Ervin Zukanovic

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,insider

Wandelanoite
x 198
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Wandelanoite » 01 feb 2020, 00:26

kontrasviju je napisao/la:
01 feb 2020, 00:21
Wandelanoite je napisao/la:
01 feb 2020, 00:16
01 feb 2020, 00:10

Za baraž bi izabrao golmana koji je jedan od najzaslužnijih zašto smo uopšte tu, i koji je uz Schmeichela primio najmanje golova u Ligi Nacija, takmičenja preko kojeg smo izborili baraž.

Golmana koji u periodu Decembar - Mart neće provesti minute na terenu, i kojem se ova kratka epizoda u Qarabagu ne računa, jer to nije pošten klub (to si sad rekao) - naravno da ne bi stavio na gol.
Tu se slazem da je najzasluzniji sto smo u barazu, a ne na Euru ipak valja se naprimati golova kao Armenija, Luksemburg, Albanija, Kipar i jos deset amaterskih zemalja.

U Ligi Nacija ja da sam branio sad bi bili u barazu, a ako mislis da smo postigli neki rezultat za njega se zahvali sudijama koje su nam poklonile pobjedu u Belfastu, pa bod u Becu.
Činjenice su činjenice. Golman sa najmanje primljenih golova u Ligi Nacija, naš najbolje ocijenjeni igrač u kvalama za EURO. A ti pjeni po forumu i dalje :bih:
Cuj ga cinjenice su cinjenice :facepalm:

Cinjenica je da Sehic u kvalifikacijama prima 2,12 golova po mecu, iako smo u drugom sesiru i od protivnika smo imali samo Italiju koja se moze nazvati kvalitetnom.

Cinjenica je da Sehic nije branio ni za jedan solidan tim u Evropi i niko ga nikad nije pokusao dovesti od kvalitetnijih ekipa. Cinjenica je da imas golmana koji je clan Milana, a u karijeri ima 252 utakmice u Engleskoj, golmana s kojim si dozivio najvece uspjehe od nastanka drzave i golmana koji te je odveo u Brazil.

E to su cinjenice, isto sto su i cinjenice da su nas sudije pogurale u LN i da je bio VAR mi bi vjerovatno i ispali u C diviziju.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

Salih1984
x 122
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 01 feb 2020, 00:29

I sad je sehic kriv za te sve golove jel?
To sto je imao Kovacevica i slicne u odbrani,dok je Begovic imao Spahica to se ne pika?
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Wandelanoite
x 198
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 01 feb 2020, 00:30

Salih1984 je napisao/la:
01 feb 2020, 00:26
"U Ligi Nacija ja da sam branio sad bi bili u barazu, a ako mislis da smo postigli neki rezultat za njega se zahvali sudijama koje su nam poklonile pobjedu u Belfastu, pa bod u Becu"

Boze sacuvaj kakav lik :rol: :rol:
Protiv S.Irske u gostima 8 suteva u okvir 1 primljen gol,al nista kao yebes to :rol:
Evo jos jednog :damn: :damn: :damn:

Da smo ja ili ti stajali na golu reprezentacije u LN, BiH bi igrala baraz tako da Sehic nema nikakve zasluge za to, ako mi ne vjerujes promuckaj malo glavom i pogledaj da mi polufinale baraza igramo sa S. Irskom koja je bila zadnja u nasoj grupi.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

kontrasviju
x 13
Kontakt:

Post Postao/la kontrasviju » 01 feb 2020, 00:31

Te činjenice gdje je ko branio prije 5 godina i kakve je uspjehe nekada redao su trenutno nebitne i apsolutno nebitne u pogledu baraža koji se igra za dva mjeseca.

Još jednom da ponovim: Uz Schmeichela, golman sa najmanjim brojem primljenih golova u LN i naš najbolje ocijenjeni igrač u kvalifikacijama, 6. najbolje ocijenjeni golman kvalifikacija. Uživaj :bih:
1921
6x - Premijer Liga BiH, 6x - Kup BiH, 3x - Superkup BiH, 1x - Prvenstvo Jugoslavije, 1x - Prvenstvo NRBiH

Wandelanoite
x 198
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 01 feb 2020, 00:33

01 feb 2020, 00:31
Te činjenice gdje je ko branio prije 5 godina i kakve nam je ko uspjehe donio su trenutno nebitne i apsolutno nebitne u pogledu baraža koji se igra za dva mjeseca.

Još jednom da ponovim: Uz Schmeichela, golman sa najmanjim brojem primljenih golova u LN i naš najbolje ocijenjeni igrač u kvalifikacijama, 6. najbolje ocijenjeni golman kvalifikacija. Uživaj :bih:
Naravno da su nebitne. Begovic mora braniti, ako se misli otici na Euro, stavljanje amaterskog golmana iz druge Turske lige je osudjena propast.

