Ervin Zukanovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

amho
Postovi: 1214
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:24
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la amho » 05 okt 2012, 11:12

gringobih je napisao/la:
AÐ_Official je napisao/la:Upravu si. Realno Vranjes igra samo onu poziciju koja tebi odgovara. To sto Vranjes cijelu karijeru igra stopera i desnog beka...eh to je vec druga stvar. Po tvom David Luiz i Martin Skrtel su napadaci.
Sta to meni odgovara a da i tebi ne bude odgovaralo????
Vjerujem da bi volio da pobjedimo Grke kao i ja...I?

Kad je to Ogy igrao STOPERA?????
Pa i igraci nekad uzmu golmanske rukavice pa brane...Ali samo kad moraju, kad nema drugog izbora...
Ovo isto vazi i za Ogya...On je prirodni bek sve mimo tog je krpljenje...
Znaci opet zuka nema konkurencije ili?
krpljenje je standardni postupak u nasoj repci... nas strucni stab forsira totalni fudbal u kojem svaki igrac igra svaku poziciju osim golmanske.... ;) zukanovic u ove dvije utakmice mozda dobije zadnjih 10 minuta u zenici... susic sigurno nece mijenjat' pocetni sastav...

debi zukanovica u startnoj postavi preveliki je rizik i za selektora, a i za igraca... treba nam povoljan rezultat, a u odbrani imas debitanta i to protiv glavnog konkurenta u grupi... u slucaju da kiksa, gubi bodove...a igracu samopouzdanje ode u onu stvar... osim toga kako ce selektor opravdat' zukanovicev ponovni nastup, kad je debitirao kiksom, a ovamo ima vranjesa i pandzu koji nisu zakazali dosad..

Avatar
Sakuragi
Postovi: 885
Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:23
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Sakuragi » 05 okt 2012, 12:03

AÐ_Official je napisao/la:
gringobih je napisao/la:
AÐ_Official je napisao/la:Upravu si. Realno Vranjes igra samo onu poziciju koja tebi odgovara. To sto Vranjes cijelu karijeru igra stopera i desnog beka...eh to je vec druga stvar. Po tvom David Luiz i Martin Skrtel su napadaci.
Sta to meni odgovara a da i tebi ne bude odgovaralo????
Vjerujem da bi volio da pobjedimo Grke kao i ja...I?

Kad je to Ogy igrao STOPERA?????
Pa i igraci nekad uzmu golmanske rukavice pa brane...Ali samo kad moraju, kad nema drugog izbora...
Ovo isto vazi i za Ogya...On je prirodni bek sve mimo tog je krpljenje...
Znaci opet zuka nema konkurencije ili?
Meni ne odgovara zbog toga sto je Ognjen jednako dobar stoper kao Ervin. Sto bi mjenjao jednog igraca za drugog koji je istog kvaliteta? A isto tako necu se sa tobom sloziti da ako igrac igra vise pozicija da je to odmah krpljenje. Ne, to nije krpljenje, to je univerzalan igrac. Danas 90% fudbalera su univerzalni, igraju ili mogu igrati 2-3 pozicije jednako kvalitetno. A i ne bih bas rekao da je krpljenje kada igrac dobro igra na toj poziciji. Prije bih rekao da je to otkrice, jos jedan plus za nasu reprezentaciju. Gdje bi nam kraj bio da nam svi igraci mogu igrati po 2-3 pozicije na terenu.

Jos dok nisam zaboravio, logika ti je uzas. Ogi igra stopera u Krasnodaru, znaci nije mu to nepoznata pozicija. Ti bi ono hladnokrvno rekao "Ognjene dobro igras al' odyebi na klupu". Bi al' u qurcu. Lako je biti selektor i vodja preko foruma. Odi Ognjenu u lice i reci mu da krpi na stoperu i da ta pozicija nije za njega...slomio bi ti svaku kost u tijelu.
:mrgreen:

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la gringobih » 05 okt 2012, 15:48

AÐ_Official je napisao/la:Meni ne odgovara zbog toga sto je Ognjen jednako dobar stoper kao Ervin. Sto bi mjenjao jednog igraca za drugog koji je istog kvaliteta? A isto tako necu se sa tobom sloziti da ako igrac igra vise pozicija da je to odmah krpljenje. Ne, to nije krpljenje, to je univerzalan igrac. Danas 90% fudbalera su univerzalni, igraju ili mogu igrati 2-3 pozicije jednako kvalitetno. A i ne bih bas rekao da je krpljenje kada igrac dobro igra na toj poziciji. Prije bih rekao da je to otkrice, jos jedan plus za nasu reprezentaciju. Gdje bi nam kraj bio da nam svi igraci mogu igrati po 2-3 pozicije na terenu.

