Edin Džeko

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

Batko
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Batko » 16 dec 2014, 08:38

Prilikom izvlacenja parova za 1/8 CL... :lolno: :lolno: :lolno:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3KW18KvRnNg[/youtube]

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 17 dec 2014, 20:41

AC MILAN ponovo trazi napadaca. Jesu malo u krizi ali zato ce biti vece emocije kada ponovo zasiju u ligi prvaka i Serie A. Dzeko budi opet legenda nekog velikog kluba. Zna se koji je tebi najdrazi klub uvijek bio. To se nemoze platiti parama da budes legedna jednog takvog ili slicnog kluba. Za to se zivi.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=sVT-Xh3I3sU[/youtube]

slika

rope11
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 17 dec 2014, 22:35

Ma nema ništa od toga, Milan trenutno nema novca ni da ga kupi ni da ga ispoštuje sa visokom platom (a ja haman stekoh utisak da mu je to najvažnije). :problem:
Možda nekada u budućnosti, ali s obzirom da Milanu podhitno treba napadač i da sigurno neće bacati novce na iste profile igrača, rekao bih ništa od Džeke, pogotovo jer je tek potpisao novi ugovor i jer neće mrdati bar dvije naredne godine. Kad je mogao doći nije htio, je*aji ga sad.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 17 dec 2014, 22:38

rope11 je napisao/la:Ma nema ništa od toga, Milan trenutno nema novca ni da ga kupi ni da ga ispoštuje sa visokom platom (a ja haman stekoh utisak da mu je to najvažnije). :problem:
Možda nekada u budućnosti, ali s obzirom da Milanu podhitno treba napadač i da sigurno neće bacati novce na iste profile igrača, rekao bih ništa od Džeke, pogotovo jer je tek potpisao novi ugovor i jer neće mrdati bar dvije naredne godine. Kad je mogao doći nije htio, je*aji ga sad.

Nema buducnosti. 28-29 godina to mu je sad ili nikad. U Atletico Madrid je zakasnio. Mozda jos Njemacki klubovi Bayer, Dortmund, Wolfsburg. Roma bi bila odlicna jer bi se nadavao golova sa Pjanicem. Samo ipak Milan je njegova prva ljubav. Dobro ako postigne puno golova sada poslje povrede onda neka ostane. Mada ako bude klupa neka spasi karijeru i bude opet legenda jednog veliko kluba. Nije sve u parama.

Carli
Kontakt:

Post Postao/la Carli » 17 dec 2014, 22:54

Može on u Milanu i sa 40 igrat' :lol:
Allegri je gospodin!

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 17 dec 2014, 22:58

Carli je napisao/la:Može on u Milanu i sa 40 igrat' :lol:

Moze **** ako hoce biti legenda nekog velikog kluba i imat jos 3,4,5 super sezona iza sebe sada mu zadnji voz. A poslje 32,33 moze jos igrat na iskustvo kao Totti sada. On prvo mora da povrati renome jednog od boljih svijetskih napadaca.

Carli
Kontakt:

Post Postao/la Carli » 17 dec 2014, 23:02

Ajax je napisao/la:
Carli je napisao/la:Može on u Milanu i sa 40 igrat' :lol:

Moze **** ako hoce biti legenda nekog velikog kluba i imat jos 3,4,5 super sezona iza sebe sada mu zadnji voz. A poslje 32,33 moze jos igrat na iskustvo kao Totti sada. On prvo mora da povrati renome jednog od boljih svijetskih napadaca.

Dobar je Edin, vratiće se on. Direktno sam govorio za Milan jer su sada baš loši pa zato.
Allegri je gospodin!

rope11
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 17 dec 2014, 23:05

Zakasnio je on svugdje nažalost, na vrhuncu karijere bira novac - Siti, pa slijedi trpljenje tiranina Mancinija, kod Pelea također često nije bio prvotimac i šta on uradi, potpisuje ponovo novi ugovor iako mu je ovo bio zadnji voz da spasi karijeru jer je već u godinama. Nije mi ga žao jer je sam krojio sudbinu, ali mi jeste žao što nikada nije pokazao svoj puni potencijal, a imao ga je stvarno mnogo
Kako rekoh, odgovara Sitiju Džeko jer je odličan džoker sa klupe, skoro nikad povrijeđen, odgovara i Edinu Siti očigledno (dobra plata, već pozamašan broj trofejčića u vitrini), ali bojim se da Siti već skoro pa sigurno će dovoditi nekog jakog napadača što nimalo neće valjati po njega.

