U-21, U-19, U-17

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

DeeWa
x 1
Kontakt:

Re: U-21, U-19, U-17

Post Postao/la DeeWa » 27 mar 2017, 15:31

pa zar nece prenositi preko uefine stranice? :(
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

badel62
Kontakt:

Post Postao/la badel62 » 27 mar 2017, 15:50

Na nas uveliko pada kvota, na Bugarsku sa 3.00 na 4,75.
FK Sarajevo !

Vucevich
x 15
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 27 mar 2017, 15:54

Kao sto sam jednom napisao, to nista ne znaci osim da ljudi stavljaju pare na BiH pobjedu.

paulus
x 17
Kontakt:

Post Postao/la paulus » 27 mar 2017, 15:58

Tolko sam iznerviran BHT SMRDLJIVI **** , **** im sve glopo , neprofesionalno ( Velid Spaho ejjjjjjj , ulazi kaze Cambio a izlazi njegov brat Cambio , a Cambio znaci izmjena ,il kad se naroko onu noc kad smo se plasirali i izveo robot govor live , da ne idem do Kristica koji je rekao cuvaj se poklona koji Danci nose ) .pa dvije utakmice imamo da se plasiramo na prvenstva oni ne prenose ni jednu, , ne idu na Evroviziju (hvala Bogu) . na šta se pare trose . Francuska ej ,tamo su mogli organizovat na 500 nacina prenos i nijedan nije pretjerano skup . Al nek oni Listicu prenose ,
sve im ****. A i ostale tv mjesto da iskoriste ovo , joj i onda ti isti novinari lupaju kakoo ne alja nis u sportu . Pa vi ste prva tacka dnevnog reda tacka dnevnog edaa
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 27 mar 2017, 17:30, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

sajo10
Kontakt:

Post Postao/la sajo10 » 27 mar 2017, 15:58

badel62 je napisao/la:Na nas uveliko pada kvota, na Bugarsku sa 3.00 na 4,75.

Sinoc bilo 2.50 mescini na bugare..
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Pivopija
Kontakt:

Post Postao/la Pivopija » 27 mar 2017, 16:02

paulus je napisao/la:Tolko sam inerviran **** , **** im sve gkuo , neprofesionalno ( Niskin Vekid Spaho ejjjjjjj , ulazi kaze Cambio a izkazi njegov brat Cambio , a Cambio znaci izmjena ić kad se naročko ommu mpc čad s,p se pčasirali i izveo robot govor live , da ne idem do Kristica koji je rekao cuvaj se poklona koji Danci donose ) .pa dvije utakmice imamo da se plasiramo na prvenstva oni ne prenose ni jednu, , ne idu na Evroviziju (hvala Bogu= . ša a sta pare trose . Francuska ej tamo su mogli organizovat na 500 nacina i nijedan nije pretjerano skup . Al mel omi Lisicu prenose ,
sve im ****. A i ostale tc mjesto daa iskriste ovo , joj i onda ti isti novinari lulajo lalo me alja nis u sportu . Pa vi ste prva tacka dnevnog edaa

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

PrinceofVeresija
Kontakt:

Post Postao/la PrinceofVeresija » 27 mar 2017, 17:04

paulus je napisao/la:Tolko sam inerviran **** , **** im sve gkuo , neprofesionalno ( Niskin Vekid Spaho ejjjjjjj , ulazi kaze Cambio a izkazi njegov brat Cambio , a Cambio znaci izmjena ić kad se naročko ommu mpc čad s,p se pčasirali i izveo robot govor live , da ne idem do Kristica koji je rekao cuvaj se poklona koji Danci donose ) .pa dvije utakmice imamo da se plasiramo na prvenstva oni ne prenose ni jednu, , ne idu na Evroviziju (hvala Bogu= . ša a sta pare trose . Francuska ej tamo su mogli organizovat na 500 nacina i nijedan nije pretjerano skup . Al mel omi Lisicu prenose ,
sve im ****. A i ostale tc mjesto daa iskriste ovo , joj i onda ti isti novinari lulajo lalo me alja nis u sportu . Pa vi ste prva tacka dnevnog edaa

Jarane jesi ti puko :urnebes: :urnebes:

paulus
x 17
Kontakt:

Post Postao/la paulus » 27 mar 2017, 17:31

PrinceofVeresija je napisao/la:

Jarane jesi ti puko :urnebes: :urnebes:

hahahahahhahahahhah umiro sam sad od sege , pa nis nisam utrefio .
Lekcija 1 ne tipkaj bjesan na tel poslije jointa na forumu. Makar sam vas zabavio , a i sebe sam ,lol. Al i dalje **** im djecu onu nesposobnu!!!
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