Jos dok nisam zaboravio, logika ti je uzas. Ogi igra stopera u Krasnodaru, znaci nije mu to nepoznata pozicija. Ti bi ono hladnokrvno rekao "Ognjene dobro igras al' odyebi na klupu". Bi al' u qurcu. Lako je biti selektor i vodja preko foruma. Odi Ognjenu u lice i reci mu da krpi na stoperu i da ta pozicija nije za njega...slomio bi ti svaku kost u tijelu.
Hajd se malo ukljuci pa da skontas zasto bi trebao Zukan na svoju poziciju a Vranjes na svoju...
Znaci li ti sta Salihovic?
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

AÐ_Official
Postovi: 721
Pridružen/a: 08 jul 2011, 00:35
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la AÐ_Official » 05 okt 2012, 17:58

gringobih je napisao/la:
AÐ_Official je napisao/la:Meni ne odgovara zbog toga sto je Ognjen jednako dobar stoper kao Ervin. Sto bi mjenjao jednog igraca za drugog koji je istog kvaliteta? A isto tako necu se sa tobom sloziti da ako igrac igra vise pozicija da je to odmah krpljenje. Ne, to nije krpljenje, to je univerzalan igrac. Danas 90% fudbalera su univerzalni, igraju ili mogu igrati 2-3 pozicije jednako kvalitetno. A i ne bih bas rekao da je krpljenje kada igrac dobro igra na toj poziciji. Prije bih rekao da je to otkrice, jos jedan plus za nasu reprezentaciju. Gdje bi nam kraj bio da nam svi igraci mogu igrati po 2-3 pozicije na terenu.

Jos dok nisam zaboravio, logika ti je uzas. Ogi igra stopera u Krasnodaru, znaci nije mu to nepoznata pozicija. Ti bi ono hladnokrvno rekao "Ognjene dobro igras al' odyebi na klupu". Bi al' u qurcu. Lako je biti selektor i vodja preko foruma. Odi Ognjenu u lice i reci mu da krpi na stoperu i da ta pozicija nije za njega...slomio bi ti svaku kost u tijelu.
Hajd se malo ukljuci pa da skontas zasto bi trebao Zukan na svoju poziciju a Vranjes na svoju...
Znaci li ti sta Salihovic?
Bravo ti! Upravu si! Poredis odbrambenog igraca sa veznim.

Ti si pravi strucnjak! Ni Zdenek Zeman ti nije do koljena.

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Pauk » 05 okt 2012, 19:01

Ako se stvarno dokaze na treningu sa repkom, neka Zuka bude starter protiv Grcke, jer niko to nece ocekivati a ni Grci nece imati pojma ko je taj lik, sto moze ici u nasu korist.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

AÐ_Official
Postovi: 721
Pridružen/a: 08 jul 2011, 00:35
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la AÐ_Official » 05 okt 2012, 19:08

Pauk je napisao/la:Ako se stvarno dokaze na treningu sa repkom, neka Zuka bude starter protiv Grcke, jer niko to nece ocekivati a ni Grci nece imati pojma ko je taj lik, sto moze ici u nasu korist.
Sta bi spalo u stvarno dokazivanje?

Pa majka mu stara, igramo protiv Grcke. Ne mogu da vjerujem da neko misli da Grci nisu vec obavili skauting oko svakog naseg igraca. Pa nisu Somalia jbt.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la harishp » 05 okt 2012, 19:12

Pauk je napisao/la:Ako se stvarno dokaze na treningu sa repkom, neka Zuka bude starter protiv Grcke, jer niko to nece ocekivati a ni Grci nece imati pojma ko je taj lik, sto moze ici u nasu korist.
Problem je sto mu i suigraci nece imati pojma ko je taj lik.Dok ga upoznaju ode Perava u kukruze. :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la gringobih » 05 okt 2012, 20:09

AÐ_Official je napisao/la:
gringobih je napisao/la:
AÐ_Official je napisao/la:Meni ne odgovara zbog toga sto je Ognjen jednako dobar stoper kao Ervin. Sto bi mjenjao jednog igraca za drugog koji je istog kvaliteta? A isto tako necu se sa tobom sloziti da ako igrac igra vise pozicija da je to odmah krpljenje. Ne, to nije krpljenje, to je univerzalan igrac. Danas 90% fudbalera su univerzalni, igraju ili mogu igrati 2-3 pozicije jednako kvalitetno. A i ne bih bas rekao da je krpljenje kada igrac dobro igra na toj poziciji. Prije bih rekao da je to otkrice, jos jedan plus za nasu reprezentaciju. Gdje bi nam kraj bio da nam svi igraci mogu igrati po 2-3 pozicije na terenu.

