BiH Talenti u Evropi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
kemo zahirovic
Postovi: 85
Pridružen/a: 04 jan 2009, 01:48
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la kemo zahirovic » 04 jan 2009, 20:44

Pa ljudi nemojte poredit SEJU I VEDU TE DZEKU sa suboticem, pa oni su za njeg igraci vise klase, logika dace ga izradit, npr. to vam je isto kad poredite kvalitetu i ugled engleske i nase lige u ovom trenutku... ak nista mozemo se pohvalit SERGEJA I SEJU su zvali u njemacku i oni su odbili a on masta o svabama, jebli mu oni mater cetnicku... steta jest sto igraci poput adema ljajica i miralema sulejamnija igraju za srbiju al ne treba nam niko ako se nece boriti srcem za bosnu... **** igraca koji npr. ko berbatov odigro tekmu za bugarsku i pretrco samo 2km
**** to nama trebaju borci i imamo ih...

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la sukisp » 04 jan 2009, 20:52

E sad za Ljajica bi mogla da upali Sandzacka veza iz Sarajeva-zasto da ne poganim nacinom komsija uzvratiti isto poganim.
A i Ciro bi mogao da ustupi vise taj apartman na moru :lol: :mrgreen: ;)

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la HOS » 04 jan 2009, 20:59

Ma kakav Ljajic, pickica vec prica kako hoce da igra za njihovu **** A-repku cccc, nema ni govora vise o njemu. A Sulejmani izjavio da je albanac, pa hop ode igrati za srbadiju :lol: .
U inat svima.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8233
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la geronimo » 04 jan 2009, 21:04

To i ja govorim, kako oni mogu...zasto ne bih i mi, a ovako uvijek mi donji, kako god pogledas. :evil:
Ne znaju ta djeca jos sta je srcem igrati za nacionalni grb, ali kad bi ga mi "prisvojili" davao bi on sve od sebe.
Stvarno steta, taj Adem je vrhunski potencijal. :cry:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la HOS » 04 jan 2009, 21:07

Kad smo mogli bez toliko vrhunski igraca sto su izabrali igrati za Srbiju/Hrvatsku u proslosti, moci cemo i bez ovog malog brate.
U inat svima.

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la CheGuevara » 04 jan 2009, 21:08

sukisp je napisao/la:E sad za Ljajica bi mogla da upali Sandzacka veza iz Sarajeva-zasto da ne poganim nacinom komsija uzvratiti isto poganim.
A i Ciro bi mogao da ustupi vise taj apartman na moru :lol: :mrgreen: ;)
Ma nema nista od toga..dok se ovi nasi strucnjaci nakane momak ce vec odigrati prvu tekmu za Srbiju..Vjerovatno vec sad u Februraru..

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la sukisp » 04 jan 2009, 21:32

CheGuevara je napisao/la:
sukisp je napisao/la:E sad za Ljajica bi mogla da upali Sandzacka veza iz Sarajeva-zasto da ne poganim nacinom komsija uzvratiti isto poganim.
A i Ciro bi mogao da ustupi vise taj apartman na moru :lol: :mrgreen: ;)
Ma nema nista od toga..dok se ovi nasi strucnjaci nakane momak ce vec odigrati prvu tekmu za Srbiju..Vjerovatno vec sad u Februraru..
Bolic i kodro su bili majstori za povrat igraca iz ,,mrtvih,,pogotovo odlazak na noge tim igracima.
Pogotovo Bolic kad izjavi nakon razgovora sa njim za subotica da je skontao slova izmedzu redova i da od njega nema nista sto se tice repke BIH :ugeek: Tako i bi.

Avatar
mandalskameratene
Postovi: 11
Pridružen/a: 01 jan 2009, 21:24
Lokacija: Norway, Mandal
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la mandalskameratene » 04 jan 2009, 22:03

Ima vam na youtube jedan dobar video s igracima. Imaju 20++ igraca u evropi talenta bosanski. Ali nemogu ga nac sada :x
Vedad Ibisevic<3

Avatar
mandalskameratene
Postovi: 11
Pridružen/a: 01 jan 2009, 21:24
Lokacija: Norway, Mandal
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la mandalskameratene » 04 jan 2009, 22:28

