Edin Višća

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DrFilgud » 16 mar 2020, 17:43

@Wanda je izgleda u karantinu, nayebali smo :(

soko
Postovi: 3724
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la soko » 16 mar 2020, 17:55

Wandelanoite je napisao/la:
16 mar 2020, 16:10
Svaka Viscina utakmica je ko ona u Jerevanu to je problem. Mi trebamo igrati bez krila, sa dva napadaca i to je pravo rjesenje.

Ovaj gore lik ismijava Dilavera koji s Dinamom dodje nadomak prolaska grupe u LP. :rol:

Izet ima bolju statistiku od Visce kada se uzme broj minuta i tezine utakmica.

I dalje niko da navede neku partiju, potez, bilo sta od Visce u reprezentaciji, a da to nije Izrael. Kakvi cirkusanti :rol:
Ti ismijavas Viscu koji je glavni igrac u svom timu. Njegov tim trenutno u 16 timova koji su ostali u EL :rol:

Hajrovic dobija minutice u HL. Igrao u Turskoj nije mogao meda a razlog ti je strasan. Nije htio igrati u Turskoj jer eto tamo se namjestaju utakmice
:tokralju:
kaze cirkusant ima bolju statistiku a lik ima jednu jbn asistenciju. :rol: Cak Miroslav Stevanovic ima 3 asistencije za ono sto je malo igrao za repku, a i njega pljujes

Igrali smo sa dva napadaca prije dok je Mesa bio trener, sigurno si to zaboravio ili mozda nisi gledao utakmice. Uzas zivi

Mi najbolje igramo sa 4-5-1 tako smo igrali prije SP i na SP, ali tad smo imali jednog Besica u formi(prijed toga Rahimica) i jednog Misimovica uz Pjanica. Imali smo Lulica, Salihovica. Tad je i izet igrao, izet je imao Mujdzu ili Vranjesa iza sebe.
Nama uz Pjanica treba jedan Rahimic ili Besic u formi i jos jedan igrac naprijed koji zna dodati loptu. Ubaciti loptu u prostor gdje mozes iskoristiti Viscu.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DrFilgud » 16 mar 2020, 18:46

soko je napisao/la:
16 mar 2020, 17:55
Wandelanoite je napisao/la:
16 mar 2020, 16:10
Svaka Viscina utakmica je ko ona u Jerevanu to je problem. Mi trebamo igrati bez krila, sa dva napadaca i to je pravo rjesenje.

Ovaj gore lik ismijava Dilavera koji s Dinamom dodje nadomak prolaska grupe u LP. :rol:

Izet ima bolju statistiku od Visce kada se uzme broj minuta i tezine utakmica.

I dalje niko da navede neku partiju, potez, bilo sta od Visce u reprezentaciji, a da to nije Izrael. Kakvi cirkusanti :rol:
Ti ismijavas Viscu koji je glavni igrac u svom timu. Njegov tim trenutno u 16 timova koji su ostali u EL :rol:

Hajrovic dobija minutice u HL. Igrao u Turskoj nije mogao meda a razlog ti je strasan. Nije htio igrati u Turskoj jer eto tamo se namjestaju utakmice
:tokralju:
kaze cirkusant ima bolju statistiku a lik ima jednu jbn asistenciju. :rol: Cak Miroslav Stevanovic ima 3 asistencije za ono sto je malo igrao za repku, a i njega pljujes

Igrali smo sa dva napadaca prije dok je Mesa bio trener, sigurno si to zaboravio ili mozda nisi gledao utakmice. Uzas zivi

Mi najbolje igramo sa 4-5-1 tako smo igrali prije SP i na SP, ali tad smo imali jednog Besica u formi(prijed toga Rahimica) i jednog Misimovica uz Pjanica. Imali smo Lulica, Salihovica. Tad je i izet igrao, izet je imao Mujdzu ili Vranjesa iza sebe.
Nama uz Pjanica treba jedan Rahimic ili Besic u formi i jos jedan igrac naprijed koji zna dodati loptu. Ubaciti loptu u prostor gdje mozes iskoristiti Viscu.
Ma jok, za ovaj pad reprezentacije poslije SP, kriv je Visca.
To sto fale Miske, Spahic, Ibisevic, Lulic, Salihovic, Mujdza, onaj Besic, onaj Begovic...to su sve sitnice.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Osim13 » 16 mar 2020, 18:50

soko je napisao/la:
16 mar 2020, 17:55
Wandelanoite je napisao/la:
16 mar 2020, 16:10
Svaka Viscina utakmica je ko ona u Jerevanu to je problem. Mi trebamo igrati bez krila, sa dva napadaca i to je pravo rjesenje.

