Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19288
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Edin Džeko

Post Postao/la MocMahale444 » 06 jun 2018, 16:51

ma jok nikad :kafa: neka zavrse I prvi nikad za njih navijat. Dzeko glumi malo nas kloc.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

esprit24
Postovi: 5378
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la esprit24 » 07 jun 2018, 02:08

MocMahale444 je napisao/la:ma jok nikad :kafa: neka zavrse I prvi nikad za njih navijat. Dzeko glumi malo nas kloc.
A sta glumi sa Kolarovom se zna 8 godina kao braca su, sa perisicem je jaran do kosti i normalno je da ce za njih navijati. I ja cu vise voliti da srbija i hrvatska naprave neki uspjeh nego nego japan cile ili rusija. Mene jedino sto jede u tome je sto ce se pobjedama komsija vise radovati u lukavici, bijeljini, kiseljaku i posusju, nego u Subotici, Krusevcu, Karlovcu ili Varazdinu :lol:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19288
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Edin Džeko

Post Postao/la MocMahale444 » 07 jun 2018, 02:23

esprit24 je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:ma jok nikad :kafa: neka zavrse I prvi nikad za njih navijat. Dzeko glumi malo nas kloc.
A sta glumi sa Kolarovom se zna 8 godina kao braca su, sa perisicem je jaran do kosti i normalno je da ce za njih navijati. I ja cu vise voliti da srbija i hrvatska naprave neki uspjeh nego nego japan cile ili rusija. Mene jedino sto jede u tome je sto ce se pobjedama komsija vise radovati u lukavici, bijeljini, kiseljaku i posusju, nego u Subotici, Krusevcu, Karlovcu ili Varazdinu :lol:
zaradio sam ban braneci Dzeku, to kloc od milja visio ko viseca koza ovdje.
Razumijem I postujem to sto mislis ti ali ja mislim drugacije. Isto tako kad bi kojim slucajem bili prvi cestitao bi im normala bez mrznje. Samo da navijam za njih nikad a mozda ni tad.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Moggi » 07 jun 2018, 11:39

zanimljivo mi je jer bez italije nemam nekog kog bi podrzavao pa mi ostaje samo navijati protiv komsija, da toga nema ne bi ni gledao...
Zarathustra

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 590
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la AndreWilliams » 07 jun 2018, 14:03

Moggi je napisao/la:zanimljivo mi je jer bez italije nemam nekog kog bi podrzavao pa mi ostaje samo navijati protiv komsija, da toga nema ne bi ni gledao...
I meni su Francuzi antipaticni, bas kao i Svicarci. Razumijem te potpuno.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Moggi » 08 jun 2018, 20:45

AndreWilliams je napisao/la:
Moggi je napisao/la:zanimljivo mi je jer bez italije nemam nekog kog bi podrzavao pa mi ostaje samo navijati protiv komsija, da toga nema ne bi ni gledao...
I meni su Francuzi antipaticni, bas kao i Svicarci. Razumijem te potpuno.
a belgijanke i poljakinje ? danci ?
Zarathustra

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JackTheStripper » 08 jun 2018, 21:55

Moggi je napisao/la:
AndreWilliams je napisao/la:
Moggi je napisao/la:zanimljivo mi je jer bez italije nemam nekog kog bi podrzavao pa mi ostaje samo navijati protiv komsija, da toga nema ne bi ni gledao...
I meni su Francuzi antipaticni, bas kao i Svicarci. Razumijem te potpuno.
a belgijanke i poljakinje ? danci ?

Poljakinje su :ljepota: .
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 590
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la AndreWilliams » 09 jun 2018, 10:03

Treba nam tema sa navijacicama u glavnoj ulozi, osim ako vec ne postoji. Da ne spamamo babukinu temu.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12143
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sheyi » 11 jun 2018, 17:42

Roma prodaje Alisona i Rađu, upitno je šta li će dovesti za novu sezonu, ako ne dođu kvalitetna pojačanja šteta bi bilo i da Džeko tu ostane. :D

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24496
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 11 jun 2018, 17:44

Sheyi je napisao/la:Roma prodaje Alisona i Rađu, upitno je šta li će dovesti za novu sezonu, ako ne dođu kvalitetna pojačanja šteta bi bilo i da Džeko tu ostane. :D
Prodaju li obojicu, zapitao bih se na njegovom mjestu da li se isplati ostati u Romi. Doveli su Cristantea, Marcana i Corica, sto po meni do sada nije i impresivno. Kluivert je blizu potpisa, ali ni to nije pojacanje koje ce odmah mozda biti od pomoci.

