Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
_d1n0_
Postovi: 300
Pridružen/a: 29 dec 2010, 16:55
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la _d1n0_ » 29 dec 2010, 22:17

Čekamo tvoj cijenjeni odgovor Yugoslavia :lol:
Maggio 5, 2010: Coppa Italia
Maggio 16, 2010: Campione d'Italia
Maggio 22, 2010: Campione d'Europa
Agosto 21, 2010: Supercoppa Italiana
Dicembre 18, 2010: Campione del Mondo

Forza Inter ! Merda Milan !

Avatar
Yugoslavia
Postovi: 40
Pridružen/a: 29 dec 2010, 21:13
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Yugoslavia » 29 dec 2010, 22:18

moji frends me tako zovu jer znaju ko je Yugoslavia bio u sport a sad slabo znaju bosna slovenci hrvacka srbi samo znaju Eduardo Begović Vidic i tako a slabo znaju da su druge nacije volimo mi u Arsenal Boro Primorca legendu i ima još mlad bosanska igrač biće dobar defender uskoro
Josip Broz TITO.Arsene Wenger.Elvir Rahimić moj rođak.Safet Sušić.Borat.Ekrem Jevrić.

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la cole-ch » 29 dec 2010, 22:19

U koliko ode ove zime, da li ima pravo nastupa u evropskim takmicenjima?

Avatar
trnokop
Postovi: 59
Pridružen/a: 28 dec 2010, 21:07
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la trnokop » 29 dec 2010, 22:19

cole-ch je napisao/la:U koliko ode ove zime, da li ima pravo nastupa u evropskim takmicenjima?
Ima jer nije igrao sa Wolfsburgom u evropi ;)
Svuda se sunce radja,lijepa svaka je zemlja.
Kao sto je Bosna moja na svijetu ljepse nema!

adnan_hzsa
Postovi: 679
Pridružen/a: 20 apr 2010, 14:11
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la adnan_hzsa » 29 dec 2010, 22:20

cole-ch je napisao/la:U koliko ode ove zime, da li ima pravo nastupa u evropskim takmicenjima?
ima pravo nastupa. mogu ga registrovati...
Na svijetu je puno Zeljeznicara. Banja Luka, Niš, Novi Sad, Doboj, Zenica, Grbavica... AL' JEDNO JE SARAJEVO.

Avatar
Yugoslavia
Postovi: 40
Pridružen/a: 29 dec 2010, 21:13
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Yugoslavia » 29 dec 2010, 22:20

jel si čuli za Sead Hajrović moj dobar drug
Josip Broz TITO.Arsene Wenger.Elvir Rahimić moj rođak.Safet Sušić.Borat.Ekrem Jevrić.

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Adinjo » 29 dec 2010, 22:21

Yugoslavia je napisao/la:jel si čuli za Sead Hajrović moj dobar drug

Joj jarane, pa ti si drug sa cijelim Arsenalom. Ciji si ti, da nisi Wengerov :?
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

adnan_hzsa
Postovi: 679
Pridružen/a: 20 apr 2010, 14:11
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la adnan_hzsa » 29 dec 2010, 22:22

Yugoslavia je napisao/la:jel si čuli za Sead Hajrović moj dobar drug
tebi sve dobri drugovi. e moj paja. teska je tvoja sudba...
Na svijetu je puno Zeljeznicara. Banja Luka, Niš, Novi Sad, Doboj, Zenica, Grbavica... AL' JEDNO JE SARAJEVO.

Avatar
Elmar
Postovi: 581
Pridružen/a: 04 avg 2009, 14:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Elmar » 29 dec 2010, 22:23

Yugoslavia je napisao/la:jel si čuli za Sead Hajrović moj dobar drug
you have no life

Avatar
Yugoslavia
Postovi: 40
Pridružen/a: 29 dec 2010, 21:13
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Yugoslavia » 29 dec 2010, 22:24

my friend Sead mi dao dres i sad imam od sviju osim od Ebuea on neki shupak mamicu mu garavu neda ni autogram bez dve tri funte
Zadnja izmjena: Yugoslavia, dana/u 29 dec 2010, 22:24, ukupno mijenjano 1 put.
Josip Broz TITO.Arsene Wenger.Elvir Rahimić moj rođak.Safet Sušić.Borat.Ekrem Jevrić.

