Edin Džeko

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,insider

babino
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la babino » 29 jul 2019, 11:37

Edviin je napisao/la:Svi veliki napaci sa kojima se dzeko “borio” za startnu poziciju, svi otisli u zaborav, a dzeko jos tu i sa svoje 33 godine. Zna se ko je babo :bih:

dobro necemo sad pretjerivati, aguero jos uvijek razvaljuje :D
jedino ako njega ne brojis u konkurenciju.

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 29 jul 2019, 11:47

babino je napisao/la:
Edviin je napisao/la:Svi veliki napaci sa kojima se dzeko “borio” za startnu poziciju, svi otisli u zaborav, a dzeko jos tu i sa svoje 33 godine. Zna se ko je babo :bih:

Nije se Dzeko nikada borio s Aguerom za startnu poziciju, borio se sa Balotteliem, Negredom, Bonyem, Joveticem.
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

hurem
Kontakt:

Post Postao/la hurem » 29 jul 2019, 12:21

Svi ti nabrojani nisu ni do koljena Edinu Dzeki a svojevremeno im je grijao klupu u Cityiju.
I dalje odgovorno tvrdim, da je Dzeko Englez, Francuz, Argentinac nikada on na klupi ne bi zavrsio a uz to.bi mnogo bolju karijeru imao (Real Madrid i bla bla).
Ali hajde, vec sada ima 33 godine i sigurno da je malo "usporio", ali vjerujem da ce bar do 35 biti na visokom nivou, najvise zahvaljujuci konstituciji i stilu.
I dalje je klasa za tog Lautara i bolji od Lukakua...jedina prednost ove dvojice jeste sto mogu trcati vise od Dzeke a upravo to forsira Conte.
Vidjet cemo opet...ovom Siamu ne treba zamjeriti...prema njima svaki igrac Intera je najbolji na svijetu.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

Edviin
Kontakt:

Post Postao/la Edviin » 29 jul 2019, 13:34

DrFilgud je napisao/la:
babino je napisao/la:

Nije se Dzeko nikada borio s Aguerom za startnu poziciju, borio se sa Balotteliem, Negredom, Bonyem, Joveticem.

Upravo tako, Aguero nije bio misljen za tu grupu igraca. Ali mislim da je svima jasno, svi ga ruse ali on je jos uvijek tu.

toolyo
Kontakt:

Post Postao/la toolyo » 29 jul 2019, 14:43

Roma preserava do bola, kupili Džeku za 15 mil. i to prije 4 godine, sad traže 20 a čovjek ima još samo jednu godinu ugovora, plus 33 godine starosti. Realna cijena je maksimum 12-13 miliona i to je da se Roma nabije nogom u guzicu jer za 12 mjeseci će dobiti **** za uši. A za Ikardija bi dali max. 30 + Džeko, to jest realno 42 mil. a čovjek vrijedi 70. Realni su nema šta, pravi trgovci jevreji ili visočani, kupi za džabe a prodaj što skuplje možeš. Sve mi se čini da će ostati u Romi jer su ovi izgleda zapeli i ne popuštaju. Šteta i žao mi je Džeke, ovo mu je zadnja šansa da napravi transfer u veliki klub, igrat će ko popišan ako ostane u ovoj invalidskoj Romi.

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 29 jul 2019, 15:03

Inter veliki klub?Nije vise 2010
“Neki slave tudje pobjede a mi samo svoje.Veliki si Željo!”

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 29 jul 2019, 15:08

Steta jer je Roma preslaba i nema ambicije. Prosle godine u ovo doba, pisali smo ovdje da im je mjera 4-6 mjesto i pogodili.
Ove sezone ce se boriti da uhvate mjesto u kvalifikacijama EL.
Edin ocigledno ima jos kuveta i zelje da se takmici, trebao bi otici u neku ekipu s ambicijama.
Doduse Juve je trenutno nedodirljiv u Italiji, ali Inter se moze barem nadati nekom iznenadjenju.

jasmin10
Kontakt:

Post Postao/la jasmin10 » 29 jul 2019, 15:32

hurem je napisao/la:Svi ti nabrojani nisu ni do koljena Edinu Dzeki a svojevremeno im je grijao klupu u Cityiju.
I dalje odgovorno tvrdim, da je Dzeko Englez, Francuz, Argentinac nikada on na klupi ne bi zavrsio a uz to.bi mnogo bolju karijeru imao (Real Madrid i bla bla).
Ali hajde, vec sada ima 33 godine i sigurno da je malo "usporio", ali vjerujem da ce bar do 35 biti na visokom nivou, najvise zahvaljujuci konstituciji i stilu.
I dalje je klasa za tog Lautara i bolji od Lukakua...jedina prednost ove dvojice jeste sto mogu trcati vise od Dzeke a upravo to forsira Conte.
Vidjet cemo opet...ovom Siamu ne treba zamjeriti...prema njima svaki igrac Intera je najbolji na svijetu.

