Sead Kolašinac

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Zra
Postovi: 333
Pridružen/a: 08 maj 2016, 14:42
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Zra » 21 apr 2021, 18:31

tenk :thumbup:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Maestro » 21 apr 2021, 19:44

Gdje to pise da je on bjezao?
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Nirton
Postovi: 6487
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Nirton » 22 apr 2021, 14:18

Swanfilter je napisao/la:
21 apr 2021, 17:31
Hajd jos jednom napisi. Nismo vidjeli ...
Kako bjezi Kolasinac od navijaca Shcalkea,kakav sprint HAHAHHAHA!!!!
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la hurem » 23 apr 2021, 23:22

Ispostavilo se kao jako los potez povratak u Schalke. Hem nije doprinio boljim rezultatima kluba i ispali su, hem je narušio ili srušio i ono malo ugleda sto je imao kod navijača.
Ono što je takodjer bitno, on u Schalkeu nije nesto više imao utakmica nego u Arsenalu jer je ovamo redovno igrao u EL i kupovima...dok je bivao 100% spreman. Bolje i koju utakmicu manje odigrati ali na vrhunskom nivou nego vise ali u cirkusu.
Da hoće bogdom u Seriju A otići, tamo se igra sporije i s te strane bi mu odgovaralo, a ono što je najbitnije za nas, naučio bi igrati defanzivu, valjda.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la babino » 23 apr 2021, 23:40

hurem je napisao/la:
23 apr 2021, 23:22
Ispostavilo se kao jako los potez povratak u Schalke. Hem nije doprinio boljim rezultatima kluba i ispali su, hem je narušio ili srušio i ono malo ugleda sto je imao kod navijača.
Ono što je takodjer bitno, on u Schalkeu nije nesto više imao utakmica nego u Arsenalu jer je ovamo redovno igrao u EL i kupovima...dok je bivao 100% spreman. Bolje i koju utakmicu manje odigrati ali na vrhunskom nivou nego vise ali u cirkusu.
Da hoće bogdom u Seriju A otići, tamo se igra sporije i s te strane bi mu odgovaralo, a ono što je najbitnije za nas, naučio bi igrati defanzivu, valjda.
cini mi se da si pisao da je odlazak u schalke dobra opcija, igrati ce i tako to.
pisao sam i tada da mu ta posudba nista dobro ne moze donijeti, sta ti vrijedi konstantnost, kada te u svakoj tekmi tamburaju, gubis i ono malo pozitivnog naboja u sebi.

za njega, samim tim i za repku je jako bitno sta ce uraditi sada na ljeto, pokazalo se da njemu nemamo zamjene, a on nam je uz dzeku i pjanica, medju najbitnijim i najboljim igracima.
Taj trio ce sa svojim odlukama na ljeto donekle i odrediti tok kvalifikacija na jesen.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la hurem » 23 apr 2021, 23:54

babino je napisao/la:
23 apr 2021, 23:40
hurem je napisao/la:
23 apr 2021, 23:22
Ispostavilo se kao jako los potez povratak u Schalke. Hem nije doprinio boljim rezultatima kluba i ispali su, hem je narušio ili srušio i ono malo ugleda sto je imao kod navijača.
Ono što je takodjer bitno, on u Schalkeu nije nesto više imao utakmica nego u Arsenalu jer je ovamo redovno igrao u EL i kupovima...dok je bivao 100% spreman. Bolje i koju utakmicu manje odigrati ali na vrhunskom nivou nego vise ali u cirkusu.
Da hoće bogdom u Seriju A otići, tamo se igra sporije i s te strane bi mu odgovaralo, a ono što je najbitnije za nas, naučio bi igrati defanzivu, valjda.
cini mi se da si pisao da je odlazak u schalke dobra opcija, igrati ce i tako to.
pisao sam i tada da mu ta posudba nista dobro ne moze donijeti, sta ti vrijedi konstantnost, kada te u svakoj tekmi tamburaju, gubis i ono malo pozitivnog naboja u sebi.

