Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Denizmare » 17 jun 2013, 14:32

criscito je napisao/la:Kada je Izet bio pozvan na pripreme juniorske reprezentacije, tada su mu ljudi iz strucnog staba trazili pare kako bi dobio poziv (tu sam informaciju dobio od njegovog amidze). Nakon toga konstantno je godinama bio ignorisan od strane svih selektora. Kada se pocelo suskat da ce dobit poziv Svicarske, tad smo se ko trznuli. Mislite da je nakon sve te nepravde tek tako lako preci preko svega? Sad mu mnogi specijalci ne prastaju sto je ipak prelomio da ce igrati za nas, a dezurne krivce koji su ga sve ove godine tjerali od naseg dresa niko ne spominje.
To sto pricas tice se starog saveza i to je sve ok,ali... kad bi svako od nas rezimirao sta je ova drzava odnosno neka od institucija koja ima veze sa skolom,poslom,zdravljem itd itd,ucinila za nas sigurno bi svi mi imali razloga da je pljujemo,iselimo se u neku koja ce nam ponuditi bolje i sl.
Dakle,sve stoji sto si rekao,ali stoji i cinjenica da kada je ,,konacno,, savez odlucio da ga privoli da igra za nas,Izet je ,,reko pa poreko,, da ce igrati za nas zar ne?
Da budem do kraja posten i iskren, da je ispao pakas-ispao je, da je dobro dosao radi koristi za reprezentaciju - dobro je dosao....prica zavrsena,o ostalom mozemo samo palamuditi bez potrebe..
Zadnja izmjena: Denizmare, dana/u 17 jun 2013, 14:33, ukupno mijenjano 1 put.

bosnas_
Postovi: 4018
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la bosnas_ » 17 jun 2013, 14:33

Izet se treba dokazati da bi usao u najozbiljniju konkurenciju za prvih 11,ali on ima mjesta svakako u reprezentaciji,sve sto je bilo ruzno treba zaboraviti i okrenuti se buducnosti! Zmajevi su odlicna reprezentacija,i svaki kvalitetan igrac nam je dobro dosao pa tako i Izet koji je mlad i zeljan dokazivanja,pred njim je svjetla buducnost,sad treba dobro zapeti i dokazati da zasluzuje dres Zmajeva! dobro dosao u BIH!
Zadnja izmjena: bosnas_, dana/u 17 jun 2013, 14:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Cartman » 17 jun 2013, 14:34

hroni je napisao/la:Pa ja ovog Vuckica skroz zaboravio,,njega treba molit,kumit,sve mu radit,beton je! 'ta ce u Sloveniji
Ma nista od njega izgleda. Cesto povrijedjen, nema ga ni na mapi u Newcastleu.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la calcio » 17 jun 2013, 14:34

Ako su mu Spaha i Dzeko halalili, onda neka ga ;)
Ovo mu je fakat Petkovic dao uslov, potpisi da ces igrati za BiH i vodim te u Lazio :mrgreen:

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Adi_Zepce » 17 jun 2013, 14:36

Cartman je napisao/la:
hroni je napisao/la:Pa ja ovog Vuckica skroz zaboravio,,njega treba molit,kumit,sve mu radit,beton je! 'ta ce u Sloveniji
Ma nista od njega izgleda. Cesto povrijedjen, nema ga ni na mapi u Newcastleu.
Ne bi ga ja tako rano otpisao.Mlad je on jos igrac,a vidjet cemo pred pocetak sezone sta u Newcastleu misle s njim.Uglavnom,ako zaigra treba se boriti i za njega :mrgreen:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Cartman » 17 jun 2013, 14:37

Adi_Zepce je napisao/la:
Cartman je napisao/la:
hroni je napisao/la:Pa ja ovog Vuckica skroz zaboravio,,njega treba molit,kumit,sve mu radit,beton je! 'ta ce u Sloveniji
Ma nista od njega izgleda. Cesto povrijedjen, nema ga ni na mapi u Newcastleu.
Ne bi ga ja tako rano otpisao.Mlad je on jos igrac,a vidjet cemo pred pocetak sezone sta u Newcastleu misle s njim.Uglavnom,ako zaigra treba se boriti i za njega :mrgreen:
Naravno, ali spominjao je se kao ogroman talenat, ne vjerujem da ce postat bas ekstra klasa. Ali moze postat solidan igrac, tek mu je 20 godina.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la grgr » 17 jun 2013, 15:03