Milan je tražio Edina skoro svaki prelazni rok unazad par godina, al' šta ćeš, nije htio. A to da će biti prestar za par godina ne znači ništa, znaš da je Milan ionako uvijek volio takve. :mrgreen:
Ma općenito je Serie A puna tih koji su već sa dvije noge u penziji, kad može Luca Toni zabijat, mogao bi i Edin u 32-oj. :P

FORZA MILAN !

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 17 dec 2014, 23:06

Carli je napisao/la:Dobar je Edin, vratiće se on. Direktno sam govorio za Milan jer su sada baš loši pa zato.

Haj valjda hoce Kemo kad ti tako kazes. :D :D :salut: :salut:

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 17 dec 2014, 23:09

rope11 je napisao/la:Zakasnio je on svugdje nažalost, na vrhuncu karijere bira novac - Siti, pa slijedi trpljenje tiranina Mancinija, kod Pelea također često nije bio prvotimac i šta on uradi, potpisuje ponovo novi ugovor iako mu je ovo bio zadnji voz da spasi karijeru jer je već u godinama. Nije mi ga žao jer je sam krojio sudbinu, ali mi jeste žao što nikada nije pokazao svoj puni potencijal, a imao ga je stvarno mnogo
Kako rekoh, odgovara Sitiju Džeko jer je odličan džoker sa klupe, skoro nikad povrijeđen, odgovara i Edinu Siti očigledno (dobra plata, već pozamašan broj trofejčića u vitrini), ali bojim se da Siti već skoro pa sigurno će dovoditi nekog jakog napadača što nimalo neće valjati po njega.

Milan je tražio Edina skoro svaki prelazni rok unazad par godina, al' šta ćeš, nije htio. A to da će biti prestar za par godina ne znači ništa, znaš da je Milan ionako uvijek volio takve. :mrgreen:
Ma općenito je Serie A puna tih koji su već sa dvije noge u penziji, kad može Luca Toni zabijat, mogao bi i Edin u 32-oj. :P

Znam ja to sve jarane sto si ti naveo i sve se slazem. Nece on biti prestar za Milan sa 31-32 godine. Samo ja mislim da je bolje za njege da jos ovo 3-4 godine bude legenda nekog poznatog kluba ( a to Milan svakako jeste iako je u krizi trenutno ) jer on to jos moze poslje 32 jos samo moze igrati na iskustvo. Znaci sada jos uvijek moze jer ovdje ce biti uvijek u sijeni minimalno Aguera. I jos ce dovest nekog igraca vjerovatno Bonya jedini je problem sto oni traze ogromne pare inace bi ga vec doveli. Negredo, Balotetlli, Tevez svi su otisli poslje jedne sezone gdje nisu bili zadovoljni. I sta fali Tevezu i Negredu sada. Dobro Balotelli je druga prica on je kreten.
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 17 dec 2014, 23:11, ukupno mijenjano 1 put.

Carli
Kontakt:

Post Postao/la Carli » 17 dec 2014, 23:10

Ajax je napisao/la:
Carli je napisao/la:Dobar je Edin, vratiće se on. Direktno sam govorio za Milan jer su sada baš loši pa zato.

Haj valjda hoce Kemo kad ti tako kazes. :D :D :salut: :salut:

Kemo, prosvjetitelj uma :D
Allegri je gospodin!

