Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JavierBosnia » 18 nov 2019, 18:06

darker10 je napisao/la:
18 nov 2019, 17:40
Ja vidim da samo velika vecina vas ovdje sere po svemu.


Ko god kaze 'a' Edinu, taj veze o fudbalu nema i treba kuglanje pocet pratiti. Za mene tu rasprave nema
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

samoposmatram
Postovi: 5337
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la samoposmatram » 18 nov 2019, 18:33

darker10 je napisao/la:
18 nov 2019, 18:02
samoposmatram je napisao/la:
18 nov 2019, 17:44
darker10 je napisao/la:
18 nov 2019, 17:40
Ja vidim da samo velika vecina vas ovdje sere po svemu.
Seremo na ono sto nevalja. Jesi li ti zadovoljan?
Nisam zadovoljan. Ja kako vidim vi ovdje najvise serete po Pjanicu i Dzeki, a ljudi realno jedini valjaju ovdje :rol:

Niste nimalo realni posebno prema Dzeki. Covjeku ce uskoro 34 godine, nije u nekoj formi ni za klub, u zalasku karijere je, nikada nije bio neki trkac, a vi sad ocekujete od njega, sta tacno? I dalje da tu i tamo neki gol, iza njega se nista ne igra, sta bi covjek tacno trebao da uradi da vi budete zadovoljni?
Da je uz ekipu. Da je vodja. A to?

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JavierBosnia » 18 nov 2019, 19:56

A sta ti zamisljas da radi kao vodja i kako to nije uz ekipu? Da im psuje majke i bogove? Ne moze on ni motivisati ni natjerati nekog da igra ili trči više ako to ovaj ne zna ili ne moze.

Ko imalo poznaje Edina i prati ga, a ja to radim 10 godina, onda zna da je kao osoba i ličnost dovoljan da ga se sluša kad priča, da se ima veliko poštovanje prema njemu i da iskustvom doprinosi da dijeli savjete mlađima.

Ne moze on doci i motivisati Zuku i Sunjica i Kovacevica Kolasinca de trcite, krecite se, borite, kad oni ne znaju ni da se postave, ni da se krecu ni da drze odbranu u jednoj liniji.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la darker10 » 18 nov 2019, 20:19

JavierBosnia je napisao/la:
18 nov 2019, 19:56
A sta ti zamisljas da radi kao vodja i kako to nije uz ekipu? Da im psuje majke i bogove? Ne moze on ni motivisati ni natjerati nekog da igra ili trči više ako to ovaj ne zna ili ne moze.

Ko imalo poznaje Edina i prati ga, a ja to radim 10 godina, onda zna da je kao osoba i ličnost dovoljan da ga se sluša kad priča, da se ima veliko poštovanje prema njemu i da iskustvom doprinosi da dijeli savjete mlađima.

Ne moze on doci i motivisati Zuku i Sunjica i Kovacevica Kolasinca de trcite, krecite se, borite, kad oni ne znaju ni da se postave, ni da se krecu ni da drze odbranu u jednoj liniji.
Pa u prvom pol je bilo par situaciju protiv Italije gdje su Dzeku mogli lagano izbacit 1 na 1 sa golmanom, al niko ne zna gurnut pas u prostor nego samo do protivnickog igraca :rol:

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5717
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JohnCleese » 18 nov 2019, 20:24

Ja sam imao dojam da su ga saigraci bas ispostovali kod svakog napada i da je Dzeko taj koji je bio sebican prema ostalim, ali... :hmmmm:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

samoposmatram
Postovi: 5337
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la samoposmatram » 18 nov 2019, 20:32

JavierBosnia je napisao/la:
18 nov 2019, 19:56
A sta ti zamisljas da radi kao vodja i kako to nije uz ekipu? Da im psuje majke i bogove? Ne moze on ni motivisati ni natjerati nekog da igra ili trči više ako to ovaj ne zna ili ne moze.

Ko imalo poznaje Edina i prati ga, a ja to radim 10 godina, onda zna da je kao osoba i ličnost dovoljan da ga se sluša kad priča, da se ima veliko poštovanje prema njemu i da iskustvom doprinosi da dijeli savjete mlađima.

