Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la calcio » 20 dec 2008, 01:12

Valencia je napisao/la:
sukisp je napisao/la:Dzeko je tip koji previse ne zavisi od takozvanih pitaca lopti.I jedan normalniji izveden korner dzeko je u sansi,nabacaj takodzer,sa loptom za svoju visinu cini cuda.
Ako sevcenko nije imao ime onda niko nije pa sad sve ekipe gledaju da ga se kotarisu. :roll:
Problem dzeki moze biti trener koji mu mozda nebi legao ali ne ime ili konkurencija.
Kako ne zavisi? :shock: Ja se ne sjecam kada je Dzeko posljednji put dao gol individualnom akcijom!? On itekako zavisi od 'pitaca lopti'.



evo ti dva primjera kako iz nicega sam sebi napravi prostor i zabije dva prelijepa gola

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la sukisp » 20 dec 2008, 01:41

Izgleda da je dzeko svagdje bolje shvacen nego na nasem prostoru.
Kad je iz zelje odlazio za 50 000 smijali su se Cehu sto su ga ,,zaebali,,
,,Mali,, bas zbog tog sprdzanja ode u pitaj boga koji klub druga liga ceska posudba od teplica.
razvali zabi golova odlicne tekme i hajmo u Teplice.Tamo renesansa golovi,igra,titula i izabran za najboljeg igraca Ceske stranog :shock: .
U wolfsburgu svi ga nasi ,,strucnjaci i skepticari,, odpisali Magathu je sad zakletva 8-)
Ciri su odmah napadali kao koji ce klinac nakon Spanije i smijali mu se nakon nekih pohvala i sta bi :roll:
IDE MI NA ONU STVAR KAD SE NADZU STROGO ,,STRUCNJACI I KRITICARI,, KOJI UDARAJU FAMU.
KAO STA STE DIGLI AKO SU NASI NE TREBA IH PUNO HVALITI.
U EVROPI I JEDNOJ OD NAJACIH LIGA LJUDI SU VISE NEGO POPULARNI<OCIJENE<GOLOVI,ASIST...
ALI HRDZAVOJ KITI SE UVIJEK NADZE DLAKA DA KAZE HEJ TO SU BOSANCI NASI NISU RONALDI i drugi ....
E PA ZASTO SE NEBI NASAO NEKI BRAZILAC,PORTUGALAC i drugi I DA SE DICI DA MU DAJU NADIMAK NOVI IBISEVIC,BARBA itd KOD NJIH MOZDA I BI ALI KOD ,,NASIH,, TAKVIH KAKO NAVEDE NEBI. :evil: :evil:
Zadnja izmjena: sukisp, dana/u 20 dec 2008, 01:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Valencia » 20 dec 2008, 01:51

calcio je napisao/la:Bez uvrede ali sportista treba uvijek da trazi nove izazove i da rizikuje
Pa treba rizikovat, ali ne uvijek i pod svaku cijenu. Ipak, ne bavi se on ekstremnim sportovima, pa da stalno trazi izazov i da rizikuje. Ima on puno izazova i u sadasnjem klubu... Da bude prvi napadac i strijelac kluba, da bude u vrhu strijelaca Bundes lige itd itd Ima on jos puno toga za naucit (to je i sam izjavio), a to ce mu biti puno lakse u Wolfsburgu, uz trenera koji zna sa mladim igracima, nego u nekom velikom klubu gdje se trazi gotov igrac. Dzeko je ovu sezonu lose poceo, im'o je golgetersku krizu... To je Magath istrpio i Dzeko je proradio. Sta mislite sta bi bilo da mu se to desi u Milanu :?: Nebi ga bilo nigdje, mozda bi pao psihicki i to bi bilo jako lose za njegovu karijeru. Imate primjer Marca Borriella koji je odlican napadac, proslu sezonu u Genoi briljir'o, mislim da je bio i najbolji strijelac prvestva... Vratio se u Milan sa odlicnom reputacijom u zivotnoj formi. Poceo dvi tekme, nije dao gol i sada ga nema nigdje. Imate tih primjera milion. Ja ne kazem, mozda bi se Dzeko i proslavio, ALI ME MALO NERVIRAJU OVI STO TVRDE DA BI ON RAZVALJIVO U MILANU. Sve sto hocu da kazem jeste da bi to bio IZUZETNO RIZICAN KORAK. Vi ste njega vec preselili u Milan, a momak jos nije dobio ponudu I pitanje je da li ce je i dobiti. Ako je dobije, niko se ne treba razocarat ako tu ponudu prihvati, jer je tesko odbit ponudu Milana, jer nikad ne znas da li ce ti se vise ikad ukazat prilika da igras za tako veliki klub. Oni koji to odbiju (Salihovic i Pjanic npr.), njima svaka cast, ali takvi su jako rijetki.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la sukisp » 20 dec 2008, 02:24

