Sead Kolašinac

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la mire96 » 15 nov 2018, 00:52

Wandelanoite je napisao/la:Sutrašnji fijasko protiv Austrijanaca ce nadam se biti dovoljan da ova ubleha odstupi s klupe reprezentacije i prestanemo gledati nižerazredne igrače Sehica, Civica, Sarica u reprezentaciji.
Ok. Koga planiras dovesti kao zamjenu? Evo pobise se sve trenerska krema evropskog fudbala da vodi BiH za kikiriki platu. Doci ce Amar Osim i onda ce opet ljudi kukati kako nas vodi neznalica. Doci ce mozda Vinko Marinovic pa ce mu opet hebavati mater kao sto su radili poslije Portugala.
Ili evo konkretnije pitanje, sta ako opet dobijemo Austriju? Hocemo li otjerati frajera koji ima 4/4 pobjede? Biti tuzni jer je pobijedio? Evo ne znam, nisam pametan, neka mi neko konkretno kaze sta bi htjeli da se desi (ali da bude realno) ako se po njihovim zeljama rjesimo 'menadzerskog'.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Wandelanoite » 15 nov 2018, 01:13

mire96 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Sutrašnji fijasko protiv Austrijanaca ce nadam se biti dovoljan da ova ubleha odstupi s klupe reprezentacije i prestanemo gledati nižerazredne igrače Sehica, Civica, Sarica u reprezentaciji.
Ok. Koga planiras dovesti kao zamjenu? Evo pobise se sve trenerska krema evropskog fudbala da vodi BiH za kikiriki platu. Doci ce Amar Osim i onda ce opet ljudi kukati kako nas vodi neznalica. Doci ce mozda Vinko Marinovic pa ce mu opet hebavati mater kao sto su radili poslije Portugala.
Ili evo konkretnije pitanje, sta ako opet dobijemo Austriju? Hocemo li otjerati frajera koji ima 4/4 pobjede? Biti tuzni jer je pobijedio? Evo ne znam, nisam pametan, neka mi neko konkretno kaze sta bi htjeli da se desi (ali da bude realno) ako se po njihovim zeljama rjesimo 'menadzerskog'.
Dovesti trenera koji je normalan il' koji se bar cini normalnim isto kao sto se činio i Prosinečki. Ukoliko pobijedi svaka mu cast i nek nastavu po svome, ali ja smatram da ovo sto radi nije normalno i da je ovo čisto guranje pojedinaca. Dosadašnja igra je smiješna i ko to ne vidi on nema pojma o fudbalu, ne moze ti jedan veznjak imati 15 pasova od cega 14 unazad i ti tvrdiš da je on dobro odigrao, ne mozes tvrditi za jednog Civica da je dobar, a momak totalni amater pa pogledaj utakmicu u Belfastu gdje se vidi da je momak totalno zalutao u A selekciju i ima jos x stvari koje Prosinečki grijesi. Jedina sreca je sto cini mi se ni Foda nije neki stručnjak, ali sutra ako eliminise Pjanica dobio je utakmicu, a naši stručnjaci ce opet po Miretu i pričati kako su Saric i Besic trčali, uklizavali, odigrali dobro, a ustvari nisu odigrali 3 pasa i povezali redove. Nek je sa srećom Robertu, ali ovo sto radi nije ispravno i sutra nek mu je Bog na pomoci onako kako je bio i u prethodnim utakmicama.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Monolog » 15 nov 2018, 01:49

Povrijeđen, nedovoljno spreman, bez utakmica u nogama, ali Robert je MORAO pričati s njim. Morao. Ovo nije prvi put da je Žuti glavni akter u igri gluhih telefona i to je nešto što jednostavno ne smije raditi. Zašto je problem nazvati igrača i popričati s njim? Vidjeti je li sve u redu? Taman i da nije oporavljen, treba popričati o tome kako teče njegov oporavak, pa na kraju krajeva - kako je. Prosinečkog drže dobri rezultati; mnogo bolji negoli je to igra naše reprezentacije. Onog trenutka kad izgubi jednu utakmicu, svi ovi problemi izaći će (s pravom) na površinu. A tad će bit' kasno za rješavanje istih.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la ASD » 15 nov 2018, 11:16

