Edin Višća

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la LjumanM95 » 25 jan 2012, 18:43

Svaka mu čast. Još jedna odlična utakmica protiv još jednog velikana turskog fudbala - Fenerbahcea. Mislim da je sada svima jasno zašto je ovaj momak na meti Arsenala. ;)
Eto i Buyuksehir nakon nekoliko poraza zaredom, uspijeva uvezati 2 pobjede.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
kelner
Postovi: 1009
Pridružen/a: 12 jun 2010, 18:22
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la kelner » 25 jan 2012, 18:44

Old Milwaukee je napisao/la:
kelner je napisao/la:
grgr je napisao/la:Sad vidim na rezultatima neizmjerno mi je drago radi njega :D kakva je asistencija ?
Ma odlicna,izbaci ga neko iz sredine,on proleti kao brzi voz pored branica Fenera i ide 1-1 sa golmanom,da sam ja bio,sutao bih,al et,on je uposlio igraca koji je usao na poluvremenu,Ntsama,tako nesto.Vidi se da je skolovan igrac,jos nekoliko odlicni poteza,svakako reprezentativni potencijal ;)
Da je uposlio Ntsamu,gubili bi a nebi vodili :lol:
Do mene je,vidio sam da je neki crnjo,al sam u pogresnu stranu provjeravao na Rez.com :D
Nema veze,bitno da je VISKA zabio :mrgreen:
Svete, vidiš li šta Srbija ima?! Ima Novaka Đokovića, najboljeg svetskog tenisera. Pokori se Rogere, pokori se Rafaele, pokori se Andy! Srbija ima šampiona i zauvek će ga imati!

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la panties » 25 jan 2012, 18:47

a dobra je i utakmica.
i ja mislim da je kod druge htio na gol :) neka...
...

Old Milwaukee
Postovi: 36
Pridružen/a: 14 dec 2010, 20:28
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Old Milwaukee » 25 jan 2012, 19:50

kelner je napisao/la:
Old Milwaukee je napisao/la:
kelner je napisao/la: Ma odlicna,izbaci ga neko iz sredine,on proleti kao brzi voz pored branica Fenera i ide 1-1 sa golmanom,da sam ja bio,sutao bih,al et,on je uposlio igraca koji je usao na poluvremenu,Ntsama,tako nesto.Vidi se da je skolovan igrac,jos nekoliko odlicni poteza,svakako reprezentativni potencijal ;)
Da je uposlio Ntsamu,gubili bi a nebi vodili :lol:
Do mene je,vidio sam da je neki crnjo,al sam u pogresnu stranu provjeravao na Rez.com :D
Nema veze,bitno da je VISKA zabio :mrgreen:
Hoce to kad se ''gledaju''utakmice na Rez.com.
Nego opet brkas :lol: Nije Viska zabio vec asistirao.

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la bagrcavi » 25 jan 2012, 20:28

Ako sa 2 asistencije protiv Fenera nije zaslužio poziv u reprezentaciju, onda stvarno ne znam šta čovjek mora uraditi za poziv ! Umjesto Maletića treba pozvati Višću zaslužio je.
DRUG NEBI TI PUNCA

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: Edin Višća

Post Postao/la nihco » 25 jan 2012, 20:42

bagrcavi je napisao/la:Ako sa 2 asistencije protiv Fenera nije zaslužio poziv u reprezentaciju, onda stvarno ne znam šta čovjek mora uraditi za poziv ! Umjesto Maletića treba pozvati Višću zaslužio je.
ne razumijes ti fudbal, to samo tako izgleda. nas selektor jako dobro zna da je maletic bolji i spremniji,a i gdje si vidio da se u reprezentaciju pozivaju novi igraci,
Sent from my Commodore 64

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la bagrcavi » 25 jan 2012, 20:45

nihco je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:Ako sa 2 asistencije protiv Fenera nije zaslužio poziv u reprezentaciju, onda stvarno ne znam šta čovjek mora uraditi za poziv ! Umjesto Maletića treba pozvati Višću zaslužio je.
ne razumijes ti fudbal, to samo tako izgleda. nas selektor jako dobro zna da je maletic bolji i spremniji,a i gdje si vidio da se u reprezentaciju pozivaju novi igraci,
u svakoj reprezentaciji se pozivaju što mlađi igrači, da stiču iskustvo i da reprezentacija dugo igra zajedno jedino kod nas igrač mora imati makar 24-25 godina da bude "zreo" za repku, ili mora potpisati za neki veliki klub kao što je bio slučaj sa Pjanićem.Ali Bosna nebi bila Bosna da je nešto ide jednostavno :roll:
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
kelner
Postovi: 1009
Pridružen/a: 12 jun 2010, 18:22
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la kelner » 25 jan 2012, 21:05