Ima puno talenata u evropi sto su bosanci. To je dobro. Ali sve vise i vise kontaju da ce za bosnu da igraju. Prije su svi za svedsku, njemacku, svicesku i ostale zemlje. Znaci u kojoj zemlji igra tu ce i za rep igrat. I ja mislim intervjue sa Ibisevic-em(puno je imo intervjua za hayatom napr). Ne samo on,. je promjenilo misljene puno mladih igraca i roditlji njihovi. Ja mislim da napredjue zaves dosta sa Cirom. Sad malo vise znaju za sve ove talente sto inace su bosanci sto u evropi igraju :)

Izvini ako ima puno greska. Rodjen sam u Norveskoj. Hehe :D
Vedad Ibisevic<3

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8233
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la geronimo » 04 jan 2009, 22:39

mandalskameratene je napisao/la:Ima puno talenata u evropi sto su bosanci. To je dobro. Ali sve vise i vise kontaju da ce za bosnu da igraju. Pije su svi za svedsku, njemacku, svicesku i ostale zemlje. Znaci u kojoj zemlji igra tu ce i za rep igrat. I ja mislim intervjue sa Ibisevic-em(puno je imo intervjua za hayatom napr.) je promjenilo misljene puno mladih igraca i roditlji njihovi.

Izvini ako ima puno greska. Rodjen sam u Norveskoj. Hehe :D
Ma nema puno, nego previse...salim se naravno, razumijemo mi tebe dovoljno. :lol: ;)
De nemoj i ti biti jedan od tih, koji ce prije igrati za Vikinge nego za nas...podrazumijeva se ako si uopste fudbaler. :?
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la alan_kardec » 05 jan 2009, 03:13

Koliko samo mržnje,pa to je strašno :!:

Sad pojedinci Subotiću spominju mater,"babu četnika",pa čak i Slobu Miloševića(iako ne znam kakve on veze ima sa čitavim ovim slučajem).A prije 4-5 mjeseci mnogi su Boga molili da Neven prihvati Ćirin poziv,tad su mnogi govorili i da je kvalitetan, i da je pravo rješenje za odbranu BiH...,a danas kao ne valja,danas je izdajnik,pi...ca... ŽALOSNO.


Ali bujrum.Pojedinci sa ovog foruma samo znaju lupetat,praznu slamu lupat i iz dana u dan pokazivat koliki su kompleksaši.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

sukisp
Postovi: 528
Pridružen/a: 15 sep 2008, 06:09
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la sukisp » 05 jan 2009, 04:21

alan_kardec je napisao/la:Koliko samo mržnje,pa to je strašno :!:

Sad pojedinci Subotiću spominju mater,"babu četnika",pa čak i Slobu Miloševića(iako ne znam kakve on veze ima sa čitavim ovim slučajem).A prije 4-5 mjeseci mnogi su Boga molili da Neven prihvati Ćirin poziv,tad su mnogi govorili i da je kvalitetan, i da je pravo rješenje za odbranu BiH...,a danas kao ne valja,danas je izdajnik,pi...ca... ŽALOSNO.


Ali bujrum.Pojedinci sa ovog foruma samo znaju lupetat,praznu slamu lupat i iz dana u dan pokazivat koliki su kompleksaši.
Cuj Panticha iznenadjen i uvredjen :mrgreen:

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la CheGuevara » 05 jan 2009, 08:47

alan_kardec je napisao/la:Koliko samo mržnje,pa to je strašno :!:

Sad pojedinci Subotiću spominju mater,"babu četnika",pa čak i Slobu Miloševića(iako ne znam kakve on veze ima sa čitavim ovim slučajem).A prije 4-5 mjeseci mnogi su Boga molili da Neven prihvati Ćirin poziv,tad su mnogi govorili i da je kvalitetan, i da je pravo rješenje za odbranu BiH...,a danas kao ne valja,danas je izdajnik,pi...ca... ŽALOSNO.


