Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Moggi » 04 mar 2018, 16:24

strasan prodor i zicer assist koju crnjo nabi preko ove tribine udaljene 800 metara
Zarathustra

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Raonffa » 04 mar 2018, 19:40

Igrao na lijevom krilu, vidi se da je fizički iznad ove lige al' mora puno raditi ukoliko misli da se vrati na pravi kolosijek.

Volio bih ga još jednom vidjeti na lijevom krilu, nema onih njegovih ishitrenih šuteva (samo jedan takav je danas imao, mada i bilo je prostora za tako nešto) jer ne može da dođe do prilike da puca, al' zato je dosta išao 1 na 1 i na prodore (obično uspješne) gdje kasnije centrira, što je svakako puno bolja opcija nego da se izvlači na ljevicu i šuta kad god mu se ukaze šansa, to je i bila njegova igra zadnjih par godina i zato je danas u Dinamu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4756
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Bazinga12345 » 04 mar 2018, 19:45

Raonffa je napisao/la:Igrao na lijevom krilu, vidi se da je fizički iznad ove lige al' mora puno raditi ukoliko misli da se vrati na pravi kolosijek.

Volio bih ga još jednom vidjeti na lijevom krilu, nema onih njegovih ishitrenih šuteva (samo jedan takav je danas imao, mada i bilo je prostora za tako nešto) jer ne može da dođe do prilike da puca, al' zato je dosta išao 1 na 1 i na prodore (obično uspješne) gdje kasnije centrira, što je svakako puno bolja opcija nego da se izvlači na ljevicu i šuta kad god mu se ukaze šansa, to je i bila njegova igra zadnjih par godina i zato je danas u Dinamu.
Igrao je u prijateljskoj protiv Austrije lijevo krilo, imao više šuteva nego dodavanja. :D
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Raonffa » 04 mar 2018, 19:46

Bazinga12345 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Igrao na lijevom krilu, vidi se da je fizički iznad ove lige al' mora puno raditi ukoliko misli da se vrati na pravi kolosijek.

Volio bih ga još jednom vidjeti na lijevom krilu, nema onih njegovih ishitrenih šuteva (samo jedan takav je danas imao, mada i bilo je prostora za tako nešto) jer ne može da dođe do prilike da puca, al' zato je dosta išao 1 na 1 i na prodore (obično uspješne) gdje kasnije centrira, što je svakako puno bolja opcija nego da se izvlači na ljevicu i šuta kad god mu se ukaze šansa, to je i bila njegova igra zadnjih par godina i zato je danas u Dinamu.
Igrao je u prijateljskoj protiv Austrije lijevo krilo, imao više šuteva nego dodavanja. :D
Al' je zato dao gol tada, koliko me sjećanje služi :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la dubrovnik » 04 mar 2018, 19:49

Osim onog prodora i odlicne asistencije Doumbiji meni je bio bezvezan. Nomocan, neprimjetan, bez ikakve incijative, ne vraca se nazad. Cudi me da on ne pokazuje vise protiv ovako skromnog protivnika.
Znatno primjetniji je bio Gojak koji je dobio puno manje vremena. Suludo zvucim sam sebi ali cini mi se da je Gojak vec sada bolji igrac od njega.Greska je sto ga trener drzi na klupi.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4756
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Bazinga12345 » 04 mar 2018, 19:54

Raonffa je napisao/la:
Al' je zato dao gol tada, koliko me sjećanje služi :mrgreen:
Jeste, više sretno nego spretno doduše. :mrgreen:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Raonffa » 04 mar 2018, 19:58

dubrovnik je napisao/la:Osim onog prodora i odlicne asistencije Doumbiji meni je bio bezvezan. Nomocan, neprimjetan, bez ikakve incijative, ne vraca se nazad. Cudi me da on ne pokazuje vise protiv ovako skromnog protivnika.
Znatno primjetniji je bio Gojak koji je dobio puno manje vremena. Suludo zvucim sam sebi ali cini mi se da je Gojak vec sada bolji igrac od njega.Greska je sto ga trener drzi na klupi.
Ma i to je posljedica loše odnosno nezainteresovane igre Dinama, samo se dodaju na sredini, imaju prostora koliko hoćeš ali ne žele da krenu naprijed, Hajrović kad god je dobio loptu ili je izborio korner ili napravio priliku/polupriliku.

