Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Batko » 17 jun 2013, 12:49

Na kraju izvisi samo Seferovic....Koji nam je mozda bio i najpotrebniji...

Avatar
bhsport
Postovi: 11249
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la bhsport » 17 jun 2013, 12:50

amho je napisao/la:
Batistuta je napisao/la:Porediti Misket i Hajrovića u bilo kojem obliku je bespredmetno...Miske je jedan od najboljih naših igrača od kada postoji reprezentacija, ima najviše nastupa, drugi strijelac, donio radosti kao nijedan igrač, da nas sad **** gađa ja bi mu oprostio... podržavam da Hajrović igra, ali se mora debelo dokazati i oprati sa sebe izdaju.. mala smo nacija i svaki igrač je potreban
ovdje niko ne osporava misimoviceve zasluge u reprezentaciji i njegov znacaj za ovaj tim, vec se samo trazi da se da ista prilika i izetu hajrovicu, obzirom da im je grijeh (izdaja kako ti kazes) identican.. nije misimovic jedini, medunjanin i begovic su isto odradili, a jos su rodjeni u BiH.. svim pobrojanim se morala pruziti prilika... misimovicu, begovicu, medunjaninu ranije... izetu sada..
Smijesno bolan, pa nece forum davati priliku nikome, ova laprdanja ovdje ne piju vode. Izet je svoju sansu dobio i na njemu je da je iskoristi. Mora se boriti za svoje mjesto.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la nedim1993 » 17 jun 2013, 12:54

i Kolašinac ne znam šta radi više, odjednom se sve ušutilo za njega, na stranu što je legenda i jede sudzuku i ubija medvjeda golim rukama, fakat niko ništa ne spominje za momka.

A i Seferovic isto, napadač nam je stvarno potreban. Eto kad bi ta 3 sredila papire na svakoj poziciji po 1 igrač. Naravno savez prvo mora malo mrdnut guzicom :|
Vođa zna.

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Batko » 17 jun 2013, 12:55

nedim1993 je napisao/la:i Kolašinac ne znam šta radi više, odjednom se sve ušutilo za njega, na stranu što je legenda i jede sudzuku i ubija medvjeda golim rukama, fakat niko ništa ne spominje za momka.

A i Seferovic isto, napadač nam je stvarno potreban. Eto kad bi ta 3 sredila papire na svakoj poziciji po 1 igrač. Naravno savez prvo mora malo mrdnut guzicom :|
Seferovic izgubljen za sva vremena.....100% Vec igrao za Svicu u kvalama,.

Avatar
Sakuragi
Postovi: 885
Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:23
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Sakuragi » 17 jun 2013, 12:56

Batko je napisao/la:Na kraju izvisi samo Seferovic....Koji nam je mozda bio i najpotrebniji...
najvise je on kriv za to, vidis pozvan i rekao da ce doci i onda se odazove Hizfi. ispade vece patriote makedonci i sandzaklije nego lik iz bosanske krajine koji se slikao pored ljiljana :lol: jadno :cry:

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la nedim1993 » 17 jun 2013, 12:57

yebat ga. Na kraju ćemo ostat deficitarni sa napadačima :? Džeko i Ibišević jedini , jednostavno mora biti barem još jedan back up napadač. Ne valja ne valja :|
Vođa zna.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8119
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 17 jun 2013, 13:05

treba se pobrinuti za Vuckica, a isto da napomenem da je onaj intervju sa begovicem fake kad se ko fol javio na radio. Izet nam treba i sigurno voli Bosnu kao i svi mi.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

amho
Postovi: 1214
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:24
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la amho » 17 jun 2013, 13:09

