Sead Kolašinac

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Goalgetter » 14 nov 2018, 19:01

95% sam siguran da je pricao sa Seom.

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Pirke » 14 nov 2018, 20:02

Goalgetter je napisao/la:95% sam siguran da je pricao sa Seom.
Jeli ovo je informacija iz prve ruke? Delegat te nazvao i rekao da će biti sve u redu?
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2011
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Rimes87 » 14 nov 2018, 20:29

Senzacionalizam.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Maestro » 14 nov 2018, 20:41

Jel to opet smecar sinan sinanovic baca bombe? Ko mu je cevape platio da opet iznosi laz?
Cuj seo nije htjeo remetiti mir i nije dao izjavu ali eto menadzer mu dao izjavu. :D
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
hurem
Postovi: 8621
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la hurem » 14 nov 2018, 20:52

Uzmimo u obzir da je to istina. - pa sta!
Bas mi zao sto nije pricao s njim i sto ga nije pozvao.
Ne znam kako cu gledati sutrasnju utakmicu bez Kolasinca. Kao da smo bez Pjanica ili Dzeke ostali.

Konstatovali smo da Robi ne voli telefone, njegova stvar. Sto se prije naviknemo na to tim bolje. Nije ni Susic volio.
Bitno je da Lulic, Begovic i Seo's menadzer se oglase cim prije citirajuci kvazinovinare...

Robi kada je prije 10 dana poslao pozive igracima Kolasinac unazad 2 mjeseca nije znao sta je zeleni teren. Ovo minuta sto je odigrao u posljednja 3 meca u zadnjih 10'dana je cisto zahvaljujuci odsustvu Monreala, inace ni minute ne bi dobio jer nije na nekom nivou (nazalost), uz to fizicki nije 100% spreman.
Jel' ga mogao zvati ipak? - Jeste.
Jel tragedija sto ga nije pozvao ako uzmemo sve u obzir? - Nije.

Malo postovanja prema Prosineckom koji ima damu, a to su mnogi trazili:" Sta velis, igras u Arsenalu a ti u Bournemouthu? -da, i sta sad...?"

Takodjer, malo postovanja prema Civicu ne bi bilo na odmet! Takodjer prema Visci.

Har3rajvoss
Postovi: 127
Pridružen/a: 06 nov 2018, 18:37
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Har3rajvoss » 14 nov 2018, 20:56

Drago mi je sto nije pozvan, kad god je igrao napravio je neki kiks i uje.bo nas, nesto slicno kao Spahic. I ono sto je odigrao u Arsenalu ove godine bio je medju najgorima. Jedan pileci mozak u reprezentaciji manje sto je odlicno, uvidio je to i doktor Prosinecki.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la HankMoody » 14 nov 2018, 21:11

hurem je napisao/la:Uzmimo u obzir da je to istina. - pa sta!
Bas mi zao sto nije pricao s njim i sto ga nije pozvao.
Ne znam kako cu gledati sutrasnju utakmicu bez Kolasinca. Kao da smo bez Pjanica ili Dzeke ostali.

Konstatovali smo da Robi ne voli telefone, njegova stvar. Sto se prije naviknemo na to tim bolje. Nije ni Susic volio.
Bitno je da Lulic, Begovic i Seo's menadzer se oglase cim prije citirajuci kvazinovinare...

Robi kada je prije 10 dana poslao pozive igracima Kolasinac unazad 2 mjeseca nije znao sta je zeleni teren. Ovo minuta sto je odigrao u posljednja 3 meca u zadnjih 10'dana je cisto zahvaljujuci odsustvu Monreala, inace ni minute ne bi dobio jer nije na nekom nivou (nazalost), uz to fizicki nije 100% spreman.
Jel' ga mogao zvati ipak? - Jeste.
Jel tragedija sto ga nije pozvao ako uzmemo sve u obzir? - Nije.

Malo postovanja prema Prosineckom koji ima damu, a to su mnogi trazili:" Sta velis, igras u Arsenalu a ti u Bournemouthu? -da, i sta sad...?"

Takodjer, malo postovanja prema Civicu ne bi bilo na odmet! Takodjer prema Visci.
Svaka čast na razmišljanju.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Wandelanoite » 14 nov 2018, 21:18

Sutrašnji fijasko protiv Austrijanaca ce nadam se biti dovoljan da ova ubleha odstupi s klupe reprezentacije i prestanemo gledati nižerazredne igrače Sehica, Civica, Sarica u reprezentaciji.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la DenchiNL » 14 nov 2018, 21:33

Wandelanoite je napisao/la:Sutrašnji fijasko protiv Austrijanaca ce nadam se biti dovoljan da ova ubleha odstupi s klupe reprezentacije i prestanemo gledati nižerazredne igrače Sehica, Civica, Sarica u reprezentaciji.
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

a što bi čovjek zvao Kolašinca? ima 2 beka koji rade defanzivno i uigrani su sa ostalima, znaju šta selektor traži...
Seo u životu nije defanzivne radnje napravio, a pogotovo sad kad nema osjećaja za loptu nikako....

a jesu se opustili momčiluci, ono bi da proziva nekog :puke:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Har3rajvoss
Postovi: 127
Pridružen/a: 06 nov 2018, 18:37
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Har3rajvoss » 14 nov 2018, 21:37