Wandelanoite je napisao/la:
mire96 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Sutrašnji fijasko protiv Austrijanaca ce nadam se biti dovoljan da ova ubleha odstupi s klupe reprezentacije i prestanemo gledati nižerazredne igrače Sehica, Civica, Sarica u reprezentaciji.
Ok. Koga planiras dovesti kao zamjenu? Evo pobise se sve trenerska krema evropskog fudbala da vodi BiH za kikiriki platu. Doci ce Amar Osim i onda ce opet ljudi kukati kako nas vodi neznalica. Doci ce mozda Vinko Marinovic pa ce mu opet hebavati mater kao sto su radili poslije Portugala.
Ili evo konkretnije pitanje, sta ako opet dobijemo Austriju? Hocemo li otjerati frajera koji ima 4/4 pobjede? Biti tuzni jer je pobijedio? Evo ne znam, nisam pametan, neka mi neko konkretno kaze sta bi htjeli da se desi (ali da bude realno) ako se po njihovim zeljama rjesimo 'menadzerskog'.
Dovesti trenera koji je normalan il' koji se bar cini normalnim isto kao sto se činio i Prosinečki. Ukoliko pobijedi svaka mu cast i nek nastavu po svome, ali ja smatram da ovo sto radi nije normalno i da je ovo čisto guranje pojedinaca. Dosadašnja igra je smiješna i ko to ne vidi on nema pojma o fudbalu, ne moze ti jedan veznjak imati 15 pasova od cega 14 unazad i ti tvrdiš da je on dobro odigrao, ne mozes tvrditi za jednog Civica da je dobar, a momak totalni amater pa pogledaj utakmicu u Belfastu gdje se vidi da je momak totalno zalutao u A selekciju i ima jos x stvari koje Prosinečki grijesi. Jedina sreca je sto cini mi se ni Foda nije neki stručnjak, ali sutra ako eliminise Pjanica dobio je utakmicu, a naši stručnjaci ce opet po Miretu i pričati kako su Saric i Besic trčali, uklizavali, odigrali dobro, a ustvari nisu odigrali 3 pasa i povezali redove. Nek je sa srećom Robertu, ali ovo sto radi nije ispravno i sutra nek mu je Bog na pomoci onako kako je bio i u prethodnim utakmicama.
Hvatas se Civiceve jedne utakmice, kojoj mentalno nije bio dorastao, jer je tek bio usao u Reprezentaciju.
Kasnije je na nivou, i u repki i u klubu.

Saricev je primarni posao je da jede teren, to je primarni posao svih igraca osim Dzeke i Pjanica.

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Adnan89 » 15 nov 2018, 11:42

Nije fudbal individualni sport nego timski. Ima igraca na klupi koji su mozda bolji od neki koji igraju kad uporedis statistike ali treba gledati balans i pocetni 11 koji kao jedna ekipa su bolji. za Civica jos nemam neko misljenje ali je mlad I treba biti strpljiv I ako je imao los debi pa jedan Evra I Vidic nisu bili nista u prvoj utakmici za Man Utd.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Unofficialpage » 15 nov 2018, 11:55

hurem je napisao/la:Uzmimo u obzir da je to istina. - pa sta!
Bas mi zao sto nije pricao s njim i sto ga nije pozvao.
Ne znam kako cu gledati sutrasnju utakmicu bez Kolasinca. Kao da smo bez Pjanica ili Dzeke ostali.

Konstatovali smo da Robi ne voli telefone, njegova stvar. Sto se prije naviknemo na to tim bolje. Nije ni Susic volio.
Bitno je da Lulic, Begovic i Seo's menadzer se oglase cim prije citirajuci kvazinovinare...

Robi kada je prije 10 dana poslao pozive igracima Kolasinac unazad 2 mjeseca nije znao sta je zeleni teren. Ovo minuta sto je odigrao u posljednja 3 meca u zadnjih 10'dana je cisto zahvaljujuci odsustvu Monreala, inace ni minute ne bi dobio jer nije na nekom nivou (nazalost), uz to fizicki nije 100% spreman.
Jel' ga mogao zvati ipak? - Jeste.
Jel tragedija sto ga nije pozvao ako uzmemo sve u obzir? - Nije.

Malo postovanja prema Prosineckom koji ima damu, a to su mnogi trazili:" Sta velis, igras u Arsenalu a ti u Bournemouthu? -da, i sta sad...?"

