Edin Višća

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,insider

Tili
x 212
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Tili » 16 mar 2020, 22:07

Taj tim je Izet Hajrovic odveo na SP :kafa:

hurem
x 53
Kontakt:

Post Postao/la hurem » 16 mar 2020, 22:15

Frajer hladno izjednači danasnji tim i onaj do Brazila, cak rece da je ovaj možda i jaci. :damn:
Eto s kim mi raspravljamo...

Wandelanoite
x 211
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 16 mar 2020, 23:10

soko je napisao/la:
16 mar 2020, 21:56
Wandelanoite je napisao/la:
16 mar 2020, 21:23
Cuj ovog bivola majko moja odakle izlaze vise.

Imo si Zuku iz Kortrijka i Sunjica iz Zorye je li :rol:

Kad su to trio Miske, Besic i Pjanic funkcionisali molim te Besic kad je usao u repku Miske vec bio u Kini.

Pa ti ne znas ni ko je kad igrao, a pravis se pametan ovdje. Molim te zaobiđi jer nemam vremena odgovarati na toliki broj gluposti.

Rahimic i Besic :urnebes:
Maloumni majmune onaj tim koji je otisao na SP, i pripreme pred SP. Tim koji sam je uzivio gledao te kvalifikacije pred pripreme za SP i na SP u Brazilu

I ja sam budala sto pokukavam nesto kretenu objasniti, al ne ide kad je seljacic glup
Idiote glupi te kvalifikacije Besic nije ni igrao, a taj trojac je zajedno u veznoj liniji igrao samo protiv Argentine i dvije prijateljske pred prvenstvo.

On gledo uzivo :rol:
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

Tili
x 212
Kontakt:

Post Postao/la Tili » 16 mar 2020, 23:18

Druze samo ih samaraj :kafa:

DuljevinhoHaraldo
x 204
Kontakt:

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 16 mar 2020, 23:38

:kafa: tema živnula, tako i treba.
Hvala ti Bajeviću na svemu, ali vrijeme je za rastanak.

Sarajevska Kasaba - Mahalsko prepucavanje bitnije od dobrobiti reprezentacije.

Drape
x 155
Kontakt:

Post Postao/la Drape » 16 mar 2020, 23:43

Možda se i previše očekuje od Višće. Da igra za Hrvatsku bio bi iza Perišića, Rebića i Brekala, borio bi se za poziv sa Oršićem i Pjacom.
"sudac Ustavnog suda Andrej Abramović, koji je ustvrdio kako odluke kojima se ograničavaju ljudska prava Nacionalni stožer civilne zaštite donosi protuzakonito i predstavljaju suspenziju demokracije, pa i ulazak u predvorje diktature"

Tili
x 212
Kontakt:

Post Postao/la Tili » 16 mar 2020, 23:45

Drape je napisao/la:
16 mar 2020, 23:43
Možda se i previše očekuje od Višće. Da igra za Hrvatsku bio bi iza Perišića, Rebića i Brekala, borio bi se za poziv sa Oršićem i Pjacom.
Bio bi xurac, nemoj dati se hrvati smiju :kafa:
Zadnja izmjena: Tili, dana/u 16 mar 2020, 23:47, ukupno mijenjano 1 put.

Vucevich
x 204
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 16 mar 2020, 23:46

Normalno, a Hrvatska je jedno 5x kvalitetnija od BiH tako da ne razumijem to poređenje :kafa:

Višća nema ni kvaliteta da igra za Španiju ali kakve to veze ima s ovim razgovorom
Potencijalni reprezentativci - Bećir Omeragić, Dennis Hadžikadunić, Adrian Grbić, Ivan Ljubić, Ante Budimir, Anel Ahmedhodžić, Husein Balić, Dario Marešić, Marko Raguž

RS = GT

soko
x 19
Kontakt:

Post Postao/la soko » 17 mar 2020, 00:06

16 mar 2020, 23:10
soko je napisao/la:
16 mar 2020, 21:56
16 mar 2020, 21:23
Cuj ovog bivola majko moja odakle izlaze vise.

Imo si Zuku iz Kortrijka i Sunjica iz Zorye je li :rol:

Kad su to trio Miske, Besic i Pjanic funkcionisali molim te Besic kad je usao u repku Miske vec bio u Kini.

