Sead Kolašinac

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

babino
Kontakt:

PostPostao/la babino » 02 jun 2019, 04:02

mozemo mi palamuditi koliko hocemo, o robertu ce pricati rezultati i nista drugo.
on ako nas odvede na euro, niko nece spominjati hajrovica, begovica, prcica..
Realno, nama je euro pod moranje, toliko pricamo o nekvaliteti ove trenutne grupe igraca da smo poceli i fince ubrajati u velesile.
mi smo favorit br. 2 u ovoj grupi jer finci i smijesni grci su po svemu ispod nas. dva boda koja smo izgubili protiv levata na onaj nacin mozemo samo mi i niko vise. da je bio jos koji minut izgubili bi i taj jedan.
pocetak nije obecavajuci jer smo morali imati 6 bodova ali imamo ove dvije tekme i 4 boda bi to sve ispravila i to bi nas vratilo u ozbiljnu pricu.
3 boda nas drze u igri ali u tom slucaju su grci jos uvijek ispred nas i vjerovatno bi ih za plasman morali klepiti u grckoj, sto nije nemoguce ali je puno lakse ici dole kad znas da je i remi dovoljan npr.
sve ispod 3 boda u ove dvije tekme je neuspjeh i mozemo slobodno reci kraj kvalifikacija a da nisu ni pocele kako treba. Taj scenario bi donio velike probleme selektoru i prvom meni bi bilo svejedno kada bi odmah odstupio. Ponasa se bahato, to prolazi kada imas rezultat a ako njega ne bude, postajes sarlatan.
pred nama je sve i vec za koji dan cemo dobiti mnoge odgovore.
drago mi je sto je pozvao nastica kao zamjenu za kolasinca (naravno da je ovo sve upitno oko sea ali vrijeme ce i tu pokazati sta i kakva je istina i ima li ista u pozadini svega).
ono sto je jos trebao uraditi, nakon otkaza krunica, morao je uputiti poziv prcicu ili hajrovicu.
ja cu po ko zna koji put napisati da je hajrovic sigurno medju 4-5 nasih najboljih igraca a prcic ozbiljna opcija za mijenjanje pjanica al et, selektor je tu i nek radi kako hoce, prima platu, zna znanje i vidjecemo hoce li nam isporuciti rezultat koji ce svima zacepiti usta.

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Unofficialpage » 02 jun 2019, 12:25

dubrovnik WroteColon
Unofficialpage WroteColonNiko ne traži da se otjera Robi već da se neke stvari dovedu u red, nije fer da se etiketiraju standardni igrači nekim etikatama neprofesionalizma. Nije uredu da se da igraču dozvola za nešto i onda ga za to kažnjavati. Ako je to vama uredu i to vam je profesionalizam, ne znam, ali ne bih volio da ste mi vi šef odnosno da radim za vas.

@Raonffa, može bolje, uvijek može bolje, treba tražiti načina da bude bolje a ne samo reći ne može bolje i šuti i trpi. Ali to je razlika između ekipa koje stalno igraju na velikim takmičenjima i nas koji ne igramo ni na jednom jer u svakom govorimo ma loši smo i ne može bolje.

Zar ih neki dan nije Lulic etiketirao pravim imenom.
Ali ne, po tebi treba nakon 5 utakmica koje je Sehic branio sjesti na klupu jer se njegovo velicanstvo Asmir odlucio pojaviti. Robi je kriv i sto nije isao Lulica moliti iako on sam kaze da bi mu bilo dzaba.
To je isto i dan prije Robijevog dolaska rekao jednom od nasih najvaznijih reprezentativaca koji se jos nije oprostio. Robi je kriv i kada se Kolasinac "ozlijedi". Ma za sve je on kriv.
Ja sam siguran da sa njim idemo na EP a sa Begom, Kolom i ekipom smo zadnje propustili. Zivi bili pa vidjeli.

Ali opet i tu je kriv selektor kao i cijeli savez, dođu na pripreme i mogu da rade šta hoće jer nema odgovornosti ni saveza ni selektora ni igrača.

