Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 03 nov 2018, 12:03

nisam ja Izeta nikad nesto pretjerano gotivio ali u ovom slucaju nepravda prema njemu je visestruka.

1. Igra u najvecem klubu od svih nasih krila
2. Igra u najvecem takmicenju od svih nasih krila
3. Igra u najboljoj formi od svih nasih krila
4. Ima neke stare zasluge
5. Treba mu pomoci da vrati karijeru na pravi trag, pogotov sad kad ga je krenulo

na spisku selektora ima nekoliko igraca koji su pozvani iskljucivo jer ispunjavaju samo 1 od ovih 5 kriterija. Ili su u ligi 5 , ili imaju stare zasluge,ili im treba vaditi karijeru iz govana, ili ih treba prodati.

Hajrovic ispunjava 5 od 5 i nepravedno je da ga u ovom momentu nema na spisku
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13501
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la QUARTERBACK » 03 nov 2018, 15:54

ultrasstyle :thumbup:

da je visca stvarno igracina neka pa ne bi covjek nista ni reko sto izeta ne zove al ovako visca letva obicna u repci i jos se zovu neki momci koji vec put da se probaju prodati preko repke

ako izgubimo od austrije razapece mediji prosineckog zbog izeta i to s razlogom..

sta je falilo da momka zove da igra protiv spanije makar fakat nepravda
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5738
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la JohnCleese » 03 nov 2018, 16:30

ultrasstyle_tz je napisao/la:nisam ja Izeta nikad nesto pretjerano gotivio ali u ovom slucaju nepravda prema njemu je visestruka.

1. Igra u najvecem klubu od svih nasih krila
2. Igra u najvecem takmicenju od svih nasih krila
3. Igra u najboljoj formi od svih nasih krila
4. Ima neke stare zasluge
5. Treba mu pomoci da vrati karijeru na pravi trag, pogotov sad kad ga je krenulo
Dijelim slicno misljenje po pitanju Hajrovica :thumbup:
ultrasstyle_tz je napisao/la:na spisku selektora ima nekoliko igraca koji su pozvani iskljucivo jer ispunjavaju samo 1 od ovih 5 kriterija. Ili su u ligi 5 , ili imaju stare zasluge,ili im treba vaditi karijeru iz govana, ili ih treba prodati.
Svakako da su to moguci razlozi pozivanja pojedinih igraca, ali da ne djelujes pretenciozan i crn takodjer moguci su i ovi razlozi: pozvani su igraci koji odgovaraju planovima igre koju preferira Prosinecki, ili pozivani igraci su tu prosto zbog toga da bi Prosinecki svakom od njih dao dovoljno vremena da ima uvid u sve njihove karaktiriste kako ljudske tako i fudbalske, a ne da ih ocjenjuje pausalno, pozivani igraci su tu zbog odnosna prema "svetom" dresu i treba da predstavljaju model ponasanja onim koji ce ih nekad zamijeniti....
ultrasstyle_tz je napisao/la:Hajrovic ispunjava 5 od 5 i nepravedno je da ga u ovom momentu nema na spisku
I na kraju kome ce se staviti na teret da je ovo nepozivanje kao nepravedno? Prosineckom ? Od koga, od tebe, mene , ljudi koji ova odluka nije po gustu?
Tri neopravdana/ "nepravedna" i kaznit cemo Prosineckog za pocetak drustveno korisnim radom u trajanju od mjesec dana, moze? Neshvatljivo. Kultura navijanja za reprezentaciju ovdje je jako iskrivljena i pitanje da li uopste i postoji. Ta kultura se ustvari svodi na stovanje pojedinih licnosti koje prevazilazi i samu reprezentaciju !

https://sportsport.ba/fudbal/prosinecki ... eta/295448
Ako vam vec nije jasno da selektor ( kako mu sam naziv nalaze) selektira one igrace koje on zeli, evo od 9:32 do 9:35 jedan sasvim dovoljan razlog zasto ga Prosinecki nije pozvao. Dakle,za one kojim je tesko otvoriti za ove 3 sekunde kaze pozivam one "koji odgovaraju nekom sistem koji ja vidim" :bih:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la JavierBosnia » 03 nov 2018, 17:43

Puno ovdje neki jedu govana, a kad shvate da je covjek placen da radi svoj posao, a ne da slusa vas onda mozda i shvatite sustinu trenerskog posla.
Novinari jos gluplji kad se uhvate pitati svaki put sto nema ovog ili onog. Danas sutra Seo da se oporavi i igra svaku u Arsenalu, dodje spisak njega nema, selektor bira. Koga boli cundara gdje ovaj igra i kako igra. Selektor je taj koji bira. To je moie vidjenje
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Drape » 03 nov 2018, 23:15

NSBiH je na potezu
Srpski nogometni savez objavio je kako je raskinuo suradnju s Muslinom, a izborničku dužnost će privremeno obavljati njegov pomoćnik Mladen Krstajić. Mediji u Srbiji nagađaju kako Krstajić ipak neće biti i trajno rješenje već bi kao novi izbornik mogao biti imenovan legendarni Dragan Stojković, jedan od najboljih srpskih nogometaša ikad, koji je trenutno trener kineskog prvoligaša Guangzhoua R&F.

