Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Drape » 24 apr 2018, 17:12

Izet naša jedina nada da Višću :stop: vidimo na klupi

slika

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Raonffa » 24 apr 2018, 19:54

Iskreno, ne znam na osnovu čega?

Gledao sam derbi, Dinamo jeste dobio al' je Hajduk bio bolja ekipa, Izeta kako treba nisam ni vidio na terenu, zavaljen na lijevu stranu bez mogućnosti da koristi svoje najjače oružje (šut), ukratko goli prosjek.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DrFilgud » 24 apr 2018, 20:00

Drape je napisao/la:Izet naša jedina nada da Višću :stop: vidimo na klupi
Visca je ljetos sam izbacio Rijeku, koja je bila puno jaca od danasnjeg Dinama. Da ne govorim o Hajduku.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Vucevich » 24 apr 2018, 20:28

slika

:rol:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Raonffa » 24 apr 2018, 20:31

Vucevich je napisao/la:slika

:rol:
:lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la NiftyDribbler » 24 apr 2018, 20:39

DrFilgud je napisao/la:
Drape je napisao/la:Izet naša jedina nada da Višću :stop: vidimo na klupi
Visca je ljetos sam izbacio Rijeku, koja je bila puno jaca od danasnjeg Dinama. Da ne govorim o Hajduku.
Visca je ozbiljan igrac, koji sa svojim Istanbulom se, i to zestoko nosi sa 3 turska velikana. Harovic je, i to dobro glup momak. Moze uci s klupe za koji sut i to je to...
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
DaVinci
Postovi: 2827
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DaVinci » 26 apr 2018, 00:58

NiftyDribbler je napisao/la:Hajrovic je, i to dobro glup momak. Moze uci s klupe za koji sut i to je to...
Jos je pritom i p@p@k zesci ... al' eto ima taj sut kojemu jos uvijek vjerujemo da ce opet nekad proradit' u repci ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
JonSnow
Postovi: 6082
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la JonSnow » 26 apr 2018, 13:14

NiftyDribbler je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
Drape je napisao/la:Izet naša jedina nada da Višću :stop: vidimo na klupi
Visca je ljetos sam izbacio Rijeku, koja je bila puno jaca od danasnjeg Dinama. Da ne govorim o Hajduku.
Visca je ozbiljan igrac, koji sa svojim Istanbulom se, i to zestoko nosi sa 3 turska velikana. Harovic je, i to dobro glup momak. Moze uci s klupe za koji sut i to je to...
Hajrović je glup momak, ali i kao takav u reprezentaciji pokazuje više od Višće. Ima bolji centaršut, bolji šut i ne zabija se u odbrane ko bezglava kokoš jer ima kakav takav dribling. Višća nije loš, ali turska liga je deeebelo precijenjena što se do sad sto puta pokazalo. Pa jedan Bajić koji je jeo malu djecu u Turskoj u Udinama nije mogao ni na klupu.

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la hurem » 26 apr 2018, 13:57

Hajde nemojte pretjerivati.
Prvi bih volio da Izet bude konstantan u klubu a potom i prvotimac u reprezentaciji...ali ne mozete toliko unizavati Viscu koji je jako zahvalan igrac i koji je bio tu u repki kada drugog rjesenja nismo imali i vrlo dobro odradio svoj dio posla.
Na kraju, Besiktas bi od 10 tekmi u njih 9 sigurno pobijedio Dinama, nije turska liga tako losa. Eto spominjete Bajica koji je jeo malu djecu u Konji u turskoj ligi, a u Udinama nije mogao... pa zasto to ne radi sada u Istanbulu u TURSKOJ ligi opet? - if y know what I mean.
Turska je par levela iznad hrvatske...uzmite klubove i igrace iz jedne i druge lige i bit ce vam sve jasno!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DrFilgud » 26 apr 2018, 14:41

Hajrovic ima prednosti u odnosu na Viscu, tehniku, sut, i prije svega drskost.
Visca je takticki i fizicki jaci, ima bolju zavrsnicu, disciplinovaniji i svestraniji.
Sto se Bajica tice, o tome smo vec pisali. Spor i fizicki inferioran igrac, koji na jednom nivou moze razvaljivati,
a vec na malo visem biti skoro neupotrebljiv.
Imali smo mi takvih igraca, Ibricic, Stilic, pa i Medunjanin, a cini mi se da je i Kodro taj tip.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 apr 2018, 17:31

