Ervin Zukanovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Cartman » 02 okt 2012, 00:15

Vranjes na klupi, Sunjic nesiguran, Pandza povrijedjen, vrlo moguce da Zukanovic zaigra vec u Atini. Mali rizik, ali vazno je to sto je Spahic do njega i ne bi trebalo bit previse problema. A nije ni Zukanovic neki neiskusni mladic, ima vec 25 godina.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la ahmic » 02 okt 2012, 12:39

Ako mogu reci svoje misljenje ,onda cu kazati da bih ga prije stavio u prvih 11 nego Vranjesa ili Sunjica...
Pandza da je tu , onda smo nekako mirniji ,obzirom da znamo da Boris nije zakazao ,ne mogu reci nikad ali bar se ne sjecam :-)

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Adi_Zepce » 02 okt 2012, 14:09

Zbog crvenog kartona,kojeg je dobio protiv Standarda Zuka kaznjen sa utakmicom neigranja i sa stotinu eura :lol:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la grgr » 02 okt 2012, 16:05

Adi_Zepce je napisao/la:Zbog crvenog kartona,kojeg je dobio protiv Standarda Zuka kaznjen sa utakmicom neigranja i sa stotinu eura :lol:
Steta jedino sto nece moc opet ispunit kvotu da odigra sve tekme ove sezone :D kao prosle nadam se da ce bit u prvih 11 jedva cekam da ga vidim u dresu :D

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Rios » 02 okt 2012, 16:46

ahmic je napisao/la:Ako mogu reci svoje misljenje ,onda cu kazati da bih ga prije stavio u prvih 11 nego Vranjesa ili Sunjica...
Pandza da je tu , onda smo nekako mirniji ,obzirom da znamo da Boris nije zakazao ,ne mogu reci nikad ali bar se ne sjecam :-)
Potpis..Inace misljenja sam da su Pandza i Zuka bare-bare..Tako da bi po meni trojac Spahic-Pandza kad se oporavi i Zuka trebali nositi te stoperske pozicije..Svakao i Kolasinac kad zavrsi papire ;)
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Papastathopoulos » 02 okt 2012, 19:23

cuj 100 € kazne !? :lol: pa ni ja se ne bi bunio da me sa toliko kazne, a ne jednog fudbalera :lol: e svasta :lol:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
bhsport
Postovi: 11290
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la bhsport » 02 okt 2012, 19:36

harishp je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
harishp je napisao/la:Bekovsku poziciju zaboravite.Mravac nasuprot njega lici k'o lahm na toj poziciji. :mrgreen:
Stoper protiv repki sa brzanerima isto kriticno.
A veznog def.nije igrao jos od Zelje.
Nista kad bude kakav slobodnjak a Seje ne bude u igri onda ga ubaciti a potom izbaciti :mrgreen:
Okivat ces ti Zukenbauera u zvijezde ko sto i Asmira okivas sada, samo vremena da prodje. ;)
Da nece biti k'o sa Stilicem.
Begsona vadi sto Hasaga mora kukac nositi,inace bi mu opet baterije bile u kvaru.
Nemoj tako Beg je klasa kakve nema na Balkanu a i sire, Keno ga sa kukcem ili bez, moze samo zagrijavati.
Predomislit ces se ti i u vezi Zukenbauera, vidjet ces. ;)
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la harishp » 02 okt 2012, 19:58

Takav smo mi narod dok je Keno bio zdrav i sasvim korektno branio sve u redu,sad se neko i posere po njemu.
Golmani u premier ligi su vazda bili rak rane i najtanje karike u lancu,sa par izuzetaka.
Zuka je kako neko rece da pravi konkurenciju ostalim stoperima i smeta Spahicu :mrgreen: .Kad bude ispadanja( a bit ce ih sigurno) makar da nas ne kosta kvalifikacija.Mi i Spahica spalimo nakon greskica,a kamoli ove same od sebe klimave.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
bhsport
Postovi: 11290
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la bhsport » 02 okt 2012, 21:01