Što se Muslina tiče, on je prošlost srpske reprezentacije, najviše zbog činjenice što nije pozivao Sergeja Milinkovića-Savića, izvrsnog veznjaka Lazija koji ove sezone u kontinuitetu odlične igre.

"Ne postoji ni teoretska šansa da mi menadžeri, čaršija i polusvijet sastavljaju momčad. Nikad u karijeri to nisam dozvolio i nikada se to neće desiti", izjavio je Muslin za beogradske Večernje novosti nakon što je doznao da je smijenjen.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la dubrovnik » 04 nov 2018, 12:33

Hajrovic jest greska Roberta Prosineckog i osobno mislim da se preko njega lome neke privatne relacije Dinamo-Prosinecki. Ove sezone je najbolji igrac Dinama koji bi sigurno trebao biti prodan na kraju sezone. Gojak je potpuno druga prica i nadam se da je to vecini jasno.
Potpuno sam uvjeren da je Robert izlozen strasnom pritisku da pozove Hajrovica. To je cak vidljivo i u komentarima tiska u Hrvatskoj i cijela ova prica sa Izetom je vjerujem rezultat te cinjenice.
Ipak jos jednom cu iznijeti svoje misljenje da Robi tu nije u pravu.
Ne svidja mi se ovolika buka oko Roberta jer poznavajuci njega i neko moguce posrtanje nase ekipe moze proizvesti belaj po nas tim.
Prosinecki je najbolji trener kojega smo mogli dobiti u ovom trenutku i grozim se pomisli da se vratimo na ove Sarajevske Francuze. Nisam za to da se zatvaraju oci na njegove pogreske ali bi trebalo imati mjeru u tome a ne izmisljati probleme i gdje ih nema.
E da jucer sam bio u Sarajevu i odvalio se od smijeha. Vidim onaj veliki reklamni pano a na njemu Robi reklamira Moja TV ili kako se vec zovu. Znaci nista od Telemacha. :D

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Cepi1981 » 04 nov 2018, 13:00

Hajrovic ce biti pozvan onog trena kada prestanu vrsiti pritisak na Prosineckog.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 04 nov 2018, 13:27

ma niko ne govori da Prosinecki treba da ide zbog nepozivanja Hajrovica .


Samo se komentarise cinjenicno stanje. Pozivanje miki mausa Kjosevskog je isto tako vise nego komicno, pa Milosevica i Kodre itd

al hajd dokle god ima rezultata

mada ovako sam medijima daje mesa i materijala da ga razapnu cim malo krene losije
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Drape » 04 nov 2018, 13:30

Cepi1981 je napisao/la:Hajrovic ce biti pozvan onog trena kada prestanu vrsiti pritisak na Prosineckog.
Na Prosinečkog će se prestati vršiti pritisak kad pozove Izeta. Ovako nek bude spreman i naredni put kad objavi spisak da se mršti i govori: "Zašto me stalno pitate za Izeta?"

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la dubrovnik » 04 nov 2018, 17:27

Izet na klupi.

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Cepi1981 » 04 nov 2018, 20:01

Drape je napisao/la:
Cepi1981 je napisao/la:Hajrovic ce biti pozvan onog trena kada prestanu vrsiti pritisak na Prosineckog.
Na Prosinečkog će se prestati vršiti pritisak kad pozove Izeta. Ovako nek bude spreman i naredni put kad objavi spisak da se mršti i govori: "Zašto me stalno pitate za Izeta?"
Eh onda ces se i ti i mi svi nacekati dok ga pozove.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Raonffa » 04 nov 2018, 20:18

Samo bih volio da znam za kakav mu to sistem odgovaraju Milošević, Kodro i Bajić na krilima, a Hajrović ne može? Znači prosto nema nikakve logike da mu Hajrović ne odgovara za sistem, ima Višću koji je igrač sistema, Izet je svakako neko ko može prelomiti utakmicu jednim potezom, jedan je od rijetkih takvih naših igrača i zato bi morao biti na spisku.

