Ne vjerujem da ga iko smatra "izdajnikom", vec ljencugom koja je setala terenom i koja je imala dvije trecine utakmice da zabije jos jedan gol poslje ponistenog gola iz nekoliko dobrih sansi. Meksiku su ponistili ne jedan nego dva cista gola u jednoj utakmici pa ljudi opet izborise tri boda u manje vremena.

Ovo je vrlo lose poredjenje. Kamerun je bila najlosija reprezentacija na SP. Svadjali su se, tukli se medjusobno na utakmicama, a u odbrani ostavljali rupetine.
Nigerija je najbolja reprezentacija Afrike, namucili su Argentinu i Francusku. Vrlo tvrda ekipa sa dobrom odbranom.

Mexicu opet kod 0:0 protiv.Hrvatske ne svirase cist penal i ne iskljucise Srnu pa Mexico opet dobi. Ako si bolji, bolji si, sudija te ne moze zajebati, bar ne puno. Nigeria je realno bolje izgledala od nas i zasluzeno na kraju dobila. Izvlaciti se na sudiju je smijesno. Svako ko spori da se Dzeko srtao tu utakmicu i da je bio indoletan, onda vjerovatno i nije gledao tekmu.

mozak
Kontakt:

Post Postao/la mozak » 22 jul 2014, 00:57

pisac je napisao/la:Mexicu opet kod 0:0 protiv.Hrvatske ne svirase cist penal i ne iskljucise Srnu pa Mexico opet dobi. Ako si bolji, bolji si, sudija te ne moze zajebati, bar ne puno. Nigeria je realno bolje izgledala od nas i zasluzeno na kraju dobila. Izvlaciti se na sudiju je smijesno. Svako ko spori da se Dzeko srtao tu utakmicu i da je bio indoletan, onda vjerovatno i nije gledao tekmu.

Gledao sam utakmicu..imao je dosta prilika, do kojih nije mogao doći indolentnošću o kojoj se stalno govori. Da je bio neprecizan..jeste..ipak jedna je bila ušla.
Evo haj navedi još šta je trebao raditi?
Bilo kuda, red army svuda !

pisac
Kontakt:

Post Postao/la pisac » 22 jul 2014, 01:09

mozak je napisao/la:
pisac je napisao/la:Mexicu opet kod 0:0 protiv.Hrvatske ne svirase cist penal i ne iskljucise Srnu pa Mexico opet dobi. Ako si bolji, bolji si, sudija te ne moze zajebati, bar ne puno. Nigeria je realno bolje izgledala od nas i zasluzeno na kraju dobila. Izvlaciti se na sudiju je smijesno. Svako ko spori da se Dzeko srtao tu utakmicu i da je bio indoletan, onda vjerovatno i nije gledao tekmu.

Gledao sam utakmicu..imao je dosta prilika, do kojih nije mogao doći indolentnošću o kojoj se stalno govori. Da je bio neprecizan..jeste..ipak jedna je bila ušla.

Usla ne usla, najmanji problem, ne udje ni Messieva svaka, ja mu tu apsulutno nista ne zamjeram. Zamjeram mu indolentnost i onaj pogled bez imalo zara na utakmici. Pa ja bih preorao zemlju da mi se ukazala prilika takva. Ko zna hoce li mu se vise ikad ukazati prilika da uradi isto na nekom sp-u. Sansu koju je imao, prelako je odbacio. Da je bio profeaionalac te tri sedmice na pripremama i da sam vidio zar na utakmicama, kakav god rezultat da je bio, ja mu ne bih nista zamjerio. Znao bih da su uradili sve da se sto bolje spreme i da odrade samu utakmicu. Ovako svi znamo da je velika vecina igraca neadekvatno i neporfeaionalno shvatila ovaj odlazak na sp. Steta sto nisu potrudili se da daju maksimum te tri sedmice. Da je tako bilo, niko im nista zamjerio ne bi.

levat
Kontakt:

Post Postao/la levat » 22 jul 2014, 03:22

pisac je napisao/la:
mozak je napisao/la:

Usla ne usla, najmanji problem, ne udje ni Messieva svaka, ja mu tu apsulutno nista ne zamjeram. Zamjeram mu indolentnost i onaj pogled bez imalo zara na utakmici. Pa ja bih preorao zemlju da mi se ukazala prilika takva. Ko zna hoce li mu se vise ikad ukazati prilika da uradi isto na nekom sp-u. Sansu koju je imao, prelako je odbacio. Da je bio profeaionalac te tri sedmice na pripremama i da sam vidio zar na utakmicama, kakav god rezultat da je bio, ja mu ne bih nista zamjerio. Znao bih da su uradili sve da se sto bolje spreme i da odrade samu utakmicu. Ovako svi znamo da je velika vecina igraca neadekvatno i neporfeaionalno shvatila ovaj odlazak na sp. Steta sto nisu potrudili se da daju maksimum te tri sedmice. Da je tako bilo, niko im nista zamjerio ne bi.

Kad vec pominjes Messija. Covjek u posljenjim sekundama nadoknade izvodi slobodan udarac. Posalje loptu nebu pod oblake i onda slijedi ravnodusni pogleda; u stilu "halali Huso materi".

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 22 jul 2014, 11:53

Drogba navodno blizu transfera u Manchester City.

robijas_Ri
Kontakt:

Post Postao/la robijas_Ri » 22 jul 2014, 11:55

Goalgetter je napisao/la:Drogba navodno blizu transfera u Manchester City.

To bi bilo dobro za Manchester City.

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 22 jul 2014, 11:59

robijas_Ri je napisao/la:

A jako lose za Dzeku. City sada trazi neku zamjenu za Negreda, jer ce odsustvovati par mjeseci, i Drogba im se cini kao najbolje kratkotrajno rjesenje.

robijas_Ri
Kontakt:

Post Postao/la robijas_Ri » 22 jul 2014, 12:01

Goalgetter je napisao/la:

A jako lose za Dzeku. City sada trazi neku zamjenu za Negreda, jer ce odsustvovati par mjeseci, i Drogba im se cini kao najbolje kratkotrajno rjesenje.

Al bolje i DZeki da mu bude neko konkurencija sa 36 godina a i ne vjerujem da se Drogba dovodi kao siguran u prvoj postavi, vise ko dobra zamjena.

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 22 jul 2014, 12:11

Al bolje i DZeki da mu bude neko konkurencija sa 36 godina a i ne vjerujem da se Drogba dovodi kao siguran u prvoj postavi, vise ko dobra zamjena.

Nijedan dobar igrac neci preci u klub da igra samo tri mjeseca. Znaci ostaju samo ovi igraci od 34-35 godina ili vise. I od tih igraca Drogba je svakako najbolji. Mada ne mislim da ce izabrati City ispred Chelsea. Posebno jer mu Chelsea nudi i da ostane u klubu.

jestamaji
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 23 jul 2014, 12:24

Negredo je slomio neku koščicu u nozi ili nešto tako, najmanje 2 mjeseca je out, vidjećemo kako će to da utiče na Džeku

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: DrFilgud, Fordinjo, Transfer1312 i 24 gosta.