Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Tristan10 » 28 avg 2018, 22:54

Orsic, Gojak i Hajrovic najbolji. Hajrovic je zasluzio poziv sto sam napisao odma poslije objave spiska za naredne utakmice. Ovaj Budimir je za rukomet ili vaterpol. Ko da gledam Igora Vorija u dresu Dinama.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DrFilgud » 28 avg 2018, 22:57

Dinamo , Grasshoppers i sl. su klubovi za njega.
Na tom nivou najbolje funkcionise, najvise daje i tu treba i ostati.
Bolje Izet koji je glavni u Dinamu, nego Izet koji grije klupu u nekim vecim ligama i klubovima.
Neka ga tu, neka igra dobro i valjace reprezentaciji.

Avatar
coelho41
Postovi: 12476
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la coelho41 » 28 avg 2018, 23:09

Dobar je kelja bio. Vidim i Hrvati ga proglasili njihovim najboljim igračem ove sezone. Možda je i bolja Europska liga za Dinamo, u LP ionako nemaju nikakve šanse da prođu grupnu fazu.

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la hurem » 28 avg 2018, 23:35

Steta zbog Izeta...sigurno bi mu LP mnogo znacila i bio bi motivisaniji.
Nadam se da ga ovo ispadanje nece demoralisati i da nece sada pasti psihicki s obzirom da znamo da nije bas najcisci u glavi bio zadnjih godina.
Ovakav i bolji Izet nam treba.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Moggi » 29 avg 2018, 00:57

Pip je napisao/la:
Moggi je napisao/la:koliko je samo glup
poljubis Izu u :guz:
znao sam da ces se pronać
Zarathustra

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ASD » 29 avg 2018, 01:58

DrFilgud je napisao/la:Dinamo , Grasshoppers i sl. su klubovi za njega.
Na tom nivou najbolje funkcionise, najvise daje i tu treba i ostati.
Bolje Izet koji je glavni u Dinamu, nego Izet koji grije klupu u nekim vecim ligama i klubovima.
Neka ga tu, neka igra dobro i valjace reprezentaciji.
Naravno.
Igrac koji ne voli bas raditi za druge, a nije dovoljno kvalitetan da u nekom jakom klubu rade za njeg, kako bi on na individualni kvalitet pravio razliku.
Bolje za nas da igra neki klub kao sto su DInamo ili Grasshoppers.
Licno, smatram da treba dobiti poziv za repku, igrac je koji nam moze donijeti neke promjene sa klupe.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la dubrovnik » 29 avg 2018, 09:57

Najbolji igrac Dinama i HNL-a i kao takav bez sumnje ima mjesto i u ponajboljim klubovima
Serie A npr. Ne vidim ja po cemu su to bolji ovi Romini patuljci na bokovima pa da bi Izeta klasificirali igracem za male lige. Njegov najveci problem je totalna nezainteresiranost za defanzivu (neodgovorna igra) i propuh u glavi.
Ako bi uspio rijesiti ovo prvo jer drugo ne moze bio bi igrac koji bi pravio razliku i u klubovima tipa Rome.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DrFilgud » 29 avg 2018, 10:42

dubrovnik je napisao/la:Najbolji igrac Dinama i HNL-a i kao takav bez sumnje ima mjesto i u ponajboljim klubovima
Serie A npr. Ne vidim ja po cemu su to bolji ovi Romini patuljci na bokovima pa da bi Izeta klasificirali igracem za male lige. Njegov najveci problem je totalna nezainteresiranost za defanzivu (neodgovorna igra) i propuh u glavi.
Ako bi uspio rijesiti ovo prvo jer drugo ne moze bio bi igrac koji bi pravio razliku i u klubovima tipa Rome.
Odgovorio si sam sebi.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la dubrovnik » 29 avg 2018, 10:53

DrFilgud je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Najbolji igrac Dinama i HNL-a i kao takav bez sumnje ima mjesto i u ponajboljim klubovima
Serie A npr. Ne vidim ja po cemu su to bolji ovi Romini patuljci na bokovima pa da bi Izeta klasificirali igracem za male lige. Njegov najveci problem je totalna nezainteresiranost za defanzivu (neodgovorna igra) i propuh u glavi.
Ako bi uspio rijesiti ovo prvo jer drugo ne moze bio bi igrac koji bi pravio razliku i u klubovima tipa Rome.
Odgovorio si sam sebi.
Pa nisu ove karakteristike (prvenstveno ova nogometna) raritet kod danasnjih krilnih napadaca.
Sto se tice defanzivne neodgovornosti igrac Rome Under je i gori od Izeta. Pocesto igra za sebe i loptu mu moras oteti a ne da bi ti je dao. Nema Izetov top u nozi. Hajrovic je po meni kompletniji igrac od njega.
Radi ovoga mi je tesko prihvatiti da on ne moze biti igrac razlike u puno boljim klubovima od Dinama.
A Under kakav jest da jest je nova zvijezda Serie A. Makar ga takvim struka Rome vidi.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DrFilgud » 29 avg 2018, 11:28