2,12 golova po utakmici, najgori golman u historiji BiH.

Sto mi ne odgovoris na pitanja?
MES QUE UN CLUB!

Vucevich
x 197
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 01 feb 2020, 00:33

Sramota je za jednu "respektabilnu" evropsku reprezentaciju da je PRVI golman iz turske CVAJTE, a ostalo prepucavanje je nepotrebno
Potencijalni reprezentativci - Bećir Omeragić, Dennis Hadžikadunić, Adrian Grbić, Ivan Ljubić, Ante Budimir, Anel Ahmedhodžić, Husein Balić, Dario Marešić, Marko Raguž

Litex Lovech 7-0 FK Kmežljeheničar

Wandelanoite
x 198
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 01 feb 2020, 00:39

Salih1984 je napisao/la:
01 feb 2020, 00:29
To sto je imao Kovacevica i slicne u odbrani,dok je Begovic imao Spahica to se ne pika?
Begovic je isto tako imao skart u odbrani. CS protiv Portugala, protiv Ronalda, sa Zahirovicem na beku i Jahicem na stoperu. Jos je tu bilo skarta kao sto je Pandza recimo. Vranjes koji je bio zelen sjetimo se u Grckoj kako je ispadao pa opet CS na vrucem gostovanju. Smijesni Vrsajevic. Anel Hadzic na stoperu u Velsu pa i tu CS, pa protiv Belgije isto tako na stoperu. Bio je tu i Dumic. Tako da prebacivanje krivice na odbranu ti pada u vodu nazalost.
MES QUE UN CLUB!

Wandelanoite
x 198
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 01 feb 2020, 00:42

Vucevich je napisao/la:
01 feb 2020, 00:33
Sramota je za jednu "respektabilnu" evropsku reprezentaciju da je PRVI golman iz turske CVAJTE, a ostalo prepucavanje je nepotrebno
Naravno da je nepotrebno uopste spominjati Sehica kao ozbiljnog golmana. Treba odgovoriti Sarajlijicama i dotuci ih ovako cinjenicama da se razbjeze i pri tome ne daju odgovore na kristalno jasna pitanja.
MES QUE UN CLUB!

kontrasviju
x 13
Kontakt:

Post Postao/la kontrasviju » 01 feb 2020, 00:45

Te činjenice gdje je ko branio prije 5 godina i kakve nam je ko uspjehe donio su trenutno nebitne i apsolutno nebitne u pogledu baraža koji se igra za dva mjeseca.

Naravno da su nebitne. Begovic mora braniti, ako se misli otici na Euro, stavljanje amaterskog golmana iz druge Turske lige je osudjena propast.

Zašto imaš potrebu za konstantnim izmišljanjem podataka? O kakvih 2,12 golova po utakmici pričaš uopšte?

Šehić: 26 primljenih golova u 27 utakmica.

Begović: 69 primljenih golova u 62 utakmice, uz dosta bolju odbranu.

Ko prima više po utakmici?
Zadnja izmjena: kontrasviju, dana/u 01 feb 2020, 00:56, ukupno mijenjano 2 puta.
1921
6x - Premijer Liga BiH, 6x - Kup BiH, 3x - Superkup BiH, 1x - Prvenstvo Jugoslavije, 1x - Prvenstvo NRBiH

Salih1984
x 122
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 01 feb 2020, 00:45

01 feb 2020, 00:39
Salih1984 je napisao/la:
Begovic je isto tako imao skart u odbrani. CS protiv Portugala, protiv Ronalda, sa Zahirovicem na beku i Jahicem na stoperu. Jos je tu bilo skarta kao sto je Pandza recimo. Vranjes koji je bio zelen sjetimo se u Grckoj kako je ispadao pa opet CS na vrucem gostovanju. Smijesni Vrsajevic. Anel Hadzic na stoperu u Velsu pa i tu CS, pa protiv Belgije isto tako na stoperu. Bio je tu i Dumic. Tako da prebacivanje krivice na odbranu ti pada u vodu nazalost.
Zukanovic i sunjic na zalasku karijere,kvrzic,kovacevic,nastic
Sa ovima je sehic igrao,dokaz da je Begovic svakako imao bolju odbranu
I svjestan si valjda i sam toga da Begovic do baraza nece odigrati 2 citave utakmice(osim ako se Donarumma ne povredi),tako da su u ovom momentu Sehic i Begovic u 5 deka ;)
Begovic ima bolju karijeru,ali ga je konstantno sjedenje na klupi dosta unazadilo
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Wandelanoite
x 198
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 01 feb 2020, 00:58

01 feb 2020, 00:45

Šehić: 26 primljenih golova u 27 utakmica.

