Sead Kolašinac

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 01 jun 2019, 16:44

Wandelanoite WroteColonProzvan je Robi od sve i jednog profesionalca, naravno nije od Zeljinih qrcica Hrape i Zubana i njihovih talenata, a gle cuda jedan sa Grbavice upravo brani Robija. Zbog toga nam i jeste sport u drzavi tu gdje jest. Zato OPET kao "nositelji" necemo proci, sve zbog menadzera i nepozivanja IGRACA u odnosu na Viscu, Sehica, Milosevica, Zakarica, Bajica i druge.

Prosinecki se perfektno uklopio u ovo nase blato. Vidi se da okolo hoda sa domacim magovima fudbalske doktrine.
Nacin na koji se ponasa i argumenti kojima ga brane branioci bosanske sportske idile, nepogrjesivo pokazuje gdje to vodi.
Neko: Šta je razlog propadanja BHPL?
Ja: Iracionalna, ničim izazvana mržnja prema Bošnjacima, u kombinaciji sa snažnom islamofobijom.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 01 jun 2019, 16:47

Kakav bolan Hrapović i Zubanović, jedini standradni igrač sa spiska koji je član njihove agencije je Višća, je l' to on ne zaslužuje biti tu? Bajić tu i tamo, u zavisnosti od forme.

Tebi je sve javašluk, ti crnjačiš na svakoj temi na kojoj pišeš, smiri se malo, opusti se.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 01 jun 2019, 16:50

Prosinecki je ispodprosjecan selektor. Kao i takav bolji je i od Meše i Papeta. Nazalost mi boljeg i ne mozemo dovesti.

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 01 jun 2019, 16:51

DrFilgud WroteColon
Wandelanoite WroteColonProzvan je Robi od sve i jednog profesionalca, naravno nije od Zeljinih qrcica Hrape i Zubana i njihovih talenata, a gle cuda jedan sa Grbavice upravo brani Robija. Zbog toga nam i jeste sport u drzavi tu gdje jest. Zato OPET kao "nositelji" necemo proci, sve zbog menadzera i nepozivanja IGRACA u odnosu na Viscu, Sehica, Milosevica, Zakarica, Bajica i druge.

Prosinecki se perfektno uklopio u ovo nase blato. Vidi se da okolo hoda sa domacim magovima fudbalske doktrine.
Nacin na koji se ponasa i argumenti kojima ga brane branioci bosanske sportske idile, nepogrjesivo pokazuje gdje to vodi.

Ma savrsen primjer je Susic, dok je sve bilo kako treba nisu se gurali igraci kao reprezentacija iz 3. jakosne skupine smo otisli na SP, cim se desila "Germania" poceli se gurati Tino, Hadzic i co. desio se krah.

Kod Robija se opet guraju igraci i opet ce se desiti krah, a krah je sve ispod 2. mjesta u ovoj grupi.
MES QUE UN CLUB!
"Lahko je biti navijač Brazila, budi navijač Kipra."
Meša Mancini Selimović

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 01 jun 2019, 16:52

jasmin10 WroteColonProsinecki je ispodprosjecan selektor. Kao i takav bolji je i od Meše i Papeta. Nazalost mi boljeg i ne mozemo dovesti.

Tačno.

E sad bih ja volio pitati ove što vole minirati svakog selektora, nezadovoljni su svakim izborom, šta vi bolan kontate? Da će vam ovdje doći Guardiola, raditi i napraviti od naših poluproizvoda svjetsku klasu?

Budite zadovoljni, pratite navijajte koliko možete i hoćete, bolje od ovoga ćemo mi teško ikada moći.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

AirRamiz
Kontakt:

PostPostao/la AirRamiz » 01 jun 2019, 17:10

DrFilgud WroteColon
Raonffa WroteColon
DrFilgud WroteColonInteresantno da su Begovic, Kolasinac, Lulic odjednom postali neprofesionalni, salabajzeri, a Veliki Zuti primjer profesionalnog, sportskog ponasanja.
Prosinecki je debelo zasro prije twittera, to sto ga ovi momci prozivaju je tome dokaz.
Ne moze se selektor ponasati kao kafanski lola bekrija, a da mu u reprezentaciji stvari funkcionisu.

