Edin Višća

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24471
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Edin Višća

Post Postao/la Goalgetter » 07 jan 2012, 23:02

Ime: Edin Višća
Datum rodjenja: 17.02.1990
Mjesto rodjenja: Olovo
Pozicija:
slika
Glavna pozicija: Lijevo krilo
Cijena na TM: 1.800.000 €
Klub: Istanbul BB

slika

Da otvorim temu, o nasem U21, ali sigurno, i buducem A-Reprezentativcu. Dosad je odigrao 19 utakmica za Istanbul BB, postigao 1 gol (protiv Galatasaraya) i asistirao 5 puta.
Za U21 reprezentacije BiH je u ovim kvalifikacijama postigao 3 gola (protiv Cipra, Grcke i Bjelorusije), te je i odigrao jednu utakmicu za reprezentaciju BiH.

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Zadnja izmjena: Goalgetter, dana/u 10 jan 2012, 18:41, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Arnelinho » 07 jan 2012, 23:11

Ako bog da od ove zime ili ljeta novi igrač Arsenala. :mrgreen:
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
Dushi_Rob
Postovi: 889
Pridružen/a: 09 mar 2011, 21:47
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Dushi_Rob » 07 jan 2012, 23:14

Arnelinho je napisao/la:Ako bog da od ove zime ili ljeta novi igrač Arsenala. :mrgreen:
Nemoj Boga ti, ako predje u Arsenal najebali smo svi na ovom forumu, dosta sto ga Tm-ovci uzdizu sada . A sta bi tek bilo kad bi presao kod @Pajinih pulena :lol: :lol: :lol: :lol:


Salim se, momak igra sjajno i nadam se da ce se transfer ostvariti . Samo jedno pitanje, koji je njegov rodni grad ?
Kratke hlače,duga brada,kalašnjikov ambasada...

Be Casual ...

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Bosco » 07 jan 2012, 23:17

http://www1.skysports.com/football/news ... nners-link" onclick="window.open(this.href);return false;

Iskreno mislim da nije dovoljno dobar za Arsenal, ali nikad ne znaš jbg. Dobar je momak, nadam se da će uspjet. Koju tačno poziciju igra, ja mislim da je krilo ili polušpic, ali nisam siguran.

@Dushi
Na wikipediji piše da je iz Olova.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24471
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Goalgetter » 07 jan 2012, 23:19

Ma tesko da ce od toga biti nesto, ima jos vremena za njega. Ali naravno ako dodje ponuda, Arsenal se ne odbija :mrgreen:

@Bosco
Igra poziciju lijevog krila, a moze i na desnom krilu igrati. Vlado Jagodic ga je par puta koristio i kao ofanzivnog veznog.

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Arnelinho » 07 jan 2012, 23:25

Ja se iskreno nadam da će doći. Nema veze što je manijak i što možda nije toliko dobar da igra na takvom nivou, dobro je da će jedan Bosanac biti u takvom klubu. Džeko,Pjanić i (kad bi bilo) Višća, još Begović da se dje uvali i kakav štoper, pa smo na konju. :mrgreen:

Nadam se da će i Stevanović odlepršat iz Vojvodine u neki bolji klub, pa da onda imamo pravo jbna krila. :)
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
mumin
Postovi: 156
Pridružen/a: 06 mar 2010, 14:01
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la mumin » 07 jan 2012, 23:29

Dushi_Rob je napisao/la:
Arnelinho je napisao/la:Ako bog da od ove zime ili ljeta novi igrač Arsenala. :mrgreen:
Nemoj Boga ti, ako predje u Arsenal najebali smo svi na ovom forumu, dosta sto ga Tm-ovci uzdizu sada . A sta bi tek bilo kad bi presao kod @Pajinih pulena :lol: :lol: :lol: :lol:


Salim se, momak igra sjajno i nadam se da ce se transfer ostvariti . Samo jedno pitanje, koji je njegov rodni grad ?
rodjen je u Olovu a kad je kreno u srednju skolu presao je u Buducnost iz Banovica pa sad mnogi misle da je rodjen u banovicima zato sto je tamo poceo karijeru...al on je prvo igrao za stupcanicu iz olova dok je jos isao u osnovnu skolu i primijetili su ga ovi iz banovica i otisao je tamo
http://www.youtube.com/watch?v=i4udWjudsSQ
Dvadeset i prve..nastala je ljubav..odkad znam za njega..ne zelim nista drugo..jer Želju volim ludo..

