Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
TMovac
Postovi: 2728
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la TMovac » 24 jan 2018, 11:16

hz1987 je napisao/la:svi gradjani bih gledaju na dzeku kao na jednog od najboljih pa ako ne i najboljeg igraca bih svih vremena. ja na dzeku ne gledam kao na zeljovca vec na bosanca, reprezenta bih, svjetsku klasu i gdje god igra navijam za njega i njegov tim. dzeko jeste strumf, ali je prevelik postao da ima simpatizere samo od plavih. ali je zalosno vidjeti da onaj tim i navijaci s kojim se on identifikuje i kojeg neizmjerno voli na istog tog dzeku gledaju kao na kes automat. zalosno. ni od jednog strumfa neces cuti dzeko ovo, dzeko ono...samo ces cuti, dzeko kad predje eto nama para. tuzno!
Ma koliko velik postao on nikada nece prestati biti dijete sa sljake Grbavice, nikad nece prestati biti plavi. Jako smo ponosni na njega, kao i na Amara, Skiju, Ivicu i mnoge druge velikane naseg klub. Novac koji Zeljo dobija na osnovu njegovih transfera neidu iz njegovog dzepa. Tako da mojne mi suplje. Kao da se vi nebi dicili njime da je kojim slucajem vas izdanak. Iako je potpunu afirmaciju dobio negdje drugo, vjerojatno nebi ostvario ovo sto je ostvario da mu nije bilo Zelje.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

klikker79
Postovi: 53
Pridružen/a: 29 dec 2017, 08:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la klikker79 » 24 jan 2018, 11:36

Mogu ga kuditi, reči da je kloc, da je ovo da je ono......
Meuđutim jedno je sigurno, jedan on najvećih ustvari najveći sa ovih prostora.......

Avatar
hurem
Postovi: 8604
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la hurem » 24 jan 2018, 11:45

Hajde vise brate mili, cekam sad vijest da ce odigrati utakmicu za vikend za Romu pa u ponedjeljak na potpis s Chelsijem.
Ja ne mogu shvatiti da se ne mogu dogovoriti...pa kakvi bonusi Romi, 30 miliona je i bonus i premija za igraca od 32 godine (za dva mjeseca).

I nemojte sada da ova tema ode u off zbog Zelje, para, ovog, onog...

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la exampLe. » 24 jan 2018, 12:00

Ma potpisuje sigurno ubrzo, nikad pregovori ne idu tako lako, eno i za Alexisa Sancheza se suskalo 10 dana gdje ce otici i hoce li otici.

Alipasino
Postovi: 7876
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Alipasino » 24 jan 2018, 12:03

Zabari su tot,budu li zajebavali ocekuj Dzeku bolestan,povrjedjen nek im uzima pare a neigra.Kakav ba Zeljo ja to nikad spomeno nisam za pare,sto se mene tice nemoraju banke dobit.Zaradi Sam.

Avatar
forgempp
Postovi: 6548
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la forgempp » 24 jan 2018, 12:14

Nece on nidje :D
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ANTIFA ! » 24 jan 2018, 14:18

There will be more talks between Chelsea, Roma and Dzeko but it’s still not certain he will join. His age means it is a complicated deal for Chelsea to negotiate #cfc

Inace objava covjeka koji je dosta blizak upravi Chelsea, moguce je da se transfer izjalovi.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Alminjo99 » 24 jan 2018, 15:28

ANTIFA ! je napisao/la:There will be more talks between Chelsea, Roma and Dzeko but it’s still not certain he will join. His age means it is a complicated deal for Chelsea to negotiate #cfc

Inace objava covjeka koji je dosta blizak upravi Chelsea, moguce je da se transfer izjalovi.
Ma na kraju će to i biti.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la rope11 » 24 jan 2018, 15:32

ako ćemo iskreno, nije katastrofa ni ako se izjalovi :zzz:

mada mediji sve više pišu da će večeras početi sa klupe iako je bio najavljen da igra, što bi moglo značiti da je jednom nogom već u londonu :zzz:


još im večeras nema ni perotija ni šaravija nego mrtvi roviti defrel i turčin jedine opcije za igrati, zbog toga sumnjam da će ga klupirati bez razloga osim ako nije blizu čelzija.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

risingforce
Postovi: 1430
Pridružen/a: 26 jul 2012, 12:08
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la risingforce » 24 jan 2018, 15:33

Dzeko sutra potpisuje, to je gotova stvar, jos neki bonusi da se dogovore i to je to

Fordinjo
Postovi: 909
Pridružen/a: 13 mar 2012, 11:12
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Fordinjo » 24 jan 2018, 15:34

Edin trazi da se njegovi uslovi ispune , zasto i ne i on se pita ovde itekako , boli ga , fino mu je u Rimu ima sve i Sarajevo blizu i Dubrovnik i sve i ima pravo da trazi vise, cijeni sam sebe i to mi je super i ja bi volio da predze u Celzi al nije on bilo ko bola.......