Ovaj gore lik ismijava Dilavera koji s Dinamom dodje nadomak prolaska grupe u LP. :rol:

Izet ima bolju statistiku od Visce kada se uzme broj minuta i tezine utakmica.

I dalje niko da navede neku partiju, potez, bilo sta od Visce u reprezentaciji, a da to nije Izrael. Kakvi cirkusanti :rol:
Ti ismijavas Viscu koji je glavni igrac u svom timu. Njegov tim trenutno u 16 timova koji su ostali u EL :rol:

Hajrovic dobija minutice u HL. Igrao u Turskoj nije mogao meda a razlog ti je strasan. Nije htio igrati u Turskoj jer eto tamo se namjestaju utakmice
:tokralju:
kaze cirkusant ima bolju statistiku a lik ima jednu jbn asistenciju. :rol: Cak Miroslav Stevanovic ima 3 asistencije za ono sto je malo igrao za repku, a i njega pljujes

Igrali smo sa dva napadaca prije dok je Mesa bio trener, sigurno si to zaboravio ili mozda nisi gledao utakmice. Uzas zivi

Mi najbolje igramo sa 4-5-1 tako smo igrali prije SP i na SP, ali tad smo imali jednog Besica u formi(prijed toga Rahimica) i jednog Misimovica uz Pjanica. Imali smo Lulica, Salihovica. Tad je i izet igrao, izet je imao Mujdzu ili Vranjesa iza sebe.
Nama uz Pjanica treba jedan Rahimic ili Besic u formi i jos jedan igrac naprijed koji zna dodati loptu. Ubaciti loptu u prostor gdje mozes iskoristiti Viscu.
Džaba jarane nije izbio loptu neku noć korner hu ha jbg
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Wandelanoite » 16 mar 2020, 19:18

Mi nikad nismo imali vise igraca u L5 tako da to da nam je ekipa sad nesto losija je suplja prica ponovo.

De Osime malo i s drugog profila valja nabiti 40 postova danas.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Rokoko87 » 16 mar 2020, 19:25

Evo lijepi mooooj <3
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DrFilgud » 16 mar 2020, 19:38

:crazy:
Vrijeme je da se prekine ova diskusija.

Zra
Postovi: 333
Pridružen/a: 08 maj 2016, 14:42
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Zra » 16 mar 2020, 19:46

Wandelanoite je napisao/la:
16 mar 2020, 19:18
Mi nikad nismo imali vise igraca u L5 tako da to da nam je ekipa sad nesto losija je suplja prica ponovo.

De Osime malo i s drugog profila valja nabiti 40 postova danas.
Valjda hoces da kazes nikad vise na klupi/tribini/kod kuce!

:kafa:

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4198
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Edin Višća

Post Postao/la Ghuraba » 16 mar 2020, 19:50

Momci, imate li vi vlastite zivote?

soko
Postovi: 3724
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la soko » 16 mar 2020, 20:16

Wandelanoite je napisao/la:
16 mar 2020, 19:18
Mi nikad nismo imali vise igraca u L5 tako da to da nam je ekipa sad nesto losija je suplja prica ponovo.

De Osime malo i s drugog profila valja nabiti 40 postova danas.
Igraci u ligama petice i koliko igraju, iako sam ja budala sto tebi uopste odgovaram

Dzeko - ok
Pjanic - ok
otprilike se je oko 2400 minuta igralo da sada a vidi ovo dole
Seo- povreda- malo igra - povreda - klupa - 1107 minuta
Besic- povreda - klupa - tribine -245 minuta
Prcic - povreda - klupa - tribine -77 minuta
Vranic - povreda - malo igra - klupa- 379 minuta
Krunic - klupa- malo igrao - povreda - 433 minuta
Ermin - povreda - kupa - malo igra. 758 minuta
Zuka - SA- sad 203 minuta seria A
Jajalo - 1222 minuta
Duljevic - 514 minuta

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Wandelanoite » 16 mar 2020, 20:42

soko je napisao/la:
16 mar 2020, 20:16
Wandelanoite je napisao/la:
16 mar 2020, 19:18
Mi nikad nismo imali vise igraca u L5 tako da to da nam je ekipa sad nesto losija je suplja prica ponovo.

