Sead Kolašinac

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 13 jul 2020, 18:37

Budimo zahvalni što imamo Seada, s kim je imao to on igrati na strani?

Ne može bek preuzimati nikakve odgovornosti ako ima ispred sebe krilne amatere.

Od Seada se očekuje da ide naprijed, i da dobro odrađuje defanzivu? Previše se traži, kao što se previše taži od Pjanića, i ostala dva vezna igrača.

Svi mi znamo šta je problem, ali ignorišemo. Kao prvo, nemamo ni jednog tehničkog štopera koji može iznijeti loptu do polovine.

Nemamo ni jednog krilnog igrača koji može nešto uraditi sa loptom. I nemamo ni jednog beka, osim Seada koji igra na pristojnom nivou.

Da ne pričam o tome kako ni jednog kreativnog igrača još od Misketa nemamo...
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la hurem » 13 jul 2020, 18:59

DrFilgud je napisao/la:
13 jul 2020, 18:24
Po našim navijačkim kriterijima, Salihamidžić, Pjanić, Lulić, Begović, Kolašinac nisu nikad ni trebali igrati za reprezentaciju, dok su Duljević, Hodžić, Šehić, Sarić...primjer nemjerljivog doprinosa i zalaganja.
Mi se ložimo na poluamatere koji "ginu" na terenu, a pljujemo svjetske igrače koji traže sistem, koncepciju igre.
Nema potrebe za ovakvim djetinjastim postovima...nikad nista slično nisam rekao. (razumjet cu da je meni upuceno jer si tipkao poslije mene).
Ako je iko branio Lulica onda sam to ja.
Ako je iko branio Pjanica onda sam to ja.
Salihamidzica se nije imalo kad braniti jer tada nismo ni imali foruma fakticki.
Za Begovica sam uvijek govorio da je klasa za Sehica isto kao sto je Dzeko klasa za Hodzica, Ibisevica ili nekog treceg.
...
Jedino gdje sam osporavao hvalospjeve jeste u vezi s Kolasincem i to opravdano.
Nekada se neke stvari ne mogu opravdati ma koliko mi to zeljeli.
..
Previše generalizujete ti, vuchevic i slicni.
Kad se pise o pojedincima vi razumijevate stvari u globalu i tovarite na druge ono sto nije pri njima.
...
Neko kaze da je Rahmanovic zasluzeno dobio poziv a vi odmah: Eto nek igra PLBiH cijela, ne treba nam dijaspora...bla bla. Bili bismo 4.sesir i sl.
Neko kaze da Seo ipak nije na nivou na kojem bi morao biti...vi odmah počnete: eto ne valja nam Pjanić, Lulic, Begovic a valjaju Cimirot, Visca, Šehić.
Neko kaze...itd. Da ne nabrajam.
...
Previse GENERALIZUJETE stvari.
...
@Duljevinho, naravno da se kod 0:0 ili negativnog rezultata, kada ne ide kroz sredinu ili Dzeko ne moze sam, ocekuje nesto i od Kolasinca...ti si bek Arsenala, dosao si do protivnickog 16-erca...probaj nekad jedan na jedan, probaj makar centrirati pa ako nista izborit ces korner i slicno...a ne vracaj stalno loptu nazad...pokazuj nesto rukama da lopta ide na drugu stranu sto dalje od tebe (to u Arsenalu stalno radi).
Spali smo na to da moramo sacekati svaku trecu utakmicu da on protrci i nesto ubaci u 16. Nije on ni defanzivno med i mlijeko.
Kolašinac u reprezentaciji MORA vise davati i to je cinjenica. Mora preuzeti vecu odgovornost kad nas ne ide...on je najpozvaniji odmah nakon Pjanica i Dzeke.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Vucevich » 13 jul 2020, 19:04

