Izet Hajrovic

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 30 okt 2018, 23:05

hurem WroteColonInteresantno je da ne zove igraca koji moze napraviti ocitu razliku na terenu, ako nista pa bar zadnjih 15 minuta.
S dr.strane, trenutno u repki igraju sve timski igraci, mozda se Izoni zbog toga ne uklapa u Robijev sistem, politiku "timske" igre...ne znam, tesko je biti pametan.
U svakom slucaju MINUS za Robija nakon nekoliko PLUSEVA.

Kod Izeta je sebičnost samo stvar izbora :kafa: Kad hoće u stanju je dati pas koji objektivno ni Višća ni Duljević ne mogu

slika

HankMoody
Kontakt:

PostPostao/la HankMoody » 30 okt 2018, 23:24

Drape WroteColon
hurem WroteColonInteresantno je da ne zove igraca koji moze napraviti ocitu razliku na terenu, ako nista pa bar zadnjih 15 minuta.
S dr.strane, trenutno u repki igraju sve timski igraci, mozda se Izoni zbog toga ne uklapa u Robijev sistem, politiku "timske" igre...ne znam, tesko je biti pametan.
U svakom slucaju MINUS za Robija nakon nekoliko PLUSEVA.

Kod Izeta je sebičnost samo stvar izbora :kafa: Kad hoće u stanju je dati pas koji objektivno ni Višća ni Duljević ne mogu

slika

Duljević je dao isti takav pas Višći protiv Južne Koreje.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 31 okt 2018, 00:31

Ja ne znam koji je Robertu djavo pa ga ne zove, ali mozda i on hoce da ima rezervu po kojoj ce ostati upamcen, ako vec ne napravi nikakav znacajan rezultat s reprezentacijom. Ja onog Martineza bolje pamtim po izostavljanju Radje, nego po rezultatu (mada su ljudi uzeli bronzu :lol: ). I Nainggolan je tad bio najbolji njihov veznjak, kao sto je i Izet sad nase najbolje krilo. Nema apsolutno nikakve logike da zove Gojaka, a ne zove njega jer je Hajrovic jednostavno najbolji igrac Dinama trenutno. Mi svakako imamo vise kvalitetnih veznjaka, a na krilnim pozicijama nam igraju igraci koji su u ispodprosjecnim klubovima (neki ni tu nisu standardni).
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

edo07
Kontakt:

PostPostao/la edo07 » 31 okt 2018, 02:18

Izetov PR kaze da je dobio poziv

ra1981
Kontakt:

PostPostao/la ra1981 » 31 okt 2018, 08:31

Svaka čast Hajroviću,momak je zaslužio poziv,ali ovdje ga se predstavlja kao da je Hazard i Bale u jednom.Dajte ljudi malo spustite loptu ,momak je šutnut iz nekoliko (ispod)prosječnih evropskih klubova.

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 31 okt 2018, 08:34

Za Viscu i Zakarica jeste Bale i Hazard.

Alminjo99
Kontakt:

PostPostao/la Alminjo99 » 31 okt 2018, 10:24

Kakav god je Izet trenutno je nase najbolje krilo i morao bi biti na spisku. Ali Robi najbolje zna.
"Zemljo mojih snova, mojih pradjedova."
MUSVDG!
Mia San Mia

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 31 okt 2018, 10:25

edo07 WroteColonIzetov PR kaze da je dobio poziv

đe
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

STOP NASILJU NAD STAROSJEDIOCIMA OVOG FORUMA !

bhsport
Kontakt:

PostPostao/la bhsport » 31 okt 2018, 11:23

Treba sacekati zvanicni spisak pa komentarisati.
Realno, najbolji igrac Dinama je i nase najbolje krilo.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

HIV = Haris Internet Virus

Corinne Diacre - prof. fudbala

dr.van nostrand
Kontakt:

PostPostao/la dr.van nostrand » 31 okt 2018, 11:44

Mjerilo kvalitete 100% liga i takmicenje u HRV. Kada se preseli barem u neku jacu ligu onda poziv bi mogao biti opravdan. Lik nije mogao meda u Werderu...
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 31 okt 2018, 11:50

dr.van nostrand WroteColonMjerilo kvalitete 100% liga i takmicenje u HRV. Kada se preseli barem u neku jacu ligu onda poziv bi mogao biti opravdan. Lik nije mogao meda u Werderu...

Ma ja ba, srbijanska SL i njemacka Cvajta su jace od hrvatske lige, a pogotovo od EL (u kojoj taj smijesni Dinamo sasvim slucajno razvaljuje)...
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 31 okt 2018, 13:08

dr.van nostrand WroteColonMjerilo kvalitete 100% liga i takmicenje u HRV. Kada se preseli barem u neku jacu ligu onda poziv bi mogao biti opravdan. Lik nije mogao meda u Werderu...