Pa ti ne znas ni ko je kad igrao, a pravis se pametan ovdje. Molim te zaobiđi jer nemam vremena odgovarati na toliki broj gluposti.

Rahimic i Besic :urnebes:
Maloumni majmune onaj tim koji je otisao na SP, i pripreme pred SP. Tim koji sam je uzivio gledao te kvalifikacije pred pripreme za SP i na SP u Brazilu

I ja sam budala sto pokukavam nesto kretenu objasniti, al ne ide kad je seljacic glup
Idiote glupi te kvalifikacije Besic nije ni igrao, a taj trojac je zajedno u veznoj liniji igrao samo protiv Argentine i dvije prijateljske pred prvenstvo.

On gledo uzivo :rol:
Seljacicu glupi opet da ti ponovim. Tim koji je otisao na SP, i pripreme pred SP.
Da seljacicu gledao tekmu u Chicagu protiv Meksa i onu protiv OS u St. Louisu pa onda fino za Brazil. Al i to nema veze sa temom.
Poenta je da si ti zaostali idiot koji nema mozga da skonta neke stvari.
Mi smo sa tim timom igrali najbolji fudbali ikad. Te tri utakmice uz onu u Francuskoj.
Cak je u ona protiv Nigerije bila dobra iako smo bili pokradeni i igrali bez lijevog beka.
Levat se smije Rahimicu
Sa ovim zavrsavam raspravu

Tili
x 212
Kontakt:

Post Postao/la Tili » 17 mar 2020, 00:25

Druze Wandel dosta je samaranja, nabodi ga :kafa:

Wandelanoite
x 211
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 17 mar 2020, 01:17

soko je napisao/la:
17 mar 2020, 00:06
Seljacicu glupi opet da ti ponovim. Tim koji je otisao na SP, i pripreme pred SP.
Da seljacicu gledao tekmu u Chicagu protiv Meksa i onu protiv OS u St. Louisu pa onda fino za Brazil. Al i to nema veze sa temom.
Mi smo sa tim timom igrali najbolji fudbali ikad. Te tri utakmice uz onu u Francuskoj.
Cak je u ona protiv Nigerije bila dobra iako smo bili pokradeni i igrali bez lijevog beka.
Levat se smije Rahimicu
U moru glupih Sarajlija ti si najveci glupan koji je usao sa mnom raspravu.

Kokosaru nepismeni znas li ti prvo sta su kvalifikacije?
Ljudi 3 utakmice odigrali ti pises o nekom funkcionisanju idiote glupi i ko se smije Rahimicu bibac?

Smijem se tvojim glupostima o kojim baljezgas i koje spominjes poput toga da su Besic i Rahimic zajedno igrali.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

soko
x 19
Kontakt:

Post Postao/la soko » 17 mar 2020, 03:09

17 mar 2020, 01:17
soko je napisao/la:
17 mar 2020, 00:06
Levat se smije Rahimicu
U moru glupih Sarajlija ti si najveci glupan koji je usao sa mnom raspravu.

Kokosaru nepismeni znas li ti prvo sta su kvalifikacije?
Ljudi 3 utakmice odigrali ti pises o nekom funkcionisanju idiote glupi i ko se smije Rahimicu bibac?

Smijem se tvojim glupostima o kojim baljezgas i koje spominjes poput toga da su Besic i Rahimic zajedno igrali.
Besic i Rahimic nisu igrali zajedno nego takvi igraci trebaju da igraju sa Pjanicem i Mismovicem.
I opet da ponovim, dok su Pjanic, Besic i Miske igrali zajedno u sredini tad je to izgledalo kao pravi tim.
Normalno bili su tu jos i Spaha, Lulic, Sejo, Dzeko, Vedo i ostali. Ti momci su otisli na SP, to je cinjenica.
Ja nisam iz SA. Odrastao u Njemackoj zivim u Americi.
Bezze mi je da se tobom vise raspravljam i necu vise jer ovo ne ide nigdje.
Sta ti ja mogu kad ne kontas.
**** ga Erdo je kriv

kontrasviju
x 15
Kontakt:

