Anel Hadzic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Adi_Zepce » 28 feb 2013, 14:27

Cartman je napisao/la:
Adi_Zepce je napisao/la:Ajde konacno da je i ovo rijeseno.Sad aBd cekati da dobiju Bicakcic i Kolasinac ;)
Ako potraje kao sa ovim Anelom, dobro je ako stignu do Brazila.
:lol: :lol:
Valjda nece,treba vjerovati u Savez i Vijece ministara 8-) :mrgreen:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la TMovac » 28 feb 2013, 14:34

santos je napisao/la:
Imao je Njemacko sportsko drzavljanstvo,pa ga je onda promjenio u nase i igrao za nas par tekmi.Ali se lik posteno zahebao.Jer odricanjem naseg civilnog drzavljanstva nije mogao vise igrati za nas jer nema nase civilno drzavljanstvo nego njemacko,a nije mogao ni za Njemacku jer je imao nase sportsko drzavljanstvo i nije ga mogao vise mjenjati.Tako da njemu treba samo nase civilno drzavljanstvo.Dok Hadzicu sad treba ganjati i sportsko,ali mislim da su svi papiri vec spremni i da samo cekaju da vijece ministara odobri upis u nase drzavljanstvo pa da mogu poslati zahtjev FIFA-i i UEFA-i za promjenu i sportskog
Moze li igrac imati necije sportsko drzavljanstvo a da nema ono normalno,jer kako moze imati BH sportsko ako se odrekao BIH drzavljanstva
Sportsko drzavljanstvo se razlikuje od ovog civilnog.Civilnih mozes imati 1-2-3 ili vise.Dok sportsko mozes imati samo 1.Takodjer sportsko mozes promjeniti samo 1.Nakon cega nema vise povratka.

U kosarci je malo drugacije nego u fudbalu.U kosarci igrac moze odluciti igrati za zemlju sa kojom nema nikakve veze,niti je ikada boravio u njoj prije toga.Slucaj Domercant kod nas.I igrac ne mora mjenjati svoje civilno drzavljanstvo.Tj Domercant se nije morao odricati americkog drzavljanstva.Dok u fudbalu to nije moguce.Da bi igrac igrao za neku reprezentaciju mora biti drzavljanin te zemlje,ili u slucaju da nema drzavljansvo te zemlje mora biti rodbinski vezan za tu drzavu(roditelji,dede,nane),ako je igrac aktivno zivjeo ili igrao fudbal u zemlji za koju zeli igrati 5 godina.Npr Ailton je htio igrati za reprezentaciju Ujedinjenih Arapskih Emirata (ljudi mu nudili ogromnu lovu),ali nije dobio zeleno svijetlo FIFA-e jer ne ispunjava niti jedan od navedenih uslova
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
AeGon099
Postovi: 1031
Pridružen/a: 05 nov 2011, 21:21
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la AeGon099 » 28 feb 2013, 14:35

ako se ne varam, igra na poziciji zadnjeg veznog ? da li će upasti umjesto zahirovića u skorije vrijeme ? :)
Odlazi Safete.

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la skyisthelimit » 28 feb 2013, 14:41

dobar igrac, odlican suter
Zadnja izmjena: skyisthelimit, dana/u 28 feb 2013, 15:22, ukupno mijenjano 1 put.
15.10 - 15.06 ...

vendeta87
Postovi: 1751
Pridružen/a: 25 feb 2011, 18:52
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la vendeta87 » 28 feb 2013, 14:50

Mozemo se mi ovdej raspravljati o hadzicevom kvalitetu do sutra, i necemo se moci dogovoriti. meni je momak posebno drag nakon njegovih izajva koje sam danas procitao i to je pravi primjer pariotizma. Evo jedne na primjer http://www.klix.ba/sport/nogomet/anel-h ... /130228073" onclick="window.open(this.href);return false;

tulln
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 apr 2012, 09:37
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la tulln » 28 feb 2013, 14:55

Kod nas je ono pravilo nase nista ne valja pa tako i Hadzic posto nas i ne valja vise

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la samson » 28 feb 2013, 14:57

Iako igra u tamo nekom lijevom klubu i prilicno lijevoj ligi, mlad je. I, ono jos vaznije, ima ogroman broj utakmica u nogama za svoje godine ...
Zadnja izmjena: samson, dana/u 28 feb 2013, 15:18, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Cartman » 28 feb 2013, 15:09

samson je napisao/la:
santos je napisao/la:Moze li igrac imati necije sportsko drzavljanstvo a da nema ono normalno,jer kako moze imati BH sportsko ako se odrekao BIH drzavljanstva
Jedno sa drugim nemaju veze. Mislis da bi se Henry Domercant ili Wright odrekli americkog drzavljanstva da bi igrali za BiH? Koje bi to budale bile ...
Za Wrighta me nista ne bi cudilo. 8-)
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la samson » 28 feb 2013, 15:16

Cartman je napisao/la:
samson je napisao/la:
santos je napisao/la:Moze li igrac imati necije sportsko drzavljanstvo a da nema ono normalno,jer kako moze imati BH sportsko ako se odrekao BIH drzavljanstva
Jedno sa drugim nemaju veze. Mislis da bi se Henry Domercant ili Wright odrekli americkog drzavljanstva da bi igrali za BiH? Koje bi to budale bile ...
Za Wrighta me nista ne bi cudilo. 8-)
Dobro, jeste da se zaljubio u nas na prvi pogled fakticki al americki pasos je ipak americki pasos ...

