Izet Hajrovic

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

ASD
Kontakt:

Re: Izet Hajrovic

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 00:25

Wandelanoite je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Ne pamtim ni ja gdje je bolje izgledala od one u Zenici protiv Finske sta cemo sad?

Jos mi ne odgovarate na pitanje :rol:

Jedan iz Banovica, drugi Zeljovac otkud bas vi da branite najgoreg igraca u historiji BiH reprezentacije?

33/14
16/5

Pogodi koji je koji.
Hajrović igra krilo, imao Džeku u napadu, u 25 utakmica samo jednu asistenciju ubilježio.

Ne znam o cemu pricas s tim brojevima mozes li mi pojasniti?

I ne znam zbog cega izbjegavate odgovor na moje pitanje dobro ti si priznao da sam upravu jos ova dva da priznaju i to je to.

FInska je rupa od reprezentacije. O kakvom ti performansu pričaš matereti?

Pisao sam i prije par dana, da se pazi šta se piše jer će se vaditi postovi iz arhive.

Što se tiče brojeve, jedno je statistika Višće, a drugo Hajrovića u zvaničnim utakmicama, razlika je velika.

invincible1921
Kontakt:

Post Postao/la invincible1921 » 16 okt 2019, 00:27

ASD je napisao/la:
kontrasviju je napisao/la:
ASD je napisao/la:Ok, neću ti odgovoriti jer očito neke stvari ne kapiraš.
Stvorio se mit da smo zbog Hajrovića dobili, a 5-6 igrača se dodavalo u 16 metara.
Isto kao protiv Lihtenštajna kad se stvorio mit da smo pobijedili zbog Duljevića.

Meni je ovo lično najgora partija krila reprezentacije ikad. Ne mogu da shvatim da nijedan nije sposoban da utrčava u prostor kada protivnička odbrana visoko stoji ili da nijedan nije sposoban trčati kontru.
Podsjeća me na rukometnu reprezentaciju gdje isto krila ne znaju trčati kontre i polukontre.
Višća sigurno sebi ne bi dopustio da ne može nadtrčati prosječno brze stopere i bekove.

:clap:
Ne pamtim utakmicu gdje nam je ofanzivna linija ovako očajno izgledala.

Veliko ništa, sve što smo uradili, uradili smo kad su bekovi krenli naprijed. Kvržić imao dvije oštre lopte, Kolašinac probio i dali smo gol.

Nemoj tako imo je dva suta sa 256 metara :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2019, 00:28

Kakva statistika golovi jel?
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 00:28

Wandelanoite je napisao/la:Kakva statistika golovi jel?

I asistencije, nešto što Hajrovića najviše hebe.

invincible1921
Kontakt:

Post Postao/la invincible1921 » 16 okt 2019, 00:34

ASD je napisao/la:

Pa kako ce imat asistencije kad samo suta :D Moze on uradit sta hoce, ali ona utakmica protiv svice ili austrije kad je dao go je dovoljno rekla....covjek nije za ozbiljnog fudbala. Moze on dosta toga nama donijet u nekih zadnjih 20 30 minuta i to je te, a kao starter je rupa bez dna.

NY KNICKS!

kontrasviju
Kontakt:

Post Postao/la kontrasviju » 16 okt 2019, 00:35

S obzirom da se prema Hajroviću vrši velika nepravda zato što Višća igra ispred njega u reprezentaciji, daj da uporedimo njihov klupski učinak, gdje ipak nema Edina Višće da nas uskraćuje za njegove maestralne partije.

Statistika od utakmice sa Slovačkom (utakmica odigrana tačno na početku sezone 13/14):

Hajrović - zadnjih 7 sezona: 20 golova, 20 asistencija. U međuvremenu promijenio 5 klubova, u svim klubovima bio rezerva.

