Edin Višća

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

DrFilgud
x 31
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DrFilgud » 09 jun 2019, 18:27

JohnCleese je napisao/la:Ovo su suhe cinjenice. Mnogo razlicitih trenera, sto domacih sto stranih, se promijenilo i ukupan dojam oko pristupa utakmicama se iskristalisao.
Sad ne znam da li treba promijeniti bas svakog moguceg selektora/trenera da bi se to bas dokazalo.

Mislim da sam na pogresnoj temi ovo pisao.
Kod ovog nije primarni problem pristup, ovaj vazda pomalo zuji, nego je ovaj nevjerovatno jednodimenzionalan (za svoju poziciju pogotovo) i upotpunosti zavisi od sistema :thumbdown:
Visca nikad ne mijenjaj klub

To su suhe činjenice, ako diskutujes sa djetetom iz osnovne skole, ja sam malo stariji. ;)
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

JohnCleese
x 13
Kontakt:

Post Postao/la JohnCleese » 09 jun 2019, 18:35

DrFilgud je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:Ovo su suhe cinjenice. Mnogo razlicitih trenera, sto domacih sto stranih, se promijenilo i ukupan dojam oko pristupa utakmicama se iskristalisao.
Sad ne znam da li treba promijeniti bas svakog moguceg selektora/trenera da bi se to bas dokazalo.

Mislim da sam na pogresnoj temi ovo pisao.
Kod ovog nije primarni problem pristup, ovaj vazda pomalo zuji, nego je ovaj nevjerovatno jednodimenzionalan (za svoju poziciju pogotovo) i upotpunosti zavisi od sistema :thumbdown:
Visca nikad ne mijenjaj klub

To su suhe činjenice, ako diskutujes sa djetetom iz osnovne skole, ja sam malo stariji. ;)

I ti bi samo tako "skidao" glave selektora.
Pa u sto ostari ni iskustva ne stece :mrgreen:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.

Svabo je to...

DrFilgud
x 31
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 09 jun 2019, 18:52

JohnCleese je napisao/la:I ti bi samo tako "skidao" glave selektora.

Do sad ne skinusmo glavu nijednom selektoru, dok nije upropastio sve sto je mogao upropastiti.
Safet je morao letiti nakon SP, kod Mese je vec nakon baraza protiv Irske bilo jasno o kakvom se (ne)kapacitetu radi.
Ipak, i jednom i drugom je omoguceno da ostanu i strovale nas.
Za promjenu, ovaj put bi trebalo reagovati na vrijeme, ako je ocigledno da projekat nema perspektivu. Meni je ocigledno.

JohnCleese
x 13
Kontakt:

Post Postao/la JohnCleese » 09 jun 2019, 19:12

DrFilgud je napisao/la:

Do sad ne skinusmo glavu nijednom selektoru, dok nije upropastio sve sto je mogao upropastiti.
Safet je morao letiti nakon SP, kod Mese je vec nakon baraza protiv Irske bilo jasno o kakvom se (ne)kapacitetu radi.
Za promjenu, ovaj put bi trebalo reagovati na vrijeme, ako je ocigledno da projekat nema perspektivu. Meni je ocigledno.

Ovo i jeste promjena. Bit ce jedan kvalifikacijski ciklus pa kom obojci kom opanci.
Ovaj nas ne strovaljuje, s ovim idemo na Euro :bih:

Svabo je to...

Prog321
Kontakt:

Post Postao/la Prog321 » 09 jun 2019, 19:20

babino je napisao/la:
Prog321 je napisao/la:Hajrović je samo dobra ideja.
Odavno ne igra za repku i pitanje je kako bi se uklopio.
Puno znači trener. Kako ga postavi i koje zadatke da radi.
I višća je puno bolji u svom timu.

Helem nejse, dobro bi nam došao.
Mi nemamo toliko igrača da možemo birati.
Ali za mene je višća brži i prodorniji..dok hajrović puno više može sam pred golom.

ti mora da si viscin amidza,nema druge:-)

kako ces reci za viscu da je prodorniji od hajrovica ako covjek u zivotu nije predriblao protivnickog beka.

jedina prednost visce u odnosu na hajrovica je sto je brzi i sto se zna bolje ubacivati u prazan prostor..e sad sto tu uglavnom samo izbori korner, to je drugi belaj.
s druge strane hajrovicu to ne treba jer ce sam sebi kreirati sansu, otresti ce protivnika u 2 od 3 slucaja.
sut mu je bolji od viscinog puno.
sebican zna biti ali bas zbog toga sto zna ako dribling prodje da ce imati priliku da odvali bombu prema golu.

trebaju nam obojica, tu je sva poenta, u zavisnosti od potrebe i protivnika nek pocinju. evo i jucer,hajrovic bi sa klupe, odmoran, zadnjih po sata radio dar mar ovim hokejasima...jedna bi po onoj kisi legla 100%:-)
kazem sa klupe u najgorem slucaju, iako bi meni poceo u prvih 11 al grebi ga,ja sam samo pacenik za tastaturom a robert bere novac. da li ga je zaradio,govori trenutni pogled na tabelu.