Da se razumijemo, nikakvo to razvaljivanje danas nije bilo, mora on to puno bolje kao što sam i napisao maloprije, nego samo kažem da sam nakon dugo vremena vidio neke druge kvalitete koje on ima i koje može koristiti. Iskreno, mislim da je ipak bolji na desnom krilu al' očigledno za nevolju može igrati i lijevo.

Što se tiče odbrane, nikad nije želio da se vraća nazad i zato u vrhunskom fudbalu nikad neće biti mjesta za njega, jer krila apsolutno moraju pomagati svojim bekovima.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la dubrovnik » 04 mar 2018, 20:20

Raonffa je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Osim onog prodora i odlicne asistencije Doumbiji meni je bio bezvezan. Nomocan, neprimjetan, bez ikakve incijative, ne vraca se nazad. Cudi me da on ne pokazuje vise protiv ovako skromnog protivnika.
Znatno primjetniji je bio Gojak koji je dobio puno manje vremena. Suludo zvucim sam sebi ali cini mi se da je Gojak vec sada bolji igrac od njega.Greska je sto ga trener drzi na klupi.
Ma i to je posljedica loše odnosno nezainteresovane igre Dinama, samo se dodaju na sredini, imaju prostora koliko hoćeš ali ne žele da krenu naprijed, Hajrović kad god je dobio loptu ili je izborio korner ili napravio priliku/polupriliku.

Da se razumijemo, nikakvo to razvaljivanje danas nije bilo, mora on to puno bolje kao što sam i napisao maloprije, nego samo kažem da sam nakon dugo vremena vidio neke druge kvalitete koje on ima i koje može koristiti. Iskreno, mislim da je ipak bolji na desnom krilu al' očigledno za nevolju može igrati i lijevo.

Što se tiče odbrane, nikad nije želio da se vraća nazad i zato u vrhunskom fudbalu nikad neće biti mjesta za njega, jer krila apsolutno moraju pomagati svojim bekovima.
Pazi, nisam ti replicirao jer mislim da je on flop.
Na zalost ne pokazuje niti jednu karakteristiku koja bi od njega pravila igraca koji odskace u ovom osrednjem Dinamu. Od njega sam ocekivao puno vise gledavsi ga u Svicarskoj na pocetku njegove karijere. Danas se Gojak nudio puno vise od njega pa mi se cinio kao da je imao vise dodira s loptom nego Izet u 60 minuta na terenu. Pocesto kada dobije loptu i ne zna sta uraditi sa njom. A sa druge strane je samo Slaven. Sjetim se onda Visce koji sam izbaci Rijeku iz EL. Mnogi ukljucujuci i mene Izeta gledamo skroz nekriticno. Ako ne postane u ovom Dinamu kljucni igrac nema sta traziti u reprezentaciji a ne dovoditi se u relaciju sa Edinom Viscom sto je pocesto postalo slucaj.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la KingJamesMVP » 04 mar 2018, 20:36

Tek od ljeta će biti na razini. Bit će spreman za europske ispite
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DrFilgud » 04 mar 2018, 20:48

Hajrovica boli k..., Drustvo Jednog Lica, to je osnovni problem.
Tesko da to moze nadoci do ljeta.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Raonffa » 04 mar 2018, 22:25

dubrovnik je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Osim onog prodora i odlicne asistencije Doumbiji meni je bio bezvezan. Nomocan, neprimjetan, bez ikakve incijative, ne vraca se nazad. Cudi me da on ne pokazuje vise protiv ovako skromnog protivnika.
Znatno primjetniji je bio Gojak koji je dobio puno manje vremena. Suludo zvucim sam sebi ali cini mi se da je Gojak vec sada bolji igrac od njega.Greska je sto ga trener drzi na klupi.
Ma i to je posljedica loše odnosno nezainteresovane igre Dinama, samo se dodaju na sredini, imaju prostora koliko hoćeš ali ne žele da krenu naprijed, Hajrović kad god je dobio loptu ili je izborio korner ili napravio priliku/polupriliku.