Proslo Kenino vrijeme, nekad je Henryju fato penale u ruke, jbg dolaze mladji i bolji. Posro se on nama protiv Francuza kolektivno, al nejse.
Zukenbauer moze samo da spasi kvale, imam neku pozitivnu suhvu vezanu za njega. Uz Spahu ce defanzivno ojacati.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
redarmy0
Postovi: 252
Pridružen/a: 07 sep 2012, 23:35
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la redarmy0 » 03 okt 2012, 04:44

Momak je samo 25 godina, ima on dovoljno prostora da postane jos puno bolji. Podsjetimo da je Spaha igrao za Shinnik i Torpedo Moscow u te godine.. bio je i relegiran u 2006. Zukenbauer je jedan od najboljih stopera lige, moze ti on komotno igrati u neki klub lige petice.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la zizu1991 » 05 okt 2012, 00:39

Ukinuše mu i suspenziju od jedne utakmice, još samo da mu kažu ne moraš davati onih 100 eura, puno je na današnjem vaktu. :mrgreen:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la harishp » 05 okt 2012, 01:02

zizu1991 je napisao/la:Ukinuše mu i suspenziju od jedne utakmice, još samo da mu kažu ne moraš davati onih 100 eura, puno je na današnjem vaktu. :mrgreen:
Ode mu ipak mjesecna plata.Makar mu topli obrok nisu zakinuli.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la skyisthelimit » 05 okt 2012, 02:26

Gurniti ga u prvih 11 odmah protiv grka, jer realno pored Spahe je nas trenutno najstandardniji stoper. A samo takvi mogu igrati u reprezentaciji. Mislim da bi to i za selektora i za navijace bilo najbolje. Ukoliko slucajno dodje do nekog kiksa niko nije kriv.
15.10 - 15.06 ...

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Adi_Zepce » 05 okt 2012, 02:27

zizu1991 je napisao/la:Ukinuše mu i suspenziju od jedne utakmice, još samo da mu kažu ne moraš davati onih 100 eura, puno je na današnjem vaktu. :mrgreen:
Ako mu ne ukinu ovu kaznu od 100 eura nece moci pocastiti sugirace iz reprezentacije.Trebali bi Belgijanci i na to da vode racuna :lol:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la gringobih » 05 okt 2012, 02:55

Kakav je da je, realno nema konkurencije ni do koljena u repci...Osim ako opet ne bude formacija 8 veznih plus ostali...
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

AÐ_Official
Postovi: 721
Pridružen/a: 08 jul 2011, 00:35
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la AÐ_Official » 05 okt 2012, 09:41

gringobih je napisao/la:Kakav je da je, realno nema konkurencije ni do koljena u repci...Osim ako opet ne bude formacija 8 veznih plus ostali...
Realno valjas gluposti. Jer realno nemas dokaza da je bolji od, recimo, Vranjesa. Realno on, Ervin Zukanovic, igra u Belgiji koja je realno slabija liga od Ruske. Realno to mozes tvrditi samo u slucaju da predje u jaci ili jednako jak klub kao sto je FC Krasnodar. Znaci, realno, valjas gluposti.

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la gringobih » 05 okt 2012, 10:42

AÐ_Official je napisao/la:
gringobih je napisao/la:Kakav je da je, realno nema konkurencije ni do koljena u repci...Osim ako opet ne bude formacija 8 veznih plus ostali...
Realno valjas gluposti. Jer realno nemas dokaza da je bolji od, recimo, Vranjesa. Realno on, Ervin Zukanovic, igra u Belgiji koja je realno slabija liga od Ruske. Realno to mozes tvrditi samo u slucaju da predje u jaci ili jednako jak klub kao sto je FC Krasnodar. Znaci, realno, valjas gluposti.
Znaci realno zaboravljas da realno Vranjes igra beka ne stopera...I tu se vraca prica o 8 veznih realno....
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