Al' nejse, meni je samo žao što će Prosinečki nakon prvog kiksa biti žestoko popljuvan zbog Hajrovića, zbog običnog poziva.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Rimes87
Postovi: 2012
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Rimes87 » 04 nov 2018, 21:48

Raonffa je napisao/la: Al' nejse, meni je samo žao što će Prosinečki nakon prvog kiksa biti žestoko popljuvan zbog Hajrovića, zbog običnog poziva.
Ovo i jeste sustina svega - neki cekaju kao zapeta puska da popljuju, a Hajrovic se cini kao odlicna prilika. Odmah da se razumijemo, Hajrovic treba biti tu, ali nije sada da je prijeko potreban. U ovom slucaju mora i Robi malo popustiti, pogotovo ako Izet nastavi igrati dobro. Nadam se da nije neki inat, sto bi bilo veoma cudno jer Robi nije Bosanac, a mi smo k'o fol poznati po tom nekom inatu :mrgreen:
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Raonffa » 04 nov 2018, 21:54

Rimes87 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Al' nejse, meni je samo žao što će Prosinečki nakon prvog kiksa biti žestoko popljuvan zbog Hajrovića, zbog običnog poziva.
Ovo i jeste sustina svega - neki cekaju kao zapeta puska da popljuju, a Hajrovic se cini kao odlicna prilika. Odmah da se razumijemo, Hajrovic treba biti tu, ali nije sada da je prijeko potreban. U ovom slucaju mora i Robi malo popustiti, pogotovo ako Izet nastavi igrati dobro. Nadam se da nije neki inat, sto bi bilo veoma cudno jer Robi nije Bosanac, a mi smo k'o fol poznati po tom nekom inatu :mrgreen:
Vjerujem da je i Robi svjestan toga, zato mi i jeste čudno što ga ne zove. Rješiš se džaba pritiska novinara i javnosti, imaš igrača koji zaslužuje biti tu, koji ti nije ništa slabiji od ostalih igrača na toj poziciji (čak je i bolji), a u slučaju kiksa osiguran si i neće ti to nabijati na nos.

Ovako, prvi kiks, biće popljuvan zbog Hajrovića, iako Hajrović nije taj kalibar igrača da bi se moglo reći "Eh da si ga zvao mi bi pobijedili ili ne bi izgubili" al' džaba ti to opet.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la DrFilgud » 04 nov 2018, 22:57

Raonffa je napisao/la: Vjerujem da je i Robi svjestan toga, zato mi i jeste čudno što ga ne zove. Rješiš se džaba pritiska novinara i javnosti, imaš igrača koji zaslužuje biti tu, koji ti nije ništa slabiji od ostalih igrača na toj poziciji (čak je i bolji), a u slučaju kiksa osiguran si i neće ti to nabijati na nos.

Ovako, prvi kiks, biće popljuvan zbog Hajrovića, iako Hajrović nije taj kalibar igrača da bi se moglo reći "Eh da si ga zvao mi bi pobijedili ili ne bi izgubili" al' džaba ti to opet.
U pravu si, ovo je nepromisljeno, mislim da je ipak u pitanju Robertov inat. "Osimovsko" kontriranje navijacima i novinarima.
Rezultat mu zasada daje pravo da se tako postavlja, ali nakon prvog kiksa, doce mu s kamatama.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la dubrovnik » 04 nov 2018, 23:37

DrFilgud je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Vjerujem da je i Robi svjestan toga, zato mi i jeste čudno što ga ne zove. Rješiš se džaba pritiska novinara i javnosti, imaš igrača koji zaslužuje biti tu, koji ti nije ništa slabiji od ostalih igrača na toj poziciji (čak je i bolji), a u slučaju kiksa osiguran si i neće ti to nabijati na nos.

Ovako, prvi kiks, biće popljuvan zbog Hajrovića, iako Hajrović nije taj kalibar igrača da bi se moglo reći "Eh da si ga zvao mi bi pobijedili ili ne bi izgubili" al' džaba ti to opet.
U pravu si, ovo je nepromisljeno, mislim da je ipak u pitanju Robertov inat. "Osimovsko" kontriranje navijacima i novinarima.
Rezultat mu zasada daje pravo da se tako postavlja, ali nakon prvog kiksa, doce mu s kamatama.
Ne kontrira on navijacima nego pritisku sa nekih drugih instanci. Iako realno za Izetov poziv nije ni trebalo stvarati pritisak nego ga je on igracki zasluzio dobiti.

AnelMid
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 jul 2015, 13:36
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la AnelMid » 05 nov 2018, 23:13

Ja mislim da ima neki problem u ekipi sa Hajrovicem , možda su neki igrači bili protiv njegovog poziva .
Jel ko već na to pomislio

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la theKuPuS » 06 nov 2018, 00:55

AnelMid je napisao/la:Ja mislim da ima neki problem u ekipi sa Hajrovicem , možda su neki igrači bili protiv njegovog poziva .
Jel ko već na to pomislio
Jesam majke mi, mislim da je Prosinečki zaključio da ga je najbolje ne zvati zbog mira u kući, više bi štete napravio nego koristi možda

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Vucevich » 06 nov 2018, 01:08

Kakvi problemi, koliko znam dobar je prijatelj sa Miretom i Dzekom

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la TheChief » 06 nov 2018, 01:10

Vucevich je napisao/la:Kakvi problemi, koliko znam dobar je prijatelj sa Miretom i Dzekom
Možda smeta Šehiću. :D :D

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.