Ne znam ko je šta postao, ja znam šta sam vidio i kako su stvari tekle i išle svojim tokom, Prosinečki je njega vratio u reprezentaciju, ovom ego nije dopustio da sjedi na klupi, pa se malo nakačio i na tviter. Al' to je sve naravno profesionalno, ipak su sve to veliki profesionalci, a Prosinečki je alkoholičar, pa ja.

Kolašinac je isto bio povzan nakon navodnog problema, odigrao tekmu protiv Grčke, nije se baš proslavio, Prosinečki ga je sada opet pozvao, ovaj 15 sati nakon što je odigrao čitavu tekmu za Arsenal rekao da otkazuje dolazak zbog povrede.

Al' normalno i za to je kriv Prosinečki, trebao ga je zvati da dođe u Sarajevo da ga pregladaju, pa malo i da mu ga polabrnja ne bi li se Kolašinac smilovao da odigra za reprezentaciju koju utakmicu u kontinuitetu.

Prosinecki je samo trebao da radi po pravilima, bude profesionalan i ne bi bilo problema.
Nema potrebe da po hiljaditi put nabrajam njegove gafove koji su doveli do toga.
Prozvan je od strane Begovica, Ibisevica, Lulica, Kolasinca, to je sasvim dovoljno. Riba smrdi od glave.

Saša Ibrulj, ti li si? :rol: :rol:

nevjerovatno kako za sve imate spin....od klupasa Begovica koji je birao utakmice se pravi zrtva.... neka nadje klub u kojem ce branit pa onda serite

od kolasinca koji nam je bez ikakvog opravdanja lansirao ****....takodjer ispa mucenik koji se bori za bolje uredjennje Saveza :rol: da su ga pozvali na pregled u Sa, bilo bi kako Robert gradi autoritet na glavonji a pusta Pjanicu koji dan vise odmora...
Lulic koji si je zelio produzit karijeru pa odyebao repku, ispade ideolog....neko ko se ne uklapa u bh javasluk pa odlucio da se izdvoji :rol:

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Unofficialpage » 01 jun 2019, 17:20

Raonffa WroteColonOtkud znaš da nije tako bilo nakon što ga nije pozvao u septembru? Vratio ga je na oktobarski spisak, kao i na novembarski, međutim "tviteraš profesionalac" je sam sebi zatvorio vrata sa objavama po društvenim mrežama.

Naći će te Robiju svaki detalj da mu se naserete, a igrači su, kao što sam već rekao, kao Bogovi, neki od njih su i iznad reprezentacije. Još nijednog od vas nisam vidio da je osudio Begovića zbog podsmijehivanja selektoru na tviteru, to je profesionalno, nije podlost ni bezobrazluk :lol:

Pa znam jer je prvo prozvao Begovića da bira utakmice. Ne riješavaju se tako stvari. I kod Meše nas je par govorilo da je loše ovo, nema igre, mora bolje,... ostali ste nas napadali da miniramo selektora, da tražimo previše, da smo loši, da je dobro jer pobjeđujemo jer šta hoćemo više... I dok niste i vi ostali vidjeli da je loše sve to. Inače mi kasno reagujemo, kad svi vozovi prođu.

Niko ne očekuje Guardiolu i svi mi znamo realnu snagu naše ekipe ali tražimo minimum profesionalizma. Robi se nije podnio prema Begoviću profesionalno, najgora je naknadna pamet i riješavati nešto što je bilo kao i riješeno. Tad se napravi mnogo više štete.

i ponovo pitam, koje to utakmice je birao Begović?
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 01 jun 2019, 17:21

Raonffa WroteColon
jasmin10 WroteColonProsinecki je ispodprosjecan selektor. Kao i takav bolji je i od Meše i Papeta. Nazalost mi boljeg i ne mozemo dovesti.

Tačno.

E sad bih ja volio pitati ove što vole minirati svakog selektora, nezadovoljni su svakim izborom, šta vi bolan kontate? Da će vam ovdje doći Guardiola, raditi i napraviti od naših poluproizvoda svjetsku klasu?

Budite zadovoljni, pratite navijajte koliko možete i hoćete, bolje od ovoga ćemo mi teško ikada moći.

Ako na mene mislis grijesis. :mrgreen:
Ja i ne ocekujem neku klasu na klupi reprezentacije. Nadao sam se Vahi ali kada on nije, onda smo osudjeni na prosjecne selektore.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 01 jun 2019, 17:27

Unofficialpage WroteColon
Raonffa WroteColonOtkud znaš da nije tako bilo nakon što ga nije pozvao u septembru? Vratio ga je na oktobarski spisak, kao i na novembarski, međutim "tviteraš profesionalac" je sam sebi zatvorio vrata sa objavama po društvenim mrežama.

