Transferi bh. reprezentativaca

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

utaka
Postovi: 90
Pridružen/a: 14 maj 2013, 23:19
Kontakt:

Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la utaka » 15 maj 2013, 15:07

begović-arsenal, liverpool, everton, barcelona
spahić-monaco
stevanović-almeria, numancia
pjanić-tottenham, chelsea
lulić-juventus
džeko-juventus, dortmund, monaco
salihović-stuttgart, freiburg

deda
Postovi: 429
Pridružen/a: 04 apr 2008, 19:42
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la deda » 15 maj 2013, 15:17

utaka je napisao/la:begović-arsenal, liverpool, everton, barcelona
spahić-monaco
stevanović-almeria, numancia
pjanić-tottenham, chelsea
lulić-juventus
džeko-juventus, dortmund, monaco
salihović-stuttgart, freiburg

Bilo bi odlicno kad bi se ovo obistinilo..

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la gio10 » 15 maj 2013, 15:19

utaka je napisao/la:begović-arsenal, liverpool, everton, barcelona
spahić-monaco
stevanović-almeria, numancia
pjanić-tottenham, chelsea
lulić-juventus
džeko-juventus, dortmund, monaco
salihović-stuttgart, freiburg
imaš kafu od mene ako ovakvi budu transferi, pogotovo ako Beg ode u Liverpul :D
Ja te volim, volim Željo..

utaka
Postovi: 90
Pridružen/a: 14 maj 2013, 23:19
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la utaka » 15 maj 2013, 15:31

ja sam napisao sa kojim se klubovima povezuju, vidjet cemo na kraju sta ce biti

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24479
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Goalgetter » 15 maj 2013, 16:54

Evo ovako, u procentima cu napisati koje su sanse da od nasih navedenih igraca jedan napusti klub:

Asmir Begovic: 70%

- Stoke je doveo vec zamjenu za Begovica, Butlanda iz Birminghama, te jos na klupi imaju Sorensena, sto znaci da su vec pripremljeni za evtl. odlazak Asmira. Isto tako mislim da nece zuriti da ga prodaju, zele ga mnogi klubovi, ali cijena i nije nesto primamljiva. Spominje se odlazak u Manchester United, Chelsea, Liverpool, Arsenal i Fulham. Odlazak u ManUtd i Chelsea mislim da mogu iskljuciti, De Gea je skupo placen i sigurno ga se nece tako lako odreci, a Cech je nedodirljiv. Sto se tice Liverpoola, Arsenala i Fulhama, to su vec realnije opcije. Spominjala se i Barcelona, ali mislim da je to samo novinarska patka.

Miralem Pjanic: 30%

Istina je da se nalazi na meti velikih klubova kao sto su Tottenham, Barca i Bayern, ali sumnjam da tu ima nesto vise osim interesa. Nije ni izborio status prvotimca u Romi kako treba (najvise zbog povreda koje su ga unazadile), a vec ga svi sele u drugi klub. Na njemu je da u sljedecoj sezoni zablista u Romi, i da se preporuci za neki veliki europski klub, jer i dalje su mu perspektive jako dobre da izraste u igraca svjetske klase. I sam je izjavio da voli Rim, da voli klub i navijace, i da planira jos puno toga postici sa Romom.

Edin Dzeko: 80%

Tu je prica poznata. Edin je nezadovoljan statusom u Cityu, Mancini otpusten, i sad je pitanje kakve planove ima novi trener sa njim i od toga ce sigurno ovisiti hoce li pokusati jos jednom na Etihadu. Najblizi je BVB i Napoliju kako se cini, naravno, vise je realno da se vrati u Bundesligu u Borussiu, koja trazi zamjenu za Lewandowskog.

Senad Lulic: 20%

Konacno je zablistao u Italiji, i igra onako kako svi od njega ocekujemo/zelimo. Juventus je zainteresovan, ali mislim da su male sanse da on predje zaista u Juve. Dobro mu je u Laziju, standardan je igrac, te ga Petkovic jako cijeni, kao i navijaci, jedino ako Juventus ne bi opasno zagrizao, onda bi se moglo nesto desiti.

Sejad Salihovic: 50%

O njegovoj sudbini znace se tek nakon vikenda. Ostane li Hoffenheim u Bundesligi, mislim da i ostaje Sejo, odu li u Cvajtu kao sto se ocekuje, Sejo odlazi sigurno, jer je i sam najavio da zeli jos puno toga postici u karijeri, kako u reprezentativnoj, tako i u klupskoj.

Miroslav Stevanovic: 95%

Mislim da je njegov odlazak skoro pa siguran. Sigurno ce negdje prvo na posudbu, jer Emery ne planira sa njim u buducnosti.

Emir Spahic: ???