Višća - zadnjih 7 sezona: 76 golova, 72 asistencije. Godinama jedan od najboljih igrača turske lige, igra u klubu koji apsolutno svake sezone završava u Top 4.
1921
31.08.2019. Željezničar - Sarajevo 5:2
6x - Premijer Liga BiH, 6x - Kup BiH, 3x - Superkup BiH, 1x - Prvenstvo Jugoslavije, 1x - Prvenstvo NRBiH

invincible1921
Kontakt:

Post Postao/la invincible1921 » 16 okt 2019, 00:37

kontrasviju je napisao/la:S obzirom da se prema Hajroviću vrši velika nepravda zato što Višća igra ispred njega u reprezentaciji, daj da uporedimo njihov klupski učinak, gdje ipak nema Edina Višće da nas uskraćuje za njegove maestralne partije.

Statistika od utakmice sa Slovačkom (utakmica bila tačno na početku sezone 13/14):

Hajrović - zadnjih 7 sezona: 20 golova, 20 asistencija. U međuvremenu promijenio 5 klubova, u svim klubovima bio rezerva.

Višća - zadnjih 7 sezona: 76 golova, 72 asistencije. Godinama jedan od najboljih igrača turske lige, igra u klubu koji apsolutno svake sezone završava u Top 4.

Ma dzaba pises, pa oni mi govorili ovdje da je Hajrovic nosioc evropskog dinama i da je u strasnoj formi on dao 2 gola u 40 zadnjih utakmica i imo jednu asistenciju :lol: :lol:

NY KNICKS!

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 00:39

Pa on realno treba biti na spisku.
Igrački kadar je preslab. Krila svakako ne igraju. Može i počinjati neke mečeve ali da se radi o nekom kvalitetu kako pojedini misle, naravno da ne.
Isti qratz kao i većina naših igrača.
Ja mu lično želim i zbog njega i zbog repke da nađe što bolji klub gdje će biti starter ali realno teško. Radi se o takvom igraču.

invincible1921
Kontakt:

Post Postao/la invincible1921 » 16 okt 2019, 00:42

ASD je napisao/la:Pa on realno treba biti na spisku.
Igrački kadar je preslab. Krila svakako ne igraju. Može i počinjati neke mečeve ali da se radi o nekom kvalitetu kako pojedini misle, naravno da ne.
Isti qratz kao i većina naših igrača.
Ja mu lično želim i zbog njega i zbog repke da nađe što bolji klub gdje će biti starter ali realno teško. Radi se o takvom igraču.

Pa naravno da treba biti to niko nikad nije sporio, ali niej ni igracina koja bi donijela prevagu ali mu bezobrazni visca neda mjesto, ista prica i sa jajalom koji je valjda ovim partijama konacno zavrsio sa nastupima za repku. Ista prica ce biti i za prcica i vrancica ako ikada ponovo zaigraju

NY KNICKS!

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2019, 00:50

ASD je napisao/la:

Opet mi se koprcas i lazes, a znas da sam te 100 put uhvatio u tome i rekao da vise necete dobijati besplatne lekcije, ali opet moram poucavati vas jer pokusavate da bacate lazi i stvarate lazne slike.

Kad se pogleda statistika Visce i Hajrovica tu na prvu se moze vrlo lako opeci zato cemo tu ubaciti malo matematike kako bi dobili stvarnu sliku.

Ja cu uzeti u razmatranje takmicarske utakmice jer prijateljske nikog ne interesuju.

- Visca 33 utakmice - 2,175 minuta u stvarnosti 24,2 utakmice - 7 golova i 7 asistencija

Golovi: 7 golova - od kojih treba zanemariti gol Gibraltaru za 4:0, gol Lihtenstajnu za 4:0, znaci 5 golova.
Asistencije: 7 asistencija - od kojih treba zanemariti Latvijij za 0:5, 3 asistencije Gibraltaru, znaci 3 asistencije.

- Hajrovic 16 utakmica 628 minuta u stvarnosti malo manje od 7 utakmica - 4 gola i 1 asistencija.

Golovi: 4 gola - od kojih nijedan nije bio nebitan ili protiv anonimus repke.
Asistencije: 1 asistencija - protiv Belgije.