Ali bujrum.Pojedinci sa ovog foruma samo znaju lupetat,praznu slamu lupat i iz dana u dan pokazivat koliki su kompleksaši.
Pa naravno da se je se prije njegove odluke da igra za sbriju nadalo da ce igrati za nas i da spada u kategoriju igraca "sa karakterom i za svoju rodnu zemlju"..ali pokazao je svoje pravo lice..igra za zemlju, sa kojom takoreci nikakve veze nema, samo da bi ispunio tatinu zelju igranja za Srbadiju, sa nacionalistickim motivom ;)!..jer nemoze nam lupetati da je razlog sportski motiv jer kao prvo, ni Srbija nije puno bolja (dzabe sto pokrase Bosancima, Hrvatima pa i cak Albancima igrace ;))...a kao drugo, kao sto je suki vec naveo, tesko da ce on moci izboriti mjesto u prvoj postavi pokraj jednog Vidica i Ivanovica (jedino ako hoce da igra po bokovima) a kod nas bi za koju godinu bio bog i batina u odbrani..ali hajd, neka mu je sa srecom..jedna prodana dusa vise a mi smo vec navikli da se igraci odlucuju protiv nas a za Hrvatsku i Srbiju..pa opet vam to sve dzabe, samo ste jos jedan mali korak ispred nas..ako samo sekund stanete, mi vas prolazimo, to ti garantujem!!! ;)

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la Admir_Sa » 05 jan 2009, 09:03

Najlakse je reci Neven cetnik, ovo ono, goni ga u pm i slicno :shock: :shock: Zapitajte se malo sta smo mi uradili da momak igra za nas? Dvije godine je bio jedan od najboljih mladih igraca njemacke druge lige. Jel se iko ziv sjetio da ode kod momka, porazgovara o planovima reprezentacije, buducnosti reprezentacije i slicno?? Sta je ovaj kloc ciro uradio po tom pitanju? Samo mlatio suplju pricu po medijima. Vlatko Markovic i kompanija odu u Argentinu gledati Bilosa i Cvitanica, iako imaju bruku dobrih napadaca. Nama fali odbrana ima vec 2-3 godine, ali niko ziv nishta ne radi po tom pitanju. A zasto? Zato da bi se mogli preprodavati Sarabe, Mikeliniji i slicno...... Nadam se da cete to jednom skontat i ne ucestvovati u tim radnjama, time sto placate karte i nadate se nekakvom cudu
nema potpisa

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la calcio » 05 jan 2009, 10:01

Pa ovako Subotic jeste izdajnik i pi*kica, to je pokazao. prvo sto je izdao drzavu u kojoj je rodjen i ciji je drzavljanin (BiH), pa je izdao reprezentaciju za koju je ranije nastupao (SAD), na kraju krajeva nije mu ni Srbija bila prvi izbor vec drugi iza Njemacke. Kad je FIFA rekla da ne moze igrati za njih, tek je onda sjeo i pricao sa ljudima iz srbijanskog saveza. Tipicni oportunista. Zasluzio je epitet pi*kica i izdajnik. Usput ako mogu reci da i izgleda malo kao derpe sa onom frizuricom. :lol: Ali ne kontam ni ja ovo nacionalno prozivanje, makar zadrzite za sebe jer znamo cemu to vodi.

Avatar
CheGuevara
Postovi: 620
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:56
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la CheGuevara » 05 jan 2009, 11:34

calcio je napisao/la:Pa ovako Subotic jeste izdajnik i pi*kica, to je pokazao. prvo sto je izdao drzavu u kojoj je rodjen i ciji je drzavljanin (BiH), pa je izdao reprezentaciju za koju je ranije nastupao (SAD), na kraju krajeva nije mu ni Srbija bila prvi izbor vec drugi iza Njemacke. Kad je FIFA rekla da ne moze igrati za njih, tek je onda sjeo i pricao sa ljudima iz srbijanskog saveza. Tipicni oportunista. Zasluzio je epitet pi*kica i izdajnik. Usput ako mogu reci da i izgleda malo kao derpe sa onom frizuricom. :lol: Ali ne kontam ni ja ovo nacionalno prozivanje, makar zadrzite za sebe jer znamo cemu to vodi.
koju frizuru mislis? jel ovu ili onu staru??
slika