De Osime malo i s drugog profila valja nabiti 40 postova danas.
Igraci u ligama petice i koliko igraju, iako sam ja budala sto tebi uopste odgovaram

Dzeko - ok
Pjanic - ok
otprilike se je oko 2400 minuta igralo da sada a vidi ovo dole
Seo- povreda- malo igra - povreda - klupa - 1107 minuta
Besic- povreda - klupa - tribine -245 minuta
Prcic - povreda - klupa - tribine -77 minuta
Vranic - povreda - malo igra - klupa- 379 minuta
Krunic - klupa- malo igrao - povreda - 433 minuta
Ermin - povreda - kupa - malo igra. 758 minuta
Zuka - SA- sad 203 minuta seria A
Jajalo - 1222 minuta
Duljevic - 514 minuta
Ne znam sta se ti javljas i gore si se isprovaljivao, mrsko mi je bilo odgovoriti.

Ova ekipa nije nista losija od te stare generacije, cak bi ja prije izabrao ovaj tim zbog sirine, ali kad se uporedi tu je to.
Begovic na golu, Spahic je bio bolji od ovih stopera, ali je taj drugi stoper bolji u ovoj ekipi, lijevi bek Kolasinac je bolji ovdje tamo je desni Mujdza, vezni red je bolji trenutno, imas Pjanica klasu kakvu nikad nisi imao, imas Krunica, Vrancica koji je pruzao sjajne partije u PL ove sezone, Lulica iskusnog u top formi, Gojaka koji pruza odlicne partije, Cimirota kojeg mozes iskoristiti, Besica koji jos uvijek moze odlicno odigrati, prije si imao Misketa i Medunjanina uz slabijeg Pjanica tu je bio i Rahimic jos. Prema naprijed si prije bio jaci zbog Ibisevica i mladjeg Dzeke, ali i sada imas odlicne opcije u Dzeki, Demirovicu, Prevljaku.

Sve u svemu ova ekipa nije nista losija, cak sta vise nikad nismo imali ovoliku sirinu i izbor kad se tu dodaju i ovi potencijalni tipa Dilaver, Arslanagic, Hadzikadunic...
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Maestro » 16 mar 2020, 21:01

Dzaba ti potencijalni kad ih savez svjesno izbjegava.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

soko
Postovi: 3724
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la soko » 16 mar 2020, 21:02

Wandelanoite je napisao/la:
16 mar 2020, 20:42
soko je napisao/la:
16 mar 2020, 20:16
Wandelanoite je napisao/la:
16 mar 2020, 19:18
Mi nikad nismo imali vise igraca u L5 tako da to da nam je ekipa sad nesto losija je suplja prica ponovo.

De Osime malo i s drugog profila valja nabiti 40 postova danas.
Igraci u ligama petice i koliko igraju, iako sam ja budala sto tebi uopste odgovaram

Dzeko - ok
Pjanic - ok
otprilike se je oko 2400 minuta igralo da sada a vidi ovo dole
Seo- povreda- malo igra - povreda - klupa - 1107 minuta
Besic- povreda - klupa - tribine -245 minuta
Prcic - povreda - klupa - tribine -77 minuta
Vranic - povreda - malo igra - klupa- 379 minuta
Krunic - klupa- malo igrao - povreda - 433 minuta
Ermin - povreda - kupa - malo igra. 758 minuta
Zuka - SA- sad 203 minuta seria A
Jajalo - 1222 minuta
Duljevic - 514 minuta
Ne znam sta se ti javljas i gore si se isprovaljivao, mrsko mi je bilo odgovoriti.

Ova ekipa nije nista losija od te stare generacije, cak bi ja prije izabrao ovaj tim zbog sirine, ali kad se uporedi tu je to.
Begovic na golu, Spahic je bio bolji od ovih stopera, ali je taj drugi stoper bolji u ovoj ekipi, lijevi bek Kolasinac je bolji ovdje tamo je desni Mujdza, vezni red je bolji trenutno, imas Pjanica klasu kakvu nikad nisi imao, imas Krunica, Vrancica koji je pruzao sjajne partije u PL ove sezone, Lulica iskusnog u top formi, Gojaka koji pruza odlicne partije, Cimirota kojeg mozes iskoristiti, Besica koji jos uvijek moze odlicno odigrati, prije si imao Misketa i Medunjanina uz slabijeg Pjanica tu je bio i Rahimic jos. Prema naprijed si prije bio jaci zbog Ibisevica i mladjeg Dzeke, ali i sada imas odlicne opcije u Dzeki, Demirovicu, Prevljaku.

