Sead Kolašinac

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Interista
Postovi: 2758
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Interista » 19 mar 2014, 00:49

[youtube][/youtube]
Seo u razgovoru :D

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la calcio » 19 mar 2014, 00:49

Ti sto pisu protiv Sea nisu ni svjesni kakvi su beskicmenjaci. Bilo je takvih i kada smo igrali protiv Portugala koji su navijali za transvestita. :lol:


Recite mu u lice nesto ako smijete :)
slika

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la SamoZeljo » 19 mar 2014, 00:51

Kod nas SVAKO voli pametovati. Znaci ako je Jese, onda ce praviti frku i pljuvati neduznog momka koji je jos pored toga i reprezentativac BiH.
Da ga je pljunuo neko ko je moj prijatelj na Fejsu, ukinut bi bio sa liste prijatelja, svejedno ko je.

Ne moze mi biti drazi nego Seo, svejedno da li je Messi ili Jese ili neki totalni anonimus.

Jeseu brz oporavak a Seo samo tako. Nisi ti kriv sto je on lose procjenio situaciju i pokusao da se ogradi.

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la fedeltafrotta » 19 mar 2014, 00:51

da jese jede sudzuku ne bi se povrijedio
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la BeyKopites » 19 mar 2014, 00:54

fedeltafrotta je napisao/la:da jese jede sudzuku ne bi se povrijedio
:lol:
Il' bi barem povreda bila 1-2 mjeseca.
Mora se čovjek i nasmijati ovakvim doskočicama, al' fakat je ružno izgledalo.Seo ga odnio u duelu, jbg, duel ko duel nije se moglo ni pretpostaviti da će takva povreda biti.

Sve najbolje Jeseu...
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
soccerfan
Postovi: 8702
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la soccerfan » 19 mar 2014, 01:01

Neki su se ocito zasitili pljuvanja po Dzeki i Spahi pa i ovdje svratili da "odrade posao". Tezak je vas zivot. 8-)
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la BigBigBang » 19 mar 2014, 01:08

I sta sad mi treba ovde da pljujemo Kolasinca jer je tamo neko cvrkutalo na livadi pokraj Bernabeua reklo da je Kolasinac kriv sto se nekakav Jese ozlijedio na 6 mjeseci?
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Format » 19 mar 2014, 01:15

Seo udri onog Robena ja ga ocima ne mogu :D

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3998
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Juventinisimo » 19 mar 2014, 01:15

Svako ko je igrao ili igra fudbal ZNA da se onako sa ispruzenom nogom NE MOZE niti ce ikada moci graditi lopta...ondje da je naletio bilo koji igrac povrijedio bi Jesea...nemas stabilnost ,nemas snagu,ko god da naleti u trku "raznijece" te....takvih startova svakodnevno ima koliko hoces..

Zao mi je Jesea ali Seo nije kriv ni najmanje...
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Sheyi
Postovi: 12147
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Sheyi » 19 mar 2014, 01:26

KOLASINAC je napisao/la:momak je legenda koji ce postati najbolji lijevi bek u historiju reprezentacije bosne i hercegovine objesite me ako se to ne dogodi
Majstor, 28 Marta davne 2013-e

Avatar
ZutiMrav
Postovi: 718
Pridružen/a: 13 jan 2014, 04:18
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la ZutiMrav » 19 mar 2014, 01:32

Juventinisimo je napisao/la:Svako ko je igrao ili igra fudbal ZNA da se onako sa ispruzenom nogom NE MOZE niti ce ikada moci graditi lopta...ondje da je naletio bilo koji igrac povrijedio bi Jesea...nemas stabilnost ,nemas snagu,ko god da naleti u trku "raznijece" te....takvih startova svakodnevno ima koliko hoces..

Zao mi je Jesea ali Seo nije kriv ni najmanje...
Kakva teorija..
Znaci takvih startova imamo svakidan i bruku povr. igraca ni manje ni vise..

6mj. :oops:
Prvi amidza bubi ga Tino Sven

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la NoName » 19 mar 2014, 01:33

Čuuuuuuuuuuuvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjj idddddddddddeeeeeeeeeeeeeeeeee Seeeeeeeeeeeeeooooooooooooooooooooooooooooooooooo

slika
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Interista
Postovi: 2758
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Interista » 19 mar 2014, 01:35

Hadzialagic !! :D

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la anonymousHD » 19 mar 2014, 01:40

Sheyi je napisao/la:
KOLASINAC je napisao/la:momak je legenda koji ce postati najbolji lijevi bek u historiju reprezentacije bosne i hercegovine objesite me ako se to ne dogodi
Majstor, 28 Marta davne 2013-e
A preko njega primili najmanje 4 gola u ovom dvomeču, a moglo je biti i više. Bale ga izvozo, noćne more ima od njega.

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la drummer » 19 mar 2014, 01:43

anonymousHD je napisao/la:
Sheyi je napisao/la:
KOLASINAC je napisao/la:momak je legenda koji ce postati najbolji lijevi bek u historiju reprezentacije bosne i hercegovine objesite me ako se to ne dogodi
Majstor, 28 Marta davne 2013-e
A preko njega primili najmanje 4 gola u ovom dvomeču, a moglo je biti i više. Bale ga izvozo, noćne more ima od njega.
Oooo sidje anceloti,kako je bilo na bernabeu,kako je mali jese?

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la NoName » 19 mar 2014, 01:43

anonymousHD je napisao/la:
Sheyi je napisao/la:
KOLASINAC je napisao/la:momak je legenda koji ce postati najbolji lijevi bek u historiju reprezentacije bosne i hercegovine objesite me ako se to ne dogodi
Majstor, 28 Marta davne 2013-e
A preko njega primili najmanje 4 gola u ovom dvomeču, a moglo je biti i više. Bale ga izvozo, noćne more ima od njega.
Najmanje 14, nisi dobro pratio. Još kad dodamo i Bayern...