Jos dok nisam zaboravio, logika ti je uzas. Ogi igra stopera u Krasnodaru, znaci nije mu to nepoznata pozicija. Ti bi ono hladnokrvno rekao "Ognjene dobro igras al' odyebi na klupu". Bi al' u qurcu. Lako je biti selektor i vodja preko foruma. Odi Ognjenu u lice i reci mu da krpi na stoperu i da ta pozicija nije za njega...slomio bi ti svaku kost u tijelu.
Hajd se malo ukljuci pa da skontas zasto bi trebao Zukan na svoju poziciju a Vranjes na svoju...
Znaci li ti sta Salihovic?
Bravo ti! Upravu si! Poredis odbrambenog igraca sa veznim.

Ti si pravi strucnjak! Ni Zdenek Zeman ti nije do koljena.
????
O cemu ti ziv i zdrav nam bio????

Hajd jos jednom procitaj sa razumjevanjam... :roll:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

AÐ_Official
Postovi: 721
Pridružen/a: 08 jul 2011, 00:35
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la AÐ_Official » 05 okt 2012, 20:14

gringobih je napisao/la: ????
O cemu ti ziv i zdrav nam bio????

Hajd jos jednom procitaj sa razumjevanjam... :roll:
A koja je to Zukanova pozicija a koja je Ognjenova? Ako je Zukan limitiran na samo stopera ne znaci da ostatak fudbalera igraju samo jednu poziciju. kontas?

Al' ok, ja sam glup, to priznajem, jer se raspravljam sa tobom. Sa osobom koja ocigledno nema pojma o fudbalu.

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la gringobih » 05 okt 2012, 21:13

AÐ_Official je napisao/la:
gringobih je napisao/la: ????
O cemu ti ziv i zdrav nam bio????

Hajd jos jednom procitaj sa razumjevanjam... :roll:
A koja je to Zukanova pozicija a koja je Ognjenova? Ako je Zukan limitiran na samo stopera ne znaci da ostatak fudbalera igraju samo jednu poziciju. kontas?

Al' ok, ja sam glup, to priznajem, jer se raspravljam sa tobom. Sa osobom koja ocigledno nema pojma o fudbalu.
Uredu glup sam...
Samo nemoj voditi raspravu na licno prepucavanje...

Pokusavam ti objasniti ako Zukanovic i Vranjes budu igrali svoje pozicije, stoper-bek da Salihovic moze onda u sredinu gdje mu je i mjesto...Pogotovo ako Pjanic ne bude mogao igrati...Razumio?
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

AÐ_Official
Postovi: 721
Pridružen/a: 08 jul 2011, 00:35
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la AÐ_Official » 06 okt 2012, 02:06

gringobih je napisao/la:
Pokusavam ti objasniti ako Zukanovic i Vranjes budu igrali svoje pozicije, stoper-bek da Salihovic moze onda u sredinu gdje mu je i mjesto...Pogotovo ako Pjanic ne bude mogao igrati...Razumio?
Pa nemoze tako. Ti kazes da necemo krpiti. Ako je Vranjes desni bek i desni stoper onda kako to moze igrati lijevog beka?

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la gringobih » 06 okt 2012, 15:00

AÐ_Official je napisao/la:
gringobih je napisao/la:
Pokusavam ti objasniti ako Zukanovic i Vranjes budu igrali svoje pozicije, stoper-bek da Salihovic moze onda u sredinu gdje mu je i mjesto...Pogotovo ako Pjanic ne bude mogao igrati...Razumio?
Pa nemoze tako. Ti kazes da necemo krpiti. Ako je Vranjes desni bek i desni stoper onda kako to moze igrati lijevog beka?
Moze Mujdza na lijevu stranu jer u zadnje vrijeme u Klubu igra lijevog beka...I to mozda i bolje nego desnog... ;)
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Dylan Dog » 07 okt 2012, 02:09

Nakon 10 kola Kortrijk 4-ti na tabeli,drugo mjesto koje vodi u kvalifikacije za ligu prvaka im izmiče za samo 2 boda.
Ispred su jednog Genka,Genta,Standarda..


