Edin Višća

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Lakoste
Postovi: 7890
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Lakoste » 11 sep 2018, 23:02

Umjesto ovog amatera ubaciti Hajrovica

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Alipasino » 11 sep 2018, 23:03

Oprostajna nadam se bila veceras.

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la mire96 » 11 sep 2018, 23:07

Visca najlosija karika veceras. Hajrovic bi trebao pocinjati od naredne tekme, Visca nek bude tu kao izmjena ako ovaj bude previse peglao sa sutevima.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4756
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Bazinga12345 » 11 sep 2018, 23:08

Totalno ograničen i limitiran igrač, više je Zakaric uradio od njega večeras.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
tobaccos
Postovi: 344
Pridružen/a: 05 jun 2015, 19:37
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la tobaccos » 12 sep 2018, 07:15

Mislim da on jednostavno ne može igrati desno krilo.

Avatar
sekula
Postovi: 581
Pridružen/a: 09 nov 2009, 12:09
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la sekula » 12 sep 2018, 12:02

tobaccos je napisao/la:Mislim da on jednostavno ne može igrati desno krilo.
Ne moze on igrati nista.....isprepadan igrac,defanzivno vrlo los.....neinteligentan....klasicna martinela i dodavac prvom do sebe koja je u ove dvije utakmice bila samo smetalo i igrac manje.....samo jednom je otvorio stranu u obje utakmice.....vrlo,vrlo lose,podhitno mu se treba naci alternativa.....Zakaric to nije....prije da je Hajrovic
Moj glas je mek, al' je zato toljaga tvrda.....

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la japa » 12 sep 2018, 12:08

Ja stvarno ne kontam sta je sa tom turskom ligom jel ona toliko smece kad ovakav panj tamo godinama medju boljim igracima? Pa lik nema tehniku da 1 na 1 prodje prosjecnog beka premijer lige BiH, apsolutno beskoristan i neupotrebljiv igrac. Nema mi drugog objasnjenja nego da je ta turska liga slabija od njemacke cvajte, jer Duljevic koji tamo igra (cije kvalitete bas i ne cijenim btw) i Zakaric su za ovog panja space shuttle, o Hajrovicu da ne pricam.

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Sveti » 12 sep 2018, 12:10

tobaccos je napisao/la:Mislim da on jednostavno ne može igrati desno krilo.
Vec smo nekoliko puta elaborirali da covjek uopste nije krilo vec krilni napadac sto su dvije potpuno razlicite pozicije. S obzirom da mi ne igramo formaciju sa krilnim napadacem robi je prinudjen da ga stavlja na krilo u nedostatku boljeg rjesenja
naprijed rejal

Avatar
Enigma
Postovi: 499
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Enigma » 12 sep 2018, 12:15

Sto ti je reci nas mentalitet momak odigra jednu dvije tekme lose i odmah ne valja ...pisete da ne igra odbranu a gurate Hajrovica koji je jos gori sto se tice odbrane...Ako se trazi alternativa za Viscu to je onda Rade Krunic.Iskreno volio bi vidjet protiv Austrije u gostima Krunica umjesto Visce jer ce se ta tekma igrat na rezultat i da Žuti pri kraju tekme ubaci Viscu zbog brzine i kontri
MUSVDG

Beton
Postovi: 2624
Pridružen/a: 22 avg 2018, 00:09
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Beton » 12 sep 2018, 12:47

Kad ti spremamo oproštaj legendo?