Avatar
nevjernik
Postovi: 2236
Pridružen/a: 08 sep 2009, 16:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la nevjernik » 29 dec 2010, 22:24

Da nisi pravio drustvo igracima Arsenala na partyjima, ako znas na sta mislim - Zahia- Ribery, Benzema ovo-ono :lol:

I de Bgt pitaj onog Walcotta imal mi 3000 funti posuditi
"Smatram hrabrijeg onog koje prevlada svoje želje, nego onoga koji pobijedi svoje neprijatelje; jer najteža bitka je nad sobom samim." - Aristotel

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Frutek » 29 dec 2010, 22:25

Paja ranije počeo s novogodisnjim slavljem :mrgreen:
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Avatar
trnokop
Postovi: 59
Pridružen/a: 28 dec 2010, 21:07
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la trnokop » 29 dec 2010, 22:25

Ovaj mi lici na @analiticara
Znate da je on "trazio lovu" od Miseta :mrgreen:
Svuda se sunce radja,lijepa svaka je zemlja.
Kao sto je Bosna moja na svijetu ljepse nema!

Avatar
_d1n0_
Postovi: 300
Pridružen/a: 29 dec 2010, 16:55
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la _d1n0_ » 29 dec 2010, 22:26

Yugoslavia je napisao/la:my friend Sead mi dao dres i sad imam od sviju osim od Ebuea on neki shupak mamicu mu garavu neda ni autogram bez dve tri funte
Ovo je tema o našem Dijamantu Edinu Dzeki,a ne o tvojoj kolekciji dresova!
Maggio 5, 2010: Coppa Italia
Maggio 16, 2010: Campione d'Italia
Maggio 22, 2010: Campione d'Europa
Agosto 21, 2010: Supercoppa Italiana
Dicembre 18, 2010: Campione del Mondo

Forza Inter ! Merda Milan !

Avatar
Yugoslavia
Postovi: 40
Pridružen/a: 29 dec 2010, 21:13
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Yugoslavia » 29 dec 2010, 22:26

nije Benzema u Arsenalu on je realov a dali mi prije Henry 100 funta i Da Silva 50 nije imo više mora dat ženi kaže
Josip Broz TITO.Arsene Wenger.Elvir Rahimić moj rođak.Safet Sušić.Borat.Ekrem Jevrić.

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Frutek » 29 dec 2010, 22:27

trnokop je napisao/la:Ovaj mi lici na @analiticara
Znate da je on "trazio lovu" od Miseta :mrgreen:
Vala od njega me poslije toga i ahme nista vise ne cudi :lol: :lol: :lol:
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Adinjo » 29 dec 2010, 22:28

Yugoslavia je napisao/la:nije Benzema u Arsenalu on je realov a dali mi prije Henry 100 funta i Da Silva 50 nije imo više mora dat ženi kaže

A sta si ti njima dao :lol: :lol:
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la hz1987 » 29 dec 2010, 22:28

Raja nemojte se ljutiti na ovog usera Yugoslavia iz prostog razloga, što stvarno ljudi ne znaju Edinove kvalitete. Čovjek je upravu 100% po pitanju da ljudi u Engleskoj ne smatraju da je Edin vrhunski igrač, te da misle da je preplaćen u odnosu na ove koje je pobrojao. Ja sam se često pitao kad pročitam naslove u novinama, na netu tipa da u 2010 su ga došli ne znam prije 3-4 sedmice gledati skauti Liverpoola, Arsenala... Nama to nikako ne ide uglavu, da jednostavno ti zapadnjaci nas ne cijene i nikad Džeko neće postići cijenu nekog talijana, španca ili ti francuza... Kad vidi koga se sve uzimalo uz obeštećenje preko 40mln EUR, zapitam se da po toj logici Džeko treba da ide za 60mln.
Nažalost to je tako i tako će biti dok naši igrači ne odu na EURO ili WC pa i dokažu te kvalitete na velikim takmičenjima, ali isto tako oni malo upućeniji mogu pričati, ovaj onaj, Džeko ovakav, onakav....ali iza njega su ipak referenece za koje mi znamo, a za koje zapad žmiri jer nije zapadnjak, već neki Bosanac. Džeko mora biti 2x bolji od konkurencije da bi bio u konkurenciji. Pa sama činjenica da najbolji strijelac Bundeslige nije bio ni nominovan za razliku od ''nekog'' (moram tako napisati) Lukakua iz Anderlechta...mislim, haloo...al to je tako, i upravo razmišljanje Yugoslavia nam to i ukazuje. Džeko je u situaciji kao Sevcenko, jer se i on pokazao vrhunskim tek kad je u Milan došao i odveo ukrajnice na veliko takmičenje...do tada, on je bio samo dobar napadač iz Kyeva!