Post Postao/la kontrasviju » 17 mar 2020, 12:51

16 mar 2020, 17:20
hurem je napisao/la:
16 mar 2020, 16:42
Jel gledas ti utakmice reprezentacije?
U Jerevanu Dzeko, Gojak, Pjanic pa i yebeni Saric se slomise, pokusavaju nesto, citavo vrijeme se ide preko lijeve strane jer preko desne nemas sta uraditi niti mozes. Visca apsolutno ni u jednom trenutku nije bio opasan po gol protivnika niti je bilo sta uradio. Covjek je sramotan igrac i tako iz utakmice u utakmicu mi nemamo desno krilo i sve se svodi na to da te protivnik kanalise lijevo i tu ti nemas sta uraditi.

Sve dok je Visca u prvih 11 mi nikada necemo napraviti rezultat. Jedino da se desi nesto slicno Ligi Nacija da nas sudije poguraju, a protivnici fulaju nemoguce.
Sarić uopšte nije igrao u Armeniji. Eto koliko fudbalski mag i skaut iz Srebrenika uopšte prati utakmice naše reprezentacije. Piše gluposti kao i inače.

Ali općenito, ne treba se upuštati u raspravu sa likom koji tvrdi da je sadašnja reprezentacija bolja od one u periodu 2011-2014. To niko sa zdravim razumom neće reći.
1921
6x - Premijer Liga BiH, 6x - Kup BiH, 3x - Superkup BiH, 1x - Prvenstvo Jugoslavije, 1x - Prvenstvo NRBiH

Wandelanoite
x 211
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 17 mar 2020, 13:01

kontrasviju je napisao/la:
17 mar 2020, 12:51
16 mar 2020, 17:20
hurem je napisao/la:
16 mar 2020, 16:42
Jel gledas ti utakmice reprezentacije?
U Jerevanu Dzeko, Gojak, Pjanic pa i yebeni Saric se slomise, pokusavaju nesto, citavo vrijeme se ide preko lijeve strane jer preko desne nemas sta uraditi niti mozes. Visca apsolutno ni u jednom trenutku nije bio opasan po gol protivnika niti je bilo sta uradio. Covjek je sramotan igrac i tako iz utakmice u utakmicu mi nemamo desno krilo i sve se svodi na to da te protivnik kanalise lijevo i tu ti nemas sta uraditi.

Sve dok je Visca u prvih 11 mi nikada necemo napraviti rezultat. Jedino da se desi nesto slicno Ligi Nacija da nas sudije poguraju, a protivnici fulaju nemoguce.
Sarić uopšte nije igrao u Armeniji. Eto koliko fudbalski mag i skaut iz Srebrenika uopšte prati utakmice naše reprezentacije. Piše gluposti kao i inače.

Ali općenito, ne treba se upuštati u raspravu sa likom koji tvrdi da je sadašnja reprezentacija bolja od one u periodu 2011-2014. To niko sa zdravim razumom neće reći.
Za Sarica sam pogrijesio jer sam u tom trenutku gledao isjecke iz Torina pa mi je ostao u glavi.

Ova reprezentacija je za 20+ miliona skuplja od te sto dovoljno govori o tome da nikad nismo imali ovoliki broj kvalitetnih igraca.

To sto nemas mozga da to skontas je tvoj problem.
MES QUE UN CLUB!

kontrasviju
x 15
Kontakt:

Post Postao/la kontrasviju » 17 mar 2020, 13:07

Ne laži da je otišao na transfermarkt i pogledao vrijednost tima iz 2014 kada su svim igračima za min. 20% vrijednosti bile niže i na osnovu toga zaključio da smo bolji trenutno nego što smo bili tada. :tokralju:

A nije vidio da nam Pjanić sa svojih 70m čini 50% od ukupne vrijednosti reprezentacije i da nam se u 10 najskupljih igrača nalaze Milošević iz Konyaspora i Prevljak iz Eupena. :rol:
1921
6x - Premijer Liga BiH, 6x - Kup BiH, 3x - Superkup BiH, 1x - Prvenstvo Jugoslavije, 1x - Prvenstvo NRBiH

Wandelanoite
x 211
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 17 mar 2020, 13:15

To su igraci srednje klase do 10 miliona koji su isto vrijedili i tada i sada nemas ti sada jednog Mbappea koji bi na tm-u vrijedio 200 miliona sada, a da si prije imao Riberya koji je ista klasa bio, a tada vrijedio nekih 70mil.