hurem je napisao/la:
13 jul 2020, 18:59
Jedino gdje sam osporavao hvalospjeve jeste u vezi s Kolasincem i to opravdano.
Nekada se neke stvari ne mogu opravdati ma koliko mi to zeljeli.
..
Previše generalizujete ti, vuchevic i slicni.
Kad se pise o pojedincima vi razumijevate stvari u globalu i tovarite na druge ono sto nije pri njima.
...
Neko kaze da je Rahmanovic zasluzeno dobio poziv a vi odmah: Eto nek igra PLBiH cijela, ne treba nam dijaspora...bla bla. Bili bismo 4.sesir i sl.
Neko kaze da Seo ipak nije na nivou na kojem bi morao biti...vi odmah počnete: eto ne valja nam Pjanić, Lulic, Begovic a valjaju Cimirot, Visca, Šehić.
Neko kaze...itd. Da ne nabrajam.
...
Previse GENERALIZUJETE stvari.
...
Gdje sam ovo napisao? :facepalm:

Jedino sam rekao da je bolji od Ćivića što jeste, a isto tako razočara već duže vrijeme u klubu. Nemoj izmišljati! :puke:

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la hurem » 13 jul 2020, 19:05

Ma ne mislim bukvalno na Kolasinca...nego opcenito.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 15 jul 2020, 21:05

klupiran

slika
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Zra
Postovi: 333
Pridružen/a: 08 maj 2016, 14:42
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Zra » 15 jul 2020, 21:40

Luiz kriv 100% sto je klupiran

:kafa:

harixs
Postovi: 1683
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la harixs » 16 jul 2020, 03:55

Zaebo je Sejo dobro sa ovom zadnjom utakmicom. Taman ga je bilo krenulo i dobro se bio snaso na novoj poziciji, cak je i pohvale poceo dobijat ali ebe ga sto nije igrac sa kreditom. Svaka manja greska od sad mu je klupa...

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la hurem » 16 jul 2020, 09:53

Ne vjerujem da ima veze s tim.
Pretpostavljam da je vise plod taktike. Seo je prespor za ovu Liverpulovu trojku naprijed.
Vec sledecu ce u startnih 11.
Da je nesto iskoristio priliku, pa i nije...ali nije ni kriminalan kao sto je to znao bivati Mustafi na drugoj strani. Najbitnije da igra.
Sreca mu pa nema starca Monreala. :D
Kolasinac ce tesko negdje napraviti transfer osim da prihvati smanjenje plate u tom novom klubu...nisam bas najsigurniji.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Osim13 » 16 jul 2020, 09:55

Ma dobro i rotira Arteta nenormalno, ne vjerujem ja da je zbog Tottenhama završio na klupi.

Puno je i utakmica u kratkom periodu, ima i toga sigurno.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Unknown2 » 16 jul 2020, 12:27

Lijevi bočni igrač Arsenala i naše reprezentacije Sead Kolašinac jedna je od Barceloninih opcija u predstojećem prijelaznom roku, pišu engleski i španski mediji.

- Barcelona na skraćenoj listi želja za ljetni prijelazni rok ima zvijezdu Arsenala Seada Kolašinca. Aktuelni prvak Španije želi pojačati konkurenciju Žordiju Albi na lijevoj strani, piše „Mundo Deportivo“ te ističe da Katalonci razmatraju poslati ponudu od 22 miliona eura.

:kafa:

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la hurem » 16 jul 2020, 12:37

Fantasticna sredina bi to za njega bila ako bi dobio priliku za igru...to sam i prvi put spominjao kad se povezivao s Barcom.
U Barceloni i nema plaho obaveza u odbrani tako da bi s te strane bilo dobro a ako bi ga saigraci igdje izbacivali iza ledja odbrane onda je to u Barceloni.
Malo nerealno za ocekivati ali ne i nemoguce...s Barcom u zadnje vrijeme je sve moguce. :)
Taman da nam neko isprofilise Seada napokon.
...
Uzet ce Barca Alabu ili nekoga sličnog.
...