Valencia je napisao/la:
calcio je napisao/la:Bez uvrede ali sportista treba uvijek da trazi nove izazove i da rizikuje
Pa treba rizikovat, ali ne uvijek i pod svaku cijenu. Ipak, ne bavi se on ekstremnim sportovima, pa da stalno trazi izazov i da rizikuje. Ima on puno izazova i u sadasnjem klubu... Da bude prvi napadac i strijelac kluba, da bude u vrhu strijelaca Bundes lige itd itd Ima on jos puno toga za naucit (to je i sam izjavio), a to ce mu biti puno lakse u Wolfsburgu, uz trenera koji zna sa mladim igracima, nego u nekom velikom klubu gdje se trazi gotov igrac. Dzeko je ovu sezonu lose poceo, im'o je golgetersku krizu... To je Magath istrpio i Dzeko je proradio. Sta mislite sta bi bilo da mu se to desi u Milanu :?: Nebi ga bilo nigdje, mozda bi pao psihicki i to bi bilo jako lose za njegovu karijeru. Imate primjer Marca Borriella koji je odlican napadac, proslu sezonu u Genoi briljir'o, mislim da je bio i najbolji strijelac prvestva... Vratio se u Milan sa odlicnom reputacijom u zivotnoj formi. Poceo dvi tekme, nije dao gol i sada ga nema nigdje. Imate tih primjera milion. Ja ne kazem, mozda bi se Dzeko i proslavio, ALI ME MALO NERVIRAJU OVI STO TVRDE DA BI ON RAZVALJIVO U MILANU. Sve sto hocu da kazem jeste da bi to bio IZUZETNO RIZICAN KORAK. Vi ste njega vec preselili u Milan, a momak jos nije dobio ponudu I pitanje je da li ce je i dobiti. Ako je dobije, niko se ne treba razocarat ako tu ponudu prihvati, jer je tesko odbit ponudu Milana, jer nikad ne znas da li ce ti se vise ikad ukazat prilika da igras za tako veliki klub. Oni koji to odbiju (Salihovic i Pjanic npr.), njima svaka cast, ali takvi su jako rijetki.
Plisek covijek od velikog uticaja u Ceskoj i rukama i nogama je prokopao da ga digne.
Magath suvisno pricati o fudbalskoj igrackoj i trenerskoj velicini od samog pocetka mu dao povjerenje.
Ciro iako osporovan kao strucnjak ima Dzeku forsira i ima povijerenje u njega i nakon nekih pocetnickih gresaka.
Ti su judi u tri zemlje koji su jos svijetlosnu godinu od BIH fudbala vrlo popularni i utjecajni.
I oni bez imalo ustrucavanja daju potpunu podrsku tom igracu.
@Valencija suvisno je uopste vise razglabati o tome.
Milan kome Inter bijezi 9 bodova a zna se koji je luzer kad izadze na Evropsku scenu.....da bude kao nedodirljiv.
P.s Dzeko nije igrac koji razvaljuje DZEKO IGRAC KOJI IGRA I ISPUNJAVA SVOJE ZADATKE ZATO IMA PUNO POVIJERENJE KOD OVAKVIH ZNALACA
P.S# 2 Imam osijecaj kad bi neki nas fudbaler bio izabran za najboljeg igraca europe ili svijeta ovakvi skeptici bi nasli
odgovor da i nisu bas neki izvori koji su to dodijeli bas njima :roll:
P.s#3Jos tri kola u Spanskoj ligi hajmo pratiti :mrgreen: :twisted:

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la calcio » 20 dec 2008, 02:34

Neka odigra jednu losu sezonu u Wolfsburgu i eto ga nazad u Teplice, neka odigra jednu losu sezonu u Milanu i eto ga nazad u Wolfsburg... Ovo je malkice ugrubo receno ali otprilike je to tako. Pa gdje vise riskira karijeru, @Valencia ;)
Da ne govorim da bi u Milanu daleko vise zaradjivao, imao sansu osvojiti neke titule o kojima Wolfsburg moze samo sanjati, i bio bi daleko vise cjenjen i poznat (veliki klub, velika paznja medija itd)

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la sukisp » 20 dec 2008, 02:39

calcio je napisao/la:Neka odigra jednu losu sezonu u Wolfsburgu i eto ga nazad u Teplice, neka odigra jednu losu sezonu u Milanu i eto ga nazad u Wolfsburg... Ovo je malkice ugrubo receno ali otprilike je to tako. Pa gdje vise riskira karijeru, @Valencia ;)
Da ne govorim da bi u Milanu daleko vise zaradjivao, imao sansu osvojiti neke titule o kojima Wolfsburg moze samo sanjati, i bio bi daleko vise cjenjen i poznat (veliki klub, velika paznja medija itd)
Za Ibisevica bi bio u strahu,mada je zesstoko napredovao u samoj igri ali dzeko.......
Ima jedna stara..izreka ,,,on ne bljesti ali je zato je sjajan,, :mrgreen: ;)

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la calcio » 20 dec 2008, 02:54

sukisp je napisao/la:
calcio je napisao/la:Neka odigra jednu losu sezonu u Wolfsburgu i eto ga nazad u Teplice, neka odigra jednu losu sezonu u Milanu i eto ga nazad u Wolfsburg... Ovo je malkice ugrubo receno ali otprilike je to tako. Pa gdje vise riskira karijeru, @Valencia ;)
Da ne govorim da bi u Milanu daleko vise zaradjivao, imao sansu osvojiti neke titule o kojima Wolfsburg moze samo sanjati, i bio bi daleko vise cjenjen i poznat (veliki klub, velika paznja medija itd)
Za Ibisevica bi bio u strahu,mada je zesstoko napredovao u samoj igri ali dzeko.......
Ima jedna stara..izreka ,,,on ne bljesti ali je zato je sjajan,, :mrgreen: ;)
bas tako. nije Dzeko bljesnuo ove polusezone vec je konstantno bio dobar, a ja sam ga imao priliku posmatrati puno puta u ovih zadnjih nekoliko godina i znam o cemu govorim. da je ova prica o Ibisevicu shvatio bih... on je i sam priznao da je imao problema sa samopuzdanjem u prosloj sezoni, i kad bi ga lose krenulo u novom klubu moglo bi se ponoviti. ali Dzeko je druga prica, ustvari razliciti su karakteri.

starmo76
Postovi: 261
Pridružen/a: 08 nov 2008, 01:49
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la starmo76 » 20 dec 2008, 03:16

mene dzeko podsjeca na zidana.visok,brz,okretljiv,zna cuvati loptu,dribling extra,puca ko iz topa i najvaznije igra glavom ko i nogom.opak igrac......za repku je najbolji isto uz vladavica,misketa,salihovica i pjanica.to je nasa nada i buducnost bih fudbala.to su momci koji ce nas odvesti na jedno veliko takmicenje.....akobogda..

