Edin Višća

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

JohnCleese
Kontakt:

PostPostao/la JohnCleese » 09 jun 2019, 18:24

DrFilgud WroteColon
JohnCleese WroteColonMa da je na nasoj klupi sjedio Klopp, ni on ne bi smio ( ili ne bi htio :mrgreen: ) izvesti jucerasnjeg Dzeku zbog posljedica u slucaju negativnog rezultata...
Pogotovo sto kada pogleda prema klupi vidi Bajica, Prevljaka ili nebitno koga bi hipoteticki Klopp jos pozvao.

A u slucaju da mislite kako Dzeko i druzba nikad ne bi imali ovako los pristup kod nekih drugih "kvalitetnijih i zvucnijih " selektora koji se ne zovu Pape, Mesa ili Robi.... Mislim stvarno :mrgreen:

Pa postoje dokazi jer Dzeku vec niz godina vode elitni strucnjaci pa kad -kad bude sklisko, a nekad bude i rupa od po nekoliko mjeseci.
Pri tome treba istaci da tamo jos igra za pare, egzistenciju i daleko je od prijatelja i rodnog kraja.
Vjerujem da mu ni Bielsa, kad bi nas vodio, ne bi mogao zbraniti da poslije 3 mjeseca poslusa par lakih nota u Bosni, niti da zabrani bajramskih baklava...

A ovo su, biće, utemeljeni, istiniti navodi, koji se baziraju na suhim činjenicama? :roll:

Ovo su suhe cinjenice. Mnogo razlicitih trenera, sto domacih sto stranih, se promijenilo i ukupan dojam oko pristupa utakmicama se iskristalisao.
Sad ne znam da li treba promijeniti bas svakog moguceg selektora/trenera da bi se to bas dokazalo.

Mislim da sam na pogresnoj temi ovo pisao.
Kod ovog nije primarni problem pristup, ovaj vazda pomalo zuji, nego je ovaj nevjerovatno jednodimenzionalan (za svoju poziciju pogotovo) i upotpunosti zavisi od sistema :thumbdown:
Visca nikad ne mijenjaj klub
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.

Svabo je to...

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 09 jun 2019, 18:27

JohnCleese WroteColonOvo su suhe cinjenice. Mnogo razlicitih trenera, sto domacih sto stranih, se promijenilo i ukupan dojam oko pristupa utakmicama se iskristalisao.
Sad ne znam da li treba promijeniti bas svakog moguceg selektora/trenera da bi se to bas dokazalo.

Kod ovog nije primarni problem pristup, ovaj vazda pomalo zuji, nego je ovaj nevjerovatno jednodimenzionalan (za svoju poziciju pogotovo) i upotpunosti zavisi od sistema :thumbdown:

To su suhe činjenice, ako diskutujes sa djetetom iz osnovne skole, ja sam malo stariji. ;)
Neko: Šta je razlog propadanja BHPL?
Ja: Iracionalna, ničim izazvana mržnja prema Bošnjacima, u kombinaciji sa snažnom islamofobijom.

JohnCleese
Kontakt:

PostPostao/la JohnCleese » 09 jun 2019, 18:35

DrFilgud WroteColon
JohnCleese WroteColonOvo su suhe cinjenice. Mnogo razlicitih trenera, sto domacih sto stranih, se promijenilo i ukupan dojam oko pristupa utakmicama se iskristalisao.

To su suhe činjenice, ako diskutujes sa djetetom iz osnovne skole, ja sam malo stariji. ;)

I ti bi samo tako "skidao" glave selektora.
Pa u sto ostari ni iskustva ne stece :mrgreen:

Svabo je to...

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 09 jun 2019, 18:52

JohnCleese WroteColonI ti bi samo tako "skidao" glave selektora.

Do sad ne skinusmo glavu nijednom selektoru, dok nije upropastio sve sto je mogao upropastiti.
Safet je morao letiti nakon SP, kod Mese je vec nakon baraza protiv Irske bilo jasno o kakvom se (ne)kapacitetu radi.
Ipak, i jednom i drugom je omoguceno da ostanu i strovale nas.
Za promjenu, ovaj put bi trebalo reagovati na vrijeme, ako je ocigledno da projekat nema perspektivu. Meni je ocigledno.
Ja: Iracionalna, ničim izazvana mržnja prema Bošnjacima, u kombinaciji sa snažnom islamofobijom.

JohnCleese
Kontakt:

PostPostao/la JohnCleese » 09 jun 2019, 19:12

DrFilgud WroteColon

Do sad ne skinusmo glavu nijednom selektoru, dok nije upropastio sve sto je mogao upropastiti.
Safet je morao letiti nakon SP, kod Mese je vec nakon baraza protiv Irske bilo jasno o kakvom se (ne)kapacitetu radi.
Za promjenu, ovaj put bi trebalo reagovati na vrijeme, ako je ocigledno da projekat nema perspektivu. Meni je ocigledno.