Hvala na svemu, ali počasti nas svojim odlaskom.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Wandelanoite » 12 sep 2018, 12:50

Enigma je napisao/la:Sto ti je reci nas mentalitet momak odigra jednu dvije tekme lose i odmah ne valja ...pisete da ne igra odbranu a gurate Hajrovica koji je jos gori sto se tice odbrane...Ako se trazi alternativa za Viscu to je onda Rade Krunic.Iskreno volio bi vidjet protiv Austrije u gostima Krunica umjesto Visce jer ce se ta tekma igrat na rezultat i da Žuti pri kraju tekme ubaci Viscu zbog brzine i kontri
Visca ima dvije dobre utakmice u reprezentaciji protiv Izraela i protiv J.Koreje. Sve ostale su odigrane na amaterskom nivou. Igrac koji ne zaslužuje biti među 23 igraca nase reprezentacije.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 12 sep 2018, 13:16

imamo ogroman izbor na krilnim pozicijama, evo draxler, di maria, nani i (ib)rahim sterling cekaju da dobiju nas pasos i visca vise nece biti medju 23 igraca u reprezentaciji.
Srdjan Stanic pitarski ker

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4756
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Bazinga12345 » 12 sep 2018, 13:24

osobaodpovjerenja je napisao/la:imamo ogroman izbor na krilnim pozicijama, evo draxler, di maria, nani i (ib)rahim sterling cekaju da dobiju nas pasos i visca vise nece biti medju 23 igraca u reprezentaciji.
Imamo Hajrovica.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la japa » 12 sep 2018, 13:28

osobaodpovjerenja je napisao/la:imamo ogroman izbor na krilnim pozicijama, evo draxler, di maria, nani i (ib)rahim sterling cekaju da dobiju nas pasos i visca vise nece biti medju 23 igraca u reprezentaciji.
Pretjeruju ovi sto kazu treba da se oprosti, ne poziva i sl. upravu si nas roster je smijesan i svakako ima mjesta za Viscu ovakvog limitiranog. Problem je samo sto igrac ima preveliku minutazu i vise je za neku rotaciju nego li za stalnog startera i to je poenta svega. Hajrovic, Zakaric, Duljevic, Visca, sve su to realno limitirani igraci ogranicene kvalitete i mislim da bi se oni trebali rotirati. Viscu ne treba tjerati samo ga treba na klupu staviti i ograniciti mu minute. Realno od ovih krila koja iammo niko nema kvalitet da bude neprikosnoven prvotimac.

Avatar
osobaodpovjerenja
Postovi: 398
Pridružen/a: 11 avg 2018, 13:41
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la osobaodpovjerenja » 12 sep 2018, 13:29

u zadnje 3 godine odigro dvije ipo kvalitetne utakmice.
mada slazem se da treba biti u reprezentaciji. pa i da bude prvotimac ako ispravi igru u defanzivi, ali cisto sumnjam da ce to ikada ispraviti.



upravo tako japa :thumbup:
Srdjan Stanic pitarski ker

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la ASD » 12 sep 2018, 14:31

Sveti je napisao/la:
tobaccos je napisao/la:Mislim da on jednostavno ne može igrati desno krilo.
Vec smo nekoliko puta elaborirali da covjek uopste nije krilo vec krilni napadac sto su dvije potpuno razlicite pozicije. S obzirom da mi ne igramo formaciju sa krilnim napadacem robi je prinudjen da ga stavlja na krilo u nedostatku boljeg rjesenja
Naravno. Kod nas je jos igrao cesto i nesto kao bek-krilo jer nismo imali opcije na beku do dolaska Todorovica i odlaska Mujdze.
Sto se tice ostalih nasih krilnih igraca, to su obicno igraci koji po igri bez lopte i defanzivi nebi mogli praviti razliku ni u nasoj ligi, a daleko su od igraca kojima se moze podrediti citav tim.

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Madal » 12 sep 2018, 14:38

Treba mu prostor ispred njega i da trci bilo s loptom, bilo bez, i tu je najbolji. Poceli su i drugi selektori da obracaju paznju na njega ali eto nama ne valja. Jednostavno reprezentacija ne igra na nacin na koji bi mu godilo i to je to. Ima brutalne statistike u turskoj ligi, iz sezone u sezonu, koja nije bas neki odron i nemoguce da je slucajno.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
sekula
Postovi: 581
Pridružen/a: 09 nov 2009, 12:09
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la sekula » 12 sep 2018, 15:45

