Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Zenzo » 04 apr 2018, 22:41

Lud je ako na ljeto ne napusti Romu, kao i oni ako ne uzmu pare na njemu.
- Zeljeznicar -

Shogun
Postovi: 1262
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Shogun » 04 apr 2018, 22:42

Babuka :bow:

Avatar
Rimes87
Postovi: 1984
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Rimes87 » 04 apr 2018, 22:42

Roma sans Dzeko je samo prosjecna ekipa mrtve Serie A. Zali boze gdje on dane provodi. Ali, igrat ce on jos, tek je na pocetku 30-ih.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21784
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Unofficialpage » 04 apr 2018, 22:46

3 od 4 gola Romini igrači krivi. Dadneš 2 autogola i jedan glupost odbrane, nema gore odbrane od ove Romine.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
bhsport
Postovi: 11248
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la bhsport » 04 apr 2018, 23:03

Ma Roma je hala od ekipe, realno.
Džeko je majstor.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2476
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la HPCompaq » 04 apr 2018, 23:41

Bravo Dzeko.Još jedan gol za ličnu historiju.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Fordinjo
Postovi: 909
Pridružen/a: 13 mar 2012, 11:12
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Fordinjo » 04 apr 2018, 23:43

Bravo Edine , lijep golic iz jedne jedine sanse koju je imao tj. jedine lopte koju je dobio od svojih saigraca ......

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la hurem » 04 apr 2018, 23:59

Fordinjo je napisao/la:Bravo Edine , lijep golic iz jedne jedine sanse koju je imao tj. jedine lopte koju je dobio od svojih saigraca ......
...i to lopte koja uopce nije bila upucena njemu.

Avatar
Miske01
Postovi: 1075
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Miske01 » 05 apr 2018, 00:05

Edin Džeko je u večerašnjem porazu Rome od Barcelone (4:1) postigao jedini gol s kojim je oborio novi rekord i ušao u historiju Vučice.
Naime, ovo je Edinu peti gol ove sezone u Ligi prvaka i tako je postao jedini fudbaler u historiji Rome koji je u jednoj sezoni Lige prvaka postigao pet ili više golova.
Edin Džeko je za ove nepune tri godine zaista postao ikona Rome.
BHF

Avatar
Sheyi
Postovi: 12095
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sheyi » 05 apr 2018, 01:06

Džeko je jedini igrač iz Serije A koji je zabio Špancima ove sezone. :lol:

Alipasino
Postovi: 7833
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Alipasino » 05 apr 2018, 06:05

Hureme upravo tako,ona lopta nije bila njemu upucena nego levat prije njega nije stigo.Uzas od ekipe da mu juce maltene lopte nisu dali.Na njegovom mjestu ja bi se sad zajebavo do kraja sezone sto mislim da ce i uradit i noga jer kolko on za Romu daje njegovi ljubomorni saigraci su poceli da svoj bjes iskazuju tako sto su ga sinoc totalno zapostavili kao dio tima.Zato se Dzeki napusite i iduce sezone vas nema ni u ligi evrope a ne lige sampiona.Dakle Dzeko pregladaj tekmu i divi havera kako igraju sami protiv svih.Na ljeto idi gdje te god trazili a oni nek se snalaze.

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2173
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la BenjooJutub » 05 apr 2018, 06:53

Izgleda da će Barca od svih polufinalista biti najslabija ekipa. Sa onom smješnom odbranom bi ih Bayern sa direktinm fudbalom naprašio samo tako :D

Džeko je svjetska klasa.

Avatar
hz1987
Postovi: 2075
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la hz1987 » 05 apr 2018, 10:17

fudbal mi se ogadio zbog protekcije barcelone. pa dobro brate mili, izvucite sljedece godine grupe lige sampiona i postavite odmah finalistu barecelonu da ceka rasplet svio ostalih po piramidi takmicenja. znam da je danas sve novac, ali napravite im posebno takmicenje gdje ce igrati odmah biti prvaci tok takmicenja, da se ostali bezveze ne nadaju, gube novce i igraju.
dzeki svaka cast, a da Bog da ih u rimu dobili 6:0 i to na takav nacin da sudije barcelonu pokradu ko nikad do sada.
to je jedina ekipa koja se nikad nije zalila na sudjenje, a i sto bi?

klikker79
Postovi: 53
Pridružen/a: 29 dec 2017, 08:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la klikker79 » 05 apr 2018, 10:24

