Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

invincible1921
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la invincible1921 » 15 okt 2019, 23:50

Osim13 je napisao/la:Al čuj najviše otklonjenih opasnosti, treba ga u sipu regrutovat

:rol: :rol: :rol: :rol:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 15 okt 2019, 23:52

Bazinga12345 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Najvise dribilinga, ukupno 2, jedan na 60, drugi na 70 metara od gola.
Sve što je ofanzivno učinio, učinio je na našoj polovici.

Veći dio utakmice je proveo na našoj polovici jbg, makar se vraćao nazad.

Ali zato nije išao naprijed.
Već sam o tome pisao na ovoj temi ili na Gojakovoj temi, odnosi se na obojicu. Poprilično su ograničeni kada je igra u oba pravca u pitanju.

kontrasviju
Kontakt:

Post Postao/la kontrasviju » 15 okt 2019, 23:57

Bit ću prvi koji će priznati da Višća zadnjih desetak utakmica, odnosno zadnjih godinu dana, igra poprilično loše za reprezentaciju. Ali ni u kakvom slučaju, rezerva Dinamo Zagreba i igrač koji je u zadnjih 5 godina promijenio 5 klubova ne može biti ispred igrača koji je proglašen za najboljeg igrača turskog šampionata. Znači kakav god Višća za repku bio, 3x je bolji i korisniji od Izeta, koji još uvijek živi na račun gola u Žilini. Od tada on apsolutno ništa za reprezentaciju nije uradio.
Hajrović može biti koristan da se uvede zadnjih 15-20 minuta i to je to. Ali da bude starter? Apsolutno ne.
Ponovit ću još jednom, dajte mu da uveže 5 utakmica za reprezentaciju, pa bi ste vidjeli koliko je kao starter beskoristan i koliko je Višća bolje rješenje.
1921
31.08.2019. Željezničar - Sarajevo 5:2
6x - Premijer Liga BiH, 6x - Kup BiH, 3x - Superkup BiH, 1x - Prvenstvo Jugoslavije, 1x - Prvenstvo NRBiH

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 15 okt 2019, 23:59

Sta je to Visca uradio i koja Viscina partija je bolja od Izetove protiv Finske da ne idemo dalje u prosllst?
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 00:02

Protiv FInske su svi dobro igrali, napravili smo par dobrih šansi i prije nego što će Hajrović ući.
Mogao biti penal, mali ofsajd kod druge šanse.
Nije Hajrović tu ništa promijenio kad je ušao.

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2019, 00:04

ASD je napisao/la:Protiv FInske su svi dobro igrali, napravili smo par dobrih šansi i prije nego što će Hajrović ući.
Mogao biti penal, mali ofsajd kod druge šanse.
Nije Hajrović tu ništa promijenio kad je ušao.

Visca je do povrede dobio ocjenu 6,6 i da je Visca ostao mi bi se i dalje mucili. Uostalom nemoj palamudit odgovori na pitanje striktno ili nemoj nikako odgovarat.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 00:06

Ok, neću ti odgovoriti jer očito neke stvari ne kapiraš.
Stvorio se mit da smo zbog Hajrovića dobili, a 5-6 igrača se dodavalo u 16 metara.
Isto kao protiv Lihtenštajna kad se stvorio mit da smo pobijedili zbog Duljevića.

Meni je ovo lično najgora partija krila reprezentacije ikad. Ne mogu da shvatim da nijedan nije sposoban da utrčava u prostor kada protivnička odbrana visoko stoji ili da nijedan nije sposoban trčati kontru.
Podsjeća me na rukometnu reprezentaciju gdje isto krila ne znaju trčati kontre i polukontre.
Višća sigurno sebi ne bi dopustio da ne može nadtrčati prosječno brze stopere i bekove.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 16 okt 2019, 00:10, ukupno mijenjano 2 puta.

DrFilgud
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 16 okt 2019, 00:09

Izzy misli da jos imamo sansi da se plasiramo kroz kvalifikacije :salut:
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2019, 00:12

Naravno da neces odgovoriti :urnebes:

Preostalo vam je da se pomirite s cinjenicama i tebi, a i ovim Zeljovcima al' oni su svjesni toga samo su nasli lose mjesto za trollanje.
MES QUE UN CLUB!

kontrasviju
Kontakt:

Post Postao/la kontrasviju » 16 okt 2019, 00:13

ASD je napisao/la:Ok, neću ti odgovoriti jer očito neke stvari ne kapiraš.
Stvorio se mit da smo zbog Hajrovića dobili, a 5-6 igrača se dodavalo u 16 metara.
Isto kao protiv Lihtenštajna kad se stvorio mit da smo pobijedili zbog Duljevića.

Meni je ovo lično najgora partija krila reprezentacije ikad. Ne mogu da shvatim da nijedan nije sposoban da utrčava u prostor kada protivnička odbrana visoko stoji ili da nijedan nije sposoban trčati kontru.
Podsjeća me na rukometnu reprezentaciju gdje isto krila ne znaju trčati kontre i polukontre.
Višća sigurno sebi ne bi dopustio da ne može nadtrčati prosječno brze stopere i bekove.

:clap:
Ne pamtim utakmicu gdje nam je ofanzivna linija ovako očajno izgledala.
1921
6x - Premijer Liga BiH, 6x - Kup BiH, 3x - Superkup BiH, 1x - Prvenstvo Jugoslavije, 1x - Prvenstvo NRBiH

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2019, 00:16

Ne pamtim ni ja gdje je bolje izgledala od one u Zenici protiv Finske sta cemo sad?