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 17 dec 2014, 23:31

Carli je napisao/la:Kemo, prosvjetitelj uma :D

Kemo prekuco. Sve sto je stariji to je jaci. :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

[spoiler=][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XeGkXxei5UY[/youtube][/spoiler]

rope11
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 17 dec 2014, 23:32

Problem je što on više nigdje ne može biti legenda jer dajem ruku u vatru da će ostati ovdje do kraja ugovora (ili eventualno još 2-3 godine) jer je njemu ovdje očigledno super, a poslije će biti bojim se kasno za neku karijeru. U Sitiju je tek jedan u nizu od pijuna i figurica, skoro pa beznačajan. Još kad vidiš komentare ili ti ga gadosti o njemu koje se pišu na internetu, sve mi je jasno. Nije zaslužio ni po kojoj osnovi takve komentare, ali na kraju čitave priče stičem utisak da ga se neće ni sjećati ili će ga u najgoru ruku nazivati jednim od najvećih flopova, a sve je moglo biti drugačije da je pametnije birao gdje bi vjerujem ostavio još jedan neizbrisiv trag kao u Wolsburgu.

Druga stvar da je prešao recimo u Dortmund koji je baš bio zagrijan za njega ili u bilo koji drugi klub gdje bi bio prva violina, ali nažalost nije. A kandidata je bilo, mnogo.

Opet s druge strane, ako je on zaista taj tip igrača kojem ne smeta ništa sve dok ima dobru platu i dokle god osvajaju trofeje, ja zaista nemam ništa protiv toga. Njegova stvar i to poštujem. Ali da mi je žao i krivo što nikada nije pokazao onoliko koliko može, jeste.

FORZA MILAN !

Carli
Kontakt:

Post Postao/la Carli » 17 dec 2014, 23:35

Ajax je napisao/la:
Carli je napisao/la:Kemo, prosvjetitelj uma :D

Kemo prekuco. Sve sto je stariji to je jaci. :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

[spoiler=][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XeGkXxei5UY[/youtube][/spoiler]

Prekuc'o čovjek :lol:
Allegri je gospodin!

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 17 dec 2014, 23:47

rope11 je napisao/la:Problem je što on više nigdje ne može biti legenda jer dajem ruku u vatru da će ostati ovdje do kraja ugovora (ili eventualno još 2-3 godine) jer je njemu ovdje očigledno super, a poslije će biti bojim se kasno za neku karijeru. U Sitiju je tek jedan u nizu od pijuna i figurica, skoro pa beznačajan. Još kad vidiš komentare ili ti ga gadosti o njemu koje se pišu na internetu, sve mi je jasno. Nije zaslužio ni po kojoj osnovi takve komentare, ali na kraju čitave priče stičem utisak da ga se neće ni sjećati ili će ga u najgoru ruku nazivati jednim od najvećih flopova, a sve je moglo biti drugačije da je pametnije birao gdje bi vjerujem ostavio još jedan neizbrisiv trag kao u Wolsburgu.

Druga stvar da je prešao recimo u Dortmund koji je baš bio zagrijan za njega ili u bilo koji drugi klub gdje bi bio prva violina, ali nažalost nije. A kandidata je bilo, mnogo.

Tako je jarane. **** pare pa da zaradi pola manje samo da legenda kluba. Nije jos kasno za klubove kao sto su Milan, Juventus, Schalke, Wolfsburg ili cak Dortmund. Ne cijene ga dovoljno za ono sto je sve dao klubu. Nije on iskoristio ni 50% talenta od kada je u Cityu i nikad nece jer zavisi od saigraca previse odnosno upotrebljivih lopti cak i kada nema Aguera. On treba da je prva zvijezda tima kao u Wolfsburgu sto je bio tada je on pravi. Steta sto nije presao u Atletico Madrid, Dortmund i slicne klubove kada su ga zvali. Po meni nije jos kasno sve je do njega.

Adnan89
Kontakt:

Post Postao/la Adnan89 » 18 dec 2014, 02:45

Dzeko je prije bio igrac sklon povreda a sada desavamu se sto cesce, neznam zasto...ali pravo je vrijeme doslo za Bazdarevica koje je rekao da ce mu spisak biti 30-35 igraca..znaci trazi ce napadaca i nadam se aBd da zivot poslje Dzeke krece u pravom pravcu. Nemislim da se u njega mozemo nadati kao prije da zabija gol svake druge tekme, sada mu dolazi skoro gol svake 4 tekme.