Ne moze on doci i motivisati Zuku i Sunjica i Kovacevica Kolasinca de trcite, krecite se, borite, kad oni ne znaju ni da se postave, ni da se krecu ni da drze odbranu u jednoj liniji.
Pises gluposti. Ronaldo nepropusta utakmicu reprezentacije. A lik osvojio europsko. Ovaj nas samo vazne utakmice igra, a i u njima nemoze meda. Dzeko je imao talenta ali papucarski mentalitet ga sjebao da osvaja kao jedan Lewan ili Mandzukic. Obadvojici Moze predavati o tehnici, ali kad si papucar dzaba. Kriv je svak ko mu je tepao kad nije valjao.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JavierBosnia » 18 nov 2019, 20:44

Gledaj onda Ronalda
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

samoposmatram
Postovi: 5337
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la samoposmatram » 18 nov 2019, 21:22

Bravo kapitenu. U drugom im poderi guzove.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Drape » 18 nov 2019, 22:12

Dobro je sebe procjenio kad je odbio staviti kapitensku traku.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la paulus » 19 nov 2019, 01:05

Moram rec , zahvalni smo svi Edinu , svi ga volimo i Bog una kad vemo imat igraca ko on , al on nije Kapiten matrijal , , izgubio je batru za reoku , same ove kvalifikacije su pokazale da on zo ihta sa pola entuzijazma , nije mi fakat jasno sa kojim opravdanjem, ostaje za BarazJedmpstavmo covjek nije radio nista , taj Dilaver da ga on nije mogao privolit a visi u Zahrebu . mosta samo dolazio ma zrl,r i hzio igrat ko Barsa sa ovom replom a jasnoo je da nema ni inch motivacijskih sposobnosti, Sa njim nemamo sanse u barazu
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
adisice
Postovi: 1960
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:17
Lokacija: Soba
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la adisice » 19 nov 2019, 19:00

Hebem ti skolu u koju si isao
http://www.youtube.com/watch?v=Pk9A-6_O6QA

Avatar
Tili
Postovi: 1234
Pridružen/a: 17 nov 2019, 01:34
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Tili » 20 nov 2019, 14:19

JavierBosnia je napisao/la:
18 nov 2019, 18:06
darker10 je napisao/la:
18 nov 2019, 17:40
Ja vidim da samo velika vecina vas ovdje sere po svemu.


Ko god kaze 'a' Edinu, taj veze o fudbalu nema i treba kuglanje pocet pratiti. Za mene tu rasprave nema
Vratit cemo se mi ubrzo sjedecoj odbojci :kafa: tu smo ako ne najjaci barem medju tri tako da :kafa:

Avatar
Mokes
Postovi: 14858
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Mokes » 20 nov 2019, 17:01

https://sportsport.ba/fudbal/edin-dzeko ... ine/341675
Iza nas su još jedne kvalifikacije u kojima smo mogli i morali mnogo više. Znam da su svi razočarani, jer sam i ja sam razočaran i kao navijač i kao igrač i kao kapiten. Imam 33 godine i jedina neispunjena želja, jedini neispunjeni san je da sa svojom reprezentacijom igram na Evropskom prvenstvu.

Kroz kvalifikacije nismo uspjeli u tome i nećemo se lagati – bili smo loši. Podbacili smo i nismo sretni zbog toga. Nismo bili na našem nivou, niko od nas i nismo zaslužili da se plasiramo na Evropsko prvenstvo. Možemo danima pričati zbog čega je to bilo tako, ali činjenica je da nismo uspjeli, ali da imamo novu šansu. Hajde da zaboravimo na sve što se dešavalo i da kroz par mjeseci, kada nas očekuje utakmica baraža, svi zajedno pokušamo ostvariti plasman na Euro.

Kada kažem svi zajedno, mislim zaista na sve, počev od igrača, navijača, medija, saveza, stručnog štaba, svih nas skupa, jer samo kao tim, koji podrazumijeva sve nabrojane, možemo to uraditi. Moramo stvoriti pozitivnu energiju, jer svi imamo zajednički cilj i svi volimo BiH.
San nas igrača, je da igramo velika takmičenja, a mnogima od nas bliži se i kraj karijere i ne želim da se sutra pogledam u ogledalo i shvatim da smo propustili ispuniti naše snove.

Kao kapiten, kao igrač, kao navijač jedne i jedine naše domovine, obećavam da ću, zajedno sa svojim suigračima, na terenu dati sve od sebe da ostvarimo plasman, ali treba nam vaša pomoć.