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la el-fighter » 07 jan 2012, 23:58

Momak svakako zasluzuje svoju temu ovdje. Najbolji je nas U21 nogometas i mislim da ce on u buducnosti igrati i za A repku. Svoj kvalitet je pokazao u Zelji, presao je u Tursku i sada je na njemu da se ponovo dokazuje, da radi jos vise i da jos uci. Za sada igra veoma dobro, standardan je, asistira, ev dao je i gol.... Ako nista vise ne napravi u karijeri(u sta cisto sumnjam), onda ce sigurno igrati u najboljem turskom klubu. :D
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Elegant » 08 jan 2012, 00:28

Za 1-2 godine on ce biti ogromno pojacanje za A reprezentaciju ! 8-)
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

baboitata
Postovi: 123
Pridružen/a: 29 okt 2011, 23:53
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la baboitata » 08 jan 2012, 01:42

Elegant je napisao/la:Za 1-2 godine on ce biti ogromno pojacanje za A reprezentaciju ! 8-)
Kakve 2-3 godine, ODMAH koristiti svaku priliku (kada mlada reprezentacija nema utakmica) da bude sa A timom, decko je uz Pjanica najperspektivnij fudbaler sa protostora BiH. Imamo hrpu igraca koji su tu u i oko reprezentacije samo bez veze, imamo svakakvih dezertara koje gledamo ko malo vode na dlanu dok momak koji je igrao srcem za sve selekcije u koje je bio pozvan, treba da ceka 2-3 godine. Svasta.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la harishp » 08 jan 2012, 04:49

baboitata je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Za 1-2 godine on ce biti ogromno pojacanje za A reprezentaciju ! 8-)
Kakve 2-3 godine, ODMAH koristiti svaku priliku (kada mlada reprezentacija nema utakmica) da bude sa A timom, decko je uz Pjanica najperspektivnij fudbaler sa protostora BiH. Imamo hrpu igraca koji su tu u i oko reprezentacije samo bez veze, imamo svakakvih dezertara koje gledamo ko malo vode na dlanu dok momak koji je igrao srcem za sve selekcije u koje je bio pozvan, treba da ceka 2-3 godine. Svasta.
Odlicno receno.
Momak kao on su cjelo vrijeme uz repke,ima potencijal,a neki svrsavaju na ''dezertere i momke koji u biti vrlo vjerovatno nikad nece zaigrati za nas.A i kad bi skontali da ne mogu zaigrati za onu repku koju bi zeljeli eto ih tek onda kod nas da zauzmu mjesto momcima kao Visca itd.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
twostepsfromhell
Postovi: 170
Pridružen/a: 15 nov 2011, 20:48
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la twostepsfromhell » 08 jan 2012, 08:43

Pa ja ga iskreno jos nisam gledao kako igra, ali, 21 godina, zeli ga Arsenal, ima tu sigurno nesto :D

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: Edin Višća

Post Postao/la nihco » 08 jan 2012, 09:00

pozvati ga cim predje u arsenal, prednost dati vuckicu, ipak on igra u premier ligi.
Sent from my Commodore 64

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24471
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Goalgetter » 08 jan 2012, 11:51

nihco je napisao/la:pozvati ga cim predje u arsenal, prednost dati vuckicu, ipak on igra u premier ligi.
Zasto ne obojicu?
Uostalom, sto bi ga pozivali cim predje u Arsenal, momak igra sjajno u Turskoj ligi, a i najbolji je igrac u nasoj mladoj reprezentaciji.

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: Edin Višća

Post Postao/la nihco » 08 jan 2012, 12:02

Goalgetter je napisao/la:
nihco je napisao/la:pozvati ga cim predje u arsenal, prednost dati vuckicu, ipak on igra u premier ligi.
Zasto ne obojicu?
Uostalom, sto bi ga pozivali cim predje u Arsenal, momak igra sjajno u Turskoj ligi, a i najbolji je igrac u nasoj mladoj reprezentaciji.
naravno , salim se
Sent from my Commodore 64

rajkoPETKOVIC
Postovi: 78
Pridružen/a: 16 dec 2011, 00:12
Lokacija: balvan-city
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la rajkoPETKOVIC » 08 jan 2012, 13:08

Svaka cast na postavljenoj temi odavno je zasluzuje ja mislim da bi trebo dobit priliku u A selekciji vec u narednim prijateljskim utakmicama pa nek se dokazuje....

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la jasmin10 » 08 jan 2012, 13:10

lulic, stevanovic. visca. sljedece kvalifikacije sjajna krila aBd- mashala :)

Avatar
chex
Postovi: 47
Pridružen/a: 05 jan 2012, 23:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la chex » 08 jan 2012, 13:13

jasmin10 je napisao/la:lulic, stevanovic. visca. sljedece kvalifikacije sjajna krila aBd- mashala :)
Strasno :D
Ljudska pamet je ograničena.Glupost nije.

Lucryler
Postovi: 868
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:01
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Lucryler » 08 jan 2012, 13:26

Jeste li vi sigurni da ce mali Stevanovic igrati za nasu repku ??? Isto smo mislili za Gordana Bunozu pa nam je pljunuo u lice odabravsi susjednu zemlju, ali koga nema bez njega se i moze ... Ja iskreno mislim a i volio bi da Stevanovic i Vuckic igraju za nasu repku ali to po nekom mom skormnom misljenju jako mala mogucnost ...

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24471
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Goalgetter » 08 jan 2012, 13:38

Nikad se nezna, ali ja licno sam nekako uvjeren da ce Stevanovic igrati za nas. Vec je bio jednom i u A-Repci, trenirao par puta, uz to je od kadeta u reprezentaciji BiH. Mislim da nije toliki paksu ;) .

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.