U biti se slažem da je hajrović sa klupe najbolja opcija.
I sve ostalo što si rekao ima smisla.
Osim naravno da me neko plaća.
Kamo li sreće. :D

Raonffa
x 110
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 09 jun 2019, 19:24

Višća je, u reprezentaciji, koristan samo kada igra Pjanić i kada mu on može poslati neku loptu u prostor.

Višća bez Pjanića nema lopti, kao takav moram probijati po strani, a to je za njega misaona imenica. A u svom tom sranju, ne pomaže mu ni to što iza sebe ima klasičnog stopera na beku čija te igra na protivničkoj polovini dovodi u stanje histerije, toliko je loša.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
x 31
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 09 jun 2019, 19:27

JohnCleese je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:

Ovo i jeste promjena. Bit ce jedan kvalifikacijski ciklus pa kom obojci kom opanci.

Sa Civicem, Saricem, Duljevicem ? Ko je slijedeci koga ce Robi protjerati?
Bez taktike, bez priprema, po kafanskim metodama...ma hajde :lol:
Mi sa Prosineckim, vec na slijedecem okupljanju gubimo sanse za plasman preko kvalifikacija.
Onda se okrecemo barazu, da upotpunimo strovalu.

Prog321
Kontakt:

Post Postao/la Prog321 » 09 jun 2019, 19:32

Civic i saric nisu za fudbala.
Mozda neki sport bacanja pikada i sl. :opaopa:

JohnCleese
x 13
Kontakt:

Post Postao/la JohnCleese » 09 jun 2019, 19:43

DrFilgud je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Do sad ne skinusmo glavu nijednom selektoru, dok nije upropastio sve sto je mogao upropastiti.

Sa Civicem, Saricem, Duljevicem ?...

Po svoj prilici :kafa:

Svabo je to...

Drape
x 38
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 11 jun 2019, 21:04

Ovo je bila situacija gdje je on navodno najači :twisted:

DrFilgud
x 31
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 12 jun 2019, 10:56

Je li opet ne valja Visca, nije rijesio utakmicu?
Najbolji igrac poslije Dzeke i Pjanica :thumbup:

Vucevich
x 46
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 13 jun 2019, 20:02

Ovdje sam uradio i postigao sve što sam mogao. Ponude su veoma ozbiljne. Želim otići, bez obzira na sve

Nemoj samo u neki drugi Turski klub. :?
Mi Bošnjaci!

rishovski
x 22
Kontakt:

Post Postao/la rishovski » 15 jun 2019, 06:10

Vucevich je napisao/la:
Ovdje sam uradio i postigao sve što sam mogao. Ponude su veoma ozbiljne. Želim otići, bez obzira na sve

Nemoj samo u neki drugi Turski klub. :?
Samo moze u propali Fenerbahce...
F.Y.R. of Macedonia

Ponos Torina
Kontakt:

Post Postao/la Ponos Torina » 07 avg 2019, 19:46

Gledaj ti oni se bore za LS i njima je stadion prazan :urnebes: :urnebes: Doveli djecu na stadion da bar malo popune :|
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

arelinho
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

Post Postao/la arelinho » 07 avg 2019, 20:02

Ponos Torina je napisao/la:Gledaj ti oni se bore za LS i njima je stadion prazan :urnebes: :urnebes: Doveli djecu na stadion da bar malo popune :|

Pa logično da neće biti puno gledaoca kada je ovo mali klub sa malim brojem navijača.

Ponos Torina
Kontakt:

Post Postao/la Ponos Torina » 07 avg 2019, 20:13

arelinho je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Gledaj ti oni se bore za LS i njima je stadion prazan :urnebes: :urnebes: Doveli djecu na stadion da bar malo popune :|

Pa logično da neće biti puno gledaoca kada je ovo mali klub sa malim brojem navijača.

Znam da je klub mali i da cekaju ispred skole pokusavaju djecu da privole da navijaju i sve to,ali ovo je bas sramno..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Wandelanoite
x 43
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 07 avg 2019, 21:39

Najveća prevara na svjetskim terenima. Profula penal u 93oj minuti, smiješan igrac ko i klub mu gdje igra.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

Celtic
x 10
Kontakt:

Post Postao/la Celtic » 07 avg 2019, 22:06

Wandelanoite je napisao/la:Najveća prevara na svjetskim terenima. Profula penal u 93oj minuti, smiješan igrac ko i klub mu gdje igra.

Nemoj tako kad igra za nas "grize" teren, trči 15 km po utakmici, uzima lopte, prolazi jedan na jedan, centaršut mu je kao od Beckhama, a da ne govorim probijanje u Robbenovom stilu sa strane i zabijanje u malu mrežicu ili rašlje. Pa onaj Bartolović je za njega Joaquín Sánchez Rodríguez ;D :lol:

Drape
x 38
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 09 avg 2019, 03:13

Vidjelo se na utakmici Partizan - Malatija kakva je turska liga.

Yanichar
x 1
Kontakt:

Post Postao/la Yanichar » 09 avg 2019, 16:24

A Zrinjski je pokazao kakva je holandska liga!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.