Naći će te Robiju svaki detalj da mu se naserete, a igrači su, kao što sam već rekao, kao Bogovi, neki od njih su i iznad reprezentacije. Još nijednog od vas nisam vidio da je osudio Begovića zbog podsmijehivanja selektoru na tviteru, to je profesionalno, nije podlost ni bezobrazluk :lol:

Pa znam jer je prvo prozvao Begovića da bira utakmice. Ne riješavaju se tako stvari. I kod Meše nas je par govorilo da je loše ovo, nema igre, mora bolje,... ostali ste nas napadali da miniramo selektora, da tražimo previše, da smo loši, da je dobro jer pobjeđujemo jer šta hoćemo više... I dok niste i vi ostali vidjeli da je loše sve to. Inače mi kasno reagujemo, kad svi vozovi prođu.

Niko ne očekuje Guardiolu i svi mi znamo realnu snagu naše ekipe ali tražimo minimum profesionalizma. Robi se nije podnio prema Begoviću profesionalno, najgora je naknadna pamet i riješavati nešto što je bilo kao i riješeno. Tad se napravi mnogo više štete.

i ponovo pitam, koje to utakmice je birao Begović?

A je l' se Begović ponio fer prema Robertu nakon što ga je ovaj vratio u reprezentaciju?

Utakmice protiv Crne Gore i Koreje, tu je tražio poštedu.

Ma znate vi, moj Uno, da prostiš čundaru jednu veliku, da znate išta bili bi ste svjesni da bolje od ovoga mi ne možemo, pogotovo na terenu, a ovo ostalo manje više.

@jasmin

Ne mislim na tebe, prepoznat će se oni na koje mislim :)

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 01 jun 2019, 17:27

Wandelanoite WroteColonMa savrsen primjer je Susic, dok je sve bilo kako treba nisu se gurali igraci kao reprezentacija iz 3. jakosne skupine smo otisli na SP, cim se desila "Germania" poceli se gurati Tino, Hadzic i co. desio se krah.

Kod Robija se opet guraju igraci i opet ce se desiti krah, a krah je sve ispod 2. mjesta u ovoj grupi.

To je to, ovi guslaju kako nam nece doci Guasrdiola, kako miniramo selektore, kako spinujemo...:roll:
Uvijek isti javasluk i svaki se poluselektor brani istim argumentima, uvijek su krivi svi osim onih koji su na odgovornim funkcijama.
Je li moguce da smo toliko naopaki , da ne znamo traziti minimum postovanja i profesionalnog odnosa prema reprezentaciji i nama navijacima?
Nije ni cudo sto nas decenijama yebu i razvlace najgore konjiokradice. J.ebi ga, ovo ovdje je slika glasackog tijela. :facepalm:
Neko: Šta je razlog propadanja BHPL?
Ja: Iracionalna, ničim izazvana mržnja prema Bošnjacima, u kombinaciji sa snažnom islamofobijom.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 01 jun 2019, 17:38

A Bazdarevic? koje je on menadzerske igrace uvaljivao?

Inace, ako ovi stvarno budu toliko glupi pa otjeraju Robija (kao sto bi neki htjeli) nadam se da ce lik uzeti svaku marku da ne mogu Bracu dovesti za selektora.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 01 jun 2019, 17:48

I svaki sljedeći će biti otjeran kao i svaki prethodni, pljuvači će ostati isti, igrači će ostati isti, al' selektori će uvijek biti krivi :)

Kad se zato Began vrati na gol, ima da igramo za 30% bolje, doduše sad ćemo rutinski uzeti Finsku, a možda i Italiju, Marijo Vrana je tu, ne brinem se :kafa:

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Unofficialpage » 01 jun 2019, 17:51

Niko ne traži da se otjera Robi već da se neke stvari dovedu u red, nije fer da se etiketiraju standardni igrači nekim etikatama neprofesionalizma. Nije uredu da se da igraču dozvola za nešto i onda ga za to kažnjavati. Ako je to vama uredu i to vam je profesionalizam, ne znam, ali ne bih volio da ste mi vi šef odnosno da radim za vas.