Avatar
emir_
Postovi: 5757
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la emir_ » 28 feb 2013, 15:29

respect za ovog momka jer je evo skoro 2 godine ustrajan da igra za nas, vidjecemo kakav je igrac, statistika nije loša...

http://www.transfermarkt.de/de/anel-had ... 51311.html

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Elegant » 28 feb 2013, 15:40

Znaci on komotno moze nastupit protiv Grcke, naravno ako ga pozove Safet.

Sad je pitanje hoce li rizikovati sa novim, mozda sa klupe da uđe.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Dado » 28 feb 2013, 15:40

voltron30 je napisao/la:
Zekoo je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Trebao bi bit dovoljno vremena do Grcke...
Ma i ako se riješi to sumnjam da će igrat, samo me zanima što nije bio sad na spisku i Bičakčić :S
Ček' malo, ako sam ja dobro skont'o, Bičakčić ima naš pasoš, ali nema sportsko državljanstvo??? Ili obrnuto? Više ni sam ne znam, vidi se da nisam za administracije. :D
Pa zar Bicakcic nije vec igrao za U19 BiH? Sta mu vise treba?? Inace momak je znatno napredovao zadnju godinu a Braunschweig ulazi u BL iduce godine gotovo sigurno. Momak ima strasan potencijal.

Zna li neko koliko traje procedura u UEFA-i za Hadzica.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la legenda reala » 28 feb 2013, 15:42

Elegant je napisao/la:Znaci on komotno moze nastupit protiv Grcke, naravno ako ga pozove Safet.

Sad je pitanje hoce li rizikovati sa novim, mozda sa klupe da uđe.
Ma jok, sad mora poslati papire FIFI/UEFI da oni odobre pa tek onda može igrati.Oni mogu odobriti za dan, za sedam, za mjesec, a i za godinu, boga pitaj kad će on igrati ;)
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la TMovac » 28 feb 2013, 15:46

Ma i ako se riješi to sumnjam da će igrat, samo me zanima što nije bio sad na spisku i Bičakčić :S[/quote]

Ček' malo, ako sam ja dobro skont'o, Bičakčić ima naš pasoš, ali nema sportsko državljanstvo??? Ili obrnuto? Više ni sam ne znam, vidi se da nisam za administracije. :D[/quote]

Pa zar Bicakcic nije vec igrao za U19 BiH? Sta mu vise treba?? Inace momak je znatno napredovao zadnju godinu a Braunschweig ulazi u BL iduce godine gotovo sigurno. Momak ima strasan potencijal.

Zna li neko koliko traje procedura u UEFA-i za Hadzica.[/quote]

Jeste igrao,ali se nakon toga odrekao naseg drzavljanstva i samim tim izgubio pravo da igra za repku dok ne vrati nase drzavljanstvo.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
emir_
Postovi: 5757
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la emir_ » 28 feb 2013, 15:56

Za Hadžića treba još 15 dana da dobije pasoš i da može ovjerenu kopiju poslat u fifu zajedno sa dokumentacijom koja podrazumijeva spisak tekmi koju dostavlja austrijski savez a tek je onda loše ako to još nisu poslali. Nakon iskustva sa Pjanićem, Mujdžom, Begovićem, predviđam Hadžiću još 2-3 mjeseca čekanja!

a što se tiče bičakčića, on se odrekao BH državljanstva i tako da još nije ni na dnevnom redu vijeće ministara... uglavnom, ova dva igrača na spisku tek u augustu za prijateljsku, realno prije i ne zaslužuju poziv, pogotovo Hadžić

Dufresne
Postovi: 750
Pridružen/a: 08 maj 2012, 13:33
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Dufresne » 28 feb 2013, 15:59

http://www.germania-sportagentur.com/pl ... idfielders" onclick="window.open(this.href);return false; :lol:

Dobrodosao Anele i da nam se sto prije pokazes u svom najboljem svijetlu... ;)
Pravda za Papeta!

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la CashMan » 28 feb 2013, 16:00

Ja ne znam što se diže tolika frka oko Hadžića, hoće li dobiti poziv ili ne :? Čovjek je prosječan igrač u prosječnom austrijskom klubu , a jedino što će donijeti je veća širina u izboru igrača Sušiću. Sumnjam da je tolika klasa, inače bi već odavno bio u većem klubu.
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Papastathopoulos » 28 feb 2013, 16:02

Kakvi su to igraci na tom linku ? Otkud zahe i anela medju njima ? :D
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Dufresne
Postovi: 750
Pridružen/a: 08 maj 2012, 13:33
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Dufresne » 28 feb 2013, 16:02

CashMan je napisao/la:Ja ne znam što se diže tolika frka oko Hadžića, hoće li dobiti poziv ili ne :? Čovjek je prosječan igrač u prosječnom austrijskom klubu , a jedino što će donijeti je veća širina u izboru igrača Sušiću. Sumnjam da je tolika klasa, inače bi već odavno bio u većem klubu.
8-)

Ali neka ga, nek pojaca konkurenciju i prosiri bazu reprezetativaca... :D
Pravda za Papeta!

Dufresne
Postovi: 750
Pridružen/a: 08 maj 2012, 13:33
Kontakt:

Re: Anel Hadzic

Post Postao/la Dufresne » 28 feb 2013, 16:04

Papastathopoulos je napisao/la:Kakvi su to igraci na tom linku ? Otkud zahe i anela medju njima ? :D
Imas pravo da pogadjas, ali samo jednom... :lol:
Pravda za Papeta!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, hurem i 39 gostiju.