Nastupi protiv anonimus reprezentacija:

Visca: 360 minuta protiv Lihtenstajna, Andore, 2x Gibraltara
Hajrovic: 0 minuta.

Pametnom dosta.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2019, 00:56

Prava statistika i ucinak glasi:
Visca 21 utakmica - 5 golova i 3 asistencija
Hajrovic 7 utakmica - 4 gola i 1 asistencija
MES QUE UN CLUB!

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 00:57

Pa logično je da će Višća imati veću minutažu kad je duplo spremniji.
Hajrović bi dobio isto minuta po utakmici da se ubode prije meča čime bez doping kontrole.
Kako si ti smiješan lik.

Haha, eto Estonija je super mega giga sila.
Znači računaju se samo golovi protiv velikih reprezentacija kao npr. Estonija.
De pritisni log out.

kontrasviju
Kontakt:

Post Postao/la kontrasviju » 16 okt 2019, 01:00

ASD je napisao/la:Pa logično je da će Višća imati veću minutažu kad je duplo spremniji.
Hajrović bi dobio isto minuta po utakmici da se ubode prije meča čime bez doping kontrole.
Kako si ti smiješan lik.

Haha, eto Estonija je super mega giga sila.
Znači računaju se samo golovi protiv velikih reprezentacija kao npr. Estonija.
De pritisni log out.

Ma budala, Gibraltar i Lihtenštajn kao nebitni, a bitna dva gola protiv Estonije u 10.kolu kvalifikacija gdje su ekipe sa drugim sastavima izašle u utakmici od koje su i neke prijateljske bitnijd. Al' čuj ti njega - "Prava statistika" :rol:
1921
6x - Premijer Liga BiH, 6x - Kup BiH, 3x - Superkup BiH, 1x - Prvenstvo Jugoslavije, 1x - Prvenstvo NRBiH

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2019, 01:01

Estonija je u 21. vijeku fudbalski uspjesnija zemlja od reprezentacija kao sto su Kipar i Armenija koje nisi spomenuo znaci i dalje pokusavas se izvuci iz bezizlazne situacije, ali ti ne ide.

Jednostavno je, Hajrovic je uzeci u obzir vaznost gola u Slovackoj, a i ostala postignuca petoduplo vise uradio za reprezentaciju BiH od Edina Visce to kaze statistika i sva relevantna mjerila i ne preostaje ti nista drugo nego da zasutis i zaputis se ka krevetu i spavanju.
Zadnja izmjena: Wandelanoite, dana/u 16 okt 2019, 01:04, ukupno mijenjano 2 puta.
MES QUE UN CLUB!

invincible1921
Kontakt:

Post Postao/la invincible1921 » 16 okt 2019, 01:02

Wandelanoite je napisao/la:Estonija je u 21. vijeku fudbalski uspjesnija zemlja od reprezentacija kao sto su Kipar i Armenija koje nisi spomenuo znaci i dalje pokusavas se izvuci iz bezizlazne situacije, ali ti ne ide.

Jednostavno je, Hajrovic je uzeci u obzir vaznost gola u Slovackoj, a i ostala postignuca petoduplo vise uradio za reprezentaciju BiH od Edina Visce to kaze statistika i sva relevantna mjerila i ne preostaje ti nista drugo nego da zasutis i zaputis se ka krevetu i spavanju.

Onda je po tom tvom Adnan Custovic najveci nas igrac poslije dzeke :kafa: :kafa: 10minuta uso dao go za pobjedu

NY KNICKS!

kontrasviju
Kontakt:

Post Postao/la kontrasviju » 16 okt 2019, 01:05

Wandelanoite je napisao/la:Estonija je u 21. vijeku fudbalski uspjesnija zemlja od reprezentacija kao sto su Kipar i Armenija koje nisi spomenuo znaci i dalje pokusavas se izvuci iz bezizlazne situacije, ali ti ne ide.