Avatar
ST-57 Ciciban
Postovi: 290
Pridružen/a: 16 okt 2008, 06:00
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ST-57 Ciciban » 20 dec 2008, 04:46

Edin Dzeko eto to je dovoljno extra extra igrac
Prepuna Grbavica i sjajan ambijent, domaći igrači jednostavno nisu mogli a da ne ostvare trijumf.

1921-until the end of time

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Valencia » 20 dec 2008, 10:33

sukisp je napisao/la:Plisek covijek od velikog uticaja u Ceskoj i rukama i nogama je prokopao da ga digne.
Magath suvisno pricati o fudbalskoj igrackoj i trenerskoj velicini od samog pocetka mu dao povjerenje.
Ciro iako osporovan kao strucnjak ima Dzeku forsira i ima povijerenje u njega i nakon nekih pocetnickih gresaka.
Ti su judi u tri zemlje koji su jos svijetlosnu godinu od BIH fudbala vrlo popularni i utjecajni.
I oni bez imalo ustrucavanja daju potpunu podrsku tom igracu.
@Valencija suvisno je uopste vise razglabati o tome.
Milan kome Inter bijezi 9 bodova a zna se koji je luzer kad izadze na Evropsku scenu.....da bude kao nedodirljiv.
P.s Dzeko nije igrac koji razvaljuje DZEKO IGRAC KOJI IGRA I ISPUNJAVA SVOJE ZADATKE ZATO IMA PUNO POVIJERENJE KOD OVAKVIH ZNALACA
Ja ne znam zasto ti meni ovo govoris I spocitavas nesto kada se ja slazem sa ovim sto si napis'o. Gdje sam ja osporav'o potencijal i igracke kvalitete Edina Dzeke :?: Mislim, bezveze se palite... Ja sam pis'o da MISLIM da je za njega rano da ide u Wolfsburg i da POSTOJI mogucnost da tamo ne ispuni ocekivanja :!: Da li je NEMOGUCE da se ovo desi Edinu Dzeki u Milanu :?: Pa koji to igrac na svijetu moze doci u Milan i biti siguran da ce igrat u prvoj postavi? Mozda Ronaldo, Messi, Torres, Ibrahimovic,...

Mene nervira kod vas sto su vam kriteriji jako niski i sto puno hvalite igrace. Ja ne smijem pomislit sta bi bilo da za nas igra Ibrahimovic. :shock: Ja mislim da bi server pao, jer bi mu se smucilo od silnih pohvala. :mrgreen: Pa jbt, dajte malo realnosti, kritike, nemojte idealizovat ovoliko... Ja cu se samobanovat sa ovog foruma ako navijaci bilo koje reprezentacije ovoliko hvale svoje igrace. Brazilci da procitaju ovdje sa kakvim igracima raspolazemo, usrali bi se da trebaju igrat protiv nas. :roll: :mrgreen: Ali dobro, mozda ste vi mladi momci, pa vam kriteriji nisu visoko postavljeni I nemate godina da bi mogli 'iskusnije' rezonovat stvari. I ja sam jedno vrijeme, nakon par fenomenalno odigranih tekmi govorio da je Claudio Caniggia najbolji igrac svijeta :mrgreen: , ali se poslije ispostavilo da je to dalekoooo od istine. :mrgreen:
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

amer 4
Postovi: 21
Pridružen/a: 01 dec 2008, 22:41
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la amer 4 » 20 dec 2008, 10:47

iskreno ja bih volio da pređe u arsenal zato sto sam navijac arsenala jedno vrijeme bio je blizu prelaska al niš
i dalje se nadam :D

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la sukisp » 20 dec 2008, 14:50