DeeWa
x 1
Kontakt:

Post Postao/la DeeWa » 27 mar 2017, 17:35

Likovi nemaju tamo za hljeba. Neku noc rekose da na bhtu nema ni plate vec par mjeseci. Ne znam koliko je to istina ali da likovi nemaju para to je cinjenica. Oni u ovoj situaciji realno nista ne mogu da otkupe. Sve sto mogu jeste ono sto mogu dobiti dzabe signal i to je sve. Nesto jako jako povoljno ako iskrsne za skoro dzabe pare a i to je upitno skroz. Tako da ne ocekujete od BHTa nista dok se ne promijeni situacija i dok se ne uvede red neki i budu dobijali redovno od svih gradjanja pare od pretplate.
Jest malo off topic ali poenta je da se ne nadate nicemu barem ne zadugo.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

dino-92
Kontakt:

Post Postao/la dino-92 » 27 mar 2017, 18:01

Markovic
Husic-Serbecic-Nikic-Milicevic
Stanic-Bijelic
Suljic-Mustedanagic-Zeric
Demirovic

Resic nije u sastavu zbog kartona.

Sretno momci! :)

ahmic
Kontakt:

Post Postao/la ahmic » 27 mar 2017, 18:02

Prijenos negdje,link??

dino-92
Kontakt:

Post Postao/la dino-92 » 27 mar 2017, 18:08

nema

Rodeni
Kontakt:

Post Postao/la Rodeni » 27 mar 2017, 18:21

sramota da nema nigdje prenosa :bih:

Sabinho
x 21
Kontakt:

Post Postao/la Sabinho » 27 mar 2017, 18:22

paulus je napisao/la:Tolko sam iznerviran BHT SMRDLJIVI **** , **** im sve glopo , neprofesionalno ( Velid Spaho ejjjjjjj , ulazi kaze Cambio a izlazi njegov brat Cambio , a Cambio znaci izmjena ,il kad se naroko onu noc kad smo se plasirali i izveo robot govor live , da ne idem do Kristica koji je rekao cuvaj se poklona koji Danci nose ) .pa dvije utakmice imamo da se plasiramo na prvenstva oni ne prenose ni jednu, , ne idu na Evroviziju (hvala Bogu) . na šta se pare trose . Francuska ej ,tamo su mogli organizovat na 500 nacina prenos i nijedan nije pretjerano skup . Al nek oni Listicu prenose ,
sve im ****. A i ostale tv mjesto da iskoriste ovo , joj i onda ti isti novinari lupaju kakoo ne alja nis u sportu . Pa vi ste prva tacka dnevnog reda tacka dnevnog edaa

Cambio je Bahin zastitni znak.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

emir79
x 8
Kontakt:

Post Postao/la emir79 » 27 mar 2017, 18:23

paulus je napisao/la:Tolko sam iznerviran BHT SMRDLJIVI **** , **** im sve glopo , neprofesionalno ( Velid Spaho ejjjjjjj , ulazi kaze Cambio a izlazi njegov brat Cambio , a Cambio znaci izmjena ,il kad se naroko onu noc kad smo se plasirali i izveo robot govor live , da ne idem do Kristica koji je rekao cuvaj se poklona koji Danci nose ) .pa dvije utakmice imamo da se plasiramo na prvenstva oni ne prenose ni jednu, , ne idu na Evroviziju (hvala Bogu) . na šta se pare trose . Francuska ej ,tamo su mogli organizovat na 500 nacina prenos i nijedan nije pretjerano skup . Al nek oni Listicu prenose ,
Allah/Bog te nagradio. Ne pamtim kad sam se vise nasmijao.

:mrgreen: :mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Vucevich
x 15
Kontakt:

Post Postao/la Vucevich » 27 mar 2017, 18:25

Historijska prilika. :salut: :pray:

SiouxLukavac
Kontakt:

Post Postao/la SiouxLukavac » 27 mar 2017, 18:31

Sretno momci, do pobjede

sajo10
Kontakt:

Post Postao/la sajo10 » 27 mar 2017, 18:34

SRETNOOOOO! :bih: :bih: :bih: :bih:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

vedoz
Kontakt:

Post Postao/la vedoz » 27 mar 2017, 18:35

Dok sam čitao post prošao sam par faza - urnebes na pročitano, nakon toga mi je bilo žao tebe što se nerviraš toliko, a na kraju sam ostao razočaran jer fakat ne mogu da vjerujem da nema nigdje prenosa... :facepalm:

Papastathopoulos
Kontakt:

Post Postao/la Papastathopoulos » 27 mar 2017, 18:38

Sretno momci do pobjede :bih:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.