Da se razumijemo, nikakvo to razvaljivanje danas nije bilo, mora on to puno bolje kao što sam i napisao maloprije, nego samo kažem da sam nakon dugo vremena vidio neke druge kvalitete koje on ima i koje može koristiti. Iskreno, mislim da je ipak bolji na desnom krilu al' očigledno za nevolju može igrati i lijevo.

Što se tiče odbrane, nikad nije želio da se vraća nazad i zato u vrhunskom fudbalu nikad neće biti mjesta za njega, jer krila apsolutno moraju pomagati svojim bekovima.
Pazi, nisam ti replicirao jer mislim da je on flop.
Na zalost ne pokazuje niti jednu karakteristiku koja bi od njega pravila igraca koji odskace u ovom osrednjem Dinamu. Od njega sam ocekivao puno vise gledavsi ga u Svicarskoj na pocetku njegove karijere. Danas se Gojak nudio puno vise od njega pa mi se cinio kao da je imao vise dodira s loptom nego Izet u 60 minuta na terenu. Pocesto kada dobije loptu i ne zna sta uraditi sa njom. A sa druge strane je samo Slaven. Sjetim se onda Visce koji sam izbaci Rijeku iz EL. Mnogi ukljucujuci i mene Izeta gledamo skroz nekriticno. Ako ne postane u ovom Dinamu kljucni igrac nema sta traziti u reprezentaciji a ne dovoditi se u relaciju sa Edinom Viscom sto je pocesto postalo slucaj.
Nikad on u Dinamu neće postati ključni igrač dok god je tu Soudani, jer nikad neće biti ispred njega na poziciji desnog krila. Na lijevom krilu može odigrati (mada i tu će u prednosti biti mlađi igrači) al' tu sasvim sigurno ne može pružiti partije kao na desnom krilu. Rekoh ja čim je potpisao za Dinamo, dobro će se on krvi napišati dok postane standardan i nezamjenjiv u Dinamu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la HankMoody » 10 mar 2018, 15:41

Evo i kad je dobio priliku kao starter, nema ga nigdje...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5734
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la JohnCleese » 10 mar 2018, 16:08

Davno prezaljeni igrac :kafa:

Svaka csst entuzijastima koji ga trpe i prate :bow:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
coelho41
Postovi: 12685
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la coelho41 » 10 mar 2018, 16:52

Kelja

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la mire96 » 11 mar 2018, 09:42

Nije valjda da se i HNL pokazala kao prevelik zalogaj jbt :?

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DrFilgud » 11 mar 2018, 11:38

Nema to veze ni sa formom, fizikom, sredinom...on nije mentalno sposoban da igra visokoprofesionalni fudbal.

xxh2o
Postovi: 736
Pridružen/a: 16 mar 2013, 16:56
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la xxh2o » 11 mar 2018, 11:52

Hajrović da je valjao igrao bi za Švicu :salut: :salut: :salut: :salut:
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.

Avatar
Celtic
Postovi: 3336
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Celtic » 11 mar 2018, 11:58

mire96 je napisao/la:Nije valjda da se i HNL pokazala kao prevelik zalogaj jbt :?
Na kraju će završiti kod nas ili u nekom klubu u Švicarskoj ili Austriji koji se bori za opstanak, možda i Turska.

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la BenjooJutub » 11 mar 2018, 12:17

Celtic je napisao/la:
mire96 je napisao/la:Nije valjda da se i HNL pokazala kao prevelik zalogaj jbt :?
Na kraju će završiti kod nas ili u nekom klubu u Švicarskoj ili Austriji koji se bori za opstanak, možda i Turska.
Igrao je u Turskoj koja je također bila prevelik zalogaj za njega. Nek ide u MLS sa Bađom Hušidićem, Izet aka Easy E i jeste za LA. :D

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DrFilgud » 11 mar 2018, 13:11

U pravu si, za njega je MSL. East side, west side...
Izzy Easy :opaopa:
PS: je li Izzy E west side?

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.