DrFilgud je napisao/la:Hajrovic ima prednosti u odnosu na Viscu, tehniku, sut, i prije svega drskost.
Visca je takticki i fizicki jaci, ima bolju zavrsnicu, disciplinovaniji i svestraniji.
Sto se Bajica tice, o tome smo vec pisali. Spor i fizicki inferioran igrac, koji na jednom nivou moze razvaljivati,
a vec na malo visem biti skoro neupotrebljiv.
Imali smo mi takvih igraca, Ibricic, Stilic, pa i Medunjanin, a cini mi se da je i Kodro taj tip.
Višća je Ronaldo za Izeta, pustite se tih gluposti. Jedan je profesionalac a drugi je šalabajzer.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Drape » 26 apr 2018, 17:34

Mora postojati razlog zašto je Hajrović u dresu reprezentacije generalno ostavio bolji utisak od Višće. Navijači ne vide dobro, je li to razlog?

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 apr 2018, 17:40

Drape je napisao/la:Mora postojati razlog zašto je Hajrović u dresu reprezentacije generalno ostavio bolji utisak od Višće. Navijači ne vide dobro, je li to razlog?
Da, ne vide.

Ima i razlog zasto je svaki selektor vecinom preferiro Višću.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DrFilgud » 26 apr 2018, 17:42

Drape je napisao/la:Mora postojati razlog zašto je Hajrović u dresu reprezentacije generalno ostavio bolji utisak od Višće. Navijači ne vide dobro, je li to razlog?
Vjerovatno zato sto se u igri bez sistema, na ho-ruk, igraci poput Hajrovica bolje snadju nego igraci poput Visce.
Visca vjerovatno ne bi opalio onu loptu u Slovackoj.
U klupskom fudbalu, , gdje se trenira i igra redovno, Visca je bez sumnje korisniji
Ne znam, ja sam prije za sistem i disciplinu, mada treba imati i igrace poput Izeta.

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la haris004 » 26 apr 2018, 17:50

Dva potpuno različita krila.
Višća se lijepi za liniju i većinom se oslanja na utrčavanje iz drugog plana i pretrčavanje protivnika.
Sa druge strane Hajrović je krilo koje voli ulazit u sredinu, šutat iz vana, ima neki dribling, sposoban je nanizat par igrača.
Uglavnom, čista suprotnost.
Hajrović je igrač šmeka, može odlučiti utakmicu jednim potezom, dok je Višća ipak korisniji za ekipu.
Ko treba biti starter, ipak zavisi od protivnika.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 apr 2018, 18:02

haris004 je napisao/la:Dva potpuno različita krila.
Višća se lijepi za liniju i većinom se oslanja na utrčavanje iz drugog plana i pretrčavanje protivnika.
Sa druge strane Hajrović je krilo koje voli ulazit u sredinu, šutat iz vana, ima neki dribling, sposoban je nanizat par igrača.
Uglavnom, čista suprotnost.
Hajrović je igrač šmeka, može odlučiti utakmicu jednim potezom, dok je Višća ipak korisniji za ekipu.
Ko treba biti starter, ipak zavisi od protivnika.
Slazem se, ali s nekom vrstom koncepta, visca je puno korisniji igrac...Izet nema mozga, a to jako cijenim kod igraca. Ne treba bit genijalac, ali Izzy E je totalno zglajzo.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la HankMoody » 28 apr 2018, 17:37

U prvih 11 protiv Rijeke.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Miske01
Postovi: 1075
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Miske01 » 04 maj 2018, 20:48

Asistirao za 1:1 protiv Slaven Belupa, HT
BHF

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la hurem » 08 maj 2018, 18:22

Vec mu je Soudani upropastio dvije asistencije, pogotov prvu koja je bila stopostotna prilika za gol gdje je Hajrovic pretrcao trojicu igraca i vratio povratnu na 5-erac.
To je ono zbog cega ga svi zelimo vidjeti na krilu reprezentacije.
Dodati da gube od Lokomotive 2:0 nakon 15 minuta i to iz dvije kontre. :)

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la HankMoody » 14 maj 2018, 17:35

I danas počinje utakmicu.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos, Lavcina i 41 gost.