Alipasino
Postovi: 7876
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Alipasino » 24 jan 2018, 15:35

Ostaje,to znaci da ga zalibo vise za Romu,na ljeto zabari CE ga prodat u Tursku za puno manje para,ko in **** nisu bolje ni zasluzili.Ocekujem bojkot Dzeku,vugla na nize i vozdra.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13137
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Admir_Sa » 24 jan 2018, 15:43

Roma i chelzi su se davno dogovorili, dzekini zahtjevi otezu transfer
nema potpisa

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ANTIFA ! » 24 jan 2018, 15:52

Admir_Sa je napisao/la:Roma i chelzi su se davno dogovorili, dzekini zahtjevi otezu transfer

Nije to bas tako i ja sam bio uvjeren da je sve zavrseno, ali evo izgleda da je daleko od toga.
Problemi oko ugovora, visina plate i pri tome Hazard izjavi direktno upravi da im nije potreban napadac da zastiti prijatelja iz reprezentacije Batshuayija, a zna se sta je Hazard u Chelsea k'o Messi u Barci.
Vidjet cemo kroz par dana na sta ce sve ovo izaci.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SamoZeljo » 24 jan 2018, 16:52

hz1987 je napisao/la:svi gradjani bih gledaju na dzeku kao na jednog od najboljih pa ako ne i najboljeg igraca bih svih vremena. ja na dzeku ne gledam kao na zeljovca vec na bosanca, reprezenta bih, svjetsku klasu i gdje god igra navijam za njega i njegov tim. dzeko jeste strumf, ali je prevelik postao da ima simpatizere samo od plavih. ali je zalosno vidjeti da onaj tim i navijaci s kojim se on identifikuje i kojeg neizmjerno voli na istog tog dzeku gledaju kao na kes automat. zalosno. ni od jednog strumfa neces cuti dzeko ovo, dzeko ono...samo ces cuti, dzeko kad predje eto nama para. tuzno!
A brate, koliko god ti volis Dzeku, ja ga sigurno ne volim manje od tebe. Vjeruj.
Naravno da nas raduje cinjenica da ce Zelji kanuti preko milion maraka. Nismo mi Bajern, nama je to velika cifra. Imamo i dugova, a nemamo ni bogatog vlasnika ni jakog sponzora.
A to sto se mi radujemo parama ne znaci da Dzeku volimo iz interesa.
Nijednog igraca u svom zivotu nisam toliko pratio i gledao njegove tekme kao sto sam njega i sve klubove u kojima je igrao. (bilo ne bilo para od transfera)

Pogledaj fejsbuk profile nasih navijaca.. Kod mene je bio nekoliko puta. I na naslovnici. On, ne pare.

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 24 jan 2018, 17:34

hz1987 je napisao/la:svi gradjani bih gledaju na dzeku kao na jednog od najboljih pa ako ne i najboljeg igraca bih svih vremena. ja na dzeku ne gledam kao na zeljovca vec na bosanca, reprezenta bih, svjetsku klasu i gdje god igra navijam za njega i njegov tim. dzeko jeste strumf, ali je prevelik postao da ima simpatizere samo od plavih. ali je zalosno vidjeti da onaj tim i navijaci s kojim se on identifikuje i kojeg neizmjerno voli na istog tog dzeku gledaju kao na kes automat. zalosno. ni od jednog strumfa neces cuti dzeko ovo, dzeko ono...samo ces cuti, dzeko kad predje eto nama para. tuzno!
Sta ima on od toga sto od tebe i ostalih cuje "Dzeko ovo, Dzeko ono" ?
U potpisu: Obozavaoci procenata
Životni saputnik! 1921

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Moggi » 24 jan 2018, 18:33

slika

itd
Zarathustra

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41204
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 24 jan 2018, 18:44

Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Fordinjo
Postovi: 909
Pridružen/a: 13 mar 2012, 11:12
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Fordinjo » 24 jan 2018, 18:55

Nista od ovoga dok Babuka ne kaze ,sad je u redu eto me :D

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la rope11 » 24 jan 2018, 19:27

ipak počinje od prve minute :mrgreen:


bilo bi lijepo da se oprosti od rimljana uz gol, ipak su mu oni pružili novu priliku i oživili karijeru :bih:

ali uz ovakvu nakaradnu postavu, daj bože da mu iko pošalje ikakvu loptu u šesnaeterac.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, aimar21, Amazon [Bot], boatenkk, denza, Goalgetter, laudrop, Lavcina, pitartz, Rosicky, Surreal i 116 gostiju.