Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la babino » 23 sep 2019, 13:34

DrFilgud je napisao/la:Jadno :puke:
Hajrovica zove danas kada je najgori igrac Dinama.
Robert je potrosio sve kredite, nikakav trener i covjek.
tek sad zadovoljava kriterije,nista dok si dobar...
evo zivi primjeri:
civic ne igra u klubu...
zukanovic i elvis u saudiji na umri...
besic rutinski na klupi odradjuje platu iz evertona..
kovacevic dugo u poljskoj, poziv dobio kada mu je klub najgori u ovom periodu,kada najvise golova primaju, valjda kovacevic nema s tim nista:-)
krunic se i ne sjeca kad je igrao za klub, tamo nekad u maju...

ja jedva cekam tekme, u zadnje vrijeme se bas fino zabavim dok gledam bravure igraca...ono sto su civic i zuka odigrali, prvi u sj. irskoj a drugi u armeniji je nenadjebivo, zesca komedija:-)

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5744
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la JohnCleese » 23 sep 2019, 13:58

Sad Izet smeta pa i nipodastava se upravo od onih koji su bili u stanju tjerati tada jos novopecenog selektora BiH sa odlicnim rezultatskim startom jer Izeta ne poziva u reprezentaciju.
Zasto?
Samo da bi se moglo biti bolestan po forumu.

Jednostavno ovo je Bosna i navijaci u njoJzi.
Cekamo i prvu insajdersku kako je Robiju leglo 30 milja, al moguce da je to Robi pomijesao Hoticevu gotovinu sa Hajrovicem.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Tekashi
Postovi: 15943
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Tekashi » 23 sep 2019, 14:56

Neka Izeta... Odbrana je najveci problem ove reprezentacije.

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la vest » 23 sep 2019, 15:18

Robi robi krme debelo!
Yebem ti majku ustasku odlazi iz Bosne. Begicu doci ce i tebi vrijeme za prdekanu!
Izete ne odazovi se ovom krmku zutom.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Drape » 23 sep 2019, 15:38

Izet je godinu dana bio u formi i nije dobio poziv, iz Saveza su natjerali Prosinečkog da ga stavi na spisak i ispalo je tako da je pozvan upravo kad je izgubio mjesto u prvoj postavi Dinama, smijurija. Selektoru se Savez ne bi trebao mješati u posao ali Prosinečki niti ima rezultate niti više ima kredibilitet da bi mu iko vjerovao i pustio ga da u miru radi po svome.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DrFilgud » 23 sep 2019, 16:29

Nije niko Prosineckog natjerao da stavi Hajrovica na spisak, nego je to pokusaj da se dodvori glupom Bosancu.
To bi trebale biti te promjene i rezovi, za bolju buducnost reprezentacije :lol:
Prosinecki je nesposoban, izgubljen, a sada i nezainteresovan nizasta drugo nego da privede kraju ovaj cirkus.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 sep 2019, 16:32

vest je napisao/la:Robi robi krme debelo!
Yebem ti majku ustasku odlazi iz Bosne. Begicu doci ce i tebi vrijeme za prdekanu!
Izete ne odazovi se ovom krmku zutom.
Razumijem vrijedjanje tipa "krme","debeli","idiot",ali cemu vrijedjanje na nacionalnoj osnovi?? Po cemu je to on ustasa?Zato sto je Robert??

De malo razmislite prije nego pritisnete ovo "posalji". :roll:

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Husika » 23 sep 2019, 16:38

Raonffa je napisao/la:Pa jesi li govorio da je Ljeva bolje rješenje od Pjanića?
Kad si ti vidio Pjanica kao DM-a?
A gore pomenuti je tada proglasavan za najboljeg igraca Ceske lige na pozici DM-a dok smo mi tad imali rupu na toj poziciji!
I tad im je bio argument slaba je Ceska liga, ma ja slaba je ali vidi iz kojih liga nam danas igraju u prvih 11 :puke:
Znaci u startu ste fulali konstrukciju!
Nemoj te se hvatati tih seljackih fazona, ako imas misljenje napisi ali nemojte se baviti Babskim pricama itd
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vest je napisao/la:Robi robi krme debelo!
Yebem ti majku ustasku odlazi iz Bosne. Begicu doci ce i tebi vrijeme za prdekanu!
Izete ne odazovi se ovom krmku zutom.
De ba ne rise, Robi prica ekavicom ako nisi primjetio i covjek je totalno operisan od te religijske zle spike!
A da mu se ima sta prigovoriti ima!
Hebo te Zuka vise jedva se frajer krece!
Saric isto nema sta traziti pored krunica i Gojaka!
Hajrovica treba malo pogurati ali trebao ga je zvati dok je ovaj bi standardan itd
Ma sranje zivo!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la vest » 23 sep 2019, 16:46

Pa zato sto toliko lose radi svoj posao da SOA nebi mogla poslat boljeg da unisti reprezentaciju. Gadi mi se njegovo suravanje sa menadjerima i hasagicem. Toliko sam razocaran jer ce ovaj parmak sjebbat zadnju sansu Dzeki da ode na Euro. Cudi me da kapiten ne protestuje kod saveza protiv robija. To znaci da ili i sad vjeruje da mozemo na Euro ili da je ravnodusan.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
Varg
Postovi: 2627
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Varg » 23 sep 2019, 16:48

otkad ovaj fosil opet ordinira forumom
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5744
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la JohnCleese » 23 sep 2019, 17:02