Ja uopšte ne govorim o tome, Šehić neka brani, nemam ništa protiv. Zaslužio je. Govorim o tome da se svakom našem igraču vrata zatvore guz.icom, nebitno kakve su legende ali svaki ode na ružan način. Smatram da Begović nije zaslužio da ga se istjera na ovakav način, jer bio je tu stalno, igrao i odjednom je etiketiran kao da bira utakmice. Pogotovo je to glupo uraditi jer mu je Robi dao dozvolu, rekao mu nema problema, Asmire, ne moraš doći. Da li ćemo tako i Džeku otjerati? Proglasiti ga šetačem i otjerati ga? Malo poštovanja prema tim igračima ne bi bilo zgoreg ali da ima red, sad Šehić brani, dobio je šansu i neka brani i ukoliko se to Asmiru ne sviđa, njegov problem, neka se izbori za mjesto. Ja o tome govorim a ne da se Šehić mora otjerati radi Asmira kao ni da se Asmir mora otjerati radi Šehića.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

dubrovnik
Kontakt:

PostPostao/la dubrovnik » 02 jun 2019, 13:00

Unofficialpage WroteColon
dubrovnik WroteColon
Unofficialpage WroteColonNiko ne traži da se otjera Robi već da se neke stvari dovedu u red, nije fer da se etiketiraju standardni igrači nekim etikatama neprofesionalizma. Nije uredu da se da igraču dozvola za nešto i onda ga za to kažnjavati. Ako je to vama uredu i to vam je profesionalizam, ne znam, ali ne bih volio da ste mi vi šef odnosno da radim za vas.

@Raonffa, može bolje, uvijek može bolje, treba tražiti načina da bude bolje a ne samo reći ne može bolje i šuti i trpi. Ali to je razlika između ekipa koje stalno igraju na velikim takmičenjima i nas koji ne igramo ni na jednom jer u svakom govorimo ma loši smo i ne može bolje.

Zar ih neki dan nije Lulic etiketirao pravim imenom.
Ali ne, po tebi treba nakon 5 utakmica koje je Sehic branio sjesti na klupu jer se njegovo velicanstvo Asmir odlucio pojaviti. Robi je kriv i sto nije isao Lulica moliti iako on sam kaze da bi mu bilo dzaba.
To je isto i dan prije Robijevog dolaska rekao jednom od nasih najvaznijih reprezentativaca koji se jos nije oprostio. Robi je kriv i kada se Kolasinac "ozlijedi". Ma za sve je on kriv.
Ja sam siguran da sa njim idemo na EP a sa Begom, Kolom i ekipom smo zadnje propustili. Zivi bili pa vidjeli.

Ali opet i tu je kriv selektor kao i cijeli savez, dođu na pripreme i mogu da rade šta hoće jer nema odgovornosti ni saveza ni selektora ni igrača.

Ja uopšte ne govorim o tome, Šehić neka brani, nemam ništa protiv. Zaslužio je. Govorim o tome da se svakom našem igraču vrata zatvore guz.icom, nebitno kakve su legende ali svaki ode na ružan način. Smatram da Begović nije zaslužio da ga se istjera na ovakav način, jer bio je tu stalno, igrao i odjednom je etiketiran kao da bira utakmice. Pogotovo je to glupo uraditi jer mu je Robi dao dozvolu, rekao mu nema problema, Asmire, ne moraš doći. Da li ćemo tako i Džeku otjerati? Proglasiti ga šetačem i otjerati ga? Malo poštovanja prema tim igračima ne bi bilo zgoreg ali da ima red, sad Šehić brani, dobio je šansu i neka brani i ukoliko se to Asmiru ne sviđa, njegov problem, neka se izbori za mjesto. Ja o tome govorim a ne da se Šehić mora otjerati radi Asmira kao ni da se Asmir mora otjerati radi Šehića.

Pa Lulic je to izjavio pa se to ocito ne odnosi na Robija jer on kod njega nije pozivan ali ajde nebitno.
Ti nikako ne mozes da shvatis da Robi nije otpisao Asmira nego se on otpisao sam. Kada je drugi put zaredom zvao i trazio izostanak Robert nije mogao vjerovati. Nazvao je jednog naseg bivseg reprezentativca i pitao ga sta se ovo dogadja sa Begovicem i da li je to prije radio. Prvi put u karijeri se susreo sa takvim omalovazavanjem reprezentacije. Bio je primoran dati sansu Sehicu i momak je bio dobar. Nimalo losiji od Begovica. Nakon sljedece akcije u kojoj je Begovic bio na klupi a boga mi i na golu vrag mu opet nije dao mira pa se pocelo svasta pisati po drustvenim mrezama. U isto vrijeme mu lose ide i u klubu. Robi ga je ocito nakon toga odstranio iz tima. Da budem iskren i ja bih ga odstranio da sam selektor. To nije ponasanje legende nego drugog Vranjesa. Ni u cemu tu Robi nije pogrijesio. Makar ja to tako vidim.