za njega, samim tim i za repku je jako bitno sta ce uraditi sada na ljeto, pokazalo se da njemu nemamo zamjene, a on nam je uz dzeku i pjanica, medju najbitnijim i najboljim igracima.
Taj trio ce sa svojim odlukama na ljeto donekle i odrediti tok kvalifikacija na jesen.
Tačno...očekivao sam više u Schalkeu i da će se postaviti kao vodja, da će donijeti nekakav pozitivan efekat...ali eto ništa na kraju.
Ja sam uvijek govorio da on uz Dzeku i Pjanica mora najvise povuci ali se to nije dešavalo. Krunic postao igrac Milana i odmah uzeo fursata - eh to se traži.
Mozda Kolasinac nema te hrabrosti da pokusa nesto...mene podsjeća na Viscu samo sto je jedan krilo a drugi bek...isključiva igra na sigurno bez imalo smjelosti i rizika u igri prema naprijed, u vidu prodora, driblinga i sl. Samo kada uspiju protrcati iza ledja odbrane tada i očekuj nesto...a da oni krenu s loptom prema protivničkom igraču, to nećemo doživjeti.
Lično bih volio da ode u Seriju A.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Tristan10 » 23 apr 2021, 23:57

Puno ljudi gluposti pisu. Normalno da je dobro sto je otisao u Schalke na posudbu gdje je igrao u kontinuitetu duzi period. To se odma i vidilo u reprezentaciji gdje je sigurno bio 30% bolji nego inace kad nije imao znacajnu minutazu u Arsenalu. Da hoce samo i Besic slicno uraditi bilo bi dobro za nas.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la hurem » 24 apr 2021, 00:23

Tristan10 je napisao/la:
23 apr 2021, 23:57
Puno ljudi gluposti pisu. Normalno da je dobro sto je otisao u Schalke na posudbu gdje je igrao u kontinuitetu duzi period. To se odma i vidilo u reprezentaciji gdje je sigurno bio 30% bolji nego inace kad nije imao znacajnu minutazu u Arsenalu. Da hoce samo i Besic slicno uraditi bilo bi dobro za nas.
To si zaključio na osnovu jedne utakmice u reprezentaciji (a to je jos veća glupost) da se posudba u Schalke pozitivno odrazila na njegove igre i to u utakmici (vs.Francuska) gdje naboj i motiv sami od sebe dodju, imao ti kontinuitet ili ne?!..i to u klubu gdje se hranis iz dana u dan luzerskim mentalitetom.
Posudba je trebala da bude dobro rješenje, možda i odlično...ali se na kraju, kada se sve sagleda, i nije bas tako odrazila.
On je i u Arsenalu jesenas igrao jednu utakmicu sedmično isto kao i sada u Schalkeu (četvrtkom EL + kup)...ima manje koju utakmicu s obzirom na koronu i odsustvo zbog povrede.
Vrlo moguće da bi u knock out fazi EL dobijao manje prilike ali to ne možemo znati.
Igrati u kontinuitetu u onakvom rasulu je bolje samo ako u Arsenalu ne igraš nikako...kao Pjanic sada u Barceloni. Seo nije bio marginaliziran u Arsenalu izuzev u Premiershipu...govorim o polusezoni.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Tristan10 » 24 apr 2021, 00:32