U zadnjim kvalifikacijama prodao panj utakmicu Kipru kad su tri gola pala po njegovoj strani. Levatila ga poluamaterska krila i pravila budalom... Protiv Grcke nepotrebno izbije u aut nakon cega primamo gol u 95 minuti. Na SP protiv Argentine postize prvi gol...auto gol.
Nakon Arsenala nece moci igrat ni za prosjecnog bundeligasa, a vjerujem da u Londonu vec sad zale sto su ga dodali na platnu listu jer ce postati jos jedan uhljeb tamo a nije da ih nemaju.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Vucevich » 14 nov 2018, 21:40

Jeste, gol protiv Argentine je bez sumnje 100% njegova krivica. :lol:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Maestro » 14 nov 2018, 21:42

Wandelanoite je napisao/la:Sutrašnji fijasko protiv Austrijanaca ce nadam se biti dovoljan da ova ubleha odstupi s klupe reprezentacije i prestanemo gledati nižerazredne igrače Sehica, Civica, Sarica u reprezentaciji.
Jedina ubleha ovdje si ti. I onaj fanatic sto kao i ti ceka poraz da blati selektora.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Alminjo99 » 14 nov 2018, 22:03

Wandelanoite je napisao/la:Sutrašnji fijasko protiv Austrijanaca ce nadam se biti dovoljan da ova ubleha odstupi s klupe reprezentacije i prestanemo gledati nižerazredne igrače Sehica, Civica, Sarica u reprezentaciji.
:puke: :puke:
Rezultat je trend, ideal je vječan!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la dubrovnik » 14 nov 2018, 22:11

Radi dugog odsustva sa terena nije pozvan i to mogu razumjeti. Uz ogradu naravno.
Nismo mi toliko jaki da mozemo ignorirati Seada Kolasinca. Nadam se da Seo nece izlijetati sa glupim izjavama jer nam je za kvalifikacije prijeko potreban. Robi dobro radi a potvrda tome su smirene reakcije nasih standardnih reprezentativaca. Begovic, Hajrovic i Seo do sada nisu izlijetali sa nepromisljenim izjavama i to je za postovanja. Bravo momci.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la TonySosa » 14 nov 2018, 22:46

Šta se dešava sa ovim bivolom?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la legenda reala » 14 nov 2018, 23:32

dubrovnik je napisao/la:Robi dobro radi a potvrda tome su smirene reakcije nasih standardnih reprezentativaca. Begovic, Hajrovic i Seo do sada nisu izlijetali sa nepromisljenim izjavama i to je za postovanja. Bravo momci.

On samo ima sreće, neznalica je u rangu prethodnih nam selektora
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la harden » 15 nov 2018, 00:02

legenda reala je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Robi dobro radi a potvrda tome su smirene reakcije nasih standardnih reprezentativaca. Begovic, Hajrovic i Seo do sada nisu izlijetali sa nepromisljenim izjavama i to je za postovanja. Bravo momci.

On samo ima sreće, neznalica je u rangu prethodnih nam selektora
daj uozbilji se legendo
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la harden » 15 nov 2018, 00:04

hurem je napisao/la:Uzmimo u obzir da je to istina. - pa sta!
Bas mi zao sto nije pricao s njim i sto ga nije pozvao.
Ne znam kako cu gledati sutrasnju utakmicu bez Kolasinca. Kao da smo bez Pjanica ili Dzeke ostali.

Konstatovali smo da Robi ne voli telefone, njegova stvar. Sto se prije naviknemo na to tim bolje. Nije ni Susic volio.
Bitno je da Lulic, Begovic i Seo's menadzer se oglase cim prije citirajuci kvazinovinare...

Robi kada je prije 10 dana poslao pozive igracima Kolasinac unazad 2 mjeseca nije znao sta je zeleni teren. Ovo minuta sto je odigrao u posljednja 3 meca u zadnjih 10'dana je cisto zahvaljujuci odsustvu Monreala, inace ni minute ne bi dobio jer nije na nekom nivou (nazalost), uz to fizicki nije 100% spreman.
Jel' ga mogao zvati ipak? - Jeste.
Jel tragedija sto ga nije pozvao ako uzmemo sve u obzir? - Nije.

Malo postovanja prema Prosineckom koji ima damu, a to su mnogi trazili:" Sta velis, igras u Arsenalu a ti u Bournemouthu? -da, i sta sad...?"

Takodjer, malo postovanja prema Civicu ne bi bilo na odmet! Takodjer prema Visci.
Bravo.

Nema poraza za sada pa ljudi moraju zamjeriti nesto. Kako ce da gori kad izgubimo prvu, pa ispisali smo hiljadu postova kad se lose odigralo a dobilo :rol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la legenda reala » 15 nov 2018, 00:08

harden je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Robi dobro radi a potvrda tome su smirene reakcije nasih standardnih reprezentativaca. Begovic, Hajrovic i Seo do sada nisu izlijetali sa nepromisljenim izjavama i to je za postovanja. Bravo momci.

On samo ima sreće, neznalica je u rangu prethodnih nam selektora
daj uozbilji se legendo
pa sta to on igra bolje od Meše osim što je srećom dobio dva puta Irce
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8329
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Rosicky » 15 nov 2018, 00:50

Kolašinac se muči sa fizičkom spremom a i ozlijedama vec duze vrijeme..vjv je selektor procijenio da je njegova zamjena u ovom trenutku bolje riješenje nego igrac koji nije spreman za 90min.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.