Sve u svemu ova ekipa nije nista losija, cak sta vise nikad nismo imali ovoliku sirinu i izbor kad se tu dodaju i ovi potencijalni tipa Dilaver, Arslanagic, Hadzikadunic...
Begovic je prije bio standardan, u zadnje vrijeme ne igra. Ovi ostali igraju ponekad. Mujdza je daleko, daleko bolje od ovih sad opcija. Tad smo imali Spahica, mladjeg tj standardnog Zuku, Sunjica. Imali smo Vranjesa.
Ermin i Kolasanic sad i prije su veoma malo igrali za nasu repku, da pratis znao bi da su ih uvjek povrede zezale.
Onaj trio Miske, Besic i Pjanic su funkcionisali. Plus Lulic, Sejo, Rahimic.
Nemoze Besic odlicno odigrati ako je na tribinama. Kao ni Vrancic i Krunic ako su vecinom na klupi.
BIlo bi dobro da odigraju jedno 4-5 tekmi u svojim timovima i da takvi dodju u repku.
Prevljak i Demirovic nisu odlicna opcije nego ok opcije. Odlicne opcija je Dzeko i Ibisevic kad je bio mladji i u formi.
Dilaver, Arslanagic su tanke opcije. Ovaj Hadzikadunic i onaj mali Omeragic su jako dobri potencijali.

Avatar
Tili
Postovi: 1234
Pridružen/a: 17 nov 2019, 01:34
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Tili » 16 mar 2020, 21:09

Wandelanoite je napisao/la:
16 mar 2020, 19:18


De Osime malo i s drugog profila valja nabiti 40 postova danas.
Samaranje :kafa:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Maestro » 16 mar 2020, 21:19

Tili je napisao/la:
16 mar 2020, 21:09
Wandelanoite je napisao/la:
16 mar 2020, 19:18


De Osime malo i s drugog profila valja nabiti 40 postova danas.
Samaranje :kafa:
Tili ja sam mislio da je Osim tvoj buraz. :kafa:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Wandelanoite » 16 mar 2020, 21:23

Cuj ovog bivola majko moja odakle izlaze vise.

Imo si Zuku iz Kortrijka i Sunjica iz Zorye je li :rol:

Kad su to trio Miske, Besic i Pjanic funkcionisali molim te Besic kad je usao u repku Miske vec bio u Kini.

Pa ti ne znas ni ko je kad igrao, a pravis se pametan ovdje. Molim te zaobiđi jer nemam vremena odgovarati na toliki broj gluposti.

Rahimic i Besic :urnebes:
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Osim13 » 16 mar 2020, 21:24

Maestro je napisao/la:
16 mar 2020, 21:19
Tili je napisao/la:
16 mar 2020, 21:09
Wandelanoite je napisao/la:
16 mar 2020, 19:18


De Osime malo i s drugog profila valja nabiti 40 postova danas.
Samaranje :kafa:
Tili ja sam mislio da je Osim tvoj buraz. :kafa:
:kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 16 mar 2020, 21:31

Nego ko ce Bajevica zamijeniti :!: :shh:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Tili
Postovi: 1234
Pridružen/a: 17 nov 2019, 01:34
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Tili » 16 mar 2020, 21:32

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
16 mar 2020, 21:31
Nego ko ce Bajevica zamijeniti :!: :shh:
:kafa:

soko
Postovi: 3724
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la soko » 16 mar 2020, 21:56

Wandelanoite je napisao/la:
16 mar 2020, 21:23
Cuj ovog bivola majko moja odakle izlaze vise.

Imo si Zuku iz Kortrijka i Sunjica iz Zorye je li :rol:

Kad su to trio Miske, Besic i Pjanic funkcionisali molim te Besic kad je usao u repku Miske vec bio u Kini.

Pa ti ne znas ni ko je kad igrao, a pravis se pametan ovdje. Molim te zaobiđi jer nemam vremena odgovarati na toliki broj gluposti.

Rahimic i Besic :urnebes:
Maloumni majmune onaj tim koji je otisao na SP, i pripreme pred SP. Tim koji sam je uzivio gledao te kvalifikacije pred pripreme za SP i na SP u Brazilu

I ja sam budala sto pokukavam nesto kretenu objasniti, al ne ide kad je seljacic glup

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.