Transferi bh. reprezentativaca

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Migu
Postovi: 113
Pridružen/a: 07 jul 2017, 12:05
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Migu » 10 jul 2017, 14:36

Muumii je napisao/la:
Migu je napisao/la:Šteta za Višću , ja sam se nadao da ce u nekog Bundesligaša. :/
Ma covjek je nula,pogotov kao krilo protiv malo boljih ekipa,opet sam misljenja da bi u formaciji gdje ce igrati WB desno plus dva spica mogao nesto pokazati i ostvariti bolji transfer,ovako kao krilo-krilni napadac NULA-KROMPIR
pa dobro upravu si donekle ali mislim da je mogao otici iz Turske konacno, toliko toga citamo kao rasturio, prekucao Tursku ligu i na kraju ostade frajer.

Muumii
Postovi: 424
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Muumii » 10 jul 2017, 14:46

Migu je napisao/la:
Muumii je napisao/la:
Migu je napisao/la:Šteta za Višću , ja sam se nadao da ce u nekog Bundesligaša. :/
Ma covjek je nula,pogotov kao krilo protiv malo boljih ekipa,opet sam misljenja da bi u formaciji gdje ce igrati WB desno plus dva spica mogao nesto pokazati i ostvariti bolji transfer,ovako kao krilo-krilni napadac NULA-KROMPIR
pa dobro upravu si donekle ali mislim da je mogao otici iz Turske konacno, toliko toga citamo kao rasturio, prekucao Tursku ligu i na kraju ostade frajer.
Ma druze odavno nasim portalima ne treba vjerovati,gdje su sve Djumica selili i na kraju osta u holandiji,mada odlican izbor kluba po meni!A viscu za spas reprezentativnog fudbala i formaciju 3-5-2 prebacit na desnu stranu (Begovic-Djumic-Vranjes-Sunjic-Visca-Kolasinac-Lulic-Pjanic-Besic(ako pocne igrat)-Dzeko-Kodro(ili neko od ostalih MLADIH napadaca,Vedo koliko god ga ja volio neka bude neki dzoker s klupe) AKO BOG DA GLEDAT CEMO BAR U NEKOJ PRIJATELJSKOJ OVAKVU FORMACIJU I SILOVANJE PROTIVNIKA!!

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la SemirSema » 10 jul 2017, 16:12

Burnic u Stutgartu?

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la DrFilgud » 10 jul 2017, 16:18

SemirSema je napisao/la:Burnic u Stutgartu?
Da, posudba
Bice saigraci iduce sezone, nadam se i u reprezentaciji.

slika

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Goalgetter » 10 jul 2017, 16:57

Visca je nasao klub po svojoj mjeri i kvalitetu.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Vucevich » 10 jul 2017, 17:01

Odlican potez Burnica.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la HankMoody » 10 jul 2017, 18:53

Dakle, da sumiramo zasad:
seniori:
Asmir Begović :arrow: A.F.C. Bournemouth
Sead Kolašinac :arrow: Arsenal F.C.
Ervin Zukanović :arrow: Genoa C.F.C.
Toni Šunjić :arrow: FC Dynamo Moscow
Dario Đumić :arrow: FC Utrecht
Mario Vrančić :arrow: Norwich City F.C.
Kenan Kodro :arrow: 1. FSV Mainz 05
mladi:
Eldar Čivić :arrow: AC Sparta Prague
Smail Prevljak :arrow: SV Mattersburg
Ermedin Demirović :arrow: Deportivo Alavés
Mićo Kuzmanović :arrow: FK Sarajevo
Zadnja izmjena: HankMoody, dana/u 11 jul 2017, 01:50, ukupno mijenjano 1 put.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Raonffa » 11 jul 2017, 01:23

Odlični transferi za naše igrače, vjerovatno 'najpametniji' prelazni rok naših reprezentativaca.

Jedino sam razočaran Višćom, u principu nisam ni očekivao neke velike stvari, al' nisam se ni nadao prelasku sa konja na magarca. Ostanak u Basaksehiru je sigurno bolja opcija od odlaska u Trabzon, bez obzira na veću platu i ozbiljniji projekat kluba. Iz Lige prvaka bježiš u tim koji, kao, tek treba napraviti neke ozbiljnije korake ka tom cilju, a nije da nemaju veoma jaku konkurenciju u vidu tri turska velikana.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la JavierBosnia » 11 jul 2017, 01:33

Po meni sanse da nadju novi klub:
Bajic 60%
Cimirot 40%
Krunic 80%
Jajalo 90%
Spahic 50%
Hodzic 10%
Visca 95%
Susic 50%
Sehic 35%
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Raonffa » 11 jul 2017, 01:46

Kruniću i Jajalu je neophodan novi klub, a i Sušiću ukoliko ne misli vrlo brzo da se vrati u HNL.