hurem je napisao/la:
24 apr 2021, 00:23
Tristan10 je napisao/la:
23 apr 2021, 23:57
Puno ljudi gluposti pisu. Normalno da je dobro sto je otisao u Schalke na posudbu gdje je igrao u kontinuitetu duzi period. To se odma i vidilo u reprezentaciji gdje je sigurno bio 30% bolji nego inace kad nije imao znacajnu minutazu u Arsenalu. Da hoce samo i Besic slicno uraditi bilo bi dobro za nas.
To si zaključio na osnovu jedne utakmice u reprezentaciji (a to je jos veća glupost) da se posudba u Schalke pozitivno odrazila na njegove igre i to u utakmici (vs.Francuska) gdje naboj i motiv sami od sebe dodju, imao ti kontinuitet ili ne?!..i to u klubu gdje se hranis iz dana u dan luzerskim mentalitetom.
Posudba je trebala da bude dobro rješenje, možda i odlično...ali se na kraju, kada se sve sagleda, i nije bas tako odrazila.
On je i u Arsenalu jesenas igrao jednu utakmicu sedmično isto kao i sada u Schalkeu (četvrtkom EL + kup)...ima manje koju utakmicu s obzirom na koronu i odsustvo zbog povrede.
Vrlo moguće da bi u knock out fazi EL dobijao manje prilike ali to ne možemo znati.
Igrati u kontinuitetu u onakvom rasulu je bolje samo ako u Arsenalu ne igraš nikako...kao Pjanic sada u Barceloni. Seo nije bio marginaliziran u Arsenalu izuzev u Premiershipu...govorim o polusezoni.
Normalno da nebi dobio priliku u kljucnim utakmicama EL. Ti si toliko providan da te svako skontao. Ocigledno imas neki problem sa momkom, jer ga pljujes od kad sam na ovom forumu neovisno gdje i koliko igra. Fascinantno kakva si gnjida, prava ona dzemat gnjida koja se krije iza safa. Cak si i tada tvrdio da nije nista specijalno odigrao protiv Francuske, a realno je medju boljim i bitnijim igracima u nasoj reprezentaciji.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la hurem » 24 apr 2021, 01:30

To za gnjidu ti je bezveze ali hajd nema veze...ne pronalazim se u tome pa ti neću ni zamjeriti.
Naravno da bi igrao, koliko toliko, jer se zna da je Škot sklon povredama isto kao i tenk Kolasinac.
Dalje, ja Kolasinca nigdje nisam pljuvao, štaviše uvijek sam od njega tražio više jer smatram da moze i mora više dati. Ako je to za tebe pljuvanje onda je to tvoj problem.
Ja sam pljuvanje Civica branio činjenicom da Kolasinac u reprezentativnom dresu nije maltene ništa bolji od igraca Ferencvarosa...to je činjenica koju ti i mnogi drugi ne žele prihvatiti. Isti slučaj sa Sehicem i Begovicem. Opravdano branjenje jednog ne znaci pljuvanje drugog.
Bolju utakmicu je odigrao Civic u Finskoj nego Kolasinac protiv Francuske....to ko ne želi da vidi nek slobodno pogleda ponovo i pobroji greške u odbrani kao i akcije u napadu.
Možemo mi sada razglabati o tome ko je Francuska i da je jaci protivnik, ali odigrao je i Civic neke odlične utakmice protiv jakih protivnika.
Dakle, Civica se pljuje bez ikakvog razloga jer momak spram svojih mogućnosti odigra sasvim korektno...s dr.strane, Seo ne igra spram svojih mogućnosti i to ističem.
Niti jednog trenutka nisam rekao da Civic treba da igra ispred Kolasinca, naprotiv.
...
Očito da slabo "čitaš" i da ne kontas dobro, a velis kako me svako skontao, pa i ti. Kamo sreće da je tako.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Tristan10 » 24 apr 2021, 01:37