hurem
Kontakt:

PostPostao/la hurem » 05 jun 2019, 15:06

Spominje se kao jedna od opcija za Barcelonu.
Koliko realno ili nerealno zvuci taj transfer mi je nebitno, ali bih dodao da bi se vrlo brzo uklopio sa svojim utrcavanjima iza ledja odbrane i vrlo malo defanzivnog fudbala kada igras za katalonski tim...dakle idealno za njegovu igru...koliko puta Messi Albu izbaci...hmm.
Medjutim, besmisleno je da ide kad je Alba tu.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

BoixosNois1899
Kontakt:

PostPostao/la BoixosNois1899 » 05 jun 2019, 15:15

Pa došao bi kao backup. Naravno da ne bi bio prva opcija. Barca i traži nekoga ko bi bio rezerva Albi u slučaju da se ovaj povrijedi ili kada bude bila potrebna rotacija.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

JavierBosnia
Kontakt:

PostPostao/la JavierBosnia » 05 jun 2019, 15:37

Ma Alba odigrao 54 utakmice, 4500 minuta sta vam je.. Seo bi mogao jedino da se uigrava, pa da upadne za godinu-dvije u tim

rishovski
Kontakt:

PostPostao/la rishovski » 05 jun 2019, 16:22

Za njega bi najbolje bilo da se vrati u Gelzenkirhen,koja crna Barcelona... nikakve logike nema da predje tamo a ni u Arsenali se nije nesto naigrao...
F.Y.R. of Macedonia

AirRamiz
Kontakt:

PostPostao/la AirRamiz » 05 jun 2019, 16:31

sanse su 1%....lupanje klasicno

Scholl
Kontakt:

PostPostao/la Scholl » 05 jun 2019, 16:34

Vijest u rangu kretena koji vode ovaj portal
Mislim, isti su objavili da je ta Barcelona i sa Susica Safeta zainteresovana

Varg
Kontakt:

PostPostao/la Varg » 05 jun 2019, 16:36

ako ce o v aj u barselonu civic je za reala

rishovski
Kontakt:

PostPostao/la rishovski » 05 jun 2019, 16:47

Ma hajd kad je Tino Sušić prešao u Inter moze i Sejo u Barcu...
F.Y.R. of Macedonia

0oo0
Kontakt:

PostPostao/la 0oo0 » 05 jun 2019, 16:51

rishovski WroteColonMa hajd kad je Tino Sušić prešao u Inter moze i Sejo u Barcu...

:rol: :rol:

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 07 jun 2019, 02:27

Ženi se uskoro :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Tekashi
Kontakt:

PostPostao/la Tekashi » 07 jun 2019, 02:42

rishovski WroteColonMa hajd kad je Tino Sušić prešao u Inter moze i Sejo u Barcu...

:puke:

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 07 jun 2019, 11:55

Raonffa WroteColonŽeni se uskoro :kafa:

Sto se igro, igro se ... :wave:

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 08 jun 2019, 01:31

Mirza Varešanović :hmmmmm:
Kolašinac je navodno povrijeđen

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 08 jun 2019, 02:27

ne treba ga zvati vise nikad u repku
suvise arogantan

Ponos Torina
Kontakt:

PostPostao/la Ponos Torina » 08 jun 2019, 02:39

Sto bi on dosao na okupljanje "neke tamo" Bosne kad je pozvan na svadbu svog saigraca sa Fortnite-a.. :problem: :nene: :nene: :nedam:

Da propusti sav taj glamur i upoznavanje "El Presidente"

https://www.instagram.com/p/ByZ_yJxnz0j/?****=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

slika

https://www.thesun.co.uk/sport/9247082/mesut-ozil-wedding-amine-gulse-arsenal/

https://twitter.com/afcstuff/status/1136795757166485505

Tekashi
Kontakt:

PostPostao/la Tekashi » 08 jun 2019, 03:17

Stavice gazija prsten na ruku

Rosicky
Kontakt:

PostPostao/la Rosicky » 08 jun 2019, 08:03

Robi je u pravu sa Begovicem iako ne volim robija :D

Ovaj sto poredi sa firmom situacije..pa jarane to je kao kad ti gazda kaze smijes uzet slobodan dan i onda ti odbije dnevnicu

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: ASD i 5 gostiju.