Toliko puta ste nas bodrili, toliko puta bili naš vjetar u leđa, ali često smo vas znali iznevjeriti, kako vas, tako i sami sebe. Svi zajedno trebamo vjerovati da je uspjeh moguć i svi zajedno trebamo koračati ka istom cilju – plasmanu na Euro, jer mi to možemo, jer ćemo mi to pokušati zaslužiti na terenu, ostavljajući srce za BiH
S obzirom na zalaganje, ne bih rekao da mu je uopšte želja i san igrati na EP. Za nadati se da stvarno ovo misli oko zalaganja, da će dati sve od sebe u baražu. Kvalifikacije jesu izgubljene,a mogli smo vrlo lahko do plasmana, ali srećom imamo ovaj baraž. Sad je nezgodno jer moraš dobiti obje utakmice, nemaš prava na kiks, ali sami smo sebi krivi.

I ne mogu a da ne primijetim, kako su naši igrači jaki na riječima, počev evo od kapitena, pa do onih koji su se oprostili, tipa Medunjanina, Lulića. Svi znaju šta nam treba, ali nikako to da prenesu na teren :facepalm:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Fudo
Postovi: 4275
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Fudo » 20 nov 2019, 17:03

Haha ceskomudac uhvatio nesto da pise, vise se oznojio kad je ovo piso nego u ovoh 10 utakmica. Sad se uhvatio da vadi,, kad je prljavi ves poceo da izlazi na vidjelo.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Salih1984 » 20 nov 2019, 17:06

"Hajde da zaboravimo na sve sto se desavalo"
Hahahahaha yebem ti dzeko amricu,ti mozda i mozes zaboraviti boli tebe qurac al navijaci ne mogu
Zuti narkoman mora da ide ako ti nepase mozes i ti sa njim
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Salih1984 » 20 nov 2019, 17:09

A gledaj onog uvlaciguza anela hadzica u komentarima:"kapitenski kao uvijek" :rol: :rol:
Hahahaha yebem mu svu familiju glupu
A ovaj post je samo jos jedan dokaz da dzeko podrzava zutog narkomana zato sto mu ovaj omogucava da radi bukvalno sta hoce u repki
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la bhfanatic14 » 20 nov 2019, 17:10

Fudo je napisao/la:
20 nov 2019, 17:03
Haha ceskomudac uhvatio nesto da pise, vise se oznojio kad je ovo piso nego u ovoh 10 utakmica. Sad se uhvatio da vadi,, kad je prljavi ves poceo da izlazi na vidjelo.
Bravo , kakva ljudska nula ! Sada kada je vrag odnjeo šalu doso da trazi podrsku i kaze hajmo svi SKUPA :puke: A glavni vodja cuganja i mahalanja. Odvratno je ovo odvratno na sta je spao . Ali dobro on zna da je 90% bosnja preglupo da im se moze i ovo servirat. Znaci kada nemoze na terenu sada je preso na bajke da pise. Hahaha treba ovo bojkotovat do kraja. Krmad jedna :puke:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la DrFilgud » 20 nov 2019, 17:11

https://sportsport.ba/fudbal/edin-dzeko ... ine/341675

Da li je ovo pokusaj da nam se preko Dzeke podvali ostanak Prosineckog?
Kao hajde da zaboravimo sta je bilo, ne treba nista mijenjati, evo mi obecavamo da cemo se popraviti, idemo svi skupa. :roll:

Inace, i da nije ovo sto sumnjasm, pismo je ljigavo, oportunisticko i trazi od nas da zaboravimo najgore kvalifikacije u istoriji, za koje snosi dosta odgovornosti, samo zato sto je on obecao da ce u barazu biti dobra djeca.
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 20 nov 2019, 17:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4203
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Ghuraba » 20 nov 2019, 17:13

Fudo je napisao/la:
20 nov 2019, 17:03
Haha ceskomudac uhvatio nesto da pise, vise se oznojio kad je ovo piso nego u ovoh 10 utakmica. Sad se uhvatio da vadi,, kad je prljavi ves poceo da izlazi na vidjelo.
:rol: :rol:

Bas mislis da je on ovo pisao? Za sta mu onda Ligata sluzi?

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Salih1984 » 20 nov 2019, 17:16

Na kraju ce Zuti klosar i narkoman ostat selektor :puke: :puke: :puke: :puke:
Dzeko je pokazo ko je i sta je
Extra igrac ali 0 od covjeka nema obraza ko ni zuti narkoman
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Amazon [Bot], bibula, Bistrik, EastwichTown, EdinjoBos, GG3, Grk1234, Kaunas, MrPink, nebeskasila, Sveti, zgembo89 i 88 gostiju.