Ovo i jeste promjena. Bit ce jedan kvalifikacijski ciklus pa kom obojci kom opanci.
Ovaj nas ne strovaljuje, s ovim idemo na Euro :bih:

Svabo je to...

Prog321
Kontakt:

PostPostao/la Prog321 » 09 jun 2019, 19:20

babino WroteColon
Prog321 WroteColonHajrović je samo dobra ideja.
Odavno ne igra za repku i pitanje je kako bi se uklopio.
Puno znači trener. Kako ga postavi i koje zadatke da radi.
I višća je puno bolji u svom timu.

Helem nejse, dobro bi nam došao.
Mi nemamo toliko igrača da možemo birati.
Ali za mene je višća brži i prodorniji..dok hajrović puno više može sam pred golom.

ti mora da si viscin amidza,nema druge:-)

kako ces reci za viscu da je prodorniji od hajrovica ako covjek u zivotu nije predriblao protivnickog beka.

jedina prednost visce u odnosu na hajrovica je sto je brzi i sto se zna bolje ubacivati u prazan prostor..e sad sto tu uglavnom samo izbori korner, to je drugi belaj.
s druge strane hajrovicu to ne treba jer ce sam sebi kreirati sansu, otresti ce protivnika u 2 od 3 slucaja.
sut mu je bolji od viscinog puno.
sebican zna biti ali bas zbog toga sto zna ako dribling prodje da ce imati priliku da odvali bombu prema golu.

trebaju nam obojica, tu je sva poenta, u zavisnosti od potrebe i protivnika nek pocinju. evo i jucer,hajrovic bi sa klupe, odmoran, zadnjih po sata radio dar mar ovim hokejasima...jedna bi po onoj kisi legla 100%:-)
kazem sa klupe u najgorem slucaju, iako bi meni poceo u prvih 11 al grebi ga,ja sam samo pacenik za tastaturom a robert bere novac. da li ga je zaradio,govori trenutni pogled na tabelu.

U biti se slažem da je hajrović sa klupe najbolja opcija.
I sve ostalo što si rekao ima smisla.
Osim naravno da me neko plaća.
Kamo li sreće. :D

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 09 jun 2019, 19:24

Višća je, u reprezentaciji, koristan samo kada igra Pjanić i kada mu on može poslati neku loptu u prostor.

Višća bez Pjanića nema lopti, kao takav moram probijati po strani, a to je za njega misaona imenica. A u svom tom sranju, ne pomaže mu ni to što iza sebe ima klasičnog stopera na beku čija te igra na protivničkoj polovini dovodi u stanje histerije, toliko je loša.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 09 jun 2019, 19:27

JohnCleese WroteColon
DrFilgud WroteColon

Ovo i jeste promjena. Bit ce jedan kvalifikacijski ciklus pa kom obojci kom opanci.

Sa Civicem, Saricem, Duljevicem ? Ko je slijedeci koga ce Robi protjerati?
Bez taktike, bez priprema, po kafanskim metodama...ma hajde :lol:
Mi sa Prosineckim, vec na slijedecem okupljanju gubimo sanse za plasman preko kvalifikacija.
Onda se okrecemo barazu, da upotpunimo strovalu.

Prog321
Kontakt:

PostPostao/la Prog321 » 09 jun 2019, 19:32

Civic i saric nisu za fudbala.
Mozda neki sport bacanja pikada i sl. :opaopa:

JohnCleese
Kontakt:

PostPostao/la JohnCleese » 09 jun 2019, 19:43

DrFilgud WroteColon
JohnCleese WroteColon
DrFilgud WroteColonDo sad ne skinusmo glavu nijednom selektoru, dok nije upropastio sve sto je mogao upropastiti.

Sa Civicem, Saricem, Duljevicem ?...

Po svoj prilici :kafa:

Svabo je to...

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 11 jun 2019, 21:04

Ovo je bila situacija gdje je on navodno najači :twisted:

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 12 jun 2019, 10:56

Je li opet ne valja Visca, nije rijesio utakmicu?
Najbolji igrac poslije Dzeke i Pjanica :thumbup:

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 13 jun 2019, 20:02

Ovdje sam uradio i postigao sve što sam mogao. Ponude su veoma ozbiljne. Želim otići, bez obzira na sve

Nemoj samo u neki drugi Turski klub. :?
"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš malo na odmor. Jedeš kolače, porodica, pokloni... onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas", rekao je Lulić.

rishovski
Kontakt:

PostPostao/la rishovski » 15 jun 2019, 06:10

Vucevich WroteColon
Ovdje sam uradio i postigao sve što sam mogao. Ponude su veoma ozbiljne. Želim otići, bez obzira na sve

Nemoj samo u neki drugi Turski klub. :?
Samo moze u propali Fenerbahce...
F.Y.R. of Macedonia

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: muhamedhulk i 9 gostiju.