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la CashMan » 16 jul 2020, 12:37

Hladno Havaz objavi vijest od prije godinu dana :D :D :D
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 16 jul 2020, 12:38

Kakvo sranje od vijesti, niko od stranih ovu vijest nije prenio.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la hurem » 16 jul 2020, 12:45

Nema veze..nek pisu...nek malo probude mastu.
Vise vjerujem u ovakve "vijesti" nego u one o Dzeki.
Za ovo vremena u Romi je promijenio vec 50 klubova a i dalje je i Romi...iako je bilo istine u vezi s Celzijem i Interom.
Nek malo i dr.reprezentativci dobiju prostora. :)
Zadnja izmjena: hurem, dana/u 16 jul 2020, 12:47, ukupno mijenjano 1 put.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la 90minut » 16 jul 2020, 12:46

haha

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4213
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Ghuraba » 16 jul 2020, 13:01

Kako ce biti odlicna sredina?! Tamo su haman svi igraci tehnicki gotovo perfektni, a od njega se lopta odbija kao od zid. Za obaveze u odbrani i izbacivanje iza ledja se slazem, ali on nema onih elementarnih karakteristika koje su neophodne da bi bio igrac Barcelone.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Osim13 » 16 jul 2020, 13:13

Zukanovic je napisao/la:
16 jul 2020, 12:27
Lijevi bočni igrač Arsenala i naše reprezentacije Sead Kolašinac jedna je od Barceloninih opcija u predstojećem prijelaznom roku, pišu engleski i španski mediji.

- Barcelona na skraćenoj listi želja za ljetni prijelazni rok ima zvijezdu Arsenala Seada Kolašinca. Aktuelni prvak Španije želi pojačati konkurenciju Žordiju Albi na lijevoj strani, piše „Mundo Deportivo“ te ističe da Katalonci razmatraju poslati ponudu od 22 miliona eura.

:kafa:
:rol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

harixs
Postovi: 1683
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la harixs » 16 jul 2020, 16:59

hurem je napisao/la:
16 jul 2020, 09:53
Ne vjerujem da ima veze s tim.
Pretpostavljam da je vise plod taktike. Seo je prespor za ovu Liverpulovu trojku naprijed.
Vec sledecu ce u startnih 11.
Da je nesto iskoristio priliku, pa i nije...ali nije ni kriminalan kao sto je to znao bivati Mustafi na drugoj strani. Najbitnije da igra.
Sreca mu pa nema starca Monreala. :D
Kolasinac ce tesko negdje napraviti transfer osim da prihvati smanjenje plate u tom novom klubu...nisam bas najsigurniji.
Dobar je bio u toj formaciji, izvlacio se naprijed presjecao napade, pa su ga cak predlagali kao standardnog na toj poziciji. Dalo se procitat kod svih engleskih novina..

Trener ga bas i ne preferira u drugim formacijama, ni njega kao ni Mustafu. Tu su jer nema ko drugi. Sansa je bila da berem u takvoj formaciji bude standardan. On je prokockao tu sansu i sad ce se nackat da uveze 3-4 utakmice pored Tiernija I Sake...

Zra
Postovi: 333
Pridružen/a: 08 maj 2016, 14:42
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Zra » 16 jul 2020, 18:21

Zukanovic je napisao/la:
16 jul 2020, 12:27
Lijevi bočni igrač Arsenala i naše reprezentacije Sead Kolašinac jedna je od Barceloninih opcija u predstojećem prijelaznom roku, pišu engleski i španski mediji.

- Barcelona na skraćenoj listi želja za ljetni prijelazni rok ima zvijezdu Arsenala Seada Kolašinca. Aktuelni prvak Španije želi pojačati konkurenciju Žordiju Albi na lijevoj strani, piše „Mundo Deportivo“ te ističe da Katalonci razmatraju poslati ponudu od 22 miliona eura.

:kafa:
Vijest preuzeta sa skandal.rs

:kafa:

Avatar
Tekashi
Postovi: 15859
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Tekashi » 18 jul 2020, 19:52

Klupa.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada, minimalist i 30 gostiju.