Drape je napisao/la:Izet je godinu dana bio u formi i nije dobio poziv, iz Saveza su natjerali Prosinečkog da ga stavi na spisak i ispalo je tako da je pozvan upravo kad je izgubio mjesto u prvoj postavi Dinama, smijurija. Selektoru se Savez ne bi trebao mješati u posao ali Prosinečki niti ima rezultate niti više ima kredibilitet da bi mu iko vjerovao i pustio ga da u miru radi po svome.
Pod a) placaju da budu pozvani
b) menaĐeri
c)savez mu kroji spisak
d) :urnebes: :njanjanja:

Robert je obrazlozio poziv Hajrovica.
Rekao je kako ga je pozvao zbog eventualnih povreda nekih od krilnih igraca. U tom smislu naglasio je trenutnu povredu Duljevica. Uglavnom pozvao ga je iz dva razloga. Prvi je taj da je Hajrovic tek peto- sesto rjesenje prema selektorovom vidjenju bez obzira na formu ( usput koja kod Hajrovica citavu karijeru varira), dakle nakon Visce, Duljevica, Zakarica i Milosevica ( za kojeg je uvidio koliko moze) tako da je tek sada dosao na red.
Drugi razlog je taj da pokaze kako nema nista licno protiv njega i njegovog dolaska u reprezentaciju i kako nikakve mahalske price ne igraju ulogu kod Roberta.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Raonffa » 23 sep 2019, 19:01

Husika je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Pa jesi li govorio da je Ljeva bolje rješenje od Pjanića?
Kad si ti vidio Pjanica kao DM-a?
A gore pomenuti je tada proglasavan za najboljeg igraca Ceske lige na pozici DM-a dok smo mi tad imali rupu na toj poziciji!
I tad im je bio argument slaba je Ceska liga, ma ja slaba je ali vidi iz kojih liga nam danas igraju u prvih 11 :puke:
Znaci u startu ste fulali konstrukciju!
Nemoj te se hvatati tih seljackih fazona, ako imas misljenje napisi ali nemojte se baviti Babskim pricama itd
Pjanić nikada nije bio projektovan kao defanzivni vezni u reprezentaciji, u periodu dok je igrao Misimović su ga seljakali na raznim pozicijama u veznom redu, od centralnog veznog, preko desnog veznog, nekada lijevog veznog, nekada možda i malo bliže odbrani kao taj DM al' uvijek pored nekog klasičnog destruktivca ala Rahimić, ali da je imao čistu ulogu defanzivnog veznog tj. da igra sam defanzivnog veznog, ja se toga ne sjećam, a kasnije su ga godinama gurali poslije Misketa na njegovu poziciju, jedini mu je Prosinečki našao pravu ulogu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DaVinci » 24 sep 2019, 00:08

vest je napisao/la:Toliko sam razocaran jer ce ovaj parmak sjebbat zadnju sansu Dzeki da ode na Euro. Cudi me da kapiten ne protestuje kod saveza protiv robija. To znaci da ili i sad vjeruje da mozemo na Euro ili da je ravnodusan.
Vise je tebi stalo da Dzeko ode na Euro nego Dzeki samom ... on je svoje odigro 2014-te ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la vest » 24 sep 2019, 01:50

DaVinci je napisao/la:
vest je napisao/la:Toliko sam razocaran jer ce ovaj parmak sjebbat zadnju sansu Dzeki da ode na Euro. Cudi me da kapiten ne protestuje kod saveza protiv robija. To znaci da ili i sad vjeruje da mozemo na Euro ili da je ravnodusan.
Vise je tebi stalo da Dzeko ode na Euro nego Dzeki samom ... on je svoje odigro 2014-te ...
Koji qrc igramo onda?
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DaVinci » 24 sep 2019, 12:52

vest je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:
vest je napisao/la:Toliko sam razocaran jer ce ovaj parmak sjebbat zadnju sansu Dzeki da ode na Euro. Cudi me da kapiten ne protestuje kod saveza protiv robija. To znaci da ili i sad vjeruje da mozemo na Euro ili da je ravnodusan.
Vise je tebi stalo da Dzeko ode na Euro nego Dzeki samom ... on je svoje odigro 2014-te ...
Koji qrc igramo onda?
Ti i ja ne igramo a oni koji igraju radije bi da su na koridi ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Osim13 » 24 sep 2019, 12:59



EVO GA EVO GA EVO GA YEBEM MU MATER
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la TedBundy » 24 sep 2019, 16:47

Nema mjesta ni u kup utakmici.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Osim13 » 01 okt 2019, 20:24

Recite mi da je povreda u pitanju kod nosioca europskog Dinama.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ASD » 01 okt 2019, 20:27

Osim13 je napisao/la:Recite mi da je povreda u pitanju kod nosioca europskog Dinama.
Mislim da je ovo stvar taktike. Kolega Wandelanoite je to najbolje opisao za vrijeme prošlog kola.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Drape » 05 okt 2019, 19:47

Misterija je kako uopšte igrač koji je prošao cijele pripreme i nije bilo nikakve povrede od početka sezone toliko djeluje izvan forme, kao da je zaboravio igrati fudbal.
Za 'plave' je danas zaigrao i Izet Hajrović koji očito više nije 'na ledu' kod Nenada Bjelice. Dinamovu 'osmicu' promatrali smo još tijekom zaigravanja, Hajro je već tu grizao i sprintao, išao '200 na sat'. Novopečeni BiH reprezentativac ušao je u 68. minuti, zamijenio je Damiana Kadziora, odmah po ulasku na travnjak dobio ovacije. I svjestan kako sada 'kreće iz minusa' išao maksimalno. Kako i treba...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hightower, hurem i 45 gostiju.