Old Milwaukee je napisao/la:
kelner je napisao/la:
Old Milwaukee je napisao/la: Da je uposlio Ntsamu,gubili bi a nebi vodili :lol:
Do mene je,vidio sam da je neki crnjo,al sam u pogresnu stranu provjeravao na Rez.com :D
Nema veze,bitno da je VISKA zabio :mrgreen:
Hoce to kad se ''gledaju''utakmice na Rez.com.
Nego opet brkas :lol: Nije Viska zabio vec asistirao.
Pa da se gledaju na rez.com,ne bih znao ''na koji nacin je asistirao'' logicno.
Nisam cuo k'o je dao gol,pa sam otisao provjeriti na RC i odabrao pogresnog strijelca .
Mala greska :lol:
Svete, vidiš li šta Srbija ima?! Ima Novaka Đokovića, najboljeg svetskog tenisera. Pokori se Rogere, pokori se Rafaele, pokori se Andy! Srbija ima šampiona i zauvek će ga imati!

vendeta87
Postovi: 1751
Pridružen/a: 25 feb 2011, 18:52
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la vendeta87 » 25 jan 2012, 21:23

bagrcavi je napisao/la:
nihco je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:Ako sa 2 asistencije protiv Fenera nije zaslužio poziv u reprezentaciju, onda stvarno ne znam šta čovjek mora uraditi za poziv ! Umjesto Maletića treba pozvati Višću zaslužio je.
ne razumijes ti fudbal, to samo tako izgleda. nas selektor jako dobro zna da je maletic bolji i spremniji,a i gdje si vidio da se u reprezentaciju pozivaju novi igraci,
u svakoj reprezentaciji se pozivaju što mlađi igrači, da stiču iskustvo i da reprezentacija dugo igra zajedno jedino kod nas igrač mora imati makar 24-25 godina da bude "zreo" za repku, ili mora potpisati za neki veliki klub kao što je bio slučaj sa Pjanićem.Ali Bosna nebi bila Bosna da je nešto ide jednostavno :roll:
Ma nemaju sanse Visca, Stevanovic, Cocalic ili Zukanovic u nasoj reprezentaciji dok mi imamo velike majstore poput Maletica i Mravca, tek kada budu oko 30 mozda ce dobiti pozive al samo ako se dokazu u kazahstanskoj ili austrijskoj ligi ili kad jim slektorov burazer bude menadzer.

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la mirzza » 26 jan 2012, 08:21

" onclick="window.open(this.href);return false;

evo i pregleda tekme, Visca je prebrz i prejak, samo jos da popravi sut, moze mjesto Arsavina hladno :D

A izgleda da mora cekati da bude na TV-u kako bi ga Pape vidio i pozvao :D
Zadnja izmjena: mirzza, dana/u 26 jan 2012, 09:26, ukupno mijenjano 1 put.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Principatus » 26 jan 2012, 09:17

Kako je jak Visca, svaka cast. Nadam se pozivu njemu i Stevanovicu sto brze. Nemoraju igrati u odlucujucim utakmicama, ali valja ih privikavati na A reprezentaciju.

Samo ono simuliranje nek sebi sto brze odvikne. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Old Milwaukee
Postovi: 36
Pridružen/a: 14 dec 2010, 20:28
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Old Milwaukee » 26 jan 2012, 10:19

mirzza je napisao/la:

evo i pregleda tekme, Visca je prebrz i prejak, samo jos da popravi sut, moze mjesto Arsavina hladno :D

A izgleda da mora cekati da bude na TV-u kako bi ga Pape vidio i pozvao :D
Nevjerovatno koliko su pojedinci,neupuceni,povrsni i brzopleti.Visca je na primjer igrao skoro cjelu utakmicu protiv Poljske kad je bilo 2-2,a tad je na klupi sjedio sta mislis ko? :roll:

Vita_Novalis
Postovi: 107
Pridružen/a: 07 maj 2008, 00:49
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Vita_Novalis » 26 jan 2012, 10:42

Iskreno na ovoj snimci mi nije pokazao nesto osim brzine.

Prva asistencija ok. Imao je par puta priliku da krene u dribling jedan na jedan ali se ne usudjuje.
Kod prvog gola traljavo dodavanje koje se srecom odbija prema njegovom saigracu koji opet nabacuje za go.

Asistencija prva je ok ali opet nije rezantan pas nego je lopta skakutala.

Asistencija druga je slucajna, htio je pucati pored praznog igraca sa lijeve strane koji je dao go. To je zabrinjavajuce jer ukazuje da nema pregled.

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la grgr » 26 jan 2012, 11:33

Vita_Novalis je napisao/la:Iskreno na ovoj snimci mi nije pokazao nesto osim brzine.