Naravno, a inače svi znamo da biti najbolji igrač vrlo solidnog Dinama nije ništa naspram biti klupski igrač u Cvajti ili krilo u Partizanu.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 31 okt 2018, 13:14

jasmin10 WroteColonZa Viscu i Zakarica jeste Bale i Hazard.

Ja mislim da on Visci uopste nije ni konkurencija za spisak, jer nisu isti tip igraca.
Zakaric i Duljevic mu uzimaju mjesto.
Eh sad, zasto Robi stavlja prije jednog Zakarica nego Hajrovica, vjerovatno misli da moze odgovoriti vise timskom zadatku nego Izet, to je jedino sportsko objasnjenje.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 31 okt 2018, 18:45

Vucevich WroteColon
Raonffa WroteColonOčigledno da u Robertovoj glavi Zakarić ima prednost ispred Hajrovića, mada nije mi tu u potpunosti jasan, imamo dosta timskih igrača i igrača 'zadatka', Izet je kontra igrač, igrač poteza, gola, asistencije koji će napraviti prevagu u datom trenutku, a takvih igrača imamo baš malo u timu.

S obzirom da igramo formaciju sa jednim CFom, cudno je imati 3 CFa i 3 krila. Mozda i Zakaric ima prednost, ali to ne znaci da Hajrovic ne bi tu mogao biti takodjer.

Ma znaš šta je to, nominalno ti imaš Kodru i Bajića kao napadače, al' vjerujem mi da Robi njih više gleda kao krila pošto je Džeko gore nezamjenjiv, jedan od njih dvojice samo u prijateljskim može igrati napadača kada Džeko izađe i tjt.

Ako mene pitaš, trenutno bih odabrao Džeku, Prevljaka i Demirovića, desna krila Višća i Hajrović, lijevo Dulja i Zakarić (iako je Zakarić desno krilo, al' može igrati lijevo). Uglavnom poenta je da imamo četiri krilna igrača, al' prava krilna igrača, koji konkurišu za dva krila u prvih 11.

I nepozivanje Hajrovića bi bila greška, isto kao i sa Begovićem, možeš ti odabrati drugog igrača da bude u prvoj postavi al' takvi igrači ti prosto moraju biti u rosteru.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

bavariapivo
Kontakt:

PostPostao/la bavariapivo » 31 okt 2018, 18:59

jel se pobjedivalo i bez hajrovica, jeste
jel hajrovic messi, nije (mozda po izgledu)

znaci ne znam sto ga toliko forsirate kao da je dzeko i pjanic zajedno, a kako stvari stoje dobro nam ide i bez njega.

stvarno pretjerujete....

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 31 okt 2018, 19:02

bavariapivo WroteColonjel se pobjedivalo i bez hajrovica, jeste
jel hajrovic messi, nije (mozda po izgledu)

znaci ne znam sto ga toliko forsirate kao da je dzeko i pjanic zajedno, a kako stvari stoje dobro nam ide i bez njega.

stvarno pretjerujete....

Istina, al' neke stvari ipak ne možeš ignorisati :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

dubrovnik
Kontakt:

PostPostao/la dubrovnik » 31 okt 2018, 23:02

E hebi ga, nije mogo Zakaric u Lokomotivi.
Izet je Robijeva greska.

Husika
Kontakt:

PostPostao/la Husika » 31 okt 2018, 23:14

Bez veze rasprava, Izet ne da ima mjesta nego je u top 5 nasih igraca...
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

jasmin10
Kontakt:

PostPostao/la jasmin10 » 01 nov 2018, 01:48

Pa ako se pobjeđuje ne znači da nam ne trebaju igrači koji nam mogu unaprijediti igru.

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 01 nov 2018, 01:57

jasmin10 WroteColonPa ako se pobjeđuje ne znači da nam ne trebaju igrači koji nam mogu unaprijediti igru.

To je sva poenta, koju ovdje bar 50% forumasa ne shvata. Bolje je imati sto siru bazu kvalitetnih fudbalera koji uvijek mogu uskociti i kvalitetno nadomjestiti eventualni izostanak ovih standardnih, nego da se konstantno vucaraju jedni te isti, ako se vec zna da od njih nikakve koristi nemamo. Rezultatska kriza ce kad tad dodji, a onda cemo svi govoriti da je bolje da smo imali Hajrovica s klupe, nego propalog Kodru i ostale slicne njemu.

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.