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la Admir_Sa » 05 jan 2009, 11:49

calcio je napisao/la:Pa ovako Subotic jeste izdajnik i pi*kica, to je pokazao. prvo sto je izdao drzavu u kojoj je rodjen i ciji je drzavljanin (BiH), pa je izdao reprezentaciju za koju je ranije nastupao (SAD), na kraju krajeva nije mu ni Srbija bila prvi izbor vec drugi iza Njemacke. Kad je FIFA rekla da ne moze igrati za njih, tek je onda sjeo i pricao sa ljudima iz srbijanskog saveza. Tipicni oportunista. Zasluzio je epitet pi*kica i izdajnik. Usput ako mogu reci da i izgleda malo kao derpe sa onom frizuricom. :lol: Ali ne kontam ni ja ovo nacionalno prozivanje, makar zadrzite za sebe jer znamo cemu to vodi.
Rodjeni su i Klose i Podolski u Poljskoj pa igraju za Njemacku, masa Francuza i Holandjana je rodjena van Francuske, Ja mislim da braca Kovac nisu rodjena u Hrv, kao ni Rakitic i Klasnic.....

Dok god ne budemo ozbiljna reprezentacija ovakve stvari ce nam se deshavati, a ako vi mislite da je za uspjeh potrebno samo 11 igraca na terenu grdno se varate
nema potpisa

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la calcio » 05 jan 2009, 11:58

Admir_Sa je napisao/la:
calcio je napisao/la:Pa ovako Subotic jeste izdajnik i pi*kica, to je pokazao. prvo sto je izdao drzavu u kojoj je rodjen i ciji je drzavljanin (BiH), pa je izdao reprezentaciju za koju je ranije nastupao (SAD), na kraju krajeva nije mu ni Srbija bila prvi izbor vec drugi iza Njemacke. Kad je FIFA rekla da ne moze igrati za njih, tek je onda sjeo i pricao sa ljudima iz srbijanskog saveza. Tipicni oportunista. Zasluzio je epitet pi*kica i izdajnik. Usput ako mogu reci da i izgleda malo kao derpe sa onom frizuricom. :lol: Ali ne kontam ni ja ovo nacionalno prozivanje, makar zadrzite za sebe jer znamo cemu to vodi.
Rodjeni su i Klose i Podolski u Poljskoj pa igraju za Njemacku, masa Francuza i Holandjana je rodjena van Francuske, Ja mislim da braca Kovac nisu rodjena u Hrv, kao ni Rakitic i Klasnic.....

Dok god ne budemo ozbiljna reprezentacija ovakve stvari ce nam se deshavati, a ako vi mislite da je za uspjeh potrebno samo 11 igraca na terenu grdno se varate
Hoce li ti biti lakse ako kazem da su i guzonje u savezu takodje izdajice i pi*kice? Jesmo ozbiljna reprezentacija ali je savez neozbiljan.

@che, ma imao je nekakve pletenice, izgledao kao curica. :lol:

dajte pustite vise njega, diskutujmo o necem pametnijem

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la HOS » 05 jan 2009, 12:01

Ma ja, trebali su "nasi" njemu trcati da ga mole da igra za BiH a on tamo po Myspace dize tri prsta i slicno cccc. Nekazem da je bagra iz Saveza odlicna sto se tice scouting-a potencijalni reprezentativaca itd, ali realnost jeste da je ovaj **** sljam i sto kaze calcio cisti oportunista, a takvi nama netrebaju.
U inat svima.

Avatar
mandalskameratene
Postovi: 11
Pridružen/a: 01 jan 2009, 21:24
Lokacija: Norway, Mandal
Kontakt:

Re: BiH Talenti u Evropi

Post Postao/la mandalskameratene » 05 jan 2009, 15:20

geronimo je napisao/la:
mandalskameratene je napisao/la:Ima puno talenata u evropi sto su bosanci. To je dobro. Ali sve vise i vise kontaju da ce za bosnu da igraju. Pije su svi za svedsku, njemacku, svicesku i ostale zemlje. Znaci u kojoj zemlji igra tu ce i za rep igrat. I ja mislim intervjue sa Ibisevic-em(puno je imo intervjua za hayatom napr.) je promjenilo misljene puno mladih igraca i roditlji njihovi.

Izvini ako ima puno greska. Rodjen sam u Norveskoj. Hehe :D
Ma nema puno, nego previse...salim se naravno, razumijemo mi tebe dovoljno. :lol: ;)
De nemoj i ti biti jedan od tih, koji ce prije igrati za Vikinge nego za nas...podrazumijeva se ako si uopste fudbaler. :?

Ma bjezi ba! Ovdje je puno bolje placeno. Hehe:P
Vedad Ibisevic<3

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.