Prva asistencija ok. Imao je par puta priliku da krene u dribling jedan na jedan ali se ne usudjuje.
Kod prvog gola traljavo dodavanje koje se srecom odbija prema njegovom saigracu koji opet nabacuje za go.

Asistencija prva je ok ali opet nije rezantan pas nego je lopta skakutala.

Asistencija druga je slucajna, htio je pucati pored praznog igraca sa lijeve strane koji je dao go. To je zabrinjavajuce jer ukazuje da nema pregled.
To si ti zakljucio na osnovu klipa od 2 min u kojem se visca pojavi 30 ak sec bravo

Vita_Novalis
Postovi: 107
Pridružen/a: 07 maj 2008, 00:49
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Vita_Novalis » 26 jan 2012, 11:42

grgr je napisao/la:
Vita_Novalis je napisao/la:Iskreno na ovoj snimci mi nije pokazao nesto osim brzine.

Prva asistencija ok. Imao je par puta priliku da krene u dribling jedan na jedan ali se ne usudjuje.
Kod prvog gola traljavo dodavanje koje se srecom odbija prema njegovom saigracu koji opet nabacuje za go.

Asistencija prva je ok ali opet nije rezantan pas nego je lopta skakutala.

Asistencija druga je slucajna, htio je pucati pored praznog igraca sa lijeve strane koji je dao go. To je zabrinjavajuce jer ukazuje da nema pregled.
To si ti zakljucio na osnovu klipa od 2 min u kojem se visca pojavi 30 ak sec bravo

Gledao sam utakmice u kojima je za 5 klasa bio bolji ali u ovoj utakmici na osnovu ovog snimka sam iznio svoj dojam. U svakom slucaju hvala na ovacijama! :mrgreen:

Avatar
ne_znam_ko_sam
Postovi: 1189
Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la ne_znam_ko_sam » 26 jan 2012, 12:59

Svaka cast majstore! Idemo dalje ovako pa iduce godine aBd u nekom vecem timu da zaigras (za Arsenal ce tesko zaigrati zbog radne dozvole).

P.S. Samo nemoj u Hoffenheim :)
34 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Why so serious?!

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la _dreamer_ » 26 jan 2012, 13:34

On je mlad i njegovo vrijeme tek dolazi. Bitno je da se dalje razvija i da igra u kontinuitetu... Bilo bi idealno kada bi otisao u neki slabiji klub u engleskoj, tamo bi i ojacao...

Sigurno ce dobiti i od susica uskoro priliku, jer smo deficitarni na pozicijama krila... Mislim da bi njegova brzina pogotovo dobro funkcionisala u gostujucim utakmicama, gdje bi ga igraci kao sto su Miske, Pjanic ili Medunjanin jednostavno hranili loptama...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
delija
Postovi: 1108
Pridružen/a: 29 jan 2009, 23:40
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la delija » 26 jan 2012, 13:44

Vita_Novalis je napisao/la:Iskreno na ovoj snimci mi nije pokazao nesto osim brzine.

Prva asistencija ok. Imao je par puta priliku da krene u dribling jedan na jedan ali se ne usudjuje.
Kod prvog gola traljavo dodavanje koje se srecom odbija prema njegovom saigracu koji opet nabacuje za go.

Asistencija prva je ok ali opet nije rezantan pas nego je lopta skakutala.

Asistencija druga je slucajna, htio je pucati pored praznog igraca sa lijeve strane koji je dao go. To je zabrinjavajuce jer ukazuje da nema pregled.
Slazem se sa Vitom.
Fali njemu jos dosta samopouzdanja i jakih utakmica u nogama da bi on mogao da zaigra za nasu A selekciju

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: Edin Višća

Post Postao/la nihco » 26 jan 2012, 13:56

po onome sto sam vidio sinoc , visca ima dosta potencijala. brzina i kretanje su mu jaca strana. sinoc se nasao u dosta dobrih prilika, ima odlican sut, izvodi kornere, dosta je aktivan i u odbrani.......
s druge strane mana mu je realizacija, pas igra, samopouzdanje.
nadam se da ce izdrzati oscilacije koje ga cekaju kao igraca koji ,sa 21 godinom, iz amaterske lige dolazi u jednu od jacih europskih.
sto se tice reprezentacije, u sinosnjoj utakmici je pokazao da , ne samo da ima mjesta u reprezentaciji, nego, s obzirom na kritican deficit na krilnim i napadackim pozicijama, mozda cak probati i u prvih jedanaest. on i lulic su dva krila koja , u ovom trenutku, imamo.
Sent from my Commodore 64

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Arnelinho » 26 jan 2012, 14:05

Što se tiče samopuzdanja, ono se i stiče nagradama i napredovanjem. Neka ga Pape pozove za neke od narednih mečeva, biće mu dovoljan podsticaj da nastavi raditi. Sve te ostale finese se daju vrlo lako popraviti.
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.