Begović: 67 primljenih golova u 62 utakmice, uz dosta bolju odbranu.

Ko prima više po utakmici?
27 utakmica, od cega 5 po poluvrijeme, od top ekipa branio protiv Italije 2x i Spanije prijateljsku.

Begovic na 62 utakmice troduplo vecem uzorku primio 67 golova, a branio protiv Belgije 4x, Spanije, Argentine 2x, Brazila, Portugala 4x, Francuske i dosta solidnih i mogu slobodno reci jakih ekipa ko sto Vels, Grcka, Svedska, Nigerija, Meksiko, Obala Slonovace, Gana, Slovacka, Alzir, Irska.

Kakav si ti glupak i odgovori mi na pitanje samo se ukopavas sve dublje i dublje.
MES QUE UN CLUB!

Wandelanoite
x 198
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 01 feb 2020, 01:00

Salih1984 je napisao/la:
01 feb 2020, 00:45
01 feb 2020, 00:39
Salih1984 je napisao/la:
Zukanovic i sunjic na zalasku karijere,kvrzic,kovacevic,nastic
Sa ovima je sehic igrao,dokaz da je Begovic svakako imao bolju odbranu
I svjestan si valjda i sam toga da Begovic do baraza nece odigrati 2 citave utakmice(osim ako se Donarumma ne povredi),tako da su u ovom momentu Sehic i Begovic u 5 deka ;)
Begovic ima bolju karijeru,ali ga je konstantno sjedenje na klupi dosta unazadilo
Po cemu je imao bolju odbranu? Na lijevom beku krpili sa Lulicem i Salihovicem, Sa Spahicem uvijek igrao neki skrat ili veteran Papac, desno poslije Mujdze sve sami odron. Ista odbrana kao i sada nijanse su u pitanju.

Begovic i Sehic nikada nece biti u 5 deka, jer da su 5 deka Sehic bi pronasao bolji klub, sta vise doveo bi ga Milan ili Qarabag, a ne bi Begovica dovodili jos im Sehic izadje dosta jeftiniji.
MES QUE UN CLUB!

kontrasviju
x 13
Kontakt:

Post Postao/la kontrasviju » 01 feb 2020, 01:04

Na koje tačno pitanje?

Branio je i Šehić protiv Italije 2x, Grčke 3x, Austrije 2x, Španije, Meksika, Japana, Senegala, Danske, Turske, Južne Koreje, Slovačke, Poljske. Zašto izostavljaš te reprezentacije a ubrajaš slične ili iste Begoviću?

Odgovori ti meni.

Ko prima više golova u prosjeku po utakmici? Ko je imao dosta bolju odbranu u periodu dok je branio? Zašto konstantno izmišljaš i skrivaš podatke?
1921

Wandelanoite
x 198
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 01 feb 2020, 01:15

01 feb 2020, 01:04
Na koje tačno pitanje?

Branio je i Šehić protiv Italije 2x, Grčke 3x, Austrije 2x, Španije, Meksika, Japana, Senegala, Danske, Turske, Južne Koreje, Slovačke, Poljske. Zašto izostavljaš te reprezentacije a ubrajaš slične ili iste Begoviću?

Odgovori ti meni.

Ko prima više golova u prosjeku po utakmici? Ko je imao dosta bolju odbranu u periodu dok je branio? Zašto konstantno izmišljaš podatke?
Kakav si ti cirkusant :facepalm:

Sehic branio u prijateljskim utakmica i on vadi neku statistiku :urnebes:

Kvalifikacije - NAJLAKSA GRUPA IKAD:
8 utakmica - 17 golova.

Begovic:
Kvalifikacje EURO 2016 - Belgija i Vels (polufinalista Eura):
8 utakmica - 12 golova.

Odbrana identicno losa kao i ova sada kod Sehica da ne vadim dalju statistiku Bega u kvalama za Svjetsko jer dovoljno je samo spomenuti Brazil.

Zasto nijedan evropski klub nije uzeo Sehica koji je relativno jeftin golman? Zasto ljudi u Milanu i Qarabagu nisu angazovali Sehica umjesto Begovica, ako je Ibrisim kvalitet kakvim ga predstavljate? Bjezis od odgovora.
MES QUE UN CLUB!

kontrasviju
x 13
Kontakt:

Post Postao/la kontrasviju » 01 feb 2020, 01:26

01 feb 2020, 01:15
01 feb 2020, 01:04
Na koje tačno pitanje?

