Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la jasmin10 » 05 okt 2018, 09:49

Krivo Prosineckom, zato ga i ne zove.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Drape » 06 okt 2018, 11:30

I nema tako veliki ugovor u Dinamu kako se mislilo

Nema više u momčadi igrača s ugovorima kakve su, primjerice, imali povratnik Sammir, El Soudani i Junior Fernandes. Brazilac je imao milijunski ugovor, Soudani zajamčenih 1,5 milijun eura, s bonusima i više, a Junior Fernandes 900.000 eura.

Sad su, naravno, neslužbeno dva najskuplja igrača “modrih” Mario Gavranović i Kevin Theophile-Catherine. Njih dvojica imaju po 800.000 eura godišnje. Ovaj dvojac je najskuplji, a nakon toga slijedi nekoliko igrača s godišnjim primanjima od oko pola milijuna eura.

slika

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Rokoko87 » 06 okt 2018, 13:00

Vidi Austrijanca što dobro kotira :o
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la dinoze » 06 okt 2018, 13:18

Imali gdje ovakva tabela za nase klubove koliko placaju?
Kod nekih sto posto pise 3000KM i paket virsli svake sedmice :D

Yanichar
Postovi: 269
Pridružen/a: 31 avg 2018, 12:28
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Yanichar » 06 okt 2018, 16:05

dinoze je napisao/la:Imali gdje ovakva tabela za nase klubove koliko placaju?
Kod nekih sto posto pise 3000KM i paket virsli svake sedmice :D
Ovdje se krije odgovor zasto se niti jedan BiH klub nije kvalifikovao u CL ili EL. Jednostavno koliko love toliko muzike. 800 000 € koliko prima samo jedan igrac Dinama je vise nego kompletan budzet vecine nasih klubova.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Drape » 11 okt 2018, 10:27

Oprosti mu Izete, jer ne zna šta radi
ČAK 12 IGRAČA DINAMA U REPREZENTACIJAMA

Čak 12 igrača prve momčadi Dinama trenutno odrađuje obaveze sa svojim nacionalnim reprezentacijama, dok ostatak momčadi nastavlja s trenažnim procesom na Maksimiru.

https://www.gnkdinamo.hr/HR/Novosti/Cla ... entacijama

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la HankMoody » 20 okt 2018, 17:46

Večeras u prvih 11, Gojak na klupi.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Drape » 24 okt 2018, 14:04

Vi ofenzivci ste kliknuli kao da sto godina igrate zajedno, s vama kao svojevrsnim liderom, a još proljetos su vas mnogi vidjeli kao slabu kariku. U čemu je tajna...?

- Ovo o vođi ne bih htio komentirati jer nas u ofenzivi ima još nekoliko starijih i iskusnijih te svatko od nas nosi svoju odgovornost. Drago mi je što sam zatvorio usta kritičarima koji su me vidjeli kao slabu kariku, jer nisu uzeli u obzir da sam se kasnije priključio i da nisam prošao zimske pripreme. Odmah sam ubačen u vatru i naravno da mi je trebalo neko vrijeme da se naviknem na suigrače, ali i oni na mene. Ovo ljeto se dobro radilo na pripremama, dobra je atmosfera pa se vide rezultati.

Gledajući unazad, igrate li možda i najbolji nogomet karijere? Talent, naime, nikad nije bio sporan, ali kontinuitet jest...

- Igram dobar nogomet. E sad, je li najbolji u karijeri, ne znam. Neka drugi spore. Što se tiče kontinuiteta, postojale su ozljede koje su me usporile u ritmu. I zato se čini da je moja karijera bila na mahove. Kada sam zdrav i spreman, onda dajem najbolje od sebe u kontinuitetu.

Kao klasičnog Balkanca, mnogi su vam kao glavnu manu ukazivali defenzivu. Kako je Bjelica to popravio, jer danas izgledate mnogo kompletnije nego proljetos?

- Vi o Izetu Balkancu, a ja sam rođen u Švicarskoj, blizu granice s Njemačkom (smijeh). Ma to je predrasuda da igrači s ovih prostora ne znaju igrati defenzivu. Jasno da nam je forte igra prema naprijed, jer ima nešto u genima; ta kreativa s loptom i slično, ali mislim da je puno igrača s ovih prostora igralo dobre defenzivne role u vrhunskim klubovima. Što se mene tiče, odavno sam shvatio da je nogomet igra u dva smjera i preporučio bih ovim mlađima da i oni to shvate na vrijeme. Ne može svatko od nas biti Messi ili Ronaldo te čekati lopte na krilu dok drugi uklizavaju i trče.