hurem je napisao/la:
24 apr 2021, 01:30
To za gnjidu ti je bezveze ali hajd nema veze...ne pronalazim se u tome pa ti neću ni zamjeriti.
Naravno da bi igrao, koliko toliko, jer se zna da je Škot sklon povredama isto kao i tenk Kolasinac.
Dalje, ja Kolasinca nigdje nisam pljuvao, štaviše uvijek sam od njega tražio više jer smatram da moze i mora više dati. Ako je to za tebe pljuvanje onda je to tvoj problem.
Ja sam pljuvanje Civica branio činjenicom da Kolasinac u reprezentativnom dresu nije maltene ništa bolji od igraca Ferencvarosa...to je činjenica koju ti i mnogi drugi ne žele prihvatiti. Isti slučaj sa Sehicem i Begovicem. Opravdano branjenje jednog ne znaci pljuvanje drugog.
Bolju utakmicu je odigrao Civic u Finskoj nego Kolasinac protiv Francuske....to ko ne želi da vidi nek slobodno pogleda ponovo i pobroji greške u odbrani kao i akcije u napadu.
Možemo mi sada razglabati o tome ko je Francuska i da je jaci protivnik, ali odigrao je i Civic neke odlične utakmice protiv jakih protivnika.
Dakle, Civica se pljuje bez ikakvog razloga jer momak spram svojih mogućnosti odigra sasvim korektno...s dr.strane, Seo ne igra spram svojih mogućnosti i to ističem.
Niti jednog trenutka nisam rekao da Civic treba da igra ispred Kolasinca, naprotiv.
...
Očito da slabo "čitaš" i da ne kontas dobro, a velis kako me svako skontao, pa i ti. Kamo sreće da je tako.
Znaci nije greska Civica kod prvog gola Finske? Evo od 7.52

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 24 apr 2021, 01:57

Ovaj Finski je možda i najjači jezik za slušati. A tek ovaj komentator :bow: :bow:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la hurem » 24 apr 2021, 02:57

Objašnjavao sam nakon utakmice na drugim temama da on kod tog gola snosi vrlo malo krivice...Vrlo dobro je ispratio Pukkija i drugog napadača jer je Sanicanin ostao sam protiv dvojice. Neko je zakazao tamo lijevo, bio to Krunic ili neko drugi, nebitno...da ne pišem ponovo I da se ne ponavljam...da je 5 na 5 u 16 i slično ali hajmo kriviti i Sanicanina i sl.
Uglavnom vrlo dobro praćenje igre i pokrivanje terena. Slični dijagonalni pasovi se dešavaju na najvećem nivou u LP i tu nema ništa čudno.
Vraćanje Civica unatrag prilikom branjenja prostora u onakvoj situaciji je nesto sto 95% bekova radi.
Pogledaj ponovo utakmicu PSG vs. Bayern pa ćeš vidjeti kako reaguju u sličnim situacijama Pavard i ostali...i koliko dijagonala prodje na krilo kao što je i kod Civica prošlo jer nije imao podrške.
Treba malo širu sliku gledati a ne samo: aha, on je najbliži i on je kriv.
A istina je da smo kod tog gola kao tim totalno zakazali...Finci su u i oko 16 metara napadali s više igrača nego što smo se mi branili.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Tristan10 » 24 apr 2021, 03:23

Trener Arsenala ti kaze da ne racuna na tebe. Imas dvije opcije:
1) Ostati u Arsenalu i ne igrati
2) Preci u Schalke, igrati za los klub u Bundesligi, ali ipak igrati u dobroj ligi i drzati formu. Tu ostanes 6 mjeseci, u formi si i ides dalje.

I opet neko dodje i kaze Schalke bio pogresan izbor. Kakav god da je, sa svojim vrlinama i manama, jedini bek koji je koliko toliko kompletan igrac u nasoj reprezentaciji. Koji moze da se i brani u pravoj formaciji, ali isto tako koji ima snage, kvaliteta, znanja da istrci kontru u 85 min utakmice.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la babino » 24 apr 2021, 04:41

seo nema konkurencije u repki, za koplje je jaci od ostalih, to i ptice na grani znaju, ali salke nikako nije bio dobra opcija. tambura te svako kako hoce, to ti svakodnevnica, normala. sad je upitno hoce li i igrati ovo do kraja, vierovatno i nece.

jedino dobro u svemu je sto je napokon bio na maminoj kuhinji:-)