Jos mi ne odgovarate na pitanje :rol:

Jedan iz Banovica, drugi Zeljovac otkud bas vi da branite najgoreg igraca u historiji BiH reprezentacije?
MES QUE UN CLUB!

kontrasviju
Kontakt:

Post Postao/la kontrasviju » 16 okt 2019, 00:16

Wandelanoite je napisao/la:Naravno da neces odgovoriti :urnebes:

Preostalo vam je da se pomirite s cinjenicama i tebi, a i ovim Zeljovcima al' oni su svjesni toga samo su nasli lose mjesto za trollanje.

A ti se pomiri s činjenicom da je Bomber osim gola Slovačkoj, reprezentaciji bio koristan koliko i ja i ti. Nije džabe bio rezerva Višći kod trojice selektora, a bit će i kod 4. :bih:
1921

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 00:17

kontrasviju je napisao/la:
ASD je napisao/la:Ok, neću ti odgovoriti jer očito neke stvari ne kapiraš.

:clap:
Ne pamtim utakmicu gdje nam je ofanzivna linija ovako očajno izgledala.

Veliko ništa, sve što smo uradili, uradili smo kad su bekovi krenli naprijed. Kvržić imao dvije oštre lopte, Kolašinac probio i dali smo gol.

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2019, 00:19

kontrasviju je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Naravno da neces odgovoriti :urnebes:

A ti se pomiri s činjenicom da je Bomber osim gola Slovačkoj, reprezentaciji bio koristan koliko i ja i ti. Nije džabe bio rezerva Višći kod trojice selektora, a bit će i kod 4. :bih:

Normalno da je bio koristan i odveo nas SP.

Bolje receno da je Visca bio koristan koliko i ja i ti jer da je bilo koji od nas dvojice igrao umjesto Visce imali bi isti uspjeh kao i sto smo imali s Viscom :urnebes:
MES QUE UN CLUB!

kontrasviju
Kontakt:

Post Postao/la kontrasviju » 16 okt 2019, 00:19

Wandelanoite je napisao/la:Ne pamtim ni ja gdje je bolje izgledala od one u Zenici protiv Finske sta cemo sad?

Jedan iz Banovica, drugi Zeljovac otkud bas vi da branite najgoreg igraca u historiji BiH reprezentacije?

Znači ti repku pratiš od marta 2019. Ja ću ti nabrojati 10 utakmica minimum, ako želiš, gdje je ofanzivna linija izgledala bolje, nego li u utakmici protiv ispodprosječne reprezentacije Finske.
1921

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 00:20

Wandelanoite je napisao/la:Ne pamtim ni ja gdje je bolje izgledala od one u Zenici protiv Finske sta cemo sad?

33/14
16/5

Pogodi koji je koji.
Hajrović igra krilo, imao Džeku u napadu, u 25 utakmica samo jednu asistenciju ubilježio.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 16 okt 2019, 00:20

Izet Hajrović veceras nije postojao na terenu u prvom poluvremenu ! bio je u kontaktu sa loptom ukupno 2-3 puta, ne duže od sekund vremena i to je to.
U drugom malo agresivnije krenuo, bio bolji, pokušao da povuce par prodora uz desnu aut liniju, sve do otprilike 60 minute kada je citava ekipa zatrokirala terenu i sve otišlo u qrac :salut: (za drugo poluvrijeme ga i ne možemo kriviti realno).
Bezobrazno bi bilo samo o njemu srati, kad su svi odigrali ko zadnji jadovi veceras. Svi redom, osim Šehića.

E da, Edin Višća je bolji igrac od Izeta Hajrovića. Dosta bolji. Sad, što ni on nije neka klasa je nešto drugo :mrgreen:
I ne govorim to kao navijac Želje, kao to je razlog price :facepalm: :crazy: pa jbt momak igro u Želji prije 8 godina ! smiješna prica.

Mokes
Kontakt:

Post Postao/la Mokes » 16 okt 2019, 00:21

ASD je napisao/la:
Bazinga12345 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Najvise dribilinga, ukupno 2, jedan na 60, drugi na 70 metara od gola.
Sve što je ofanzivno učinio, učinio je na našoj polovici.

Veći dio utakmice je proveo na našoj polovici jbg, makar se vraćao nazad.

Ali zato nije išao naprijed.
Već sam o tome pisao na ovoj temi ili na Gojakovoj temi, odnosi se na obojicu. Poprilično su ograničeni kada je igra u oba pravca u pitanju.

Što ga ne pohvališ jer je bukvalno poginuo u defanzivi, to je ono što najviše ističeš kod Višće. Nemoj dvostrukih aršina ;)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 00:23

Mokes je napisao/la:
Što ga ne pohvališ jer je bukvalno poginuo u defanzivi, to je ono što najviše ističeš kod Višće. Nemoj dvostrukih aršina ;)

Pohvalio sam ga, nisi čitao kad sam ga spomenuo jer je pustio svog igrača.
Kvržić jadan uletio da zakrpi stopera očekivajući da će Hajrović zakrpiti njegovu poziciju. Grkuđe u gol šansu s Izetom par metara iza sebe. Sreća za nas pa ni Grk ne zna.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 16 okt 2019, 00:24, ukupno mijenjano 1 put.

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2019, 00:23

ASD je napisao/la:

33/14
16/5

Pogodi koji je koji.
Hajrović igra krilo, imao Džeku u napadu, u 25 utakmica samo jednu asistenciju ubilježio.

Ne znam o cemu pricas s tim brojevima mozes li mi pojasniti?

I ne znam zbog cega izbjegavate odgovor na moje pitanje dobro ti si priznao da sam upravu jos ova dva da priznaju i to je to.
MES QUE UN CLUB!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: DaVinci, DrFilgud, KonjicBOY, mire96 i 26 gostiju.