Tad si isto ima Dzeku na 50+, kao i sada Pjanica.

Veze ti o zivotu nemas i ostavi se pametovanja samo pokazujes da si neznalica totalna.
MES QUE UN CLUB!

kontrasviju
x 15
Kontakt:

Post Postao/la kontrasviju » 17 mar 2020, 13:19

17 mar 2020, 13:15
To su igraci srednje klase do 10 miliona koji su isto vrijedili i tada i sada nemas ti sada jednog Mbappea koji bi na tm-u vrijedio 200 miliona sada, a da si prije imao Riberya koji je ista klasa bio, a tada vrijedio nekih 70mil.

Veze ti o zivotu nemas i ostavi se pametovanja samo pokazujes da si neznalica totalna.
Džeko nikada nije bio na 50+, ne izmišljaj.

Najveća vrijednost mu je bila 32m i to se ne može porediti sa Pjanićevih 70.

A da se cijene tada i sada ne mogu porediti ti govori činjenica je Ibišević sa 27 godina kao 3. strijelac Bundeslige vrijedio pišljivih 10 miliona.
1921

Wandelanoite
x 211
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 17 mar 2020, 13:26

17 mar 2020, 13:19

Džeko nikada nije bio 50+, ne izmišljaj, neznalico.

A da se cijene tada i sada ne mogu porediti ti govori činjenica je Ibišević sa 28 godina kao 3. strijelac Bundeslige vrijedio pišljivih 10 miliona.
Ni Pjanic nije na 70mil.

Pa i sada ti Quaison, Niederlechner, Cordoba, Andersson vrte od 6 do 13 mil, a u vrhu su liste strijelaca Bundeslige. To su igraci koji nisu top klasa i koji su na toj cijeni.

Nemoj se sramotit vise, reci mi samo ko je to trenutno precijenjen od nasih reprezentativaca na tm?
MES QUE UN CLUB!

kontrasviju
x 15
Kontakt:

Post Postao/la kontrasviju » 17 mar 2020, 13:32

17 mar 2020, 13:26
17 mar 2020, 13:19

Džeko nikada nije bio 50+, ne izmišljaj, neznalico.

A da se cijene tada i sada ne mogu porediti ti govori činjenica je Ibišević sa 28 godina kao 3. strijelac Bundeslige vrijedio pišljivih 10 miliona.
Ni Pjanic nije na 70mil.

Pa i sada ti Quaison, Niederlechner, Cordoba, Andersson vrte od 6 do 13 mil, a u vrhu su liste strijelaca Bundeslige. To su igraci koji nisu top klasa i koji su na toj cijeni.

Nemoj se sramotit vise, reci mi samo ko je to trenutno precijenjen od nasih reprezentativaca na tm?
Pjanić je na 65 miliona od zadnjeg update-a, prije toga je bio konstantno godinu dana na 70 miliona.

I ja ne znam da sam spomenuo da je neko od naših trenutnih igrača precijenjen, već da je smiješno porediti cijenu nekog tima sada i prije 7 godina.

Najbolji ti je primjer Ibiševića, koji je bio na 8-10m. Kramarić iz Hoffenheima je na 40m trenutno, Weghorst iz Wolfsburga na 27m, a otprilike imaju isti broj godina i sličnu statistiku kao i Ibišević u tom periodu. Valjda ti je jasno o čemu pričam.
1921

Wandelanoite
x 211
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 17 mar 2020, 13:41

Ne mozes ti porediti Ibisevica koji je imao tesku povredu i ciji najskuplji transfer je iznosio 4,5 mil sa Kramaricem i Weghorstom koji imaju EU papire.

Ibisevic je vrijednost imao 10, a otisao za 4,5 znaci da je duplo precijenjen bio u to vrijeme.

Pa zasto onda govoris da se ne moze porediti ako niko nije precijenjen? To su igraci koji vrijede par miliona i koji bi i tada vrijedili isto.

Jedan Besic sada vrijedi 3mil, a Susic je u to vrijeme bio 3,5mil. O cemu ti pricas onda? Baljezgas gluposti i suti.
MES QUE UN CLUB!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.