Zra
Postovi: 333
Pridružen/a: 08 maj 2016, 14:42
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Zra » 24 apr 2021, 09:32

Tristan10 je napisao/la:
24 apr 2021, 00:32
hurem je napisao/la:
24 apr 2021, 00:23
Tristan10 je napisao/la:
23 apr 2021, 23:57
Puno ljudi gluposti pisu. Normalno da je dobro sto je otisao u Schalke na posudbu gdje je igrao u kontinuitetu duzi period. To se odma i vidilo u reprezentaciji gdje je sigurno bio 30% bolji nego inace kad nije imao znacajnu minutazu u Arsenalu. Da hoce samo i Besic slicno uraditi bilo bi dobro za nas.
To si zaključio na osnovu jedne utakmice u reprezentaciji (a to je jos veća glupost) da se posudba u Schalke pozitivno odrazila na njegove igre i to u utakmici (vs.Francuska) gdje naboj i motiv sami od sebe dodju, imao ti kontinuitet ili ne?!..i to u klubu gdje se hranis iz dana u dan luzerskim mentalitetom.
Posudba je trebala da bude dobro rješenje, možda i odlično...ali se na kraju, kada se sve sagleda, i nije bas tako odrazila.
On je i u Arsenalu jesenas igrao jednu utakmicu sedmično isto kao i sada u Schalkeu (četvrtkom EL + kup)...ima manje koju utakmicu s obzirom na koronu i odsustvo zbog povrede.
Vrlo moguće da bi u knock out fazi EL dobijao manje prilike ali to ne možemo znati.
Igrati u kontinuitetu u onakvom rasulu je bolje samo ako u Arsenalu ne igraš nikako...kao Pjanic sada u Barceloni. Seo nije bio marginaliziran u Arsenalu izuzev u Premiershipu...govorim o polusezoni.
Ocigledno imas neki problem sa momkom, jer ga pljujes od kad sam na ovom forumu neovisno gdje i koliko igra.
Cuj hurem pljuje nekog BH igraca :urnebes:
Citajuci njegove postove on pravi od svakog BH igraca WC igraca. Covjek kad cita njegove postove o repci bi
pomislio da smo do sada bili na 7 SP i 13 EP i svaki put minimalno prosli grupe, dva puta cak zavrsili u polufinalu. :hmmmmm:

Saberi se dragi Tristo :kafa:

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Tristan10 » 24 apr 2021, 11:15

babino je napisao/la:
24 apr 2021, 04:41
seo nema konkurencije u repki, za koplje je jaci od ostalih, to i ptice na grani znaju, ali salke nikako nije bio dobra opcija. tambura te svako kako hoce, to ti svakodnevnica, normala. sad je upitno hoce li i igrati ovo do kraja, vierovatno i nece.

jedino dobro u svemu je sto je napokon bio na maminoj kuhinji:-)
Covjek imao te dvije opcije iznad sto sam naveo. Nije imao 10 ili 3 opcija, pa da kazes sto nije ovde ili onde presao. Nego imao opciju da ostane u Arsenalu gdje nece igrati, ili Schalke gdje ce igrati redovno, ali gdje ce gubiti utakmice. Onda je normalno bolje igrati pa i gubiti redovno, nego uopste ne igrati.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la ASD » 24 apr 2021, 11:58

Loš mu je potez prelazak u Arsenal.

Avatar
Hare1902
Postovi: 1640
Pridružen/a: 22 dec 2019, 03:51
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Hare1902 » 12 maj 2021, 19:28

Seo asistencija.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la hurem » 16 maj 2021, 19:05

Kako vidim ova Cvajta će biti sve jaca:
HSV, Hanover, Nurnberg, Schalke, Werder (?), Koln (?), prošlogodišnji bundesligasi Fortuna i Paderborn...bit ce tu jakih utakmica...moglo bi se i ostati. :)
Samo bi Mourinho mozda mogao nesto od njega napraviti...on bi ga znao naložiti.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 43 gosta.