Odgovori ti meni.

Ko prima više golova u prosjeku po utakmici? Ko je imao dosta bolju odbranu u periodu dok je branio? Zašto konstantno izmišljaš podatke?
Kakav si ti cirkusant :facepalm:

Sehic branio u prijateljskim utakmica i on vadi neku statistiku :urnebes:

Kvalifikacije - NAJLAKSA GRUPA IKAD:
8 utakmica - 17 golova.

Begovic:
Kvalifikacje EURO 2016 - Belgija i Vels (polufinalista Eura):
8 utakmica - 12 golova.

Odbrana identicno losa kao i ova sada kod Sehica da ne vadim dalju statistiku Bega u kvalama za Svjetsko jer dovoljno je samo spomenuti Brazil.

Zasto nijedan evropski klub nije uzeo Sehica koji je relativno jeftin golman? Zasto ljudi u Milanu i Qarabagu nisu angazovali Sehica umjesto Begovica, ako je Ibrisim kvalitet kakvim ga predstavljate? Bjezis od odgovora.
A ko predstavlja Šehića kao vanserijskog golmana koji treba da igra u ligi petice? Ja to nisam rekao. Prođi kroz raspravu još jednom.

Rasprava je po 100 put krenula oko toga ko treba da brani u baražu. Treba da brani golman koji nas je doveo do tog baraža kroz takmičenje u kojem je bio golman sa najmanjim brojem primljenih golova, golman koji je naš najbolje ocijenjeni igrač u prethodnim kvalifikacijama, a ne golman koji će presjediti na klupi period od gotovo pola godine pred taj baraž. Ko god od njih dvojice bude branio, to neće biti presudni faktor, svakako.

A onda si ti u nedostatku argumenata počeo pričati o nečemu što se dešavalo prije 5 godina, odnosno ko je kad branio i gdje, a pri tome izmišljajući pola podataka. :bih:
1921

Sheyi
x 42
Kontakt:

Post Postao/la Sheyi » 01 feb 2020, 01:32

Pa i pored 17 primljenih golova u ovim kvalifikacijama ja bih Sehicu dao prolaznu ocjenu, jer znamo kakva nam je odbrana bila, po meni nikad losija odbrana nase reprezentacije, iako je konkurencija velika.
A to zasto nisu uzeli Sehica, a ne Begovica je nemoguce za odgovoriti da bi ti bio zadovoljan, kao da si pitao zasto je bijeli zid bijele boje. :mrgreen:
Ali ja bih malo detaljisao oko toga, Begovic je kao ime u svijetu fudbala poznato svima, i kao neko ko je igrao u najatraktivnijoj ligi i dobrim klubovima ce uvijek biti u prednosti od nekog golmana iz turske lige, ali i iz ostalih. Hajmo reci da npr. u Brazilu mozda imas 5 golmana koji su bolji i isplativiji za Milan od Begovica, zasto nisu odatle doveli.

A i za samog Begovica je transfer u Milan dobra stvar iz jedne druge perpsektive, a to je da ce on iz Milana naci klub iz Premier lige ili neke druge od Liga petice taman da odigra samo jednu minutu, a dok u isto vrijeme Sehic moze da u cijeloj sezoni ne primi gol opet ga nece niko uzeti.
Backspace United

Wandelanoite
x 198
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 01 feb 2020, 01:33

01 feb 2020, 01:26

A ko predstavlja Šehića kao vanserijskog golmana koji treba da igra u ligi petice? Ja to nisam rekao. Prođi kroz raspravu još jednom.

Rasprava je po 100 put krenula oko toga ko treba da brani u baražu. Treba da brani golman koji nas je doveo do tog baraža kroz takmičenje u kojem je bio golman sa najmanjim brojem primljenih golova, golman koji je naš najbolje ocijenjeni igrač u prethodnim kvalifikacijama, a ne golman koji će presjediti na klupi period od gotovo pola godine pred taj baraž. Ko god od njih dvojice bude branio, to neće biti presudni faktor, svakako.

A onda si ti u nedostatku argumenata počeo pričati o nečemu što se dešavalo prije 5 godina, odnosno ko je kad branio i gdje, a pri tome izmišljajući pola podataka. :bih:
Ja ne pricam o tome da Barcelona ili Real dovedu Sehica, nego bilo koji klub iz Lige 5, eto naveo sam ti primjer Milana i Qarabaga koji si izbjegao.