Nije stvar odakle je, nego je stvar mentaliteta. Dzeko je sam izabrao borbu za prvih 11 u Cityu, a mogao je hladno biti prvi napadac Bayerna.

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 29 jul 2019, 15:41

Dzeko, Wolfsburg i menadzeri su izabrali pare. Milione koje je samo MC u tom trenutku bio spreman platiti.
Realno, Edin nikada nije bio klasa Aguera i nekih top 10 svjetskih napadaca.
Mislim da mu je Bayern bio najbolja opcija, mozda onaj Arsenal ili Liverpool, mada je i u MC ostavio veliki trag i osvojio dvije titule.

Sveti
Kontakt:

Post Postao/la Sveti » 29 jul 2019, 16:00

DrFilgud je napisao/la:Dzeko, Wolfsburg i menadzeri su izabrali pare. Milione koje je samo MC u tom trenutku bio spreman platiti.
Mislim da mu je Bayern bio najbolja opcija, mozda onaj Arsenal ili Liverpool, mada je i u MC ostavio veliki trag i osvojio dvije titule.

Dzeki je, ako cemo realno Mancini unazadio karijeru za 5 godina. Dzeko je u svom prajmu grijao klupu yebenim boniju, baloteliju i negredu za koje je bio ronaldo licno.
naprijed rejal

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 29 jul 2019, 16:02

https://www.transfermarkt.com/edin-dzek ... eler/28396
https://www.transfermarkt.com/robin-van ... ieler/4380
Dzeko nije bio top 10 napadac?Usporedba statistika sljivotresa i jednog “maestra fudbalske igre”
“Neki slave tudje pobjede a mi samo svoje.Veliki si Željo!”

babino
Kontakt:

Post Postao/la babino » 29 jul 2019, 16:12

Sveti je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Dzeko, Wolfsburg i menadzeri su izabrali pare. Milione koje je samo MC u tom trenutku bio spreman platiti.

Dzeki je, ako cemo realno Mancini unazadio karijeru za 5 godina. Dzeko je u svom prajmu grijao klupu yebenim boniju, baloteliju i negredu za koje je bio ronaldo licno.

zamisli scenu zabijes 4 komada spursima i narednu ostanes na klupi :rol:

Varg
Kontakt:

Post Postao/la Varg » 29 jul 2019, 16:29

da je tada otisao u bajern imao bi karijeru lewandovskog kog se smatra tim top 10 iako sam siguran da makne od bundeslige grohno bi zestoko

a mogao je i u Juventus...
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Varg
Kontakt:

Post Postao/la Varg » 29 jul 2019, 16:45

dogovoreno, plata 4.5 milje
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 29 jul 2019, 16:57

Varg je napisao/la:

da je tada otisao u bajern imao bi karijeru lewandovskog kog se smatra tim top 10 iako sam siguran da makne od bundeslige grohno bi zestoko

a mogao je i u Juventus...

Pa to je, u EPL su bili Drogba, Tevez, Roony, Torres, Aguero, Suarez, Van Persie, svi u usponu ili na vrhuncu karijere. Tesko je Dzeko mogao u takvoj konkurenciji biti broj 1. Vamo si imao Ibrahimovica, Etooa, Benzemu , Higuaina, Villu...Mogao je u Juve, ali je Juve tih godina bio 6-7. na tabeli i nije bas bio neka pozeljna destinacija.
Ma pare su tu presudile, samo su Englezi mogli/htjeli da plate te pare, Real i Barsa nisu bili zainteresovani.

Profesor
Kontakt:

Post Postao/la Profesor » 29 jul 2019, 17:45

Nije da ne bi imao kruha u Bayernu

toolyo
Kontakt:

Post Postao/la toolyo » 30 jul 2019, 21:51

Šta je bilo, sve stalo? Ništa od transfera izgleda. A i Inter je cigan teški, plati tih hebenih 20 mil. ko da pravi neku razliku tih 5, to će im Džeko sve igrom i golovima nadoknaditi. Hoćeš vrhunske napadače a nećeš da platiš, nema džabe ni kod stare babe.

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 30 jul 2019, 22:26

Bjež iz Rome makar u TOŠK
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK 19. TRADICIONALNOG BAJRAMSKOG MALONOGOMETNOG TURNIRA SKENDERIJA 2010.

Tekashi
Kontakt:

Post Postao/la Tekashi » 30 jul 2019, 22:55

A West Ham?

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 30 jul 2019, 23:01

Šta Everton
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK 19. TRADICIONALNOG BAJRAMSKOG MALONOGOMETNOG TURNIRA SKENDERIJA 2010.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Kaunas i 11 gostiju.