Alissona ce morati prodati, donijece im brdo love, ali za Radju nema potrebe.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JavierBosnia » 11 jun 2018, 18:26

Alisona nece prodavati osim ako ne zablista na SP pa mu se poveca cijena astronomska iskoristit ce onda to.
Za Radju lafo ga inter evo 3 sezone kupuje, i njega i Manolasa i jos brdo igraca
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Cartman
Postovi: 29469
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cartman » 11 jun 2018, 21:35

Godinu dana nije zabio za repku. A i to je bilo protiv Gibraltara. 8 utakmica. Neprihvatljivo.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Wolffire » 24 jun 2018, 22:26

Ko je gledao svjetsko prvenstvo mogao je vidjeti koliko je Lewandovski bolji od Dzeke. How about NO!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11247
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Vucevich » 24 jun 2018, 22:44

Wolffire je napisao/la:Ko je gledao svjetsko prvenstvo mogao je vidjeti koliko je Lewandovski bolji od Dzeke. How about NO!
Jeste, moglo se i vidjeti kako Dzeko ni ne igra na tom turniru uopste.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Wolffire » 24 jun 2018, 23:02

Vucevich je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Ko je gledao svjetsko prvenstvo mogao je vidjeti koliko je Lewandovski bolji od Dzeke. How about NO!
Jeste, moglo se i vidjeti kako Dzeko ni ne igra na tom turniru uopste.
Jel to najpametnije sto si mogao smisliti?

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Esport » 25 jun 2018, 09:35

Wolffire je napisao/la:Ko je gledao svjetsko prvenstvo mogao je vidjeti koliko je Lewandovski bolji od Dzeke. How about NO!
I to je drastično "pokazao" protiv Kolumbije :mrgreen:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Raonffa » 25 jun 2018, 11:49

Realno, teško da bi i Džeko odigrao nešto bolje sa onakvim saigračima. Sjetite se Brazila, nije vala ni Džeko protiv Argentine i Nigerije (minus onaj ofsajd) bio ništa bolji od Lewe protiv Senegala i Kolumbije. I jedan i drugi su napadači koji zavise od svojih saigrača i to je tako, a obojica su vrhunski igrači što dovoljno govori broj postignutih golova oba igrača u reprezentativnim dresovima.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la phily » 25 jun 2018, 12:02

Wolffire je napisao/la:Ko je gledao svjetsko prvenstvo mogao je vidjeti koliko je Lewandovski bolji od Dzeke. How about NO!
poredis dva igraca koji mnogo zavise od vezni igraca i krila ,ako ih oni ne gurnu u sansu niti Dzeko ni Lewa nece stvoriti sami sebi priliku..
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
MikeToreno
Postovi: 155
Pridružen/a: 27 mar 2018, 20:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la MikeToreno » 25 jun 2018, 12:27

phily je napisao/la: poredis dva igraca koji mnogo zavise od vezni igraca i krila ,ako ih oni ne gurnu u sansu niti Dzeko ni Lewa nece stvoriti sami sebi priliku..
Nije istina. Džeko i Rađa su sami nosili romu ove sezone. Pogotovo u CL. Za razliku od Lewe, Džeko se povlači u vezni red, tim osigurava protok lopte i otvara prostor krilnim napadačima sa sjajnom pas igrom (po standardima klasičnog napadača). Uz to je osvajao gomilu duela, a i sigurno pretrči više od skorašnjeg Roberta kojeg je zahvatio loš slučaj qrcobolje.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Wolffire » 25 jun 2018, 14:52

phily je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Ko je gledao svjetsko prvenstvo mogao je vidjeti koliko je Lewandovski bolji od Dzeke. How about NO!
poredis dva igraca koji mnogo zavise od vezni igraca i krila ,ako ih oni ne gurnu u sansu niti Dzeko ni Lewa nece stvoriti sami sebi priliku..
Ja ne poredim nista nego na ovoj temi se Dzeko osporavao xxxxx puta i govorilo se kako ne moze u istu recenicu sa Lewom i jos nekim likovima da ne trazim sad.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.