dubrovnik je napisao/la: Pa nisu ove karakteristike (prvenstveno ova nogometna) raritet kod danasnjih krilnih napadaca.
Sto se tice defanzivne neodgovornosti igrac Rome Under je i gori od Izeta. Pocesto igra za sebe i loptu mu moras oteti a ne da bi ti je dao. Nema Izetov top u nozi. Hajrovic je po meni kompletniji igrac od njega.
Radi ovoga mi je tesko prihvatiti da on ne moze biti igrac razlike u puno boljim klubovima od Dinama.
A Under kakav jest da jest je nova zvijezda Serie A. Makar ga takvim struka Rome vidi.
Na osnovu desetak dobrih partija u HNL i kvalifikacijama za CL, ti ga poredis sa Underom.
Volim i ja Izeta, ali su to razlicite dimenzije. Harovic je Imao priliku u Eibaru, Werderu i bio pravo los, Under je zvijezda Rome.
Budimo realni, da bi uspio igrac mora imati odgovarajuce fizicke, tehnicke i mentalne kvalitete. Hajrovicevi su za Dinamo.
Nije to nipodastavanje, jednostavno funkcioniuse na tom nivou i kao takav ce nam biti koristan u reprezentaciji.
Najkorisniji je i bio dok je igrao na talasu forme iz Grasshoppersa.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Tristan10 » 29 avg 2018, 12:18

DrFilgud je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la: Pa nisu ove karakteristike (prvenstveno ova nogometna) raritet kod danasnjih krilnih napadaca.
Sto se tice defanzivne neodgovornosti igrac Rome Under je i gori od Izeta. Pocesto igra za sebe i loptu mu moras oteti a ne da bi ti je dao. Nema Izetov top u nozi. Hajrovic je po meni kompletniji igrac od njega.
Radi ovoga mi je tesko prihvatiti da on ne moze biti igrac razlike u puno boljim klubovima od Dinama.
A Under kakav jest da jest je nova zvijezda Serie A. Makar ga takvim struka Rome vidi.
Na osnovu desetak dobrih partija u HNL i kvalifikacijama za CL, ti ga poredis sa Underom.
Volim i ja Izeta, ali su to razlicite dimenzije. Harovic je Imao priliku u Eibaru, Werderu i bio pravo los, Under je zvijezda Rome.
Budimo realni, da bi uspio igrac mora imati odgovarajuce fizicke, tehnicke i mentalne kvalitete. Hajrovicevi su za Dinamo.
Nije to nipodastavanje, jednostavno funkcioniuse na tom nivou i kao takav ce nam biti koristan u reprezentaciji.
Najkorisniji je i bio dok je igrao na talasu forme iz Grasshoppersa.
Hajrovic ima taj x faktor, da udje sa klupe i promjeni neke stvari. Ima isto rutinu u okviru reprezentacije i moze biti od koristi. Treba da bude dio ekipe. Under je bolji igrac, 21 godinu, asistira i postize golove za Romu. To ti je kao da bi Hadziahmetovic ili Menalo igrali za Romu. Jeste neodgovoran u defanzivi ali nije mala stvar biljeziti dobru statistiku na takvom nivou sa samo 21 godinu.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la invincible1921 » 30 avg 2018, 01:14

Moze on radit sta hoce u dinamu, ali on je jedna obicna kocka koja je dobra za 20 zadnjih minuta. Ako ga stavis od pocetka stavlajs na sebe ogroman rizik da ces igrati sa 10 igraca jer ce se izo ispucavat u stilu kobija i igrat neku privatnu utkamicu, ali eto imas mogucnost da ce neka njegova bomba zavrsit u mrezi.