Naslovi s Dinamom, trofeji s Galatom i Grasshoppersom, gol Slovacima za odlazak BiH na SP... Gdje je u svemu tome eventualno Dinamovo proljeće?

- Jako visoko. Iako, moram vam reći da je to Dinamovo proljeće malo predimenzionirano. Iskreno, ja pojma nisam imao da Dinamo nije bio toliko godina u Europi nakon Nove godine dok mi prvi put nisu postavili to pitanje. Mislim da se ponavljajući tu mantru samo opterećujemo. U karijeri je bilo svega, ali mislim da ono najbolje tek dolazi. Pitajte me ovo nakon što završim s nogometom.

Ove sezone napokon imate i podršku navijača, nešto je Dinamu kronično nedostajalo svih ovih godina. Koliki postotak dosadašnjih uspjeha ide njima?

- Velik. Nije isto kada istrčiš na utakmicu i čuješ suigrače ili kada je buka takva da ne možeš komunicirati sa suigračima. Znam o čemu pričam jer sam prošao Tursku s Galatasarayem i atmosferu koju oni kreiraju. Mislim da se publika vraća na Maksimir i to nas čini sretnima, ali o pravoj atmosferi teško da možemo pričati uz ovakav stadion. Zamislite da je sve zatvoreno pa kad Sjever povede, a Istok i Zapad nastave... Pa bili bismo 50 posto bolji na travnjaku. U svakom slučaju hvala navijačima i nadam se da ćemo ostvariti zajedničke snove u ovoj sezoni.

Poznati ste kao originalan tip, čime biste se počastili u slučaju epskog uspjeha?

- Sad ste me zatekli s pitanjem. Nisam razmišljao o tome, ali u svakom slučaju hvala na komplimentu za ‘orginalan tip’. Ja bih dodao da sam svoj. Ne živim za druge već za sebe i svoju obitelj.

Što se događa s reprezentacijom, BiH igra odlično, ali kao da postoji neki prijepor između vas i Žutog, jer mnogi vas vide u krugu BiH, ali kod Prosinečkog ste i dalje na ledu...

- Nema prijepora, nema nikakve svađe. Izbornik radi svoj posao, ja radim svoj. Kada Prosinečki procijeni da sam mu potreban, tada će me zvati. To što me mnogi guraju kroz medije može mi služiti samo na čast i biti motiv više.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 25 okt 2018, 00:21

Drape je napisao/la:- Nema prijepora, nema nikakve svađe. Izbornik radi svoj posao, ja radim svoj. Kada Prosinečki procijeni da sam mu potreban, tada će me zvati. To što me mnogi guraju kroz medije može mi služiti samo na čast i biti motiv više.


Sviđa mi se Izetov pristup. Uvjeren sam da će dobiti poziv za sljedeće mečeve reprezentacije.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Moggi » 25 okt 2018, 01:00

**** me u stau ako je on reko to "prijepora"
Zarathustra

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Derdiyok » 25 okt 2018, 02:08

Moggi je napisao/la:**** me u stau ako je on reko to "prijepora"
:urnebes:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24501
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Goalgetter » 25 okt 2018, 19:13

Mogao je imati ekstra asistenciju sada, ali ponisten gol zbog offisdea. Nisam siguran da je bio.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la HankMoody » 25 okt 2018, 20:20

Odličan Izet večeras.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Drape » 25 okt 2018, 21:09

Ukradoše mu sudije asistenciju

slika

sedra
Postovi: 1389
Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la sedra » 25 okt 2018, 21:15

Nisam gledao tekmu veceras a veliki sam fan Hajrovica,hocel biti ikakve nade da ga Žuti zovne posto ce i moja malenkonst biti u Beču,aBd insallah ;)

PerryFred
Postovi: 2014
Pridružen/a: 12 jan 2013, 11:50
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la PerryFred » 25 okt 2018, 21:25


:cool:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la Raonffa » 25 okt 2018, 21:25

Rekao je Robi da će se novi igrači naći na novembarskom spisku, a mislim da je Hajrović prvi 'pik' kada govorimo o tome.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la dubrovnik » 26 okt 2018, 19:29