Kod njega se nista nezna zasad. Ugovorom je vezan za Sevillu, na posudbi u Anzhiju, gdje cas igra, cas ne igra, tako da mislim da mu je buducnost jako nesigurna, moze biti da sljedece sezone ne igra ni u jednom od ova dva kluba.

utaka
Postovi: 90
Pridružen/a: 14 maj 2013, 23:19
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la utaka » 15 maj 2013, 18:03

samo da spaha ne završi u dinamu, već su ga povezivali sa njima.

Sapunaru28
Postovi: 206
Pridružen/a: 08 apr 2013, 19:32
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Sapunaru28 » 15 maj 2013, 21:14

Pjanic > City

dinci_97
Postovi: 16
Pridružen/a: 24 feb 2010, 21:39
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la dinci_97 » 15 maj 2013, 21:17

Ibricic se povezuje sa Besiktasom ako je vjerovati turskim novinama

http://www.fanatik.com.tr/yeni-rota-ibr ... 312421.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Sapunaru28
Postovi: 206
Pridružen/a: 08 apr 2013, 19:32
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Sapunaru28 » 15 maj 2013, 21:20

Zukanovic > fenerbahce?

utaka
Postovi: 90
Pridružen/a: 14 maj 2013, 23:19
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la utaka » 15 maj 2013, 21:50

Sapunaru28 je napisao/la:

Re: Transferi bh. reprezentativaca
odakle to? izvor?

utaka
Postovi: 90
Pridružen/a: 14 maj 2013, 23:19
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la utaka » 16 maj 2013, 12:45

medunjanin odbio ponudu jednog ruskog kluba

Sapunaru28
Postovi: 206
Pridružen/a: 08 apr 2013, 19:32
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Sapunaru28 » 16 maj 2013, 15:05

http://sportsport.ba/ino_fudbal/komsije ... ica/105033" onclick="window.open(this.href);return false;


Zasto Hrvati mogu direktno u Tottenham!! a mi u Teplice?

ciza
Postovi: 1603
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la ciza » 16 maj 2013, 16:10

Sapunaru28 je napisao/la:http://sportsport.ba/ino_fudbal/komsije ... ica/105033


Zasto Hrvati mogu direktno u Tottenham!! a mi u Teplice?
kad posalju ponudu u nas klub ici ce i nasi

Sapunaru28
Postovi: 206
Pridružen/a: 08 apr 2013, 19:32
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Sapunaru28 » 16 maj 2013, 16:15

Ne moze, nemamo dovoljno kvaliteta za takav transfer

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la MrMuscle » 16 maj 2013, 16:34

Taj Rebic je nevjerovatna prevara od igraca i jos jedan u nizu onih koji se guraju i prodaju preko hr. repke i preko hr. medija....
Eto gurao se i onaj iz Hajduka Radosevic ili kako vec, ''novi'' Gennaro Gatusso, ode u Napoli i sad tamo kur.cu svira i igra za mlade u-20, citaj rezerve jer i stariji mogu za te nastupati, a to znam jer je Isla nekoliko puta igrao za u-20 tim Juventusa a dobrano je stariji od tih momaka....
U Napoliu se jos drze za glavu koga su doveli....

Pa Sime Vrsaljko.... placem, svi ga hoce i svi ga traze, Mamic ga vec prodao u Barcelonu, Real, Manchester... a zavrsit ce u najboljem slucaju u Kiewu ili jos gore u Dnipru, a i to jer je igrao za repku u koju ga je doticni ubacio....

Bolje ovako, nasi momci iz Lige se teze prodaju, al' ako neko ode vani znaj da je dobar igrac, garantujem da doticni uopste nisu bolji od Zole ili Hodzica (koji je mozes misliti koliki talent ako je iz naseg kluba presao u Liverpool)...
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

ciza
Postovi: 1603
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la ciza » 16 maj 2013, 16:41

ne kazem da su neki mega igraci ali radosevic je potencijal, u napoliju je i nije propao kako ti kazez,jer neke stavri ne znas ,dakle u italiji imas pravilo o broju stranih igraca,strani igraci su svi izvan EU,i ne ocekuj da ce bit registrovan dok HR ne udje u EU 1.7 tad ce se voditi kao domaci igrac i to mu nece predstavljat prerepeku,tako da tek kad nastupi mocemo reci jel prevara ili nije jel propao ili ce napredovat
Rebic je solidan igrac,ne neki maestro, dal ce moci u engleskoj je pitanje,jer nije kako treba ni u HNL se afirmisao,a dinamo je nudio 2 miliona E sto je Zuzul dobio
i stavri su jasne ponude ili ima ili nema
istina da se iz nase lige teze prodaju ali s razlogom ,samo sto ova nasa liga nije u stanu da izbacuje igrace,nekad joj se potrefi igrac kako treba ostalo ispod prosjecani igraci koji se prije vrate u bh nego sto sto napreduju dalje
a Hodzic prije ce ostat u zelji nego vratit se u liverpool
dao bog pa mi prodalvali igrace u taj kako ti kazes dnipro i kiew
Zadnja izmjena: ciza, dana/u 16 maj 2013, 17:14, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
jozinho
Postovi: 1349
Pridružen/a: 06 dec 2012, 13:58
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la jozinho » 16 maj 2013, 16:45