Momak ima 20 godina, tek stiče pravo seniorsko iskustvo. Naravno da će griješiti, naravno da će to igrači vrhunske klase koristiti, ali Seo radi na sebi i radi na ispravljanju grešaka. Dakle, iako mu je glava povelika, izgleda da nije prazna. Shvata gdje griješi i to ispravlja i stoga i jeste veliki potencijal.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 3998
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Juventinisimo » 19 mar 2014, 01:45

ZutiMrav je napisao/la:
Juventinisimo je napisao/la:Svako ko je igrao ili igra fudbal ZNA da se onako sa ispruzenom nogom NE MOZE niti ce ikada moci graditi lopta...ondje da je naletio bilo koji igrac povrijedio bi Jesea...nemas stabilnost ,nemas snagu,ko god da naleti u trku "raznijece" te....takvih startova svakodnevno ima koliko hoces..

Zao mi je Jesea ali Seo nije kriv ni najmanje...
Kakva teorija..
Znaci takvih startova imamo svakidan i bruku povr. igraca ni manje ni vise..

6mj. :oops:
Nisi me razumio..rekao sam takvih startova(ne povreda) ima koliko hoces...znaci "sudar" igraca..tijelo u tijelo..odgledaj jednu utakmicu pa prebroj koliko ih bude..budi siguran nece biti mali broj..
Ima milion gorih startova od ovakvih pa se nista ne desi...ovo je samo bila(na zalost) nesreca..
Slijedeci puta kad izadjes igrati fudbala..i nadjes se u slicnoj situaciji..probaj da se na takav nacin zagradis pa ces osjetiti...uostalom mozes i bez toga...u svojoj sobi..namjesti se kako je i Jose(bez stabilnosti) i neka te neko samo malo udari..pa ces vidjeti o cemu ti pricam..pa onda samo"zamisli" da te neko tako "poklopi" u trku..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
ZutiMrav
Postovi: 718
Pridružen/a: 13 jan 2014, 04:18
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la ZutiMrav » 19 mar 2014, 01:50

Juventinisimo je napisao/la:
ZutiMrav je napisao/la:
Juventinisimo je napisao/la:Svako ko je igrao ili igra fudbal ZNA da se onako sa ispruzenom nogom NE MOZE niti ce ikada moci graditi lopta...ondje da je naletio bilo koji igrac povrijedio bi Jesea...nemas stabilnost ,nemas snagu,ko god da naleti u trku "raznijece" te....takvih startova svakodnevno ima koliko hoces..

Zao mi je Jesea ali Seo nije kriv ni najmanje...
Kakva teorija..
Znaci takvih startova imamo svakidan i bruku povr. igraca ni manje ni vise..

6mj. :oops:
Nisi me razumio..rekao sam takvih startova(ne povreda) ima koliko hoces...znaci "sudar" igraca..tijelo u tijelo..odgledaj jednu utakmicu pa prebroj koliko ih bude..budi siguran nece biti mali broj..
Ima milion gorih startova od ovakvih pa se nista ne desi...ovo je samo bila(na zalost) nesreca..
Slijedeci puta kad izadjes igrati fudbala..i nadjes se u slicnoj situaciji..probaj da se na takav nacin zagradis pa ces osjetiti...uostalom mozes i bez toga...u svojoj sobi..namjesti se kako je i Jose(bez stabilnosti) i neka te neko samo malo udari..pa ces vidjeti o cemu ti pricam..pa onda samo"zamisli" da te neko tako "poklopi" u trku..
Druze nije ovo sudar igraca.
Ovo je udar igraca sa ledja popeo se na njega.. ovaj se zagradio normalno ali drugi je naletio kao sivonja ne bitno sto je nas rep. ovo ce ga negdje kostati ili nasu rep. ako bude ovako startao. Da je protiv Egipta ono kad je ko sivonja uletio napravio penal bilo bi.. :oops: neka...
Prvi amidza bubi ga Tino Sven

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8677
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la anonymousHD » 19 mar 2014, 02:00

drummer je napisao/la:Oooo sidje anceloti,kako je bilo na bernabeu,kako je mali jese?
Ne treba se nikada radovati tuđoj nesreći, jer se može vratiti, duplo gore. Seo starto, desi se, šta sad raditi, ali ovako govoriti tenk ovo ono, ne ide to brate moj. Pepe da je ovako nekog udario, da ga je izbacio sa terena u zatvor bi ga strpali. Samo govorim... ;)

@NoName, naravno, upravu si.

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la drummer » 19 mar 2014, 02:08

anonymousHD je napisao/la:
drummer je napisao/la:Oooo sidje anceloti,kako je bilo na bernabeu,kako je mali jese?
Ne treba se nikada radovati tuđoj nesreći, jer se može vratiti, duplo gore. Seo starto, desi se, šta sad raditi, ali ovako govoriti tenk ovo ono, ne ide to brate moj. Pepe da je ovako nekog udario, da ga je izbacio sa terena u zatvor bi ga strpali. Samo govorim... ;)

@NoName, naravno, upravu si.
Realno,nije nista bilo,obican faul koji cak nije sankcionisan ni zutim kartonom.Namjere nigdje nema da se povrijedi igrac,stavise najbezbolniji prekrsaj je guranje tijelom.Nesretan splet okolnosti,na zalost desava se,fudbal je takva igra.Seo nije kriv ni sekunde.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.