Madal je napisao/la:Treba mu prostor ispred njega i da trci bilo s loptom, bilo bez, i tu je najbolji. Poceli su i drugi selektori da obracaju paznju na njega ali eto nama ne valja. Jednostavno reprezentacija ne igra na nacin na koji bi mu godilo i to je to. Ima brutalne statistike u turskoj ligi, iz sezone u sezonu, koja nije bas neki odron i nemoguce da je slucajno.
Niko ne kaže da je slučajno, to su činjenice, međutim, po meni je vrlo limitiran igrač koji nema prostora za dalji napredak....mislim da nisam slijep, jer da jesam, Višću bi gledali barem u nekom jačem turskom klubu (Galata, Fener ili Besiktas) najmanje, ili u nekoj jacoj ligi....vec 3 godine je dobar i ko biva u izlogu i bas niko da plati onoliko koliko trazi njegov klub....ispadose blesavi svi bjelosvjetski skauti....
Hajd da kazemo da si u pravu kad tvrdis da reprezentacija ne igra kako mu odgovara, onda je to jos jedan od kljucnih razloga da mu se podhitno nadje alternativa, jer on uopste nije vrijedan da se njemu reprezentacija podredjuje.....
Moj glas je mek, al' je zato toljaga tvrda.....

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Madal » 12 sep 2018, 17:18

sekula je napisao/la:
Madal je napisao/la:Treba mu prostor ispred njega i da trci bilo s loptom, bilo bez, i tu je najbolji. Poceli su i drugi selektori da obracaju paznju na njega ali eto nama ne valja. Jednostavno reprezentacija ne igra na nacin na koji bi mu godilo i to je to. Ima brutalne statistike u turskoj ligi, iz sezone u sezonu, koja nije bas neki odron i nemoguce da je slucajno.
Niko ne kaže da je slučajno, to su činjenice, međutim, po meni je vrlo limitiran igrač koji nema prostora za dalji napredak....mislim da nisam slijep, jer da jesam, Višću bi gledali barem u nekom jačem turskom klubu (Galata, Fener ili Besiktas) najmanje, ili u nekoj jacoj ligi....vec 3 godine je dobar i ko biva u izlogu i bas niko da plati onoliko koliko trazi njegov klub....ispadose blesavi svi bjelosvjetski skauti....
Hajd da kazemo da si u pravu kad tvrdis da reprezentacija ne igra kako mu odgovara, onda je to jos jedan od kljucnih razloga da mu se podhitno nadje alternativa, jer on uopste nije vrijedan da se njemu reprezentacija podredjuje.....
Pa u sustini slazemo se. To je to sto od Visce mozemo dobiti u reprezentaciji, vidjeli smo i njegovo najbolje i najgore izdanje. Kad o tome pisemo ne treba zaboraviti J. Koreju i Izrael koje je sam rijesio.
Isto tako da ispravim, mislim da je Beskitas zagrizao i slao ponude za njega prije par sezona ali ga klub nije pustio. Samo da ne bude da ga nisu trazili turski velikani :D
Treba mu traziti alternativu a to je jedino Hajrovic i selektor bi trebao birati desno krilo shodno tome kakvu utakmicu ocekuje. Da se razumijemo, i Hajrovica previse uzdizemo i idealiziramo, i on itekako ima svojih mana i nekada je bas ono sto ekipi treba za tu utakmicu, a nekada je bas suprotno, odnosno svojom sebicnoscu i manjkom defanzive i timske igre moze biti najgori pojedinac na terenu.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DrFilgud » 12 sep 2018, 17:30

Visca ima sigurno mjesto u reprezentaciji i ne bez razloga.
Nema neke atraktivne poteze, driblinge, ali obavlja svoje zadatke odgovorno, kad mu se ukaze prilika zabija.
Imao bi on mozda mjesta i u boljim selekcijama, tako da cemo ga gledati ga u startnih 11, dok se ne pojavi neko bolji.
Iako bih ja , protiv S.Irske, stavio Zakarica na Viscini mjesto. Irci se ponovo igrati presing, trebace nam igraci koji znaju sacuvati loptu, predriblati igraca, stvoriti visak i onda su Irci donji.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.