Valencia je napisao/la:
sukisp je napisao/la:Plisek covijek od velikog uticaja u Ceskoj i rukama i nogama je prokopao da ga digne.
Magath suvisno pricati o fudbalskoj igrackoj i trenerskoj velicini od samog pocetka mu dao povjerenje.
Ciro iako osporovan kao strucnjak ima Dzeku forsira i ima povijerenje u njega i nakon nekih pocetnickih gresaka.
Ti su judi u tri zemlje koji su jos svijetlosnu godinu od BIH fudbala vrlo popularni i utjecajni.
I oni bez imalo ustrucavanja daju potpunu podrsku tom igracu.
@Valencija suvisno je uopste vise razglabati o tome.
Milan kome Inter bijezi 9 bodova a zna se koji je luzer kad izadze na Evropsku scenu.....da bude kao nedodirljiv.
P.s Dzeko nije igrac koji razvaljuje DZEKO IGRAC KOJI IGRA I ISPUNJAVA SVOJE ZADATKE ZATO IMA PUNO POVIJERENJE KOD OVAKVIH ZNALACA
Ja ne znam zasto ti meni ovo govoris I spocitavas nesto kada se ja slazem sa ovim sto si napis'o. Gdje sam ja osporav'o potencijal i igracke kvalitete Edina Dzeke :?: Mislim, bezveze se palite... Ja sam pis'o da MISLIM da je za njega rano da ide u Wolfsburg i da POSTOJI mogucnost da tamo ne ispuni ocekivanja :!: Da li je NEMOGUCE da se ovo desi Edinu Dzeki u Milanu :?: Pa koji to igrac na svijetu moze doci u Milan i biti siguran da ce igrat u prvoj postavi? Mozda Ronaldo, Messi, Torres, Ibrahimovic,...

Mene nervira kod vas sto su vam kriteriji jako niski i sto puno hvalite igrace. Ja ne smijem pomislit sta bi bilo da za nas igra Ibrahimovic. :shock: Ja mislim da bi server pao, jer bi mu se smucilo od silnih pohvala. :mrgreen: Pa jbt, dajte malo realnosti, kritike, nemojte idealizovat ovoliko... Ja cu se samobanovat sa ovog foruma ako navijaci bilo koje reprezentacije ovoliko hvale svoje igrace. Brazilci da procitaju ovdje sa kakvim igracima raspolazemo, usrali bi se da trebaju igrat protiv nas. :roll: :mrgreen: Ali dobro, mozda ste vi mladi momci, pa vam kriteriji nisu visoko postavljeni I nemate godina da bi mogli 'iskusnije' rezonovat stvari. I ja sam jedno vrijeme, nakon par fenomenalno odigranih tekmi govorio da je Claudio Caniggia najbolji igrac svijeta :mrgreen: , ali se poslije ispostavilo da je to dalekoooo od istine. :mrgreen:
@Valencia nikad nisam bio pobornik ,,samohvaljenja,,poslije jednog gola ili slucajne stative ili cak 20 minuta igre u nekom vecem klubu nasih igraca.
Uvijek vagao odlagao te stvari.
medzutim stvari su krenule u pozitivnom smislu.Igre par igraca nisu trenutak slucaja ili minute.
To je vec duzi period.I nisu te igre zasnovane u fildzan ligi ili tako ha-hu ligi.
Nego u mnogo jacim ligama.Jos jedna cinjenica da dzeko i Miske pokazuju veci kvalitet u Evropi nego u njemackoj ligi.Sto je jos bolja osnova za perspektivu i optimizam.
Paok nije bio ni 7 ili 8 prosle godine a sad zahvaljujuci golovima Muslimovica su odmah iza olimpijakosa.
Imam osijecaj da bi braco bio ikona za pola Bosanaca da je mozda zaigrao za njemacku a napravio ovu karijeru.(To ti je fama Ibrahimsona trenutno nije ,,nas,, pa je Tito a da igra za BIH bilo bi mu kritika tone)
Bilo bi du jadikovki i plakanja sto ne igra za nas.A kad je zaigrao psovanja,pljuvanja pun hepek na racun njega-govorim za Bracu.
Nikad mi necemo znati cijeniti onu ,,BOLJE VRABAC U RUCI NEGO GOLUB NA GRANI,,
Za mene su nasi vrabci golubovi ma sta golubovi jastrebovi ;) sa punim pravom to kazem.
P.S Ocit primjer Hrvatska stampa je bila punija sa Ibisevicem nego s njihovim Petricem i Olicem neko vrijeme.
sport klub Srbija i marjan prica za sebe.
njemacka stampa puna imena nasih igraca.
muslimovic na naslovnim stranicama grckih sportskih novina.
Stilic najbolji strani igrac u poljskoj
A kod nas-odmah sto ih bas toliko hvalimo :roll:

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Valencia » 20 dec 2008, 15:32

sukisp, slazem se ja sa tim sto ti pises. Ocito ne shvatas poentu mojih postova, pa mi repliciras postom sa kojim se u 90% stvari slazem. Necu vise ponavljat, rek'o sam sta sam im'o za reci I ko shvata shvatit ce.

To oko hvaljenja. Dobronamjerna kritika je korisnija od najbolje pohvale! Stvar je u tome sto vi ove igrace hvalite kao da su sa druge planete, kao da nemaju greske u igri... I ko god uputi kritiku, skacete ko mahniti I pocinjete ga obasipat napadima. Ako je tako, onda stavite u naslov teme Edin Dzeko - pohvale ili Vedad Ibisevic - pohvale, pa cemo onda iskljucivo hvalit, a ko uputi kritiku nek mu se odmah brise post.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Nerko_Juventino » 20 dec 2008, 16:27

Valencia je napisao/la:sukisp, slazem se ja sa tim sto ti pises. Ocito ne shvatas poentu mojih postova, pa mi repliciras postom sa kojim se u 90% stvari slazem. Necu vise ponavljat, rek'o sam sta sam im'o za reci I ko shvata shvatit ce.

To oko hvaljenja. Dobronamjerna kritika je korisnija od najbolje pohvale! Stvar je u tome sto vi ove igrace hvalite kao da su sa druge planete, kao da nemaju greske u igri... I ko god uputi kritiku, skacete ko mahniti I pocinjete ga obasipat napadima. Ako je tako, onda stavite u naslov teme Edin Dzeko - pohvale ili Vedad Ibisevic - pohvale, pa cemo onda iskljucivo hvalit, a ko uputi kritiku nek mu se odmah brise post.
Svaka cast. Ne trebamo bit kao mediji u Hrvatskoj,koji svoje igrace dizu do neba i kad imaju i kad nemaju razloga. Nasi momci ubijaju, al ako nekad neko napise kakvu kritiku (koja ima nekog osnova,a ne lupat') i koja je dobronamjerna treba to prihvatit' a ne skakat po nekom sto je to napis'o.
P.S. Samo da nasi momci nastave ovako do marta, Belgijanci nemaju sanse 8-) Pozz svima
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Valencia » 20 dec 2008, 17:13

Hrvati su se digli pred tekmu sa Englezima kao nikad, pa su izgubili kao nikad. Ko visoko leti, nisko pada. Stara dobra poslovica. Zato uvijek treba imat REZERVU, pa ces lakse podnjet eventualni pad. A ako si ubjedjen da letis, pad je jako bolan. Sta mislite kako Magath prica za Dzekom? Je l' mislite da mu govori kako je igracina, kako je najbolji, Batistuta Gabriele, Dzeko je za tebe Pele (to mu pjeva na treningu) :mrgreen: ,... Ja mislim da on njega (kao i druge igrace) ograniceno hvali da bi mu ulio sampouzdanje, ali ga sigurno kritikuje da bi mu ulio motiv da radi sto vise kako bi te nedostatke popravio.