Džeko, tek sad treba da pokaže i dokaže ono što je davno pokazao u Bundesligi.
Iza njega su reference: 28 golova u sezoni 2008/09 kad je i titulu donio u tu Vukojebinu, pa je onda bio najbolji strijelac naredne sezone u sezoni 2009/10 kad kad je Bayern igrao finale protiv Intera, i evo već sad ima na kontu 10 komada iako mu je tim kriza. Za repku u kvalifikacijama za WC je bio drugi strijelac cijelih kvalifikacij. On jeste mašina za golove ali u malom timu, i to mu je trenutno kamen spoticanja.

Ovo što on kaže, za 30mln se mogu dovesti 3 igrača...Naravno da može, pa mogao je i Džeko biti među tom trojicom, da se tako razmišljalo prije 3 godine, kad mu je cijena bila ispod 10mln. Šta bi bilo kad bi bilo, i šta bi se moglo da se može...

Dovoljno je provrtiti youtube i vidjeće se njegove kvalitete, a govoriti da on igra u nekoj slabašnoj ligi je prepotentno što je i za očekivati od engleza, ali upravo je on donio titulu vukovima ispred Bayerna koji je još uvijek viceprvak CL.

Sve u svemu, mi moramo biti svjesni da Džeko ne kotira na zapadu i ostrvu, kao što kotiraju Benzema i njemu slični, i da tek da nešto napravimo cijene našim igračima će polako skakati, što je već primjetno jer se veliki trgaju za naše talente od 15 do 17 godina.
Odlasko Džeke u City, Pjanića u Chelsea, Begovića u ManUtd, Spahića u Arsenal...hajmo reći hipotetički, jel... tek tad će naši igrači skrenuti pažnju na sebe i neki novi klinci dobiti na cijeni iako će manje vrijediti od ovih koji probijaju led, a do tada oni samo vide neke bosance u Monpellieru, Lyonu, Wolfsburgu, Stokeu...

To je realnost koje mi nismo svjesni koliko oni nisu svjesni klase Džeke, Pjanića, Begovića...itd...itd...

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Wolverine » 29 dec 2010, 22:29

Adinjo je napisao/la:
Yugoslavia je napisao/la:nije Benzema u Arsenalu on je realov a dali mi prije Henry 100 funta i Da Silva 50 nije imo više mora dat ženi kaže

A sta si ti njima dao :lol: :lol:

dao im je svoju muskost

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Pirke » 29 dec 2010, 22:29

Yugoslavia je napisao/la:Ja bi više dao 30 milijona za tri dobra igrača kako to radi naš babo Wenger nego nekog Džeku koji zabija Hanoveru,Moenchengladbachu ili Mainzu ipak moro bi prvo igrat dobro u nacijonalnom timu pa onda da dođe u najbolju ligu svjeta ima jest puno kikirikija još i on i ostali kvazi igrači jedino valja Rahimić i Begović ostalo kite ili ćune
Sori na engleskom.

Scoring twice against Man Utd in as many matches was not enough for you?
Also scored against Spain, the world champions.
Oh, he also scored against Slovenia, you know, the team that your country barely beat in the WC. ;)

Anyway now, we are not pissed because you are saying that he's not good enough, it's just that you sound like a grumpy ignorant Englishman.

Peace.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Direktorcic, hurem, Imajednabrigada, MrPink i 54 gosta.