NAJZASLUŽNIJI je za Dinamov povijesni europski preporod, ali u prvi plan gura ekipu i priznaje da je loše odigrao u pobjedi kojom je Dinamo već na pola natjecanja u skupini došao na koračić, samo bod do pola stoljeća snivanog proljeća u Europi.
"Nisam odigrao dobro, svakako je to bila jedna od mojih lošijih partija", rekao je dan kasnije.
Ali Izetu Hajroviću nitko neće zamjeriti lošu partiju kod jako lošeg Spartaka iz Trnave. Ne samo zato što samokritično priznaje da nije pridonio pobjedi 2:1 u trećem kolu skupine Europa lige nego i jer Dinamo ne bi došao ovako daleko i ovako rano da nije bilo njega.
U devet Dinamovih europskih utakmica prošlog ljeta i ove jeseni, Hajrović je postigao šest golova, a za tri je asistirao. Zabio je i namjestio sve najvažnije golove. Nosio je Dinamo preko najtežih protivnika u pretkolima LP-a sve do play-offa, gdje je ispao od prvaka njegove Švicarske. Ali od dva Dinamova gola na utakmicama u Bernu i Zagrebu, prvi je zabio, a drugi namjestio.
Dinamo i on zatim su utješno poslani u skupinu Europa lige i tamo je nastavio sa sjajnom europskom formom. Za veliku pobjedu (4:1) protiv Fenerbahčea zabio je pola golova, a njegov je i jedan od dva zgoditka u trijumfu (2:0) kod Anderlechta.
Osim opipljivim učinkom u ključnim statističkim kategorijama, Hajrović je ovom Dinamu nezamjenjiv jer je generator pozitivne atmosfere, kao miljenik publike i suigrača. Igrački simbol Dinamove neočekivane renesanse, golovima i nizom majstorija oduševljava navijače onako kako to nije napravio nijedan igrač nakon Roberta Prosinečkog.
Maksimir se klanja obožavanom Izetu, njegovim rolicama, driblinzima, asistencijama, golovima. Navijači se ustaju kada izlazi iz igre uz duge ovacije i zazivanje njegovog imena. To je 20 godina ranije na istom mjestu i istim povodom doživljavao samo Prosinečki.
Međutim, Hajrović odbija ikako isticati sebe i svoj doprinos:
"Najveća snaga ovog Dinama je što smo klapa, ekipa, prijatelji. Što se sjajno razumijemo na terenu, u svlačionici i u civilu. Na primjer, mi toliko puno vremena provodimo zajedno i kada nismo u igri ili na treningu. Posjećujemo se, družimo, izlazimo na večere, a i kada naručimo pizzu u svlačionicu, od toga napravimo doživljaj."
Dinamo je zahvaljujući tom timskom duhu uspio prebroditi dvije ključne europske nedaće: ispadanje na samim vratima Lige prvaka i zaostatak kod Spartaka na utakmici gdje je bio očito bolji od suparnika i došao po bod(ove) za prolazak skupine Europa lige, ali je umjesto toga mogao do kraja kompromitirati naizgled komfornu situaciju.
Je li to dokaz da je ovo najkarakternija momčad u kojoj si do sada igrao (Grasshopper, Galatasaray, Werder, reprezentacija BiH), uzimajući u obzir i da ste se tek ovog ljeta formirali?
"Pa u pogledu toga i zatim toga što je ova momčad puna mladih igrača, svakako jest. Zbog toga mogu reći da je ovo doista najbolja momčad u kojoj sam igrao baš zato što je krasi tako veliki duh požrtvovnosti i zajedništva."

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la babino » 26 okt 2018, 20:57

pa u pravu je izo, najbolji klub u kojem je 'igrao'.
bremen i galata se tu ne broje jer nije igrao:-)

Avatar
hurem
Postovi: 8609
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la hurem » 26 okt 2018, 21:11

Naravno da je Izo u pravu, eh sad ne znam jel' se babino zeza ili nije skontao.
Dinamo u ta dva segmenta o kojima i govori jeste bolji od tadasnje Galate, odnosno Werdera, koji su bili u rasulu vecem ili manjem.
U konacnici, pisu najnoviju historiju Dinama a Hajrovic je bio jedan od glavnih kotaca.
Da dodam da je sinosnja partija vjerovatno najlosija u novoj sezoni!
Vjerujem da ce u revansu dodatno se truditi da popravi dojam. Vidim i sam je svjestan toga i ne ustrucava se priznati. Nadati se da je nekadasnja "promaha" u glavi stvar proslosti i da se napokon opametio, a to ce valjati prije svega njemu, a potom i reprezentaciji, ako Bog da.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos i 15 gostiju.