Opet ponavljam Sehic nas nije doveo do baraza kroz Ligu Nacija jer bi taj baraz gledano na LN igrali i da sam ja tu branio. Moze se reci da nas je doveo do baraza samo tako sto nas je yebo u kvalama i primio 17 golova u 8 utakmica. Ko ga je ocijenio kao naseg najboljeg igraca?

Svi moji argumenti su tacni i potkrepljenji cinjenicama, navedi ijednu laz mozes samo laprdati kao u ovom postu sto laprdas.

Dosta je golmana koji su rezerve u klubu, a brane ili su branile za svoje reprezentacije i to mnogo bolje od BiH.
Begovic nema konkurenciju i on mora braniti, druga je stvar da mi imamo nekog golmana koji brani negdje u Ligama Petice pa da se prica ta prica da Begovic nije standardan.
MES QUE UN CLUB!

kontrasviju
x 13
Kontakt:

Post Postao/la kontrasviju » 01 feb 2020, 01:35

01 feb 2020, 01:33
01 feb 2020, 01:26

Ja ne pricam o tome da Barcelona ili Real dovedu Sehica, nego bilo koji klub iz Lige 5, eto naveo sam ti primjer Milana i Qarabaga koji si izbjegao.

Opet ponavljam Sehic nas nije doveo do baraza kroz Ligu Nacija jer bi taj baraz gledano na LN igrali i da sam ja tu branio. Moze se reci da nas je doveo do baraza samo tako sto nas je yebo u kvalama i primio 17 golova u 8 utakmica. Ko ga je ocijenio kao naseg najboljeg igraca?

Svi moji argumenti su tacni i potkrepljenji cinjenicama, navedi ijednu laz mozes samo laprdati kao u ovom postu sto laprdas.

Dosta je golmana koji su rezerve u klubu, a brane ili su branile za svoje reprezentacije i to mnogo bolje od BiH.
Begovic nema konkurenciju i on mora braniti, druga je stvar da mi imamo nekog golmana koji brani negdje u Ligama Petice pa da se prica ta prica da Begovic nije standardan.
UEFA. Ipak mislim da je njihovo mišljenje relevantnije od tvog ili se i u UEFU uvukao neki sarajevski lobi? :hmmmmm:
1921

Wandelanoite
x 198
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 01 feb 2020, 01:37

Sheyi je napisao/la:
01 feb 2020, 01:32
Pa i pored 17 primljenih golova u ovim kvalifikacijama ja bih Sehicu dao prolaznu ocjenu, jer znamo kakva nam je odbrana bila, po meni nikad losija odbrana nase reprezentacije, iako je konkurencija velika.
A to zasto nisu uzeli Sehica, a ne Begovica je nemoguce za odgovoriti da bi ti bio zadovoljan, kao da si pitao zasto je bijeli zid bijele boje. :mrgreen:
Ali ja bih malo detaljisao oko toga, Begovic je kao ime u svijetu fudbala poznato svima, i kao neko ko je igrao u najatraktivnijoj ligi i dobrim klubovima ce uvijek biti u prednosti od nekog golmana iz turske lige, ali i iz ostalih. Hajmo reci da npr. u Brazilu mozda imas 5 golmana koji su bolji i isplativiji za Milan od Begovica, zasto nisu odatle doveli.

A i za samog Begovica je transfer u Milan dobra stvar iz jedne druge perpsektive, a to je da ce on iz Milana naci klub iz Premier lige ili neke druge od Liga petice taman da odigra samo jednu minutu, a dok u isto vrijeme Sehic moze da u cijeloj sezoni ne primi gol opet ga nece niko uzeti.
To je prica za malu djecu, Sehic nije nepoznat dobio je prostor u reprezentaciji gdje su ga svi vidjeli, pogotovo Italijani su ga upratili jer je branio protiv Italije u dva navrata, tako da ta prica da je on u Turskoj ne pije vode. Kvalitet uvijek ispliva i uvijek se prepozna. Sehic je nekvalitet i nije prepoznat pa ni od turskih top timova da ne pricam za top evropske lige.

Najlosija odbrana jos jedna velika laz, pogotovo ako imamo cinjenicu da smo bili u najlaksoj grupi pa i ta slaba odbrana je imala lakse zadatke u vidu protivnickih igraca koji su losiji nego sto su inace bili.
MES QUE UN CLUB!

Wandelanoite
x 198
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 01 feb 2020, 01:39

01 feb 2020, 01:35

UEFA. Ipak mislim da je njihovo mišljenje relevantnije od tvog ili se i u UEFU uvukao neki sarajevski lobi? :hmmmmm:
Gdje ga je to ocijenila ja to ne mogu nigdje naci?
MES QUE UN CLUB!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: babino i 70 gostiju.