Mišljenja sam da bilo koja malo jača ekipa, mogla bi pobjediti ovu Barselonu koja je sinoć igrala. Roma je super parirala i igrali su baš onako disciplinovano. Medjutim, desilo se što je se desilo dva autogola! Šta je vrijedno pomenuti je to da ukoliko se njima povrijedi Mesi, oni bi bila prosjek ekipa. Gledao sam ih protiv Seville u nacionalnom prvenstvu, igrali su bez njeg i gubili su. Eh sada, kad uporedim Real, koji je sa Ronaldom ili bez isto jaka ekipa.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21784
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Unofficialpage » 05 apr 2018, 10:32

hz1987 je napisao/la:fudbal mi se ogadio zbog protekcije barcelone. pa dobro brate mili, izvucite sljedece godine grupe lige sampiona i postavite odmah finalistu barecelonu da ceka rasplet svio ostalih po piramidi takmicenja. znam da je danas sve novac, ali napravite im posebno takmicenje gdje ce igrati odmah biti prvaci tok takmicenja, da se ostali bezveze ne nadaju, gube novce i igraju.
dzeki svaka cast, a da Bog da ih u rimu dobili 6:0 i to na takav nacin da sudije barcelonu pokradu ko nikad do sada.
to je jedina ekipa koja se nikad nije zalila na sudjenje, a i sto bi?
A koju to protekciju Barca ima a da Real, Bayern i slični nemaju? Svi oni imaju te neke protekcije, sudije su uvijek štitile velike ekipe. Pogledaj La Ligu od prošle sezone i vidjet ćeš koliko su puta Barcu sudije oštetile što zbog nepostojećih ofsajda, nesviranja penala i slično. Vidjet ćeš da Barca nema nikakvu posebnu protekciju u odnosu na druge velike ekipe koje imaju, svi imaju istu, ružno i glupo ali tako je. Tehnologiju uvesti, sudije izbaciti i ljudski faktor svesti na minimum.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la jestamaji » 05 apr 2018, 11:14

da roma igra 100 puta protiv barce izgubila bi maksuz svih 100 puta i tu nema veze ni ko sudi ni kako sudi

ako je neko bio oštećen u četvrtfinalu to je city pa im opet nije ni na kraj pameti da kukaju nego iskreno kažu "igrali smo ko zadnje gov.no" i to je to. roma je postigla svoj maksimum, svaka čast i to je to, penal vamo penal tamo!
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 05 apr 2018, 11:31, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Raonffa » 05 apr 2018, 11:20

Ovo je Romin maksimum, čudno je reći da su oni među osam najboljih ekipa u Europi, mislim da ni to ne zaslužuju.

Džeko ponovo pokazao klasu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24471
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 05 apr 2018, 17:11

Raonffa je napisao/la:Ovo je Romin maksimum, čudno je reći da su oni među osam najboljih ekipa u Europi, mislim da ni to ne zaslužuju.

Džeko ponovo pokazao klasu.
Upravo tako. Sa Radjom i Underom su mozda mogli i nesto, ali ovo je maksimum ove ekipe i mislim da trebaju biti zadovoljni ovim sto su postigli. Ipak ostaje i kod mene zal sto Edin ne ide dalje u ovom takmicenju, zasluzio je.ü

Fordinjo
Postovi: 909
Pridružen/a: 13 mar 2012, 11:12
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Fordinjo » 05 apr 2018, 18:24

Dobro,mora se ipak reci da je Roma sinoc itekako imala Pehova ,recimo od ona dva autogola i onaj zadnji bi ja komotno reko da je kao i autogol ,umjesto da je izbaci sto dalje iz 16ca i nabije koliko moze ,Defrel cini mi se da je bio , on asistira Suarezu kratkim pasom naprijed za 4 gol a da je mozda ostalo 3:1 puno je drugacije nego li 4:1 ,jbga gorak okus ostaje posle svega,mada mislim da je ovo Romin maximum i da su ovde u 1/4 ponajvise zahvaljujuci Dzeki , al moram reci da Barselona ove godine nija nista posebno,imam utisak da bi je Bajern ili Liverpool razvalili .....

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Pivopija » 05 apr 2018, 18:35

Cetvrtfinale LŠ je veliki uspjeh za Romu, i to je realno njihov maksimum, tako da su sigurno i oni prezadovoljni i nece ih puno boliti eventualno ispadanje.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.