Poceo sam samog sebe smarat, tako da sa ovim postom zavrsavam sa ovom diskusijom! 8-)
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

bh fanatik
Postovi: 121
Pridružen/a: 18 dec 2008, 21:34
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la bh fanatik » 20 dec 2008, 17:28

sto se dzeke tice ja mislim da on posjeduje sve kako bi jednog dana zaigrao i u najboljim svjetskim klubovima ali sad zasad mislim da bi mu bilo bolje da ostane jos jednu sezonu u wolfsburgu i da jos vise napreduje pa tek onda u arsenal ili milan kad bude siguran da ce biti u prvoj postavi,nekazem da se i sad nebi probio u prvi tim ali to je pitanje.ja mislim da bi on trebao jos malo raditi na realizaciji sansi jer nekad mu treba i previse sansi da bi postigao go i kad to nauci onda mu negine jedan od najboljih klubova svijeta.

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la A_d_0 » 20 dec 2008, 17:36

jel istina ono sto je dzeko se sastao sa braidom (transfer menadzerom milana) pa ness sad pregovaraju kazu da bi ga voljeli vidjet na SAN SIRU..ko zna nek odg..

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la sukisp » 20 dec 2008, 18:09

Ama dobronamijerna kritika i batina je iz raja izasla ;)
najbolji fudbaler je sasvim nestabilna rijec i titula za bilo kojeg fudbalera.Danas jesi-sutra nisi.
Ali moja opcija je da za fudbalere uzevsi za obzir par ovih nasih ni u kome slucaju milano,arsenal,M.U itd ne trebaju
biti bauk ako se ,,slucajno,,zadese tamo
I tamo su igraci od ,,krvi i mesa,,samo vise zalaganja,odricanja pomalo srece i to bi bilo to 8-)
@Valencija nema potrebe da zavrsavas sa postovima,nasta bi forum licio kad bi se u svemi svi slagali.
Postovi bi bili vrlo kratki u tonu -da tako je,tacno,odlicno i,i,i .... :roll:

Avatar
DinceManijak
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 sep 2008, 19:16
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la DinceManijak » 24 dec 2008, 17:36

24SI - Kada je u pitanju zimska fudbalska pijaca, velikani evropskog fudbala dali su se u potjeru i za Vedadom Ibiševićem. Što se tiče karijere Edina Džeke, po svemu sudeći, Felix Magath ni u snu ne razmišlja da proda našeg asa. "Ma meni to ne smeta. Uživam u Wolfsburgu, dobro igram, dobro igra cijela ekipe, i sretan sam", navodi Džeko, objašnjavajući "pritisak" na Ibiševića.

"On je definitivno odigrao polusezonu iz snova. Jesenja titula Hoffenheima je najviše njegova zasluga. On je klasa. Jedino čega se bojim je da na proljeće ne dođe pod veliki pritisak. Jer, navijači kad dođu na utakmicu, ma kako Hoffenheim igrao, oni će očekivati da Ibišević zabije. On ih je, jednostavno, navikao na to. Ali, lopta nekad zna, da tako kažem, otkazati poslušnost. Ne zabijete jednu, dvije, i pritisak postaje sve veći. Ipak, mislim da se to neće desiti i da će Ibišević i Salihović nastaviti sa sjajnim partijama", objasnio je Džeko.

A i Wolfsburg ove sezone igra poprilično dobro. Možda čak za nijansu bolje u Evropi nego kod kuće.

"Istina je, ali ni u Bundesligi mi nismo loši, naprotiv, sa par vezanih pobjeda, opet smo u igri za vrh tabele. Dosta bodova smo bezveze prosuli u gostima jesenas i to, nerijetko, u posljednjim sekundama utakmica. Da smo bili malo pribraniji, zimu bi dočekali u samom vrhu", dodao je.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Who Dares Wins~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Avatar
AdemirBHF
Postovi: 68
Pridružen/a: 23 dec 2008, 12:37
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la AdemirBHF » 24 dec 2008, 17:48

Vjerovatno i moguće je da je bolji napadač od <vedada barem moje mišljenje :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Nobody is smart....I'm Nobody....:D:D

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: has i 22 gosta.