A ma kakva bolan bezizlazna situacija i kakva yebena Estonija u 10.kolu kvala kojoj redovno dajemo po 5 komada i trpamo ih upravo kao Gibraltar i Lihtenštajn. O čemu ti pričaš? Hajrović, osim gola Slovačkoj, za reprezentaciju nije NIŠTA uradio, shvataš li to? Gol yebenoj Estoniji u utakmici bez ikakvog značaja i gol ispodprosječnoj Finskoj koju bi i sa i bez Hajrovića rastavili ne znače aposlutno ništa, valjda si svjestan toga.
1921

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 16 okt 2019, 01:05

Wandelanoite je napisao/la:Estonija je u 21. vijeku fudbalski uspjesnija zemlja od reprezentacija kao sto su Kipar i Armenija smijem reci i Izraela koje nisi spomenuo znaci i dalje pokusavas se izvuci iz bezizlazne situacije, ali ti ne ide.

Hajrovićeva kompletna karijera se svodi na gol protiv Slovačke.
Ovo jadno prikazivanje Estonije kao mega sile neću ni komentarisati.

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 16 okt 2019, 01:06

kontrasviju je napisao/la:

A ma kakva bolan bezizlazna situacija i kakva yebena Estonija u 10.kolu kvala kojoj redovno dajemo po 5 komada i trpamo ih upravo kao Gibraltar i Lihtenštajn. O čemu ti pričaš? Hajrović, osim gola Slovačkoj, za reprezentaciju nije NIŠTA uradio, shvataš li to? Gol yebenoj Estoniji u utakmici bez ikakvog značaja i gol ispodprosječnoj Finskoj koju bi i sa i bez Hajrovića rastavili ne znače aposlutno ništa, valjda si svjestan toga.

Sta je Visca onda uradio, ako Hajrovic nije uradio nista?

EDIT:
Ne prikazujem Estoniju kao mega silu nego kazem da je uspjesnija od Kipra i Armenije protiv kojih je Visca davao golove i upisivao asistencije, a to nisi spomenuo.
Zadnja izmjena: Wandelanoite, dana/u 16 okt 2019, 01:07, ukupno mijenjano 1 put.
MES QUE UN CLUB!

Madal
Kontakt:

Post Postao/la Madal » 16 okt 2019, 01:06

kontrasviju je napisao/la:S obzirom da se prema Hajroviću vrši velika nepravda zato što Višća igra ispred njega u reprezentaciji, daj da uporedimo njihov klupski učinak, gdje ipak nema Edina Višće da nas uskraćuje za njegove maestralne partije.

Statistika od utakmice sa Slovačkom (utakmica odigrana tačno na početku sezone 13/14):

Uz ovo sve Višća je starter ispred Hajrovića kod 3 selektora.
Višća od početka karijera ide uzlaznom putanjom a Hajroviću od početka samo silaznom. Trenutno je dogurao i do klupe Dinama.
I sva rasprava bi trebala završiti.
Samo Tuzla je, samo Tuzla je, pjesme pjevala, kontra četnika, kontra ustaša, kontra SDA nacionalista.

SAVEZ NAPOLJE!

JonSnow
Kontakt:

Post Postao/la JonSnow » 16 okt 2019, 01:07

ASD je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Estonija je u 21. vijeku fudbalski uspjesnija zemlja od reprezentacija kao sto su Kipar i Armenija smijem reci i Izraela koje nisi spomenuo znaci i dalje pokusavas se izvuci iz bezizlazne situacije, ali ti ne ide.

Hajrovićeva kompletna karijera se svodi na gol protiv Slovačke.
Ovo jadno prikazivanje Estonije kao mega sile neću ni komentarisati.

Šta se raspravljaš sa šizofreničnim balavcem. Njemu je Šehić jedan od glavnih krivaca za ovo stanje. Dalje ne treba pričati.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: atomac123, DaVinci, DrFilgud, Fudo, KonjicBOY, mire96 i 36 gostiju.