@Raonffa, može bolje, uvijek može bolje, treba tražiti načina da bude bolje a ne samo reći ne može bolje i šuti i trpi. Ali to je razlika između ekipa koje stalno igraju na velikim takmičenjima i nas koji ne igramo ni na jednom jer u svakom govorimo ma loši smo i ne može bolje.

Damir Dzumhur!!!!

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 01 jun 2019, 17:57

Unofficialpage WroteColonNiko ne traži da se otjera Robi već da se neke stvari dovedu u red, nije fer da se etiketiraju standardni igrači nekim etikatama neprofesionalizma. Nije uredu da se da igraču dozvola za nešto i onda ga za to kažnjavati. Ako je to vama uredu i to vam je profesionalizam, ne znam, ali ne bih volio da ste mi vi šef odnosno da radim za vas.

@Raonffa, može bolje, uvijek može bolje, treba tražiti načina da bude bolje a ne samo reći ne može bolje i šuti i trpi. Ali to je razlika između ekipa koje stalno igraju na velikim takmičenjima i nas koji ne igramo ni na jednom jer u svakom govorimo ma loši smo i ne može bolje.

Pa šta hoćete bolan više? Je l' ga vratio nakon svega? Jeste. Je l' se ovaj posrao na sve to sa tviterom? Jeste. Završena priča bolan, yebo vas Begović.

Kolašinca zove stalno kad je zdrav, zvao ga je i sada, ovaj otkazao poziv, završena priča. Ibišević se fer i korektno oprostio.

Jedina mu je mrlja ono sa Lulićem, al' šta sad desi se.

Daj Prcića, evo Prcića, daj Vranu, eto Vrane, zovi Dilavera najjačeg stopera na Balkanu, zove se Dilaver da se srede papiri. Al' ne možeš ti našem čovjeku ugoditi, uvijek će se neko naći da prosere, a zašto nema ovog, a zašto nema onog, takav nam je mentalitet :)

A o igri na terenu neću ni da pišem, kaže rek'o si Roberte da ćemo igrati atraktivno i napadački :lol: Sa Duljevićem, Višćom, bez standardnih bekova, sa sporim stoperima, daj nam Robi da igramo k'o Španija :rol:

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Unofficialpage » 01 jun 2019, 18:04

Raonffa WroteColon
Unofficialpage WroteColonNiko ne traži da se otjera Robi već da se neke stvari dovedu u red, nije fer da se etiketiraju standardni igrači nekim etikatama neprofesionalizma. Nije uredu da se da igraču dozvola za nešto i onda ga za to kažnjavati. Ako je to vama uredu i to vam je profesionalizam, ne znam, ali ne bih volio da ste mi vi šef odnosno da radim za vas.

Pa šta hoćete bolan više? Je l' ga vratio nakon svega? Jeste. Je l' se ovaj posrao na sve to sa tviterom? Jeste. Završena priča bolan, yebo vas Begović.

Kolašinca zove stalno kad je zdrav, zvao ga je i sada, ovaj otkazao poziv, završena priča. Ibišević se fer i korektno oprostio.

Daj Prcića, evo Prcića, daj Vranu, eto Vrane, zovi Dilavera najjačeg stopera na Balkanu, zove se Dilaver da se srede papiri. Al' ne možeš ti našem čovjeku ugoditi, uvijek će se neko naći da prosere, a zašto nema ovog, a zašto nema onog, takav nam je mentalitet :)

A o igri na terenu neću ni da pišem, kaže rek'o si Roberte da ćemo igrati atraktivno i napadački :lol: Sa Duljevićem, Višćom, bez standardnih bekova, sa sporim stoperima, daj nam Robi da igramo k'o Španija :rol:

A koje kriv za taj tvit? Robi je kriv, da je odradio onako kako je i rekao ne bi bilo ništa. Uredu, nije ni to Begović ali baviš se posljedicom a ne uzrokom. Jer svaka akcija ima i reakciju. Nije Begović neki anonimus pa da može ko god hoće da ga etiketira kako mu duhne. Znači čovjek konstantno igra, odaziva se, i onda jednom pita može li da ne dođe i dobije dozvolu te da bi nakon 2-3 mjeseca ga Robi prozvao da bira utakmice. Asmir je to i profesionalno i odradio, nije stvarao tenzije, kao što neki i bi. Meni to nije uredu, meni to nije autoritet, kako ti navodiš. Druže, stavi sebe u poziciju Asmira pa kako bi ti odreagovao.

Damir Dzumhur!!!!