Kad god vidim igrača da ovako raspravlja sa sudijom,sjetim se Lulića,padne mi mrak na oči :evil:
slika
Jbte,ako je Zukanović visok 1.89,koliki je onda sudija :lol:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la zizu1991 » 07 okt 2012, 11:26

Dylan Dog je napisao/la: Jbte,ako je Zukanović visok 1.89,koliki je onda sudija :lol:
Ma dobro, malo je izmaknut od sudije, pa nemožemo stvarno stanje i omjer da vidimo, a i ja mislim da je sudija malo viši. :)
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

stampy
Postovi: 382
Pridružen/a: 21 jan 2009, 11:40

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la stampy » 10 okt 2012, 00:08

.
Zadnja izmjena: stampy, dana/u 20 feb 2017, 12:02, ukupno mijenjano 1 put.

soko
Postovi: 3771
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la soko » 10 okt 2012, 02:54

gringobih je napisao/la:
AÐ_Official je napisao/la:
gringobih je napisao/la:
Pokusavam ti objasniti ako Zukanovic i Vranjes budu igrali svoje pozicije, stoper-bek da Salihovic moze onda u sredinu gdje mu je i mjesto...Pogotovo ako Pjanic ne bude mogao igrati...Razumio?
Pa nemoze tako. Ti kazes da necemo krpiti. Ako je Vranjes desni bek i desni stoper onda kako to moze igrati lijevog beka?
Moze Mujdza na lijevu stranu jer u zadnje vrijeme u Klubu igra lijevog beka...I to mozda i bolje nego desnog... ;)
Menso prosla dva kola igrao kao lijevi bek. Prosle sedmice fino u timu kola BL. Znaci itekako moze..
Kao sto sam pisao, Zuka i Vranjes su trebali biti pozvani proti Meksa i Irske sad bi fino znali kako to stoji. Sad je mozda rizik al nesto ovako
Vranjes--Spahic--Zuka--Mujdza
Sejo u sredinu sa Zahom ali bi onda igrali sa jednim spicom, radi Stevanovic Miske Lulic sredine
Ima dosta opcija samo to je do Susica da ocjeni..

Avatar
bhsport
Postovi: 11288
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la bhsport » 10 okt 2012, 08:27

soko je napisao/la:
gringobih je napisao/la:
AÐ_Official je napisao/la:
Pa nemoze tako. Ti kazes da necemo krpiti. Ako je Vranjes desni bek i desni stoper onda kako to moze igrati lijevog beka?
Moze Mujdza na lijevu stranu jer u zadnje vrijeme u Klubu igra lijevog beka...I to mozda i bolje nego desnog... ;)
Menso prosla dva kola igrao kao lijevi bek. Prosle sedmice fino u timu kola BL. Znaci itekako moze..
Kao sto sam pisao, Zuka i Vranjes su trebali biti pozvani proti Meksa i Irske sad bi fino znali kako to stoji. Sad je mozda rizik al nesto ovako
Vranjes--Spahic--Zuka--Mujdza
Sejo u sredinu sa Zahom ali bi onda igrali sa jednim spicom, radi Stevanovic Miske Lulic sredine
Ima dosta opcija samo to je do Susica da ocjeni..
E moj sokole, valjalo je zvati 16 veznih igraca, a ne uigravati odbranu, to sto su ljudi ovdje govorili danima, mjesecima, sada dolazi na naplatu da u kljucnoj tekmi krpis odbranu koja je odigrala samo 1 tekmu u istom sastavu.
Sta je bilo ne moze se promijeniti, ne sumnjam da ce Ogi poginuti na terenu za dobar rezultat.
Nasoj odbrani ce biti tesko, Grci su godinama zajedno jaki ko beton, posebno u prekidima gdje mi nemamo stopera koji moze skociti i razbiti pola Grckog napada.
Zbog toga ce vezni red morati uraditi veliki posao ukoliko zelimo sacuvati nas gol.
Sa druge strane, Zukenbauerova je tema, nadam se da ce se uklopiti u repku i dobiti makar poluvrijeme kontra Litvanije da vidimo sta i koliko Ervin moze, pa da na proljece budemo jos jaci u odbrani, jer ukoliko ne daj Boze Spaha povrijedi ili bude imao parne zute u tekmi protiv npr Slovacke, odose jezova ledja.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
ramiral
Postovi: 6437
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la ramiral » 11 okt 2012, 10:11

Možda Pape skuha pa da bude Menso lijevo a Vranješ desno... ;)
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
bhsport
Postovi: 11288
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la bhsport » 12 okt 2012, 08:29

Na osnovu ovakve izjave može se pretpostaviti postavka koja će biti napadačka, sa Stevanovićem ili možda čak Pjanićem, dok bi uz Emira Spahića na stopersku poziciju mogao novajlija Ervin Zukanović, za kojeg je Sušić rekao da može igrati i stopera i lijevog beka i veznjaka.

Evo i potvrde od strane selektora onoga sto par ljudi ovdje mjesecima prica. Bravo Pape, ne treba ti dugo da skontas neke stvari. ;)
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Batko » 12 okt 2012, 08:36

Ne bi volio da stavi Zuku, jer ako Zuka kojim slucajem kiksa, Pape ce biti kriv, jer mjesecima brujimo da se Zuka morao oprobati u USA i protiv Irske a najkasnije u Walesu.

Sada nije vrijeme za ubacivanje novih igraca...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.