Moze bit samo ok igrac veliki talenti sa 20 godina igraju ozbiljne utakmice njega nisam ni na klupio vidio , dobro niko ne garantuje da ne moze ko drogba u 26-7-8 postat mega klasa. Ima mali talenta al da ostavlja bez daha bas i ne , doduse ne bi se zalio da zaigra za nas al mislim da je on davno rekao da od toga nema nista stoga beze raspravljat o njemu. Izmet je talentovan nadam se da ce otic negdje iako mi je stvarno svejedno ja ne volim ljude kao on tako da mi ovo bas i nije draga vijest al bolje da je kod nas a ne da postane neka mega klasa onda bi svi suze ronili sto ga nismo zvali XD

Avatar
TMovac
Postovi: 2727
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la TMovac » 17 jun 2013, 15:14

grgr je napisao/la:Moze bit samo ok igrac veliki talenti sa 20 godina igraju ozbiljne utakmice njega nisam ni na klupio vidio , dobro niko ne garantuje da ne moze ko drogba u 26-7-8 postat mega klasa. Ima mali talenta al da ostavlja bez daha bas i ne , doduse ne bi se zalio da zaigra za nas al mislim da je on davno rekao da od toga nema nista stoga beze raspravljat o njemu. Izmet je talentovan nadam se da ce otic negdje iako mi je stvarno svejedno ja ne volim ljude kao on tako da mi ovo bas i nije draga vijest al bolje da je kod nas a ne da postane neka mega klasa onda bi svi suze ronili sto ga nismo zvali XD
Mali je vec duze povrijedjen,tako da ocekujem ga tek ove sezone da pocne dobivati pravu priliku.Sto se tice njegovog igranja za nas,vec sam pisao o tome.Razgovarao sam sa 1 poznanikom i dosli smo na temu tih potencijalnih i momak mi spomenu Vuckica.Kaze njego amidza je isao poslovno u Sloveniju (to je bilo prije neke 2 god) i iskoristio je to da posjeti starog od Vuckica.Navodno se znaju jos iz mladjih dana i lik ga je pitao kao eto sto mali igra za Sloveniju,a ne za BiH i otac od Vuckica mu je rekao da bi mali igrao za nas,ali da ga niko iz Saveza nije kontaktirao.Sad ako laze on,lazem i ja,
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la JTS » 17 jun 2013, 16:27

Tracy3McGrady je napisao/la:@JTS, ajd se prvo malo informisi nego sto siris gluposti i lazi, Mujdza je napravio najveci rizik sto sd tice igranja za rep. kad je kao U21-rep. Hrvatske dosao na okupljanje nase mlade repke, posle toga je shvatio da nema pravo igrati za nas i vratio se ponovo hrvatima, kada je uveden zakon da moze igrati za BiH on je to naravno prihvatio, da je u medjuvremenu odigrao zvanicnu tekmu za hrvate niko ga nebi krivio, Mujdza je King i sigurno veliki patriota
kao prvo, ja ne dovodim u pitanje "patriotizam" bilo koga od ovih igrača .. ostavimo se dječijih bolesti .. sam sam psovao Izetu kad se odazvao Švicarcima, al' sad je shvatio pogrešku, pokajao se i dolazi pod našu zastavu .. naravno da ću ga prihvatiti jer je dobar igrač .. da nije, ne bi mi "teško" palo, a sigurno i svima ostalima ovdje to što se odazvao Švicarcima, pa smo ga pljuvali svi redom

a to da se ja informišem, ja sam samo napisao o čemu se pričalo, a ako se neko treba informisati, onda su to upravo oni koji su ti pisali i pričali

čitava poenta je da ne treba kriviti momka, svi griješimo ..
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

FOURTHOFFICIAL
Postovi: 3249
Pridružen/a: 12 feb 2013, 19:40
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 17 jun 2013, 16:39

Baš tako @JTS.

Nikad ne znamo šta ovaj momak može uraditi za našu repku u budućnosti pa da svi zajedno vlastita gofna pojedemo. Možda postigne neki historijski gol, ili uposli Dzeku u 89. minuti u nekoj od tekmi koje ce biti od vitalnog znacaja za nas.
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la vrebac86 » 17 jun 2013, 17:41

FOURTHOFFICIAL je napisao/la:Baš tako @JTS.

Nikad ne znamo šta ovaj momak može uraditi za našu repku u budućnosti pa da svi zajedno vlastita gofna pojedemo. Možda postigne neki historijski gol, ili uposli Dzeku u 89. minuti u nekoj od tekmi koje ce biti od vitalnog znacaja za nas.
Nemoj molim te ovakvi rijeci vise , muka mi je :lol: :lol:
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

MostaracVelezovac
Postovi: 2504
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la MostaracVelezovac » 24 jun 2013, 19:06

Izet Hajrovic je eto dosao.