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 01 jun 2019, 18:27

Unofficialpage WroteColon
Raonffa WroteColon

A koje kriv za taj tvit? Robi je kriv, da je odradio onako kako je i rekao ne bi bilo ništa. Uredu, nije ni to Begović ali baviš se posljedicom a ne uzrokom. Jer svaka akcija ima i reakciju. Nije Begović neki anonimus pa da može ko god hoće da ga etiketira kako mu duhne. Znači čovjek konstantno igra, odaziva se, i onda jednom pita može li da ne dođe i dobije dozvolu te da bi nakon 2-3 mjeseca ga Robi prozvao da bira utakmice. Asmir je to i profesionalno i odradio, nije stvarao tenzije, kao što neki i bi. Meni to nije uredu, meni to nije autoritet, kako ti navodiš. Druže, stavi sebe u poziciju Asmira pa kako bi ti odreagovao.

Prijatelju moj Asmir se nije odazvao ni tri mjeseca prije svega toga, za prijateljske protiv Senegala i Bugarske, navodno neka povreda nešto, a regularno je branio za klub u tom periodu. Pa onda je došlo to junsko okupljanje, pa daj ga i tu pusti, pa yebiga nije ovo "Ispuni mi želju", svaki put nešto, onda kad mu dadneš doznanja da se ne može zayebavati sa repkom, onda ide hajka na selektora, pa hajde ovaj ga opet vrati na sljedeći spisak, i onda mu se ovaj opet posere u lice sa tviterom.

Ne branite Begovića tako vam Boga.

Zagor121
Kontakt:

PostPostao/la Zagor121 » 01 jun 2019, 20:57

Begovic je rezerva mrtvom Borucu,ne moze se sastaviti sa loptom a ljudi ovdje kukaju za njim...
Dan tmuran ja mahmuran

Rimes87
Kontakt:

PostPostao/la Rimes87 » 02 jun 2019, 00:09

Faraone, nemoj dzaba, argumenti na ovom forumu nemaju bas neku jacinu.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

dubrovnik
Kontakt:

PostPostao/la dubrovnik » 02 jun 2019, 01:23

Zar ih neki dan nije Lulic etiketirao pravim imenom.
Ali ne, po tebi treba nakon 5 utakmica koje je Sehic branio sjesti na klupu jer se njegovo velicanstvo Asmir odlucio pojaviti. Robi je kriv i sto nije isao Lulica moliti iako on sam kaze da bi mu bilo dzaba.
To je isto i dan prije Robijevog dolaska rekao jednom od nasih najvaznijih reprezentativaca koji se jos nije oprostio. Robi je kriv i kada se Kolasinac "ozlijedi". Ma za sve je on kriv.
Ja sam siguran da sa njim idemo na EP a sa Begom, Kolom i ekipom smo zadnje propustili. Zivi bili pa vidjeli.

hurem
Kontakt:

PostPostao/la hurem » 02 jun 2019, 02:10

Ne mogu da vjerujem da se ova prica jos uvijek poteze.
Robi je 1/1 u pravu u vezi s Begovicem kojeg sam i sam gotivio i u svakom trenutku ga vidio kao Jedinicu, ispred Sehica...
Za Lulica sam davno rekao sto sam imao...covjek koji je pobjegao s bojnog polja kada je bio najpotrebniji..nema se tu sta vise pricati. Da ti dodje selektor na noge da bi mu ti u brk rekao da je dzaba dosao jer si to ionako ranije porucio.
Kolasinac je jos uvijek neispricana prica, vidjet cemo sta ce biti.

I moja jedina prava zamjerka Robiju zove se Izet Hajrovic, i to onda kada ga trebao pozvati a nije (bilo je perioda kada su ga neki gurali iako nije zasluzio poziv)..
Neke blaze zamjerke su forsiranje Milosevica, Zakarica..

Mnogi zaboravljaju dobru stranu price, kao sto su dobri rezultati od kada je Robi selektor (ne zanima me jel to sretno ili ne, bitno je da vidim sistem na terenu prilagodjen kvaliteti rostera kojim raspolazemo), kao sto je promocija nekih igraca od kojih smo imali koristi (Saric), nekih mladjih kao sto su Civic, Todorovic...sirina koju je stvorio iako smo kvalitetom limitirani itekako, itd.

Eno vam Brko s Grbavice pa nek prica o realnom stanju kada ste vi vec toliko nerealni.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.