Sead Kolašinac

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

PerryFred
Kontakt:

PostPostao/la PerryFred » 26 jul 2019, 13:23

slika

BordoArmy88
Kontakt:

PostPostao/la BordoArmy88 » 26 jul 2019, 15:57

Vucevich WroteColonhttps://twitter.com/smhjaames/status/1154457329720582146?s=21

:rol:

Svi su mortals, samo je SEO neuništiv!

Bosniacum Lilium
Kontakt:

PostPostao/la Bosniacum Lilium » 26 jul 2019, 18:22

ljudi pokuso sam uci prije par nedjelja bez uspjeha ovo je majstor sezona uskoro pocinje momak se zestoko sprema za novu dozu rusenja trening nije dovoljno da zadovolji momka tenk se stalno vraca kuci od treninga sa viskom benzina pa ponekad od dosade izlazi iz kuce da razbija sta god nadje fin je momak nikog ne dira ali ako ga naljutite ili nema dovoljno suhog mesa bolje da vas nema momak voli da bije a babo ga naucio nemoj nikad da pocnes samo ako oni tebe udaru prvo uzvrati duplo troduplo pesnicom u lice pa sve u komade najmanje dva zuba moraju da idu to je pravilo sto su pametni casni ljudi skontali u sandzak u pester

momak je trafika i svugdje je
svako ce pamtit ko je i sta je sead kolasinac
slika

momku ponekad nedostaje ono divno vrijeme kad se borio sa medvjedama sa daidzima u sandzak evo lovacka nagrada od prije 6 godina ako ste zaboravili
slika

nemojte tesko na mesuta on je pobjego posto je rusilac poceo da lomi sve zivo pa da se ne zakaci slucajno i sa njim ali iskreno mrsavi kinez iz salkea nebi onako ko ozil
momku malo nedostaje mrsavi kinez sa njim je najvise provodio vremena u gelsenkirhen
evo dokaz
slika

momak uvijek nosi voli da pomaze roditeljima
slika

slika
slika

pratim ovu stranicu ko hvali momka i ko nije fer prema njemu to pisem na papiru i direktno rusilcu da vas upozorim nije vam dobro momak se ponekad povrijedi ali to je posto je momak t-35 teski tenk teska kategorija pa ponekad sto si veci sto teze padas momak se povrijedi od svoje tezine a uvijek se vraca bolji nego prije zato sto je momak legenda i rusilac za sva vremena

da vas podsjetim o kome se radi
slika
momak je legenda mislim na sea da ne bude nesporazum sead seo rusilac kolasinac
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala. Prvi alkoholičar ekipe - Kawhi

QUARTERBACK
Kontakt:

PostPostao/la QUARTERBACK » 26 jul 2019, 18:26

DrFilgud WroteColonMa ovo je za djecu, Senijad Ibricic marise drotove po krajini.

dje su dokazi :mrgreen:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Bosniacum Lilium
Kontakt:

PostPostao/la Bosniacum Lilium » 26 jul 2019, 18:27

necu vise ovamo da pisem ne brinite se moderatori samo se malo smirite ako moze momak je legenda mislim na momciluka sea rusilca kolasinca

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala. Prvi alkoholičar ekipe - Kawhi

soccerfan
Kontakt:

PostPostao/la soccerfan » 26 jul 2019, 18:29

Bosniacum Lilium WroteColonljudi pokuso sam uci prije par nedjelja bez uspjeha ovo je majstor sezona uskoro pocinje momak se zestoko sprema za novu dozu rusenja trening nije dovoljno da zadovolji momka tenk se stalno vraca kuci od treninga sa viskom benzina pa ponekad od dosade izlazi iz kuce da razbija sta god nadje fin je momak nikog ne dira ali ako ga naljutite ili nema dovoljno suhog mesa bolje da vas nema momak voli da bije a babo ga naucio nemoj nikad da pocnes samo ako oni tebe udaru prvo uzvrati duplo troduplo pesnicom u lice pa sve u komade najmanje dva zuba moraju da idu to je pravilo sto su pametni casni ljudi skontali u sandzak u pester

slika

momku ponekad nedostaje ono divno vrijeme kad se borio sa medvjedama sa daidzima u sandzak evo lovacka nagrada od prije 6 godina ako ste zaboravili
slika

nemojte tesko na mesuta on je pobjego posto je rusilac poceo da lomi sve zivo pa da se ne zakaci slucajno i sa njim ali iskreno mrsavi kinez iz salkea nebi onako ko ozil
momku malo nedostaje mrsavi kinez sa njim je najvise provodio vremena u gelsenkirhen
evo dokaz
slika

slika

slika
slika

pratim ovu stranicu ko hvali momka i ko nije fer prema njemu to pisem na papiru i direktno rusilcu da vas upozorim nije vam dobro momak se ponekad povrijedi ali to je posto je momak t-35 teski tenk teska kategorija pa ponekad sto si veci sto teze padas momak se povrijedi od svoje tezine a uvijek se vraca bolji nego prije zato sto je momak legenda i rusilac za sva vremena

slika

:bow: :bow: :bow:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Bosniacum Lilium
Kontakt:

PostPostao/la Bosniacum Lilium » 26 jul 2019, 18:31

Moj bratko majstor i ja nikog ne diramo samo hocemo da kažemo stvari kako jesu nije vam dobro mlogo ste ga ovde iznapadali a momak nikog ne dira mnogo pošten tako su mu svi pošteni u familiju amidze i daidze i baboo njegov faik je mnogo dobar gospodin EDIT (majstor): i zaboravljate ga puno ako imas nesto protiv reci mu u lice ako smijes
Zadnja izmjena: Bosniacum Lilium, dana/u 26 jul 2019, 18:35, ukupno mijenjano 1 put.

QUARTERBACK
Kontakt:

PostPostao/la QUARTERBACK » 26 jul 2019, 18:34

hahahahahaha dobar dobar
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Varg
Kontakt:

PostPostao/la Varg » 26 jul 2019, 18:34

odustani

Sarrifufna
Kontakt:

PostPostao/la Sarrifufna » 26 jul 2019, 19:08

cringe :facepalm:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Sheyi
Kontakt:

PostPostao/la Sheyi » 26 jul 2019, 19:08

Majstore, uljepšao si daaaaan, hvala sto postojis :mrgreen:

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 26 jul 2019, 19:30

Ja Seu nikad nista u lice ne bi smio reci, a iza ledja bi svasta rekao.
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

Ponos Torina
Kontakt:

PostPostao/la Ponos Torina » 26 jul 2019, 22:05

slika
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Tekashi
Kontakt:

PostPostao/la Tekashi » 26 jul 2019, 23:32

Bosniacum Lilium WroteColonljudi pokuso sam uci prije par nedjelja bez uspjeha ovo je majstor sezona uskoro pocinje momak se zestoko sprema za novu dozu rusenja trening nije dovoljno da zadovolji momka tenk se stalno vraca kuci od treninga sa viskom benzina pa ponekad od dosade izlazi iz kuce da razbija sta god nadje fin je momak nikog ne dira ali ako ga naljutite ili nema dovoljno suhog mesa bolje da vas nema momak voli da bije a babo ga naucio nemoj nikad da pocnes samo ako oni tebe udaru prvo uzvrati duplo troduplo pesnicom u lice pa sve u komade najmanje dva zuba moraju da idu to je pravilo sto su pametni casni ljudi skontali u sandzak u pester

slika

slika

evo dokaz
slika

slika

slika
slika

slika

:salut:

Sarrifufna
Kontakt:

PostPostao/la Sarrifufna » 27 jul 2019, 02:10

https://mobile.twitter.com/sportsport/status/1154650388844425216

jel ovi hoce da nam Seo na kucni prag dodje :think: :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

hurem
Kontakt:

PostPostao/la hurem » 27 jul 2019, 09:37

Idealan klub za njega bi bio Atletico Madrid, zbog Simeonea naravno i nacina igre...i mozda jos Inter s Conteom...
Mislim da su to jedina dva trenera, uz Mourinha mozda, koji bi mogli izvuci maksimum iz igraca, na Sea mislim.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 27 jul 2019, 09:42

hurem WroteColonIdealan klub za njega bi bio Atletico Madrid, zbog Simeonea naravno i nacina igre...i mozda jos Inter s Conteom...
Mislim da su to jedina dva trenera, uz Mourinha mozda, koji bi mogli izvuci maksimum iz igraca, na Sea mislim.

Samo sto je on slabo inteligentan pa nije ni za Atletico ni za Contea jer oni pored toga traze i igrace sa mozgom.

Varg
Kontakt:

PostPostao/la Varg » 27 jul 2019, 09:45

ne moze on igrati talijansku odbranu jer je glup ko cutuk, tacnije nikakvu odbranu a kamoli talijansku

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 27 jul 2019, 09:53

Seo da ima kvalitete igrao bi ili u Erzurumu ili u Ferencu ovako dobar za ganjat čakijaše...za sad
"Pa baš sam bio kulturan"

HeraklitMracni
Kontakt:

PostPostao/la HeraklitMracni » 27 jul 2019, 10:01

Majstor10 WroteColonKola igra za Bosnu, tu nema dileme.

Njegova ogromna betonska glava moze da izgleda normalna samo u Bosnu

Covjek istinu govorio

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.