bhsport je napisao/la:
amho je napisao/la:
Batistuta je napisao/la:Porediti Misket i Hajrovića u bilo kojem obliku je bespredmetno...Miske je jedan od najboljih naših igrača od kada postoji reprezentacija, ima najviše nastupa, drugi strijelac, donio radosti kao nijedan igrač, da nas sad **** gađa ja bi mu oprostio... podržavam da Hajrović igra, ali se mora debelo dokazati i oprati sa sebe izdaju.. mala smo nacija i svaki igrač je potreban
ovdje niko ne osporava misimoviceve zasluge u reprezentaciji i njegov znacaj za ovaj tim, vec se samo trazi da se da ista prilika i izetu hajrovicu, obzirom da im je grijeh (izdaja kako ti kazes) identican.. nije misimovic jedini, medunjanin i begovic su isto odradili, a jos su rodjeni u BiH.. svim pobrojanim se morala pruziti prilika... misimovicu, begovicu, medunjaninu ranije... izetu sada..
Smijesno bolan, pa nece forum davati priliku nikome, ova laprdanja ovdje ne piju vode. Izet je svoju sansu dobio i na njemu je da je iskoristi. Mora se boriti za svoje mjesto.
druze to se podrazumijeva... samo sto se na forumu hajrovic od strane pojedinaca tretira kao izdajnik i g.vno koje nam vise ne treba.. 'pruziti priliku' u smislu da ima isti tretman od strane navijaca (u sta se valjda forumasi i ubrajaju) kao sto su je svojevremeno imali misimovic, begovic i medunjanin ... prilke druge vrste daje selektor i niko vise...

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ahmic » 17 jun 2013, 13:10

Lahko je mudrovat iz sobe,Hajrovici su nasi ljudi ali jbg odrasli u Svici i ovi pohitili s pozivom dok su oni kontali hoce li ih iko zvat od nasih..
Malo treba biti realan i vratit se u stvarnost ,bez pitanja ,zasto ,zbog cega,koga voli i sl..

bavarian_bk
Postovi: 4840
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la bavarian_bk » 17 jun 2013, 13:10

nedim1993 je napisao/la:i Kolašinac ne znam šta radi više, odjednom se sve ušutilo za njega, na stranu što je legenda i jede sudzuku i ubija medvjeda golim rukama, fakat niko ništa ne spominje za momka.

A i Seferovic isto, napadač nam je stvarno potreban. Eto kad bi ta 3 sredila papire na svakoj poziciji po 1 igrač. Naravno savez prvo mora malo mrdnut guzicom :|
:shock:

A **** mater, pa hoće li ih vodati za ruke, da urade ono što igrači trebaju. Vala ako sad savez ne radi svoj posao ...

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Yucca » 17 jun 2013, 13:15

Sto se mene tice moze postati novi Messi on i dalje ostaje pakas :oops: :evil: ovo njegovo pravdanje ja volim samo BiH itd ne pije vodu sad mu je BiH jedina kakvi licemjeri strasno :oops: :oops:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
TMovac
Postovi: 2727
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la TMovac » 17 jun 2013, 13:17

ahmic je napisao/la:Lahko je mudrovat iz sobe,Hajrovici su nasi ljudi ali jbg odrasli u Svici i ovi pohitili s pozivom dok su oni kontali hoce li ih iko zvat od nasih..
Malo treba biti realan i vratit se u stvarnost ,bez pitanja ,zasto ,zbog cega,koga voli i sl..
Sto se mene tice neka nadm dovedu Kolasinca,Atajica,Arslanagica,Dilavera,Tankovica i nek se barem potrude oko Hrgote i Vuckica (pa ako nas odbiju nikom nista,barem smo probali) i ja prezadovoljan
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Batko » 17 jun 2013, 13:19

Sto se mene tice dobro je dosao, neka korektno se odnosi prema dresu i bice uredu.....U danasnjem nogometu se bori za svakog igraca, od patriotizma nema nista, bitn aje igra na terenu....

Izet nas je zavlacio kao niko do sada, ali neka igra dobro i meni je ok....Naravno, nikada necu noziti niti kupiti njegov dres ali neka ga, bolje da igra za nas nego za druge....