Ne lazu ni Fifa igrice..Fifa 11 imao je Finishing 91 a sada mozda 84 hahaha :lol:
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

SamoZeljo
Kontakt:

Post Postao/la SamoZeljo » 18 dec 2014, 04:46

Jeste vi navalili. Karijera ovo, karijera ono... Hajmo u Milan, Romu, Napoli, Dortmund, Bayer... Svi su oni za ovaj sadasnji City maciji kasalj i po ambicijama i plati.

Pa kud ce mu bolja karijera, tri titule prvaka, jednom Njemacka i dva puta Engleska, a ko zna koliko ce ih CIty jos osvojiti... Moguce nijednu a moguce vec ove godine jos jednu...

Ako je cijena te legende koja bi trebao/mogao biti po vama duplo manja plata i manje ambiciozan klub, onda ga neka gdje je sada. Nema bas velik razlog da ide.
Lahko je tudjim qrcem gloginje mlatiti, pa bi i vi tako Edinovim a da ste na njegovom mjestu, uradili bi isto.
Sve "legende" sa sela bjeze u grad a vi bi Edina iz grada na selo?!

BEZZE TROŠITE VRIJEME, NEĆE EDIN NIGDJE.
Nista njemu ne fali u Cityju. Navijaci mu pjesme pjevaju, ima dobru platu, ambiciozan klub...

P.S. Lahko je van Bastenu bilo biti legenda u nikad jacem Milanu a on svakako u to vrijeme bio najbolji igrac na svijetu. Nije Milan sada toliko jak a nije ni Edin najbolji na svijetu. A sve su prilike da Milan u skorije vrijeme nece biti ni priblizno jak kao tada a nece ni Edin biti najbolji igrac svijeta.
------------------------- PAPCI SE FURAJU NA BAKLJE -------------------------

---- NISMO NI SVJESNI KOLIKO SMO SRETNI STO TE IMAMO, AMARE! ----

Ajax
Kontakt:

Post Postao/la Ajax » 18 dec 2014, 20:46

To si ti rekao. Bolje biti glavni igrac u nekom poznatom klubu nego povremeni igrac u nekom malo boljem. A to koliko je City jak vidjecemo opet ove sezone protiv Barcelone. U prvenstvu ce se boriti sa Unitedom za to drugo mjesto. Jedino si po meni u pravu ovdje oko visine plate. Samo to je cijena uspjeha **** ga. A bas kao sto si rekao ima tri titule jedna gore ili dole. Bolje biti prvi napadac negdje nego jos jedna titula koju ce svakako tesko osvojiti ove sezone cak i u kupovima.

Pogledaj sad Negreda u Valenciji i Teveza u Juventusu i nesto prije Balotellija u Milanu sta im fali ?? Dobro Negredo je tek sada poceo da igra i sta biva ?? Cekaju ga ljudi. Ne postize golove a oni ga cekaju jos uvijek je njihov glavni igrac o tomo ti govorim i proradit ce kad tad. Balotelli je prica za sebe samo cak i on je otisao.

Maciji kasalj Dortmund i Atletico Madrid ti igraju finala lige prvaka par godina unazad. Juventus je uvijek Juventus. Dobro za Romu, Bayer i Napoli se slazem.

0oo0
Kontakt:

Post Postao/la 0oo0 » 19 dec 2014, 08:15

Kada se vraća na teren?

mchadesh
Kontakt:

Post Postao/la mchadesh » 19 dec 2014, 08:46

Kakav Milan ne budi smiješan. Čovjeku je predobro u Manchesteru, vole ga navijači, navikao na život tamo. Para ima bruku hvala Bogu i nema uopšte razlog da se seli u Italiju. Što da rizikuje sa novom ligom, novim tempom, i novim defanzivnim sistemima protivničkih ekipa i sl. kad ima ako sve bude standardno veći dio života pred sobom nakon završetka karijere. Posao je posao.
Svi mi želimo naše igrače u omiljenim klubovima ali fudbal na "UEFA terenu" se igra zbog para i za pare.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: bhpremierliga12 i 14 gostiju.