Za Bajića i Cimirota bi bilo poželjno da naprave korak naprijed u karijeri i odu u neki od klubova liga petice, al' nije toliko neophodno pogotovo za Bajića koji ima tek jednu odličnu sezonu u Konyasporu.

Hodžiću bi najpametnije bilo da ostane u Dinamu, odigra sličnu ili po mogućnosti još bolju sezonu nego ovu prošlu (pogotovo gledajući taj kontinuitet, a ne da ga pola sezone nema nigdje) i ne sumnjam da će ga Mamić iduće ljeto dobro prodati u neki solidan klub najjačih europskih liga.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Migu
Postovi: 113
Pridružen/a: 07 jul 2017, 12:05
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Migu » 11 jul 2017, 13:26

Ima li ista od Cimirota i transfera u Werder, nesto se spominjalo i sad se sve utisalo??

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: RE: Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Pivopija » 11 jul 2017, 13:34

Migu je napisao/la:Ima li ista od Cimirota i transfera u Werder, nesto se spominjalo i sad se sve utisalo??
Mislim da su to demantovali iz Werdera.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Papastathopoulos » 11 jul 2017, 13:36

Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
Migu
Postovi: 113
Pridružen/a: 07 jul 2017, 12:05
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Migu » 11 jul 2017, 13:38

aha steta, drag mi je Werder i volio bih da je tamo otisao, ali hajde valjda ima neki drugi Bundesligas da ga hoce.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la DrFilgud » 11 jul 2017, 13:54

Raonffa je napisao/la:Kruniću i Jajalu je neophodan novi klub, a i Sušiću ukoliko ne misli vrlo brzo da se vrati u HNL.

Za Bajića i Cimirota bi bilo poželjno da naprave korak naprijed u karijeri i odu u neki od klubova liga petice, al' nije toliko neophodno pogotovo za Bajića koji ima tek jednu odličnu sezonu u Konyasporu.

Hodžiću bi najpametnije bilo da ostane u Dinamu, odigra sličnu ili po mogućnosti još bolju sezonu nego ovu prošlu (pogotovo gledajući taj kontinuitet, a ne da ga pola sezone nema nigdje) i ne sumnjam da će ga Mamić iduće ljeto dobro prodati u neki solidan klub najjačih europskih liga.
Slazem se.
S tim sto je za Krunica apsolutno neophodan novi klub, ako nece da potone, a za Cimija je pravi trenutak za iskorak .
Za Susica bi, nakon prosle sezone, bilo logicno da ide u slabiji klub od Genka, a to ti je onda neki Hajduk :(

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la bhfanatic14 » 11 jul 2017, 14:25

Jeste vise dosadni sa Tim susicem , shvatite vise taj momak nije kvalitet za repku nit je ikad bio. Nemoj te previse vjerovat novinama, medijama, televizoru nego vjerujte svojim ocima !!! Usput, najbolji igrac Genka taj Sven je dobio izlaznu kartu, ili ce ga prodat il ga salju negdje na posudbu.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
zgembo89
Postovi: 4921
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la zgembo89 » 11 jul 2017, 21:48

Bajic rekoše menhengladbah se interesuje a krunic je imao dobru sezonu ove godine sigurno ide u nekog livada bila je dobra ona opcija hodzic i Lazio ali nema ništa od tog

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: RE: Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Pivopija » 11 jul 2017, 21:59

zgembo89 je napisao/la:Bajic rekoše menhengladbah se interesuje a krunic je imao dobru sezonu ove godine sigurno ide u nekog livada bila je dobra ona opcija hodzic i Lazio ali nema ništa od tog
Navodno M`Gladbach i Anderlecht poslali ponude po 3 mil eura, a Konyaspor trazi 12 mil. Ali postoji i prica za Fenerbahce koji daje 10 mil.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Goalgetter » 11 jul 2017, 22:33

Krunic je na pripremama sa Empolijem, ne ostavlja za sada utisak da ce mjenjati klub. Morao bi po pravilu.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la JavierBosnia » 11 jul 2017, 22:41

Goalgetter je napisao/la:Krunic je na pripremama sa Empolijem, ne ostavlja za sada utisak da ce mjenjati klub. Morao bi po pravilu.
I Jajalo je danas mislim otputovao na pripreme Palerma.. Ne svidja mi se to nikako
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Edo1922 i 28 gostiju.