MrMuscle je napisao/la:Taj Rebic je nevjerovatna prevara od igraca i jos jedan u nizu onih koji se guraju i prodaju preko hr. repke i preko hr. medija....
Eto gurao se i onaj iz Hajduka Radosevic ili kako vec, ''novi'' Gennaro Gatusso, ode u Napoli i sad tamo kur.cu svira i igra za mlade u-20, citaj rezerve jer i stariji mogu za te nastupati, a to znam jer je Isla nekoliko puta igrao za u-20 tim Juventusa a dobrano je stariji od tih momaka....
U Napoliu se jos drze za glavu koga su doveli....

Pa Sime Vrsaljko.... placem, svi ga hoce i svi ga traze, Mamic ga vec prodao u Barcelonu, Real, Manchester... a zavrsit ce u najboljem slucaju u Kiewu ili jos gore u Dnipru, a i to jer je igrao za repku u koju ga je doticni ubacio....

Bolje ovako, nasi momci iz Lige se teze prodaju, al' ako neko ode vani znaj da je dobar igrac, garantujem da doticni uopste nisu bolji od Zole ili Hodzica (koji je mozes misliti koliki talent ako je iz naseg kluba presao u Liverpool)...
Rebić je već sada najbolji igrač HNL-a,a da igra za Hajduk ili Dinamo već bi bio standardni reprezentativac gledao sam ga nekoliko puta i sa sigurnošću mogu potvrditi da će postati veliki igrač ako ga ozljede zaobiđu i možda bi bolje za njega bilo da ode u neki osrednji njemački klub gdje bi sazrio kao igrač.

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la MrMuscle » 16 maj 2013, 16:55

ciza je napisao/la:ne kazem da su neki mega igraci ali radosevic je potencijal, u napoliju je i nije propao kako ti kazez,jer neke stavri ne znas ,dakle u italiji imas pravilo o broju stranih igraca,strani igraci su svi izvan EU,i ne ocekuj da ce bit registrovan dok HR ne udje u EU 1.7 tad ce se voditi kao domaci igrac i to mu nece predstavljat prerepeku,tako da tek kad nastupi mocemo reci jel prevara ili nije jel propao ili ce napredovat
Rebic je solidan igrac,ne neki maestro, dal ce moci u engleskoj je pitanje,jer nije kako treba ni u HNL se afirmisao,a dinamo je nudio 2 miliona E sto je Zuzul dobio
AHhaha, sve mi mozes pricati al' o ital. fudbalu ne mozes, jer poslije naseg taj i najvise pratim i ako se u nesto razumijem to je ital. fudbal.....
To za strane igrace sto si ti napisao je ubleha teska, a pravilo se tice toga da mozes dovesti max 2 strana igraca bez EU dokumenata tokom jedne god., znaci nema nikakvog ogranicavanja broja igraca kao sto recimo u Rusa ima da mora biti 4 ili 5 domicilnih igraca.... Moze igrati znaci 11 lola iz Brazila, ako hoce to klubovi, al' koji dakako ne mogu biti istovremeno dovedeni zbog ranije navedenog....
A to za 2 max igraca tice se i Primavere jer se dovedeni mladi i tu broje kao da su dovedeni za 1. tim.....

Dakle Radosevic nastupa za Primaveru Napolia sto automatski znaci da je registrovan i za 1. tim, dakle odmah moze nastupati ako ga hoce Mazzari i u 1. timu, nema nikakvih prepreka.... kakva Hrvatska, kakva EU....
Dalje da ti ne elaboriram oko pravila, taj ko ti je rekao za to ogranicavanje stranaca ti je bacio opasnu flešku......


Mada si dijelom u pravu jer u buducnosti ce se hr. igraci biti u jednakosti kao i domaci ital. igraci, al' tek kada HR udje u EU.....
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

ciza
Postovi: 1603
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la ciza » 16 maj 2013, 17:12

treba naruzit klubove i lige petice sto ne kupuju nase igrace

Sapunaru28
Postovi: 206
Pridružen/a: 08 apr 2013, 19:32
Kontakt:

Re: Transferi bh. reprezentativaca

Post Postao/la Sapunaru28 » 16 maj 2013, 17:15

ne, nego ko bi kupio igraca sa cirkus lige

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: fanatik19, TMovac i 28 gostiju.