I Miske nije nista bio bolji, znam sta je govorio 2000-te, znam kako je izlevatio suigrace kada je pogazio potpisano pismo, znam kako se oprastao vise puta i glumio uvrijedjenu mladu, znam kako je rafalao i fakofirao selektora i navijace ali opet cijenim njegov doprinos na terenu a to je na kraju krajeva najbitnije.

Avatar
Rockefeller
Postovi: 1949
Pridružen/a: 20 dec 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Rockefeller » 17 jun 2013, 13:20

Namjesto da pravite mit i domoljubnu priču od ovog vi se ovde uhvatili inatit. Priču koja nam može u svakom pogledu pomoći; od vrbovanja drugih igrača do ugleda i jačine kadra

Ako Pape misli da ima kvalitet i ako zaista ode u Lazio svakako da je dobrodošao. Nadam se da će i još jedan naš "talijan" uskoro početi igrati i debitovati za reprezentaciju. Zamislite krila Lulić, Stevanović, Hajrović, Nadarević, koliko to bolje izgleda nego sad kada po desnoj strani improvizujemo.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6328
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la _dreamer_ » 17 jun 2013, 13:32

Treba nam Izet, pogotovo sada kada je Stevanovic potonuo po pitanju forme. U svakom slucaju ima mjesta na klupi.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

hroni
Postovi: 1262
Pridružen/a: 10 nov 2009, 15:10
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la hroni » 17 jun 2013, 13:38

Pa ja ovog Vuckica skroz zaboravio,,njega treba molit,kumit,sve mu radit,beton je! 'ta ce u Sloveniji

Avatar
bhsport
Postovi: 11249
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la bhsport » 17 jun 2013, 13:47

Rockefeller je napisao/la:Namjesto da pravite mit i domoljubnu priču od ovog vi se ovde uhvatili inatit. Priču koja nam može u svakom pogledu pomoći; od vrbovanja drugih igrača do ugleda i jačine kadra

Ako Pape misli da ima kvalitet i ako zaista ode u Lazio svakako da je dobrodošao. Nadam se da će i još jedan naš "talijan" uskoro početi igrati i debitovati za reprezentaciju. Zamislite krila Lulić, Stevanović, Hajrović, Nadarević, koliko to bolje izgleda nego sad kada po desnoj strani improvizujemo.
Jos dodaj Viscu u sve to.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

criscito
Postovi: 68
Pridružen/a: 10 sep 2012, 20:05
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la criscito » 17 jun 2013, 13:52

Kada je Izet bio pozvan na pripreme juniorske reprezentacije, tada su mu ljudi iz strucnog staba trazili pare kako bi dobio poziv (tu sam informaciju dobio od njegovog amidze). Nakon toga konstantno je godinama bio ignorisan od strane svih selektora. Kada se pocelo suskat da ce dobit poziv Svicarske, tad smo se ko trznuli. Mislite da je nakon sve te nepravde tek tako lako preci preko svega? Sad mu mnogi specijalci ne prastaju sto je ipak prelomio da ce igrati za nas, a dezurne krivce koji su ga sve ove godine tjerali od naseg dresa niko ne spominje.

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Adi_Zepce » 17 jun 2013, 14:17

Ne igra srce,igra kvaliteta ;) .Izet je ako se ne varam desno krilo,tu znaci automatski imamo dva dobra igraca.Njega i Stevu 8-) .Raduje fkt sto cemo imati dobra krila jer na lijevoj strani u buducnosti Lulic,Višća i Sušić,te mozda Nadarevic.To u konacnici bi trebalo znaciti i bye-bye za Vrsajevica :mrgreen:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Cartman » 17 jun 2013, 14:26

Vidio da u Svicarskoj nema mjesta, pa postao patriJota. :lol:

Hajde, nije prvi. Medunjanin, Mujdza i tako dalje su isto uradili.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, aimar21, Amazon [Bot], Imajednabrigada, kempes, pitartz, samobih i 49 gostiju.