Takodjer, malo postovanja prema Civicu ne bi bilo na odmet! Takodjer prema Visci.
Nije problem dok pobjeđuje i niko neće govoriti ništa ali kad dođe serija loših rezultata sve će ovo izaći na površinu i bit će veliki problem a moglo je da bude bez ovog. Seo nije prvi igrač koji govori da Robi nije pričao s njim dok Robi govori da jest. To jest problem i toga se selektor mora riješiti. Robert ima sreću pa Seo, Begović i Hajrović neće da prave problem a vjerovatno je to najviše zahvaljujući rezultatima.

Krakoročno ovo nije problem, dugoročno itekako jest.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Drape » 15 nov 2018, 11:58

Ako je igrač prepustio svom menadžeru da kaže neke stvari umjesto da je rekao u vlastito ime, ne znači da on neće da pravi probleme kako kažete.

Har3rajvoss
Postovi: 127
Pridružen/a: 06 nov 2018, 18:37
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Har3rajvoss » 15 nov 2018, 22:37

Wandelanoite je napisao/la:Sutrašnji fijasko protiv Austrijanaca ce nadam se biti dovoljan da ova ubleha odstupi s klupe reprezentacije i prestanemo gledati nižerazredne igrače Sehica, Civica, Sarica u reprezentaciji.
Gasi aparate, gasi sve. Odjavi se s foruma i nemoj vise nikad uci na isti.

Sehic bez primljenog gola u grupnoj fazi :tokralju:
Civic popisao kako tebe tako i ostale hejtere
Saric vcrs nas najbolji veznjak i ispravljao odlicno greske parmaka Besica.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Drape » 15 nov 2018, 23:03

Ako se ne uozbilji mogao bi on zajedno sa Begom pratiti Europsko prvenstvo uz Bahin prenos

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la JackTheStripper » 15 nov 2018, 23:05

Nisi zaboravljen momciluko!
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Adnan89 » 15 nov 2018, 23:08

Har3rajvoss je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Sutrašnji fijasko protiv Austrijanaca ce nadam se biti dovoljan da ova ubleha odstupi s klupe reprezentacije i prestanemo gledati nižerazredne igrače Sehica, Civica, Sarica u reprezentaciji.
Gasi aparate, gasi sve. Odjavi se s foruma i nemoj vise nikad uci na isti.

Sehic bez primljenog gola u grupnoj fazi :tokralju:
Civic popisao kako tebe tako i ostale hejtere
Saric vcrs nas najbolji veznjak i ispravljao odlicno greske parmaka Besica.
Primio je u prvoj utakmici ali svakako za ovaj still igre ja Sam za Sehu.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 15 nov 2018, 23:09

Ako ne'š ne moraš ljudino! :)
Naša reprezentacija je pokazala da može i bez Seada.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la dubrovnik » 15 nov 2018, 23:46

Sead je nas senator i nadam se da je dovoljno mudar da ne upada u pi.darije sa Robijem.

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la mire96 » 16 nov 2018, 16:27

https://sportsport.ba/fudbal/kolasinac- ... 2rSo7pJKqw

Ja sam cuo da je na drugom storyu opsovao Robiju mater menadzersku, ali da je brzo izbrisao prije nego je neko uspio uslikati... /s :kafa:

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la HankMoody » 25 nov 2018, 13:52

Starta za Arsenal na gostovanju Bournemouthu. Begović je na golu.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la JavierBosnia » 25 nov 2018, 13:54

Ocekujem novog Kolasinca u reprezentaciji za nadati se vise defanzivno odgovoran da bude i zdrav koliko je to moguce
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
guillermo
Postovi: 2304
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la guillermo » 25 nov 2018, 15:02

Asistencija pravo na volej igracu Bormouth. za autogol :D

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Raonffa » 25 nov 2018, 15:05

guillermo je napisao/la:Asistencija pravo na volej igracu Bormouth. za autogol :D
Begović još ne vjeruje :lol:

Jedan od boljih autogolova što sam vidio :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la QUARTERBACK » 25 nov 2018, 15:27

seo u ovoj formaciji 352 vise krilo nego bek visi pred golom :lol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Raonffa » 25 nov 2018, 15:54

Evo i druge asistencije, školska akcija Arsenala :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada i 19 gostiju.