Zna li iko o kakvom se igracu radi?
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

Avatar
AlenHalilovic
Postovi: 712
Pridružen/a: 03 okt 2012, 03:46
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la AlenHalilovic » 24 jun 2013, 19:41

Daj ba blokirajte ovog Denizlija... tek se prikljucio i odma otvora neke teme o ogracima koji uopste zvanicno jos nemaju nista sa nasom reprezentacija, te pljuje po Misimovicu, Stevanovic i Visci da dize Hajrovica. Momciluka nije ti dobro :lol:

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4253
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la AjsKjub » 24 jun 2013, 20:10

Ti se ne javljaj, tvoj username dovoljno govori. :mrgreen:
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la gringobih » 24 jun 2013, 20:44

E vala seru...
http://www.****/sport/fudbal/hitzfel ... nes-od-bih" onclick="window.open(this.href);return false;
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Cartman » 24 jun 2013, 21:19

Smeeesno kako neki mediji sada probaju predstavit Izmeta kao nekog patriotu. :lol:

Nego je li zavrsio sa vojskom? Da ga Svicarska ne posalje u Irak slucajno. :lol:
Zadnja izmjena: Cartman, dana/u 24 jun 2013, 21:26, ukupno mijenjano 1 put.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

tulln
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 apr 2012, 09:37
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la tulln » 24 jun 2013, 21:21

Kopirajte par stranica iz tog sporta da i mi sta procitamo

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Yucca » 24 jun 2013, 21:28

gringobih je napisao/la:E vala seru...
http://www.****/sport/fudbal/hitzfel ... nes-od-bih" onclick="window.open(this.href);return false;

Novi Messi :lol: :lol: ljudi se tuku za njega :lol:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la MrMuscle » 24 jun 2013, 21:31

Cartman je napisao/la:Smeeesno kako neki mediji sada probaju predstavit Izmeta kao nekog patriotu. :lol:

Nego je li zavrsio sa vojskom? Da ga Svicarska ne posalje u Irak slucajno. :lol:
Ne znam sto si dvolican, sjeti se da si jos vise pljuvao po recimo Begovicu kad je rekao da mu je Kanada jedini izbor, a sad ga dizes u nebesa kao i 99% tadasnjih pljuvaca ukljucujuci @harisahapu....

Jedan gol Izeta u dresu repke i eto i njega ce te dizati..... Samo polako, nista on nije gori od ovih sto vec nastupaju za nasu repku, a sjedili su na dr. stolicama.....

Izet Hajrovic ce biti igracina, jer vec sa 21. god je jedan od najboljih igraca svicarske lige, nesto sto je bilo pojam za recimo Lulica u njegovim godinama, a svi znamo koliko nam Lula danas znaci u repci....
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Cartman » 24 jun 2013, 21:51

MrMuscle je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Smeeesno kako neki mediji sada probaju predstavit Izmeta kao nekog patriotu. :lol:

Nego je li zavrsio sa vojskom? Da ga Svicarska ne posalje u Irak slucajno. :lol:
Ne znam sto si dvolican, sjeti se da si jos vise pljuvao po recimo Begovicu kad je rekao da mu je Kanada jedini izbor, a sad ga dizes u nebesa kao i 99% tadasnjih pljuvaca ukljucujuci @harisahapu....

Jedan gol Izeta u dresu repke i eto i njega ce te dizati..... Samo polako, nista on nije gori od ovih sto vec nastupaju za nasu repku, a sjedili su na dr. stolicama.....

Izet Hajrovic ce biti igracina, jer vec sa 21. god je jedan od najboljih igraca svicarske lige, nesto sto je bilo pojam za recimo Lulica u njegovim godinama, a svi znamo koliko nam Lula danas znaci u repci....
O cemu ti momak? Naravno da sam kritikovao Begovica kad je na kanadskom radiu izjavio da ce igrat za Kanadu. U najmanju ruku cudno ponasanje, nakon sto je prije toga prakticki potvrdio da ce igrat za nas. Ali razlika je u tome sto Beg nikada nije odbio BiH, samo je imao te izjave. Izet nas je odbio i onda vidio da nema mjesta u Svicarskoj, i sad opet hoce da se vraca. Na zalost nismo u situaciji da odbijemo takve likove, jer svaki igrac nam je potreban. Da ne spominjem i izjave na racun Dzeke (sto nasi mediji iz nekog razloga tvrde da su lazne, a Svicarci konstantno te izjave citiraju).

Izet je na nivou Medunjanina. Obicni placenik koji igra iz licnog interesa. Ali neka ih. Znam da vecini nama nece nikad bit drag kao Spahic, Pjanic, Dzeko ili bilo koji igrac koji igra od srca.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bistriksg, Kobayashi, lol89, Sheyi i 23 gosta.