Ko ne vjeruje nek pogleda tekme protiv svice i austrije. Covjek je hladno imao vise suteva nego dodavanja. Dao go i sad bi neko reko odlicno IZOOO...a covjek je na toj utakmici u bar tri situacije kad smo imali 4 na2 ili cak 5 na2 kontre sutao sa 25+ metara...Nisam fudbal trenirao, ali znam po kosarci da ako nesto slicno uradis pa i na trenigu 5vs5 trener te izvede i uputi od par dijagnoza do par psovki zavisno kakav je kao osoba.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Esport » 30 avg 2018, 08:53

invincible1921 je napisao/la:Moze on radit sta hoce u dinamu, ali on je jedna obicna kocka koja je dobra za 20 zadnjih minuta. Ako ga stavis od pocetka stavlajs na sebe ogroman rizik da ces igrati sa 10 igraca jer ce se izo ispucavat u stilu kobija i igrat neku privatnu utkamicu, ali eto imas mogucnost da ce neka njegova bomba zavrsit u mrezi.

Ko ne vjeruje nek pogleda tekme protiv svice i austrije. Covjek je hladno imao vise suteva nego dodavanja. Dao go i sad bi neko reko odlicno IZOOO...a covjek je na toj utakmici u bar tri situacije kad smo imali 4 na2 ili cak 5 na2 kontre sutao sa 25+ metara...Nisam fudbal trenirao, ali znam po kosarci da ako nesto slicno uradis pa i na trenigu 5vs5 trener te izvede i uputi od par dijagnoza do par psovki zavisno kakav je kao osoba.
Zato Prosinečki ne žuri sa pozivom, hoće da bude siguran, da će slušati, igrati i za ekipu

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Moggi » 30 avg 2018, 10:57

invincible1921 je napisao/la:Moze on radit sta hoce u dinamu, ali on je jedna obicna kocka koja je dobra za 20 zadnjih minuta. Ako ga stavis od pocetka stavlajs na sebe ogroman rizik da ces igrati sa 10 igraca jer ce se izo ispucavat u stilu kobija i igrat neku privatnu utkamicu, ali eto imas mogucnost da ce neka njegova bomba zavrsit u mrezi.

Ko ne vjeruje nek pogleda tekme protiv svice i austrije. Covjek je hladno imao vise suteva nego dodavanja. Dao go i sad bi neko reko odlicno IZOOO...a covjek je na toj utakmici u bar tri situacije kad smo imali 4 na2 ili cak 5 na2 kontre sutao sa 25+ metara...Nisam fudbal trenirao, ali znam po kosarci da ako nesto slicno uradis pa i na trenigu 5vs5 trener te izvede i uputi od par dijagnoza do par psovki zavisno kakav je kao osoba.
ovo je ono sto uvijek govorim, kad to za nemal 27 god nije promijenio ni nece nikad, on je jednostavno mnogo glup igrac koji o taktici nema blage veze o defanzivi da ne pricam, a nekima se ovde svidja njegova "filozofija" nemeljanja lopte :rol:

dinamo mu je vrh, ili ekipe tog levela gdje moze na kofol "ime i cv" da radi ove stvari.
zato je u verderu, galati, eibaru imao status sakupljaca lopti
Zarathustra

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 31 avg 2018, 01:26

Izet je fantastičan igrač koji jednostavno nije bio dovoljno cijenjen u raznim klubovima, povrede su ga omele da napravi veću karijeru, ali kad pogledate ekipe za koje je igrao on je napravio veću karijeru od 90% igrača koje imamo. Ne vidim problem ni da ostane u Dinamu. Bolje biti [po]najbolji igrač nimalo loše HNL, nego prosjek negdje u Turskoj. To je moje mišljenje.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la HankMoody » 02 sep 2018, 22:16

Nimalo loš večeras. Ne sumnjam da će se naći na idućem spisku.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la babino » 02 sep 2018, 22:21

dobar dok je bio na desnom krilu u pocetku tekme, odlican.
kako ga je prebacio na lijevu stranu, beskoristan.
nekad bas ne razumijem trenere i neke ocigledne stvari.
moze on i lijevo na ovom nivou ali do sada je svaki put bolje odigrao desno.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Raonffa » 02 sep 2018, 22:23

Ne kontam ni ja što ga gura na lijevu stranu, desno mu igra ovaj nekakav Kadzior, bolje je da im je zamijenio pozicije.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la hurem » 02 sep 2018, 22:44

Kad god je igrao po lijevoj strani bio je beskoristan...a to je igrao samo u Dinamu, nigdje vise, ni u Grashopersu, ni u Galati, ni u Werderu (Eibaru)...
Mislim da i kad bi Robbena stavili na lijevu stranu da bi lik bio totalno dezorjentisan, a kamoli Izet. :mrgreen:

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Salih1984 » 08 sep 2018, 21:24

Hajrovic i zena uzivo na rtlu :D

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87 i 20 gostiju.