AÐ_Official
Postovi: 721
Pridružen/a: 08 jul 2011, 00:35
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la AÐ_Official » 05 okt 2012, 10:45

gringobih je napisao/la:
AÐ_Official je napisao/la:
gringobih je napisao/la:Kakav je da je, realno nema konkurencije ni do koljena u repci...Osim ako opet ne bude formacija 8 veznih plus ostali...
Realno valjas gluposti. Jer realno nemas dokaza da je bolji od, recimo, Vranjesa. Realno on, Ervin Zukanovic, igra u Belgiji koja je realno slabija liga od Ruske. Realno to mozes tvrditi samo u slucaju da predje u jaci ili jednako jak klub kao sto je FC Krasnodar. Znaci, realno, valjas gluposti.
Znaci realno zaboravljas da realno Vranjes igra beka ne stopera...I tu se vraca prica o 8 veznih realno....
Upravu si. Realno Vranjes igra samo onu poziciju koja tebi odgovara. To sto Vranjes cijelu karijeru igra stopera i desnog beka...eh to je vec druga stvar. Po tvom David Luiz i Martin Skrtel su napadaci.

Nego reci mi, koju to poziciju Branislav Ivanovic igra? Igra dobro stopera igra dobro desnog beka. Je li to zbog toga sto mu je trener glup, teleci pogled?

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la gringobih » 05 okt 2012, 10:51

AÐ_Official je napisao/la:Upravu si. Realno Vranjes igra samo onu poziciju koja tebi odgovara. To sto Vranjes cijelu karijeru igra stopera i desnog beka...eh to je vec druga stvar. Po tvom David Luiz i Martin Skrtel su napadaci.
Sta to meni odgovara a da i tebi ne bude odgovaralo????
Vjerujem da bi volio da pobjedimo Grke kao i ja...I?

Kad je to Ogy igrao STOPERA?????
Pa i igraci nekad uzmu golmanske rukavice pa brane...Ali samo kad moraju, kad nema drugog izbora...
Ovo isto vazi i za Ogya...On je prirodni bek sve mimo tog je krpljenje...
Znaci opet zuka nema konkurencije ili?
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

AÐ_Official
Postovi: 721
Pridružen/a: 08 jul 2011, 00:35
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la AÐ_Official » 05 okt 2012, 11:02

gringobih je napisao/la:
AÐ_Official je napisao/la:Upravu si. Realno Vranjes igra samo onu poziciju koja tebi odgovara. To sto Vranjes cijelu karijeru igra stopera i desnog beka...eh to je vec druga stvar. Po tvom David Luiz i Martin Skrtel su napadaci.
Sta to meni odgovara a da i tebi ne bude odgovaralo????
Vjerujem da bi volio da pobjedimo Grke kao i ja...I?

Kad je to Ogy igrao STOPERA?????
Pa i igraci nekad uzmu golmanske rukavice pa brane...Ali samo kad moraju, kad nema drugog izbora...
Ovo isto vazi i za Ogya...On je prirodni bek sve mimo tog je krpljenje...
Znaci opet zuka nema konkurencije ili?
Meni ne odgovara zbog toga sto je Ognjen jednako dobar stoper kao Ervin. Sto bi mjenjao jednog igraca za drugog koji je istog kvaliteta? A isto tako necu se sa tobom sloziti da ako igrac igra vise pozicija da je to odmah krpljenje. Ne, to nije krpljenje, to je univerzalan igrac. Danas 90% fudbalera su univerzalni, igraju ili mogu igrati 2-3 pozicije jednako kvalitetno. A i ne bih bas rekao da je krpljenje kada igrac dobro igra na toj poziciji. Prije bih rekao da je to otkrice, jos jedan plus za nasu reprezentaciju. Gdje bi nam kraj bio da nam svi igraci mogu igrati po 2-3 pozicije na terenu.

Jos dok nisam zaboravio, logika ti je uzas. Ogi igra stopera u Krasnodaru, znaci nije mu to nepoznata pozicija. Ti bi ono hladnokrvno rekao "Ognjene dobro igras al' odyebi na klupu". Bi al' u qurcu. Lako je biti selektor i vodja preko foruma. Odi Ognjenu u lice i reci mu da krpi na stoperu i da ta pozicija nije za njega...slomio bi ti svaku kost u tijelu.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: hurem, Sveti i 52 gosta.